Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Fiona.... arbuz ... mniam mniam.... wiesz ... nie mamy innego wyjscia... z tym fotelikiem aby przewiesc malego.. nie ma co ryzykowac.. troszke odleglosci jednak jest od tego szpitala... ale sa to rzeczy sprawdzone... nieslyszalam negatywnych opini.. z jednej strony to jest prikaz a z drugiej ... bezpieczenstwo.. co do wody u nas wlasnie popadalo choc duszno jest tak samo slyszalam ze wczoraj w Polsce gdzie sbylko gradobicie..??? a ztymi datami to niezle masz... lepiej zeby Panna Marylka jednak urodzila sie w terminie bo ja tez jestem Panna :P tylko ze z ostatniego dnia a tak tyle prezentow na raz niech Ci sie pomyli syn kiedys dostanie barbi ;) hihihih oki koniec zartow... ponawiam nie lubie podszywaczy... AJAK komus sie nie podoba to niech nie czyta buziaki dla Was ... 😘 Puza pewnie juz zjadlas tego Arbuza ... a Gosia sie objada smakolykami .... Pozdrawiam obecne i nieobecne papa do pozniej Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Witajcie kochane,pragne was radosnie powiadomic ze Krzysiu jest juz w domu urodzil sie 13 o godz 12.35 i kawal z niego chlopa.Wieczorem napisze wiecej bo jestem nieco zmeczona pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jeju poplakalam sie z radosci.. nie wiem co napisac GRATULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
DOMINISIA- gratulacje,aż nie wierze że mamy juz pierwszą mame !!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Hej dziewczyny ale sie porobiło!!!!!!!!!!!!!!!pewnie jestes strasznie padnięta ale szczęśliwa.Zycze ci z całego serca żebyś szybko doszła do siebie i żeby mały rósł jak na drozdżach.Ach normalnie jestem w szoku!!!!!!Ja tez juz chce!!!!!! Odpoczywaj kochana a jak bedziesz miała siłe i odrobine czasu to nastukaj kilka zdań(jak wrażenia,jak się czujesz świeza mamo,jak sie chłopaczek sprawuje i wogóle pisz co chcesz o wszystkim-nawet problemach) Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I GRATULACJE MAMO DOMINISIU !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Dominisiu, az mnie dławi w gardle ze wzruszenia. Gratulacje dla Ciebie pierwsza mamusiu. Jak znajdziesz czas, to napisz więcej i zamieść może jakieś fotki. Dziewczyny, więc to naprawdę się zaczęło!!! Puzo, Skye, Carlo, Fiono, dzięki za rady w sprawie fotelika. Nic więcej nie piszę . Dziś króluje wiadomość Dominisi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I *************************************************************************************** Dominisia ❤️ Krzysiu......13.07...godz.12:35.........g..........cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG......PŁEĆ PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.........94 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg..........Krzysiu...............105 KARIN2005.........04.08.05.......12kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz..............130 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........16kg...........Marlena............112. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........12kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. ARKADIA............10.08.05........... 9kg.......... Nadia..............95 EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05........... 9 kg..........Maja...............94.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05.............4kg......dziewczynka........?... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05............10kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............22kg .........Marylka.........109 Alexandra .........27.08.05..............10kg........?..................102 Daminisiu jeszcze raz GRATULACCJE.... zawsz\\e na 1 miejscu ... ;) dla Ciebie 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany!! Dominisia, ale niespodzianka...GRATULACJE...szybko ze szpitala wyszłaś...jak najprędzej napisz jak było, jak malutki...ojejku, pierwsze maleństwo❤️ aż mam mgłę przed oczami z takiego szoku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
