Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

hallo MAMO DOMINIKO >>> CO SLYCHAC U CIEBIE ?????? i u MALEGO KRZYSIA??? pozdrawiamy 😘 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Cześć i Czołek Kluski z Rosołem To kolejny napad głupawki ale przejdzie niebawem.Jak się doładuje arbuzikiem hehehehehe. Arkadia-ja tez już dzwoniłam do szpitala w którym chce rodzić no i niby mozemy z mężem pojechac (trzebnica koło Wrocka) , obejrzec ale od razu nam powiedziała babeczka ze jak przyjedziemy i trafimy akurat na"ruch w interesie" to nas nie wpuszczą.Więc nie wiadomo czy sie pchac czy nie.W koncu to poza Wrocławiem wiec jak bedziemy wyjezdzac to bedzie pustka a jak tam dotrzemy to a nóż jakiejs sie zachce rodzic i bryndza z odwiedzin. Trzymam kciuki za Tate bo pewnie masz tak jak ja z mężem"chęci spore ale umiejętności brak"heheheheOstatnio mój luby uszczelniał rure pod kibelkiem silikonem .................no i przecieka jak wcześniej.Jedno co im wychodzi najlepiej to słodkie dzieciaczki prawda?pod tym względem sa niezastapieni.......JESZCZE :-P :-P Wogóle to czasami myśle że jak to ktos mądry kiedys stwierdził................. Mężczyżni rozwijaja sie do trzeciego roku życia ,a potem to już tylko rosną. Oki sama widze ze juz bredze Pozdrowionka dla wszystkich Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo.... Fiono a moze jednak nie bredzisz ;)...bo ja wlasnie kluski jem tylko bez rosolu hihihihi a co do rozwijania sie naszych mezczyzn moze masz racje z tym wzrostem ... :D :D :D :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla dobrze zrozumiałam, ze napisałaś do mnie na gg??? bo ja nic nie mam:(:(:( a numer dobrze podałam....chyba, że coś się knoci, bo u mnie leje cały czas, a ostatnio miałam problem z gg. Spytam męża jak przylezie z roboty;) niech optechniczy sprawę ;) Fiona, ale pojechałaś z facetami:D:D do 3 roku rozwój :D dobre Elke tez pozdrów Carla Ja dziś taka ogłupiona jestem, zamotana i w ogóle mroczki przed oczami widzę, jakies haluny czy coś....pewnie cisnienie skacze, bo pogoda pochmurna.... Arkadia, Nesia piszcie dziewczynki duzo, bo fajno się czyta:):):)🌼 Gosia napisz jak po wizycie i wena niech Ci przybędzie do pisania ;) lece, bo mam też jakieś jazdeczki dziwne, jeszcze cos napiszę dziwacznego;) jak znormalnieję to napiszę;) Aniula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo... apropo tych slodkosci musicie to zobaczyc... [o ktorych pisala Alexandra]...obledne ceny ale smacznie wygladaja... sntyment ???? hmmmm http://www.blikle.pl/ szkoda ze nie ma w Toruniu... ani w Poznaniu.. ale... pewnie kiedys sie skusze bo jest na co ... a moze takie party sobie urzadzimy z tortami i bita smietana za jaki s czas oczywiscie... kto najcelniej ...szy hihihihi :P 🖐️ 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... yhmmmmm... PUZO ... napisalam ale kabelki takie luzne dzisiaj moze ...cos nie dzialac hihihi bo wiesz u mnie wiaterek.... nie przejmujcie sie swym stanem ja wiem ze jestescie w ciazy hihihi nikomu nie powiem ... takie glupoty ...wskazane wkoncu nasze maludy maja sie cieszyc a nie plakac hmmmm.... haluny masz przed oczami hihihih ;) no to pozdrowienia dla obecnych i nie obecnych prawda... 