Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

..Hallo Sierpniowe Mamusie... 😘 Arkadio melduje ze jestem juz dawno na nozkach i mam rogaliki na stoliczku ... tylko ze ja zajadam sie nimi z serkiem fata ;) poprasowalam troszke dzisiaj z rano bo w miare znosnie bylo nawet koszule meza :P....;) Dalka to masz niezla jazde na 11 pietro... dobrze ze otis kiedys wymyslil winde :D to jak maluda wyjedzie to bedziesz miala troszke spokoju hmmm Puza pewnie tobie cos takiego tez by sie przydalo hmm ;) A te nalesniki to tak sama hmmm nie podzielisz sie... hihihihi :D Tez przyszla mamo co do pasow mam podobnie... jak tylko sie dowiedzielismy to zaraz bylo zapnij pasy nie zebym ich nigdy nie zapinala ale nie zapinalam ich na ktotkich odcinkach a te sa tez niebezpieczne nie ma ze boli ... kupilismy zaraz takie gabki na pas i nie jest juz tak niewygodnie i wiecie co naprawde dobrze ze jest zapiety... wlasciwie zostalo juz niewiele ja naprawde odliczam ... nie mam takiej miary jak przed matura ale... ;) odliczam.. moze dzidzi na ktg nie podobal sie odlos ono tez przeciez na falach ultra.... i wydaje tam jakis dzwiek moj ostatnio tak intensywnie kopal w ten czujnik ze myslalam ze spadnie mielismy ubaw hihihih... Tez przyszla mamo wszystko bedzie dobrze .. najwazniejsze abys byla zrelaksowana i spokojna troche luzzzuuu droga Pani ... nie ma co dziecka denerwowac... ono musi sie urodzic innej drogi nie ma ;) a i pewnie kazda z nas chcialaby tam zobaczyc te male nozie i uslyszec ten slodki placz... i poczuc ten zapach niemowlaka ktory podobno jest niezapomniany hmmm .... Skye... nich Ci sie przypomina czesciej ... kazde przypomnienie w tym przypadku mile widziane ;) 🌻 zmykam do pozniej buziaki i wstawac.... mam jeszcze troszke truskawek i banankow... uwaga leca... bananki takie wsam raz do jedzenia uwaga ... papa 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Puza ... pewnie ze chce ... tego arbuza... wciagam wszystkie owoce... nie mylic z jak leci .... buziole 😘 apropo stroju... ja tez bylam na basenie :P.. nie powiem co moczylam ale bylam ... stroj ... tez byl... no wlasnie bo przeciez tamponow nie mozna uzywac .. :O apropo jak dlugo to mniejwiecej trwa czytalam ze do 6 tygodni ... tak ??? do pozniej Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie koliejny dzień z cyklu upalnych, eh do 16.00 się pomęczę , a póżniej do rodziców.w strój się mieszczę bo przed ciążąnosiłam duży rozmiar, więc teraz poprostu na brzuchu się trochę naciągnął i pasuje nadal :). jutro czeka mnie kolejne badanko krwi, chyba w końcu ściąną mi całątyle razy byłam już kłuta.czy któraś z was też miała problemy z cukrem ??ja miałam wysoki poziom pierwszego badania, aż 175 mg. na szczęście drugie badanie było w normie, ale co ja sie nadenerwowałam to moje. teraz powoli mogę się zacząć zastanawiać czy moje drugie dziecko też będzie alergikiem pokarmowym tak jak pierwsze. czas posprzątaćtrochę pokój i do piaskownicy póki słońce nie dotarło jeszcze nad wszystkie piaskownice na osiedlu :) smacznego śniadanka wszystkim mamusiom i jeśli która woli to do wczorajszych naleśników z jagodami mogę dorzucić pierożki także z jagodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla napiszę Ci o połogu, ale się nie przerazaj, bo u kazdej inaczej to trochę wyglada. Piszę łagodnie. Krocze bolało okropnie dopóki szwy nie sciągnęła mi położna około 7 dobie po porodzie. Potem juz lepiej siedzieć mogłam...więc bolało nadal...Krwawiłam ok 4 tygodnie...W 6 tygodniu po porodzie próbowałam współżyć;) bolało, ale dało się wytrzymac;) Najwazniejsze to duzo wietrzyc krocze i często myć (ja myłam szarym mydłem),przynosiło to ulgę. Nie wiem jak teraz wietrzyć bym miała w taki upał:( Będzie dobrze:):):) A mój mały rozbójnik wczoraj wziął sobie klocek i po świeżo pomalowanej scianie ( 2 miesiace temu malowane) porysował mi ją, zdzierając lekko farbę. Fakt, ze