Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Halo Halo jesteśmy ,teraz ide nadrobic zaległości w cztyaniu, hi hi hi narmarowałyście równo - fajnie pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu mamy chyba to samo dziecvko.Krzysiu tez nie chce raczkowac tylko kreci sie wokoło,hi hi komicznie to wyglada ale jemu sie to bardzo podoba.No i musze jeszcze napisac,ze od niedawna polubil lezenie na brzeszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu zdjecia Michałka śliczne.Fajną macie ta mate,takie zywe ma kolory.Michałku miłej zabawy i przyjemności w czasie poznawania świata. Ciocia Dominika ❤️ kuzyn Krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Dalka no fajnie:D jednak moj synek jest chłopcem:)dziewczynka moze będzie nasteonym razem hihi ale to za parę lat:)a poza tym ten woj synek ma te rzęski ze hoho wszystkie kobietki jego:) Ja tez mam problem z włosami buuu:( uciekam robić kolacyjkę:)bo juz głodni jestesmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak tak...dziewczynak ... za pare lat :D :D :D :D :D :D :D Dominisiu ciesze sie ze doszlo :D :D :D :D ja powoli robie kolacjke... musze Wam to napisac... maly dzisiaj zaczal cmokac ...nie wiem jak on to robi ale skalda dziubek swoj slodziutki i cmoka [cmooook cmooooo] az muszialm to nagrac dla meza hihihihi dobrze ze telefony z kamerami wymyslili prawda [ide do kuchni ] [robi herbatke ...moze ktoras ma ochote] 🖐️ do pozniej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzyiu nie cgce mi zasnac i trzymam go na reku dlatego z gory pszepraszam za bledy i pomylki dzis moje dziecko zgotowalo mi cudny poranek,a mianowicie ja spalam sobie smacznie,a moje dziecko niewiadomo od ktorej godziny badzo grzecznie i po cichutku zabawialo sie same w łózeczku i czekalo cierpliwie za mamusia sie obudzi teraz sobie brtkamy i bawimy sie w zjadanie nozki i raczki i sie chichoczemy bo sen jeszcze daleki dominika ❤️ krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkie na sznytkę hihi z świerzo upieczonym boczkiem :). Mój się w końcu zlitował i upiekł mniam :D. Miłego wieczorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj był cieżki dzien dla mnie i dla mojego meza ale teraz juz takie beda do samej wigili.Niełatwo jest prowadzic własny interes,wszyscy chca od ciebie pieniadze albo zebys bral od nich towar,jak juz wezniesz to znow sa niezadowoleni co do ilosci.Ach same problemy i jeszcze te dlugi sorki ze przynudzam jak nie chcecie to nie czytajcie tego ale ulzy mi jak to napisze i sie wyzale.To zawsze pomaga w kazdej sytuscji. Cale 8godzin przygotowywalismy we dwojkie nasz sklep-cukiernie do swiat.Roboty bylo co nie miara i tak wszystkiego nie udzlo sie nam dzisiaj zrobic.No wiem jutro tez jest dzien i sobota w domku tez trzeba sprzatac. Do tego jeszcze zla wiadomosc.Mojej cioci prawdopodobnie nawrocil sie rak i nie przyjada do nas z cala rodzinka na swiete.Pisalam wam kieys posta jak u nas sie spedza swieta.Tak było co roku.Teraz bedzie inaczej smutno .Prezenty juz zapakowane ,chojka kupiona czeka tylko na ubranko a tu takie wiadomoci.No ryczec mi sie chce,bo od kad pamietam,od najmłodszych lat oni byli z nami.Aż mi sie spać odechcialo.No to chyba bede tu smarowac cała noc az do tej 150 dojade,no o ile komp mi nie zastrajkuje lub internet tak jak wczoraj??!! A tak w ogóle czy ktoś tu jest????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam mniam dalka to jest po prostu pyszne-uwielbiam Całuski dla wspaniałego 👄 wypiekacza m dalki,no no pochwalić trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia, mi jak mam dołka pomada kąpiel i muzyczka, tymbardziej teraz jak moge zatachać mp3 do łazienki. Nie warto się zamartwiać :), będzie wszystko oki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda się :), my przecież zdolne. Carlaa się postara i napisze kilka postów hihi. Wrócą inne laseczki. No właśnie gdzie reszta ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka tylko my dzisiejszego wieczoru w gotowosci.Teraz ide sprawdzic poczte ,powysyłam pare meili i wracam .Może jeszcze ktoś sie przyłaczy.Jestem tez cały czas na gg pod nr5442130 to tak dla wiadomosci jakby ktorac kiedys cos itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia wymiuękam, po kilku dniach pilnowania gry mam zamiar położyć się wcześniej. tymbardziej, że Ulka-kulka Spi już od 21.00. Trzymta się :D. 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 chrapu chap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