😘 dla Was 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Ja chce arbuza.....................dożylnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Puza -obtechniczy-dobre Podejrzewam że wszystkie jesteśmy nieżle szurniete i to wyszło dopiero w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Dzisiaj klikam z kancelarii, specjalnie zostałam chwilk ę dłużej,żeby Was poczytać i skrobnąć słówko. Ja też mam skypa i uważam ten program za absolutnie genualny!!! Z rodziną w Stanach rozmawiam w lepszej jakości niż przez Tepsę. No i uskuteczniam pogadnki wieczorne z moimi Krakowiakami (studiowałam tam i mam grono wiernych przyjaciół - Alexandro - chętnię zamienię na Bliklego :):):) tzn oddam Bliklego za moich przyjaciół z Krakowa, przeniesionych wraz z fragmentem rynku Waszego do Warszawy. U Bliklego lubię czekoladę - pyszna, ale lepsza jest w Wedlu przy Szpitalnej, ciastka lubię tylko niektóre, bo np bliklowskie pączki są dla mnie za \"ciężkie\", takie tłuste.No a torty są rzeczywiście bardzo smaczniusie :) Fiona! Masz rację,wszytskie jesteśmy trochę postrzelone, każda na swój sposób. A ciąża? Ja nie mogę zaprzeczyć, ociężały mam także mózg :) ale wszyscy mi pobłażają dzięki Bogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skypa podaję - jeśli uda Wam odnaleźć po moim nicku - nesia2002. Pozdrawiam. A w sieci bywam teraz bardzo rzadko, ale wpiszcie mnie sobie, to jak się pojawię, od razu możecie atakować :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamuski widzicie co sie dziej .... zjada nam cos nasz topik...???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie się was dziś czyta, no super normalnie, humorek mój już naprawiony, dzięki dziewczyny, jutro się odezwę, Całuski dla Eli, Nesia super, że piszesz, no i reszta oczywiście, do zobaczenia , Gosiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie :) właśnie dziś byłam na wizycie konrtrolnej i dowiedziaąłm się, że jak nie będe brała leków przeciwskurczowych to urodzę lipcowego dzidziusia :). dostałam tabletki przeciwskurczowe, na serce ponieważ pierwsze mogą przyśpieszyć pracę i tabletki które nie będą wypłukiwać witamin z organizmu. tak więc czeka mnie dwutygodniowe leżenie w domu i czekanie na kolejną wizyte po której mogę sie już zacząć rozsypywać ( pozzwolenie od lekarza :) ). na szczęście mój synek wyjechał z dziadkami w góry więc będę mogła leżeć do woli i wypoczywać do 1 sierpnia . przy pierwszym dziecku skurcze tak nie bolały choć teraz to dopiero początek ale trochę boli, szczególnie jak siedzę. pozdrawiam i uciekam na łóżko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Wysypal sie nasz topik :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Cholera wciągnęło mi posta.Zobaczymy czy ten przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
oki, wyglada na to że jest już wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny !! Wczoraj moj luby wczoraj przywiozl mi tort. Szalalam z radosci i jadlam az mi sie niebiesko przed oczami robilo i.......... dzis sa tego (chyba tego) efekty. Rano cala wstalam obsypana jakim drobnym rozowym swinstwem i jestem cholernie przerazona. Nie wiem czy to efekt jakiegos uczulenia na czekolade czy cos gorszego. Umowilam sie juz z lekarzem ma byc u mnie przed 12. Teraz bije sie w glowe jak moglam byc taka durna, zeby jesc do oporu nie zastanawiajac sie nad tym jakie moga byc skutki tego obzarstwa.Moze Wy mi powiecie czy mialyscie juz cos podobnego.Piszce bo nie wytrzymam do 12 juz trzese sie jak galaretka ze strachu. Arkadio mam nadzieje ze karnisze masz juz zamocowane i teraz mozesz delektowac sie wieszaniem (zapewne mamusie Ci powiesza) firanek. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co z Wami ???????? Nie piszecie a ja jestem coraz bardziej nerwowa ale juz 12 blisko. Chyba zadzwonie do lejkarza zeby przyjechal szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