az tak mocno tego nie widać, ale ja to WIDZE...z nerwów się popłakałam...a on na to...ale ja się bawiłem w autostradę....i co tu zrobić. Och Carla ja z moim synusiem jestem 24H i tak zawsze będzie❤️chociaz czasami potrzeba mi odpocząć od Jego wybryków i niestworzonych pomysłów;) Ja mam ktg w poniedziałek to Wam napiszę jak było paapapa, lecę sie kawałek przejsć z synkiem, póki jeszcze takiego upału nie ma 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ponownie. Jestem taka podekscytowana wiadomoscia od kolezanki z pracy. Wczoraj byla w ENDO i widziala super ciuszki dla niemowlaczkow.O 11 mam spotkanie w banku i bede mogla w powrotnej drodze do pracy podejsc i poogladac sobie te sliczne ciszki.Mam nadzieje, ze uda mi sie cos ciekawego kupic.Po powrocie odezwe sie do Was i powiem czy cos udalo mi sie kupic. Do uslyszonka Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Witam serdecznie Kuleczki Kolejny dzień upałów nie do wytrzymania.Nic tylko leżeć, no ale "to se tak ne da". Puza-nie przejmuj się tą scianą.Też przez to przechodziłam i wiem jak takie rzeczy potrafią zdenerwować.Synek napewno nie miał tego w zamyśle, poprostu taki wiek.Trzeba to przerobić.Ja miałam mnóstwo tego na ścianach,głownie w dużym pokoju i przedpokoju.Pociesze cię-mój synek używał głownie flamastrów a jak wiadomo za Chiny nie da się tego usunąć.Naklejał nawet takie naklejki które jak zrywałam to razem z farbą.Zobaczysz że kiedyś będziesz te jego wybryki wspominać z uśmiechem.Jeśli wybitnie jego twórczość jest widoczna to może przestaw meble tak żeby zasłonic, ja tak robiłam żeby nie malować co chwile. Arkadia-a co ty wlewasz do kawki że tak na ciebie działa?Ja też ostatnio pijam taką cienką z mlekiem a potem to tylko się walnąć na wyrko i drzemka.Zamiast poweru -usypiacz. Dziś ma urodzinki mój mężuś.Jakoś nie mam pomysłu na prezencik, wiecie fundusze ...........Może coś podpowiecie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Puzo wcale mnie nie przerazilas ... dziekuje za odpowiedz... jestem przygotowana na to moze nie na wszystko ale.. to jest nam wpisane w ten stan ... prawda ❤️ i trzeba przez to przejsc... jak prze wiele rzeczy w zyciu apropo tego hihihih wczoraj widzialam program MOJ PIERWSZY RAZ hihiih ;) kazda wskazowka cenna na wage ... zlota ❤️ ... skoro Twoj synek rysowal sobie autostrade to ... hmmm planista z niego ... budowa drog i mostow.. jest taki kierunek na politechnice w Poznaniu hihihih nie mialby daleko :D... wiesz ja tez ide na ktg w poniedzialek :) Fiona... mialas oryginalne malowidla scienne... teraz tak bardzo poszukiwane i odkrywane oczywiscie wszystkiego naj naj dla mezulka... moc buziakow i spelnienia marzen 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 hmmm nie wiem ... a lubisz piec moze mu cos upieczesz choc w ten upal to tak nie za bardzo hmmm pozdrawiam buziaki papa do pozniej 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam ze spotkania.Bylam w ENDO i ...... nic nie kupilam. Nie moglam znalezc nic co od razu wpadloby mi w oko. Szkoda bo juz zrobilam sobie nadzieje ze kupie pare fajnych ciuszkow. Ale dla dzieciakow powyzej roczku jest tyle cudownych rzeczy. A moze Wy mi pomozecie i podacie adresy jakis fajnych sklepow ..... Mimo potwornego upalu na zewnatrz wracam do pracy.Do uslyszenia poznie.Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla mój synek na politechnice..ach, dumna bym była jak paw;) Fiona to mówisz, ze to początek...fajnie....ale cóż taki urok łobuzów. Przed chwileczka wróciłam z piaskownicy. Rany latał jak nakręcony..w ogóle mnie nie widział, nie słyszał, normalnie jak w transie, tylko koledzy i rozrabiać...a jaki brudny przyszedł;) Ja z tego wszystkiego wcinam 3 bułkę, taka głodna jestem...dobrze, że juz lepiej mi się chodzi:):) to razem na ktg w poniedziałek Carla:D ale zbieg okoliczności, tylko ja idę wieczorkiem, a rano mocz i krew oddać:) Fiona