czuwam!!! dominisu!dobrze że jestes jak sie prowadzi wlasny interes to tak bywa! glowa do gory2! oby sie kręcił moj synek niespokojnie spi za duzo misal dzisiaj wrazeń-byliśmy 15 minut na imprezce gdie 10 osób go zabawiało zmeczona jestem bardzo! a meza nie ma bububu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo hallo ... no mamaulki jak sie milo patrzy Dominisiu ... [przytulam Cie wirtualnie] .... ja za to mam ... tez takie nieciekawe wiadomosci ,,,, dzisiaj juz postanowione nie jedziemy na swieta do Polski ... ...bardzo mi przykro ...ale w tym roku sie juz nie zobaczymy :( Nesiu ... mam nadzieje ze nie bedzie Ci bardzo przykro ... pare rzeczy sie poskladalo ...ale najwazniejsze jest bezpieczenstwo i zdrowie Dustiego ...dalego taka decyzja ... [smutno mi ] Elus ...maz juz wrocil ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziś jestem pierwsza i zarazem ostatnie bo wlaśnie kłade sie spać(chociaz wcale mi sie nie chce).To do ranka pa pa Acha chcialam jeszcze napisac,ze ponownie napadalo nam śniegu,na dworzu jest pieknie bielutko,tak jak powinno być na świeta. Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witam z samego ranka! Nie mogę spać juz od godziny:(też się rozkładam choróbsko mnie dopada gardło nawala i katar buuuuu:(więc z Adriankiem chorujemy...Adi biedak taki kaszelek ma i nosek zapchany że żal patrzeć jak dzieciątko się męczy:(nie mogł usnąc zasnoł dopiero ok.północy no ale nocke jakos przespał myślałam że będzie gorzej obudził się tylko na karmienie o 5 i śpi dalej... Dominisiu u mnie święta pewnie też nie będą za wesołe bo pewnie bęzie wspomnienie ze nie ma juz z nami naszego brata:(który zmarł nam we wrześniu:(i to juz jest powód do płaczu Zrobiłam sobie gorącą herbatkę więc zapraszam:D Dziewczyny czy mogę brac cos na przeziębienie jak karmie ?jakies syropy chociaz?dzis jeszcze raz zajrzę do apteki i najwyrzej zapytam.... Wstawać śpiochy bo trzeba gonic 150 stronkę buziaki miłego dnia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
A to dla przypomnienia:) DominisiaKrzysiu........13.07..05.11.....75cm.........7100 NesiaMateuszek.........20.07..26.11....................7660 Ania69x2Adrianek.......26.07................................... Iwka26Adrianek.........30.07..04.11.....70cm.........6450 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.................................... CarlaaDustin Alex.......08.08..30.11......65 cm........6850 www.dustin.bobasy.pl RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.09....................6410 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......62cm.......6200 www.skye1981.bobasy.pl IsiaWeronika.............12.08..12.09....................5820 TPMamaNatalia..........12.08 ..17.11...... 58cm.......6500 www.yarucha.bobasy.pl KarolkaPartyk...........14.08.................................... DalkaUrszulka...........15.08..15.09........57cm.......4350 www.ulcia.bobasy.pl AsiawrocOla.............15.08..................................... Ewca22Majeczka.......18.08..................................... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......4935 www.niuninka.bobasy.pl PszczolaTobiasz........22.08...................................... Ela79Michalek...........25.08..25.09........64cm.........6750 Fiona79Tymoteusz.....28.08..28.09........60cm.........5575 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11.......................6330 www.jasminek.bobasy.pl Mama Natalki............06.10..30.11.......................6080 www.nataliajaworska.bobasy.pl całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Haloo ... Dzien doberek mamulki 😘 Iwka ... ❤️ zdrowiej mamulko ... zdrowiej ... wiec jesli chodzi o to co mozesz ... to moja pediatra mowila mi ze jak karmie to moge brac do nosa kropelki malutkiegi i paracetamol Buziaki dla malego ... wszystko bedzie dobrze .. u nas tez skonczylo sie to przeziebienie na antybiotyku ale... wszystko bylo dobrze !!! Dominisiu tak tak napdalo sniegu napadalo ... jak znajde zdjecie to wam pokaze jak nas zapadalo :D hihihi ale ten pierwszy raz wejdzie za jakis czas na bobasy Buziulki dla wszystkich 😘 do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×