Witam serdecznie! we wtorek moje malenstwo przyjdzie na swiat! w poniedzialek rano ide do szpitala,a we wtorek bede miala cięcie. torba szpitalna juz prawie spakowana, wczoraj kupilam laktator i wkladki laktacyjne. odkąd mam wyznaczoną date cesarki dni dlużą mi sie okropnie! tak do konca nie moge uwierzyc,ze juz za pare dni zobaczę mojego dzidulka!!! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
ModerN-wygląda na to że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie jest;) odpływałam z nerwów, że cosik szwankuje i za nic nie mogłam wejsć, ale chyba teraz w normie wszystko funkcjonuje;) Aniu tak dawno się nie odzywałaś, a jak już Cię widać to z taką nowiną:):):) czekamy z niecierpliwością na Twoje wiesci z pobytu w szpitalu i wieści oczywiscie o kruszynce❤️ Tak Ci zazdroszczę, ze juz będziesz tuliła swoje maleństwo🌼 Napisz jak najszybciej kochana i jeszcze Dalka, o jeku, wszystkie naraz się będą rozdwajać...piszcie dziewczyny. Dalka oszczędzaj się🌼 Alexandro ja sie na tym nie znam co możesz mieć na twarzy. Ja jem zazwyczaj wszystko co słodkie, a raczej pochłaniam i nie miałam nigdy takich objawów... U mnie znowu deszczyk i chłodek, jak przyjemnie...ale jestem znowu leniwa..kurcze...nic mi się nie chce Miałam taka ochotę na bułkę mleczną, normalnie ślina mi kapała, a w mojej ulubionej -miastowej cukierni kolejka, ze hoho...i co mi pozostało, zwykła bułka z żółtkiem kupiona na dole w spożywczym;) ale też PYCHA;););) a co tam u Was???? dalej pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Sierpniowe ...yyyyyyyyyyyyyyyyyy...HAllo Mamuski.. bo teraz trudno okreslic ...hihihih ❤️ Modern ... jak widac dziala hihih DZIEKI 🌻 Napisala do mnie Dominisia... wiec ... maly zdrowy i robi kinder kupki hihihihihi.... a ona niestety goraczkuje i narazie nie czuje sie za dobrze... ale napewno wszystko sie zmieni i bedzie dobrze PRAWDA !!!! ❤️ Aniu...to gratulacje tyllko napisz ... pozniej ... ❤️ wszystko bedzie dobrze i dzidzia bedzie cudowna ... ❤️ Aleksandro pewnie lekarz juz jet u Ciebie wiec zaraz wszystkiego sie dowiesz Fiono... nic sie jeszce nie sypie ... hihihihi 😘 Pozdrawiam wcinam bezy moze ktos ma ochote... ale te z mojej miejscowosci sa lepsze... !!!! Buziole 😘 dla obecnych i rodwajajacych sie oraz nie obecnych ... 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Witajcie Kuleczki TABELA I *************************************************************************************** Dominisia Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG......PŁEĆ .................PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.........94 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg..........Krzysiu...............105 KARIN2005.........04.08.05.......12kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz..............130 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia.................95 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........16kg...........Marlena............112. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........12kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05........... 9 kg..........Maja...............94.