właśnie dobry pomysł z jakimś placuszkiem, albo deserem, obiadkiem, kolacyjką....tylko w ten upał... Ja np. bardzo lubię polne kwiatki i mój mąż często mi zbiera jak jesteśmy na spacerze w lesie.. ale się najadłam...rany..teraz herbatki i lezeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale uuuuuupppppppppaaaaaaaallllllllll !!! dzidzi tez chyba doskwiera bo zrobila sie bardzo niespokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... tylko sprawdzam czy dziala... http://img332.imageshack.us/my.php?image=naszadzidzia23tydzie2fs.jpg jak dziala to nasza mala dzidzia jak miala 23 tygodnie :D 😘 ❤️ Puzo ale maly ma energii... ja na to badanie i de rano.. tak samo z krwia i moczem ;) co do podjadania hihihih jem jogurty tzn quarki jogurtowe o smaku ... TRUSKAWKOWYM ;) ... o 13... stej Europa w milczeniu zatrzymała się na dwie minuty. To hołd złożony ofiarom zamachów w Londynie, do których doszło tydzień temu. :O papa 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Isia-ciążowa depresyjka czy coś się stało????Jeśli masz problem to jesteśmy jak grupa wsparcia AA.Zawsze lepiej się wygadać niż dusić to coś w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ciężarówki :) Ale czytania:))) Alexandro najlepsze są ciuszki używane :) jak masz sposobność to sobie takie spraw :) Ja wogóle nie mam nowych, a po kuzynkach naprawdę śliczne no i zdrowsze, bo wypłukane są z nich wszystkie chemikalia, dzidziuś tak szybko rośnie i nawet się nie obejrzymy, wszystko bedzie za małe :) Carlaa, fajny ten Twój mały, i jaki młody był A ja jutro mam urodzinki, ale wogóle nie czuję jakoś nastroju (starośc nie radośc :) ) Irenko, na Boga co się stało, szybko pisz bo się aż zmartwiłam :( Całuski dla reszty kochanych forumkowuiczek, Boże co za upał, nie da się oddychać bleeeeeee Całuski, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla śliczniutki malutki❤️ Mój mały synek to duzy dzikus, a energie nie wiem skąd On tyle bierze;) Fiona Twój też był na takim etapie, ze po imieniu Tobie mówił zamiast mama...i tak się mądruje..rany..teraz jak ja mam rodzić on zmienia etap rozwoju swojego zycia... Isia tak Fiona pisze...wygadać się jest lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Cześć Brzuchatki! Fajnie Was poczytać. Arkadio, ja do mojego szpitala mam ponad 100 km, więc stąd ten pomysł wcześniejszego pojawienia się tam, co wydaje sie może mniej przyjemne, ale za to bezpiezniejsze. Zresztą, na razie czekam na tę ostatnia wizytę 21 i wtedy po rozmowie z lekarzem podejmę konkretną decyzję. Dziś kupiłam wózek i fotelik samochodowy, więc mam już chuba wszystko. Kurczę, trochę zaszalałam z wózkiem, bo choć nie chciałam przepłacać na jakieś firmówki, to te tańsze wszystkie wydawaly mi się jakieś "urynołowate". A to buda wielka i jakaś taka "obwisła". Na dodatek trzeszczaca przy składaniu, a to kolorystyka lub materiał nie taki.Po prostu żaden mi nie leżał. Tek naprawdę to tylko ceny mi sie w nich podobały... I w końcu skusiłam się na Chicco, ale udało mi sie trafić na super promocję i zapłaciłam 400 zł mniej niż normalnie kosztuje. Troszkę sumienie gryzie, ale ten naprawde mi sie podoba... Mam tylko nadzieję, że się sprawdzi. Mam pytanie odnośnie fotelika samochodowego. Jest on od 0 do 13 kg i ma wkładkę dla maluszków, ale jakos trudno mi sobie wyobrazić przewożenie w nim noworodka. Czy nie będzie to pozycja zbyt siedzaca? i jeszcze te pasy? w sklepie zapewniali,że wszystko ok, ale wolę się Was poradzić. Proszę, odpowiedzcie, co o tym sądzicie. Może Puza lub Fiona juz coś takiego wypróbowały? Pozdrawiam wszystki Laski i ślicznych mieszkańców ich brzuszków, Aśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie w kolejny upalnie zapowiadajacy sie dzien. Dzieki SKYE za rade ale chyba nie bede miala takiej mozliwosci zeby zaopatrzyc sie w uzywane ciuszki.Niestety nie mam nikogo znajomego od ktorego moglabym sobie je odkupic.Tak poza tym to raczej wole kupic cos nowego, wiem ze ciszki sa drogie i na krotki okres czasu ale to ogromna frajda biegac po sklepach i kupowac te slodkie fatalaszki.poza tym wychodze z zalozenia ze na ciuszki dla dzidzi warto przeznaczyc kazda kwote.Powiedzcie dziewczyny jak moge dopisac sie do Waszej \"wymiarowej\" tabeli ?? Tak poza tym to naprawde jestescie ok,fajnie sie z Wami gada a i wielu ciekawych i interesujacych rzeczy mozna sie od Was dowiedziec. Zabieram sie za prace do uslyszenia. