Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia

w którym miesiącu ciąży zaczął wam rosnąć brzuch?

Polecane posty

jest to dla mnie bardzo wazne pytanie ponieważ ja jestm dopiero na początku 3 msc a mój brzuch jest juz tak duzy ze ledwo dobpinam sie w spodnie. Jest to tym bardziej dziwne, że nie moge nicprawie jeść bo wymiotuje ciesze sie że brzuch rosnie ale dlaczego tak szybko?? Jak to było u was?? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była ciężarna
byłam w ciąży 2 razy i za każdym razem tak naprawdę brzuch p[okazał sie w 6-7 mies, ale wczesniej - tak ja pisała poprzedniczka - niby nic nie widać, a spodnie co pare tygodni trzeba było kupować większe .I staniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nula123
U mnie zaczal byc widoczny ok. 6 msc, ale nawet w 7 msc niektorzy niedomyslali sie, ze jestem w ciazy. Pani doktor powiedziala, ze to normalne, bo przy pierwszej ciazy miesnie brzucha sa silne i nierozciagniete i dlatego brzuszka nie widac. Dzidzia urodzila sie zdrowa i wazyla 3 kg. Mysle, ze przy kolejnej ciazy brzuch bedzie wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nula123
U mnie zaczal byc widoczny ok. 6 msc, ale nawet w 7 msc niektorzy niedomyslali sie, ze jestem w ciazy. Pani doktor powiedziala, ze to normalne, bo przy pierwszej ciazy miesnie brzucha sa silne i nierozciagniete i dlatego brzuszka nie widac. Dzidzia urodzila sie zdrowa i wazyla 3 kg. Mysle, ze przy kolejnej ciazy brzuch bedzie wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pierdoly!u kazdej kobiety brzuch powieksza sie troche wczesniej lub pozniej,wcale nie oznacza to blizniakow ani zadnej przypadlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_24
Zgadzam sie z agatka 26, jak mozna mowic o blizniakach skoro Lonia na pewno miala juz usg i wie dokladnie czy to ciaza mnoga czy pojedyncza, a co zasniadu-to wcale nie musi swiadczyc o tym wielkosc brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszym miesiącu ciąży miałam juz brzuszek.Rownież obawialam sie jak to będzie pozniej,ale wielkosć zatrzymala się w 6 m-cu,więc wbrew moim obawom wyglądalam bardzo fajnie i urodzilam 4,5 kg synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Wiktorci
Mój brzuszek urósł w piątym miesiącu...wcześniej był praktycznie niezauważalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Wiktorci
Mój brzuszek urósł w piątym miesiącu...wcześniej był praktycznie niezauważalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kartaga dziękuję, pocieszyłaś mnie bardzo. Ja jestem w połowie 3 msc a wiekszośc spodni poszła w odstawkę. Hmmm mam nadziję ze mi tez tem wzrost brzucha się zatrzyma . Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuusta
mi byo widac już brzuch w pierwszym msc. Przez caą ciąże przytyam tylko jednak 9 kg i już tydzieńpo porodzie wróciam do swojej wagi sprzed zajścia w ciążę (47 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadinka
ja jestem na poczatku 6-ego miesiaca i nikt nie wierzy ze jestem w ciazy. Ja sama po sobie widze ze przytylam ale wiem z opisnii innych ze brzuszka mi wogole nie widac :) Bardziej rozlalo mi sie to na biodra. Dopiero od niedawna mam apetyt wiec jeszcze pewnie cialka nabiore bo wczesniej bylam chuda jak szpilka:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrin
Witam wszystkie mamusie!! Zakloce troszke Wasza radosc i optymizm..jestem mloda.Kiedys,dokl.w lipcu ubieglego roku mialam faceta.Nie kochalismy sie,ale doszlo do sytuacji,(...)ktora do dzis nie daje mi spokoju..Mam wrazenie,ze jestem w ciazy.Brzucha praktycznie nie mam.Wydaje mi sie ze jest taki jak zwykle, moze ciut wiekszy(o ile to nie moje schizy),ale poza tym raczej nieprzytylam,moze nawet schudlam..Mieszcze sie we wszytskie ciuchy.Objawow jako tako tez nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrin
Witam wszystkie mamusie!! Zakloce troszke Wasza radosc i optymizm..jestem mloda.Kiedys,dokl.w lipcu ubieglego roku mialam faceta.Nie kochalismy sie,ale doszlo do sytuacji,(...)ktora do dzis nie daje mi spokoju..Mam wrazenie,ze jestem w ciazy.Brzucha praktycznie nie mam.Wydaje mi sie ze jest taki jak zwykle, moze ciut wiekszy(o ile to nie moje schizy),ale poza tym raczej nieprzytylam,moze nawet schudlam..Mieszcze sie we wszytskie ciuchy.Objawow jako tako tez nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrin
Witam wszystkie mamusie!! Zakloce troszke Wasza radosc i optymizm..W lipcu ubieglego roku mialam faceta.Nie kochalismy sie,ale doszlo do sytuacji,(...)ktora do dzis nie daje mi spokoju..Mam wrazenie,ze jestem w ciazy.Brzucha praktycznie nie mam.Wydaje mi sie ze jest taki jak zwykle, moze ciut wiekszy(o ile to nie moje schizy),ale poza tym raczej nieprzytylam,moze nawet schudlam..Mieszcze sie we wszytskie ciuchy.Objawow jako tako Kobietki prosze napsizcie czy jest mozilwe abym byla w ciazy?? To bylby juz szosty miesiac...Bardzo prosze o Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrin