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05............10kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka.........112 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100 Ania69x2- kurcze będziesz druga mamą !!!!!Srebrny medal masz gwarantowany.czekasz i czekasz ale przynajmniej wiesz konkretnie kiedy,to jest chyba jednak lepsze od takich np. nocnych niespodzianek jak u Dominisi.Zycze Ci żeby wszystko szybko i gładko poszło, żeby dzidziuś był w doskonałej formie-piękny i zdrowy na 10(w skali Apgar oczywiście)i żebys szybciutko doszła do formy i nam tu sprawozdanie zdała jak się należy.Trzymam kciuki za was oboje i nic się nie bój. Ja dziś z nara polecialam jak na skrzydłach na wizyte z myślą ze mnie lekarka oświeci w temacie.................i bryndza że się tak wyraże.Wszystko pozamykane na 4 spusty, na Usg tez niewiele się dowiedziałam oprócz tego ze Marylka(juz nie na 100 %, moze jednaj Tymoteusz :-P )jest głowką w dół i waży według maszynki 3kg a według lekarza 3300.Poza tym nic więcej.O dziwo mam się zgłosic dopiero za miesiąc (czyli w terminie porodu)a jesli bedzie sie cos działo do udac się do szpitala.Pytam się a co z KTG, zwykle przeciez pomiary kontrolne sie robi co kilka dni a ona ze nie trzeba!!!!.Milutko nieprawdaż?Teraz to uwazam ze jest jak wszyscy inni lekarze, aby na odwal, a była taka milutka na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Puzo... i co Twoj maz tam obtechniczyl ... czy zapomnial hihihihih.... mam na skladzie jeszcze ciasteczka czekoladowe refletujesz hmmm ;0 :D :D :D :D :D 🌻 Dalka to lez i sie nie ruszaj ... wszystko bedzie dobrze wiem z tym nie ruszaj przesadzilam ;) Fiona...Skye .... a jak po wizycie ?????? nic nie piszecie ??????? pozdrawiam CArla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Carlaa-nic sie nie sypie , wszystko wróciło do normy ale jak bys wlazła z ranca jak ja to bys sie wsciekła.Nie dosc ze sie nie podciągal nasz topik to jeszcze wsiorbało cala ostatnia strone !!!!.napisałam do redakcji i wygląda na to ze juz jest w porzadeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Ty się Carlaa nie pytaj o ciasteczka tylko od razu rzucaj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona hmmm to bedziesz miala niespodzianke... jak dzidzia sie urodzi... a z ta wizyta faktycznie... niezbyt milutko... teraz kiedy to nasz koncowka kazda z nas by chciala wiedziec wszystko ... czy jak .. dlaczego.. po co... czy oni tego nie rozumieja..????? :P widze ze nie masz dzisiaj humorku arbuzik nie pomogl... :P... ja widzialam to wczoraj wieczorem myslalam ze cos zjada nasz topik ... moze mamy jakiegos zlosliwego ...albo jakas chochliczke hihihih :P 🖐️ [ kiss] Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIHIHIHI tak myslalam wiec leca... leca... a jak zdjecia hmmm.... kurcze ale u nas wieje duja wrecz wiater hahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem po wizycie.Na cale szczescie to nic groznego.Powinnam jedynie unikac duzych ilosci czekolady.Ma za duzo magnezu a to moze miec wplyw na moj organizm moze wywolywac alergie. Ja tez ogromnie sie ciesze ze z forum juz wszystko w porzasiu.Wczoraj kiedy nie moglam sie zalogowac bylam przerazona.Brak kontaktu z Wami bylby nie do wytrzymania.A ta zawsze w trudnej chwili moge sie zwrocic do Was o rade a w naszym stanie swiadomosc, ze ma sie kogos z kim mozna pogadac jest naprawde budujaca. Carlo uwazaj z tymi bezami, zeby nie bylo pozniej niespodzianek jak po moim wczorajszym torciku. A tak swoja droga chcetnie znow bym zjadla malutenkie bliklowskie ciasteczko.... np smaczna Jogurtine, albo ciastko florenckie ehhhhhhhhhhh :) No nic mam urlopik i troche prasowania zabieram sie do pracy (mojej ulubionej robotki domowej). Pozdrawiam Was wszystkie. Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Zdjątka superanckie!!!!!!Zupełnie inna jesteś niz myslałama i maz niczego sobie :-P naprawde bardzo fajne tylko........................zabij mnie ale tam na tym slubnym to ja myslałam ze to kapusta hihihihihihih.U Ciebie tez nie było widac(wiesz o co chodzi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×