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapomnialam jeszcze o jednym.Wczoraj z moim partnerem myslelismy nad imieniem dla naszej dzidzi. Dla dziewczynki bardzo podobaloby mi sie imie Marta, a dla chlopca Maciej. Co o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsza!!!! ;) WSTAWAĆ znowu UPAŁ ;);) Też przyszła mamo wózek pewno fajoski:) A z fotelikiem Tobie nie pomogę, bo jeszcze jak mój Synuś był malutki można było przewozić niemowlęta w nosidełkach, tych od wózków. Akurat, gdy mój mały skonczył 6 miesiecy zabronili tego i zaczęto karać mandatem....także potem kupiłam fotelik od 0 do 4 lat, ale mój mały to już umiał siedzieć....nie wiem jak teraz jest z tymi fotelikami...Ja mam po synku właśnie taki rozkładany i dość mocno do pozycjii lezacej, więc wydaje mi się, ze jest ok. Alexandro mój mały ma na imię Maciuś:):):) więc dla mnie to piękne imię:) Juz mam dosyc upałów.... Najlepszy dzis będzie arbuz :p:p:p komu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Witam serdecznie :) Też przyszła mamo wydaje mi się, że jak mówią, że taki fotelik nadaje się od 0-14kg to on jest przeznaczony też dla noworodków, nie obawiaj się ułożenia w środku, teraz tak się dzieciaczki wozi :)) Alexandro, wystarczy skopiować ostatnią tabelkę z naszymi danymi, wkleić jak piszesz post i się dopisać :))) Dobrze wypierz nowe ciuszki, najlepiej w pralce przynajmniej w 60 stopniach i zrób przynajmniej dwa płukania, i najważniejsze wyprasuj!! potem już nawet nie trzeba prasować przy następnych praniach :)) Acha ja mam brata Macieja i bardzo mi się takie imię podoba, Marta też ładne :) Ja szybko lecę do pracy a potem urządzę małe przyjęcie, mam dośc dużą rodzinkę, ehh tyle wydałam na żarc ie, że szok :)) Pozdrawiam serdecznie, już dziś mnie tu nie będzie więc życzę Wam miłego dnia w ten ochydny upał :) Stara jak świat Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiuniu kochana wszystkiego naj najwspanialszego i słodkiego...pięknego, cudnego....w dniu urodzinek❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Gosiu serdeczne zyczenia wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjj.......... No to uzupelniam tabelke o swoje dane: NICK............TERMIN.......NBYTE KG......PŁEĆ.........PAS ANIA69x2......25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.........94 TEZ.P.MAMA.......01.08.05....12kg .....dziewczynka?....104.. AGUTA..............01.08.05......?............?...................?... LOTNA..............02.08.05.....8kg......chłopiec............?... DOMINISIA.........02.08.05.....10kg..........Krzysiu........105 KARIN2005.........04.08.05....12kg...........Oliwia...........?... NESIA...............05.08.05....24kg.........Mateusz........130.. CARLAA.............06.08.05....15kg...........Dustin..........102.. ENRA................06.08.05......?...............?.................?... OGRODNICZKA M..07.08.05......?..............?.................?... PRZ.MAMA..........07.08.05......?.......chłopiec...............?... PUZA................07.08.05....16kg......Marlena............112. ISIA23..............07.08.05.....12kg......Michał/Weronika.......100.. MYSZA28...........08.08.05.....7kg......chłopiec..............?... AMBRO..............09.08.05.....8kg......chłopiec?............?... PSZCZOŁA5........10.08.05....12kg.....Tobiasz..............104. RIKA.................09.08.05...21kg......Lena................104.. ARKADIA............10.08.05... 