jak sie wstawia te cholerne kwiatki dziewczyny i serduszka,bo chce troszke dla dominisi..................i nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Głosuje za przyznaniem złotego medalu dla Dominisi za zajęcie I miejsca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech żyje dzielna Dominisia !!!!!I Krzysio!!!!!!!!!! Hip Hip HURRAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona tu masz stronke do wszystkich... wklejaj ile sie da !!!!!! http://www.forum.o2.pl/emotikony.php nie na darmo wkoncu Dominisia zawsze byla pierwsza hihihih ;) popieram medal sie nalezy.... DOMINISIU wiemy ze jestes zmeczona i ze przyda sie odpoczynek ale zbieraj sily... wkoncu jestes pierwsza BUZIAKi 😘 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssss
ja mam termin na początek grudnia.mam 22 lata, moj chłopak 23 -wpadlismy po 4 latach związku.mimo młodego wieku bylismy bardzo szczesliwi,planowalismy pokoik dziecinny,oglądalismy wózki itp. mielismy wziąsc ślub,ale mój chłopak zaproponowal intercyze.zdenerwowałam sie bardzo,poczułam ze zeni sie ze mną tylko dlatego że wpadlismy,ze nie planuje ze mna reszty życia... oczywiscie ślubu nie było.pogodzilismy sie,mieszkamy razem.troche z niego bałaganiarz,nie moglismy sie dotrzec ale teraz tak sie mną cudownie opiekuje! jestem szczesliwa chociaż juz strasznie gruba bo bede miała blizniaki! dzieci staly sie dla mnie najwazniejsze.juz tak bardzo je kocham!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ale mi serducho wali!! i te lzy w oczach................ nie wiem co pisac!! dochodz szybciutko do siebie ... niech sie krzysiu zdrowo chowa ... niech bedzie twoja najwieksza duma i szczesciem... ehhhh!! pewnie juz jest :) jeszcze raz gratulacje :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 pisz szybciutko o wszystkim... czekamy z niecierpliwoscia... Wciaz nie moge uwierzyc ... zaczelo sie :) zaczelo sie na dobre dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
No dziewczyny byle sie teraz nie posypały wasze dzieciątka jak z worka bo zostane sama na placu boju. Uprzejmie prosze trzymac sie terminów!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... No Fiona ja Ci chyba nie dotrzymam towarzystwa do konca ale.... bede sie trzymala tak dlugo jak sie da... :) ;) to wszystko przez te upaly u lipcowek tez .... sie sypie Dominisiu... takie male szczescie juz masz przy sobie... ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 odpoczywaj odpoczywaj i zbieraj sily na pisanie.... ;) chyba kazda z nas nie moze w to uwiezyc... choc kazda z nas sie z tym liczy prawda... buziaki 😘 teraz to juz jestsmy internetowymi ciociami hahahahah Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ja w to nie mogę uwierzyć. Daje do myślenia, że i na nas czas, kurcze np. jutro....przecież Dominisia urodziła chyba 3 tygodnie przed terminem....chyba trzeba się ostro wziąć za wszystkie przygotowania, dalej prasować i szykować wszystko dla dzidzi❤️ Ale szybko Dominisia wróciłaś:) po 2 dniach. U mnie w szpitalu trzeba być conajmniej 3 pełne doby...a jak tak nie lubię szpitali... ode mnie też 🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Już tulisz maleństwo i w ogóle...ach..rozmarzyłam się:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Hallo Sierpniowe mamuski.... i nasza Lipcowa Dominisiu z Krzysiem zycze slodkich snow... caly czas mysle jak to jest jak to bedzie... buziaki dla wszystkich ide nyny aaaaa 😘 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek skarbeczki :) jak samopoczucie dzisiaj?? u nas pada :( brrrrrrr!! nie cierpie takiej pogody!! niby chlodniej... i niby lzej... ale jakos tak smutno bez slonca za oknem... Skye!! kochana!! wczoraj bylam tak zaaferowana wiadomoscia Dominisi , ze zupelnie zapomnialam o Tobie... a wiec spoznione , ale plynace gleboko z serducha zyczenia szczescia... radosci... milosci... usmiechu... i wszystkiego tego co kryje glowka , a czego slowa nie potrafia oddac... spelnienia... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Carlaa!! synus cudowny :) ... juz z niego maly przystojniak :) fiu!! fiu!! co to bedzie za pare lat... Tez przyszla mamo!! a ktory wozek chicco kupilas?? moge spytac?? ehhh!! ja wciaz bez pojazdu dla mojej malej... Aleksandro!! imiona bardzo ladne :) bardzo dobrze mi sie kojarza :) ssss!! powodzenia kochana :) oby ta Wasza idylla sie nigdy nie skonczyla ... a waga sie nie przejmuj... zgubisz ja szybko... za to dwa cudka juz zawsze z toba beda :) trzymaj sie cieplutko :) BUZIOLE DZIEWCZYNY :) ide po jakies slodkosci na sniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo MAMUSKI 😘 ....Arkadio u nas jeszce nie pada.. jest cieplo ale jak narazie o tej godzinie nie upalnie... Dominisiu ... musze Ci powiedziec ze o narodzinach Twojego syna wie polowla mojej rodizny ;) i znajomych ;).. nie moglam sie powstrzymac i podzielilam sie z nimi TA WIADOMOSCIA...!!! 