Wypraszam sobie! test robilam,chcialam dodac jeszcze ,miesiaczkuje regularnie.ps.tesy bywaja zawodne;/Tylko pytam czy byloby mozliwe,biorac pod uwage ze przytylam gora kilogram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrin
Ja wiem moze ijestem zalosna,nie poszlma do lekarza(ide w przyszlym tygodniu),ale...zrobilam test(tyle ze jak sie dowiaduje chyba za wczesnie-po dwoch trzech dniach),nastepnie dostalam miesiaczke,to rozwialo moje watpliwosci..Ale za jakis czas zaczelam sobie wmawiac ze jednak zaszlam.. jestem dziewica.Sytuacja wygladala tak:ja bylam naga,a facet byl w bokserkach i cienkich spodenkach..mial wytrysk i prawdopodobnie otarl sie o moje cialo,w okolicach podbrzusza.(wydaje mi sie ze prawdopodobienstwo jest bardzo male,ale jednak..)Ale czy moglabym miec od tego czasu 7 razy okres??(czyli co miesiac)Wiekszosc mowi,ze nie,ale ja dalej mam watpliwosci!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka1
Hej dziewczyny w ktorym tygodniu bylo już u was widac brzuch? Ja własnie kończe 5 tydzien a mam już dość widoczny brzuch nie umiem się juz do spodni dopiąc nie wiem czy to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinacz
sandrin ty raczej do psychiatry sie udaj a nie do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 5 mies poczulabys juz kopniaki ;) mi brzuch wyskoczyl na przelomie 5/6 miesiaca - taki ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi było widać już na początku 4 miesiąca, ale słyszałam, że w drugiej ciąży wcześniej widać, chociaż w pierwszej też mi szybko urósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia_2013
To jest moja pierwsza ciaza. Jestem juz w piatym tygodniu i brzuszek jest juz troszke widoczny :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też szybko brzuszek wyskoczył do przodu :) w 3 miesiącu kupiłam już sobie leginsy ciążowe bo w spodniach musiałam rozpinać guzik bo mnie cisły :P także nie martw się :) ja nie byłam na nic chora ani nie mam ciąży bliźniaczej ,po prostu każda kobieta jest inna i u każdej inaczej to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam brzuch a w ciązy jeszcze nie jestem i nigdy nie byłam :O może trochę zboczę z tematu ale musze sie pozalić raz ustapiłam miejsce kobitce z brzuszkiem a ona w podzięce zabiła mnie prawie wzrokiem bo NIE BYŁA W CIĄŻY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1982
witam, ja jestem obecnie drugi raz w ciąży i widzę różnice między obiema ciążami. W pierwszej jeszcze w 4 miesiącu mogłam chodzić w swoich dzinsach a teraz jestem w 12 tygodniu a już od ponad miesiąca noszę głównie sukienki i leginsy bo nie zapnę spodni, a nawet jak zapnę to musze rozpiąć guzik. Wagowo prawie nic mi nie przybyło ale objętościowo w okolicach brzucha owszem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościwita
Przed ciążą ważylam ok. 51 kg. Aktualnie jestem w końcówce 5 m-ca i ważę ok. 56 kg. Brzuszek praktycznie widziałam od początku, gdyż już w pierwszych tygodniach cierpiałam na wzdęcia. Po jedzeniu jabłek czułam, że wzdęć nie ma... ale na brzuszku i tak pojawił sie tłuszczyk - juz w okolicach 3 m-ca. Wtedy jednak przybralo mi sie moze z 1 kg, niby mało, a guzik od jeansów zaczęłam odpinać, bo nie byłam w stanie tak wysiedzieć. Aktualnie noszę juz praktycznie tylko leginsy, dla wygody. Moja znajoma z kolei, ktora jest dokladnie w tym samym tyg. co ja, nie ma brzuszka w ogole i nadal chodzi w obcislych bluzkach. Jak siedzi to widac jedynie mala faldke, ale to nic. Do tego schudla i spodnie sa na nią za luźne. Wazy chyba z 48 kg, gdzie w okresie sprzed ciazy wazyla 50. Ona jednak dostala skierowanie na dodatkowe badania, gdyz lekarzowi cos nie pasuje. Tymbardziej,ze dziewczyna nie wymiotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi w ciazy od poczatku zaczely mi sie powiekszac piersi a nie brzuch , w trzecim miesiacu juz moje spodnie i niektore ubrania zrobily sie ciasne choc brzuszek byl niewielki i prawie niewidoczny teraz koncze 4 miesiac i juz widac brzuch z dnia na dzien coraz wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pomimo szczupłej sylwetki w pierwszej ciązy brzuszek zaczął sie pojawiać ok 6-7 miesiąc ale tak na prawdę dopiero w 9 miesiącu był widoczny dla postronnych- niewidzących:). teraz jestem w drugiej ciąży i będąc w końcówce 4 miesiąca juz pojawił sie brzuch:/ podobno mięsnie łatwiej się rozchodzą w kolejnych ciążach. a dodatkowo w pierwszej dziecko miałam raczej w sobie usytuowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×