9kg.......... Nadia..............95 EVELINE_85.......11.08.05...8,5kg......chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05... 9 kg..........Maja..............94.. MUTTER 32.........13.08.05......?............?....................?... JOASIUNIA..........13.08.05......?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05.....4kg......dziewczynka........?... DALKA................15.08.05....8kg...........Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05.....10kg........Paulinka..........100 ALICJA 27...........18.08.05......?............?....................?... ELA79...............18.08.05....20kg......Michałek............114.. MARIOLA78........18.08.05....10kg......chłopiec...............?... NIN00...............20.08.05......?............?.....................?... FIONA79............23.08.05....16kg .....panna Marylka.....107.. KAJA 78.............26.08.05......?............?........................? Alexandra .........27.08.05......10kg........?..................102...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Witam serdecznie Skye-wszystkiego najlepszego ,mega szybkiego porodu i przede wszystkim zdrowej i ślicznej niuni Ci życze,żebyś była z niej dumna i miała pocieche na te "stare lata" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
NICK............TERMIN.......NABYTE KG......PŁEĆ PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.........94 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg..........Krzysiu...............105 KARIN2005.........04.08.05.......12kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz..............130 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........16kg...........Marlena............112. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........12kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. ARKADIA............10.08.05........... 9kg.......... Nadia..............95 EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05........... 9 kg..........Maja...............94.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05.............4kg......dziewczynka........?... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05............10kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............22kg .........Marylka.........109 Alexandra .........27.08.05..............10kg........?..................102 Ja tez uzupełniam tabelkę.Oprócz swoich danych pozwoliłam sobie na małe sprzatanie -usunęłam z tabelki te które od miesięcy nie daja znac o sobie (może to je zmobilizuje do naskrobania paru słów),jeśli chcecie jednak wrócić do starej to się nie pogniewam i zaraz poprawie tak jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ..... Gosiu.... STO LAT STO LAT .... spelnienia tych najskrytszych ;).. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 a to kwiatki dla Cienbie.... moj tata zawsze mowi to nie my sie starzejemy tylko nasze dzieci hihihih :P i teraz juz calkiem niedlugo bede mogla to mowic hihihihi ;) no i udanegp rzyjecia nie przemeczaj sie i uwazaja na dzidzie bucha jeszcze raz 😘 HALO SIERPNIOWE MAMUSIE 😘 NO ISIU hallo ... co jest ... ????? zaraz tu wracaj i opowiadaj...!!!!! DOMINISIA ... gdzie jestes dawno Cie nie bylo ... !!!!! :O Tez przyszla Mamo gratulacje co do zakupow... nie dlugo bedzie ten 21 i juz nie bedziesz musiala sie martwic a narazie skokojnie ODDYCHAMY ja trenuje caly czas...!!!! Co do fotelika.. na szkole rodzenia nie wiem czy wam pisalam :( Pani polozna mowila ze dzidzia moze w nim lezec nawet do 3 godzin dziennie one sa naprawde bezepieczne dla naszych maluszkow... wiec jesli moze tak dlugo w nim przebywac to nawet na podroz kilkugodzinna bedzie mogla sie wybrac ... to nas bardzo interesowalo dlatego sie pytalismy rozumiesz :) No no PUZO ja chce ja chce ARBUZA takie z lodowki.. zimnego soczystego