🌻 ❤️ tak tak dziewczynki powoli sie zaczyna ... Puzo masz racje wczorajsza wiadomosc dala do myslenia ale prosze Cie nie tak ostro... bo jeszcze mamy 3 tygodnie...wiec pamietaj co obiecalas... Nie rozpisuje sie ide robic sniadanko iczekam z niecierpliwoscia na wpis DOMINISI.... Buziaki dla WAS obecnych i nieobecnych ...mam nadzieje ze u NESI to remont...nie pozwala napisac :) papa do pozniej 😘 Carla 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Witajcie Ja już na nogach i po śniadanku(mężuż jak zwykle wykazał się inicjatywą w tym temacie).Z niecierpliwością czekam na wiadomości od Dominisi.Niby już to przerabiałam ale prawie 100 lat temu , teraz jest inaczej.Ciekawość mnie zżera. Teraz jak któraś się nie będzie odzywała zaraz będzie podejrzewana o przedwczesne rozwiązanie hahahhahaha Może warto by było mieć też inny kontakt poza netem w razie gdyby któraś miała ochote się rozdwoić.Zawsze można wysłać np smsaze szpitala z hasłem "rodze dziewczyny , trzymajcie kciuki!!!!,oddychać , oddychać!!!!" podaje swój nr:509671817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Cześć Dziewczyny! U nas w nocy i teraz pogrzmiało, popadało i jest czym oddychać. Wreszcie. Tez dużo myślałam o Dominisi, przecież mamy(miałyśmy) prawie ten sam termin! ja coś tak czuję,że się rozdwoję po terminie, bo brzuch mam jeszcze bardzo wysoko, żadnych skurczów przepowiadających i oprócz psychicznego niepokoju, to w ogóle nic, co mogłoby wskazywać,że to już wkrótce...Chodzi mi Nesia po głowie, bo dość dawno jej nie było, a od pewnego czasu pisała, że brzuszek ma już nisko... Arkadio, wózek,który kupiłam to chicco 4 WD duo głęboko - spacerowy. Czy Was już też zaczynają pytac, kiedy wreszcie nastąpi wielki dzień, bo mnie tak. i jak tu odpowiadać na pytania typu : Kiedy rodzisz? Kiedy idziesz do szpitala? BA, gdybym to wiedziała. Powtarzam więc niestrudzenie, że termin mam na 1 sierpnia i cóż więcej mogę wiedzieć...Czasem mam takie momenty,że najchętniej wcale bym o tym nie rozmawiała z osobami, które tego aktualnie nie przeżywają, bo ich pytania, rady, komentarze tylko niepotrzebnie wprawiaja mnie w rozterkę. Co innego z Wami - jesteśmy pokrewnymi duszami, bo wszystkie przechodzimy to samo w tym samym czasie. No, na razie kończę i zabieram się za jakiś obiadek. Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Dominisia ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 to dla Ciebie i Krzysia no i dla dumnego pewnie tatusia. Sprawiłaś nam milutką niespodziankę :) GRATULACJE :) Dziękuję serdecznie za wszystkie życzenia, nie odzywałam się bo spałam u mamy w nocy i dopiero teraz wróciłam do siebie :)) U mnie nic nowego :) Idę spac bo jestem wykończona :) Całuski, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Cześć Dziewczyny! Oj, coś mało wpisów . To z powodu weekendu czy może po zerwaniu banderoli przez Dominisię zaczęłyście się rozdwajać? Ja wczoraj choć na chwilę uwolniłam się od wszystkich ostatnich rozterek - byłam na urodzinach u chrzestnego. Bawiliśmy się na świeżym powietrzu - tańce, hulanki, wygłupy, dużo śmiechu - prawie jak w piosenkach Swagrakolaski. Wytańczyłam się i poskakałam, wprawiając niektórych gości w osłupienie i podziw,że 2 tygodnie przed terminem jeszcze mam taką formę. Śmiali się nawet,żebym nie przeholowała, bo prosto z imprezy pojadę na porodówkę. Tek więc dziewczyny u mnie chyba przed terminem nic się nie wydarzy. A jak Wy i Wasze brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Hallo Sierpniowe Mamuski hihihih... ❤️ Tez przyszla mamo no no no ..... super ze sie tak wybawilas.. wiesz moja mamuska...byla ze mna jeszce na weselu i 4 dni po tem mnie urodzial ...ja zawsze sie smieje ze jednak bylam na weselu u cioci i wuja :) :) :) przynajmniej wiem ktora obchodza rocznice slubu :) :) :) czasem trzeba sie tak odprezyc to jest nawet wskazane ... tak naprawde zostalo tylko kilkanascie dni... pozdrawiam zycze milej niedzieli... ❤️ przesylam wam moc buziakow 😘 i czekam i czekam i czekam pewnie tak jak Wy z niecierpliwoscia na wis od DOminisi... hihihiih ❤️ buziole papa Carla 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×