kapiacego na brode mniam mniam mlask ;) Fiono uwazam ze bardzo dobrze zrobilas jakis porzadek musi byc... ;).. jak dziewczyny sie pojawia to.... zaraz sie je dopisze prawda.. zgadzam sie z Toba... Co u mnie wiatraczek wlaczony.. staram sie za duzo nie wychodzic w taki upal... maz w pracy.. ale weekend ma wolny wiec sobie odbijemy... ostatnio jestem taka zmeczona jak wstaje ze sama nie wiem ... tez tak macie... jak wstaje kolo 7 to tak o 10 zasypiam budze sie o 12 i do 1 - 2 moge byc na nogach ale jak sie budze to nie wiem nawet gdzie jestem nie slysze jak Patryk wstaje do pracy ... dobra nie marudze... ja dzisiaj objadam sie bananami i qarkiem jogurtowym o smaku jablkowym hihihih buziole dla Was do pozniej... mam nadzieje ze jak nasze maludy sie urodza to bedzie sobie je ogladac ... dam wam linka do tej strony i potem opowiem jak sie wkleja zdjecia jak bedziecie chcialy oki buziaki papa 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Hi Wczoraj było bardzo miło, zaszalałam i poszliśmy do takiej naszej knajpki narzeczeńskiej.Kupiłam mu tez mały drobiazg-takie coś na komórke co sie przypina do paska (ale nie pokrowiec tylko kabura czy jak to tam sie zwie).Przesadziłam z wydatkami ale w końcu to urodziny , tym bardziej że wszyscy z jego rodziny troszke go olali wysyłając ogólnikowe smsy.Gdybym mogła to zrobiłabym małe przyjatko z tortem itd , no ale cóż.24 lipca ma urodzinki mój starszy synek Mateusz.Jeszcze nie wiem jak to wszystko zorganizować, na szczęście synalek siedzi jeszcze nad jeziorem z babcia więc mam czas sie zastanowić.Tak na marginesie to troche śmiesznie bo moja matka i mój brat urodzili się 7 lipca, mój mąż i teściu urodzili się 14 lipca.Mój Mateusz miał się urodzić tez 14 lipca no ale mu nie wyszło.Jak zaszłam w ciąże tez na poczatku nam się wydawało ze termin bedzie gdzies koło 14 lipca.Jeszcze jest szansa że Marylka sie urodzi 24 jak Mateusz i bedzie tez lwem(dwa lwy w domu-wyprowadzam się).Matek miał byc rakiem , jest lwem(leniuch sie nie spieszył na swiat),jesli Marylka sie pospieszy jeden dzien to tez nim bedzie a jak w terminie to juz panna,same skrajności. Dzisiaj rano złapał mnie dosyć intensywny skurcz krzyżowo -brzuszny.zapewne pierwszy z wielu choc przepowiadajace miałam przy Matku w przeddzien porodu.No ale jak wiadomo nie da sie dwa razy tak samo przejsc ciązy i porodu. pozdrawiam i juz znikam bo mam wene twórczą-moze ogarne chałupe dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy czytacie to co piszecie Chyba nie, bo gdybyscie czytaly to zastanowilybyscie sie czy czasem nie potrzebujecie wizyty u specjalisty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Nosz cholera jasna -wode zamkneli !!!!!!!!!!!!!!!Nici z prania i sprzątania.I mąż mi wypił calą mineralną-łobuz jeden. Carla- narobiłaś ni smaczka na zimnego arbuza(hopla na arbuza to ja mam od małego)chyba zejde z tego 4 pietra i kupie .Znajac zycie nie dam rady i zjem go od razu. Co do fotelików to ja jakos nie mam do nich przekonania.Co prawda niby mozna noworodka w nim przewozic ale jak ogladam ten który mam to mam zastrzezenia.Nawet wkładając dodatkowe obicie dla noworodka nie podoba mi sie pozycja (literaV).Pamietam kuzynka miała taki fotelik to Jej synkowi głowa latała podczas jazdy a wiadomo ze noworodek nie jest w stanie jej utrzymac.jednak wolałabym tak jak kiedys było mozna na płasko w gondoli.nawet teraz tak patrze na sama obudowe bez pokrowca to myśle że oparcie jest pod zbyt dyzym kątem w stosunku do siedziska.Mogłoby byc nawet bardziej wypłaszczone Zobaczymy , może jak włoże do niego Marylke i uznam że jej jest wygodnie i leży w dobrej pozycji.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Ajak-spaduwa , nie ma tu dla Ciebie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajak..... wiesz a ja chodze do specjalisty .... GINEKOLOGA..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×