Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

U mnie na stole wigilijnym znajduja sie: -barszcz czerwony -pierogi z grzybami(bez kapusty) -bigos -karp smazony -ryba w zalewie octowej -ryby po grecku -ryba smazona -sernik -makowiec -piernik -i moze jeszcze cos ale juz wiecewj potraw nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Mały właśnie mi usnoł to normalnie cud bo zawsze było koło północy....ja zaraz tez ide się położyć mężulek w pracy więc nockę jesteśmy sami w domku:( u mnie na wigilię znajdują się: pierogi z kapusta i grzybami barszczyk bigos ryby po grecku ryba w occie ryba w oleju karp w galarecie sałatka makowiec Więcej nie pamiętam jak cos przypomnę sobie to napiszę:) buziaki Miłej nocki i kolorowych snów:D 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowite jest jak rozne sa tradycje niby tego samego swieta, nie? nawet te rzekomo \"tradycyjne\" potrawy sa rozne.... smieszne jest to, ze w tradycji katolickiej, wieczerza wigilijna jest wieczerzą postną, a w wielu regionach polski na wigilijnym stole sa ciasta- pierniki, makowce... w jeszcze innych podaje sie kurczaka, albo schab w galarecie... smisznie.... niby ten sam kraj, ta sama tradycja... aaaleee mi pachnie na calym mieszkaniu swierk.... i jablka ktore susze na kaloryferze..... ale mi sie zrobilo rzewnie juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... moje malenstwo odstawilo dzis mistrzostwo swiata!!!!! ona krzyczala a ja sie az poplakalam ze smiechu.... niechcacy zlapala swoje wlosy w garstke i zaczela ciagnac... zwazywszy na to, ze nie ma swiadomosci jeszcze iz w ogole ma rece, to im mocniej ciagnela tym bardziej zaciskala piastke... zaczela sie drzec w nieboglosy, a ja probowalam jej ta piastke rozewrzec, wtedy darla sie jeszcze bardziej.... w koncu odpuscilam i sie juz tylko smialam z tej mojej pierdolki... :)))) cyrk normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Sluchajcie! WAAAZNA informacja. Moj kolega z redakcji pisze artykul o pedofilach buszujacych po stronach, gdzie rodzice chwala sie dziecmi (typu bobasy), a potem te zdjecia naguskow kraza w sieci... bleeeah. Chwalilam sie w redakcji stronka natalki, a on natychmiast zadzwonil z rada zebym wyrzucila nagie zdjecia coreczki niby nic-nie?- patrzymy na takie zdjecia z usmiechem, jakie slodziutkie sa bobaski...a jak pomysle ze ktos moze na moja coreczke patrzec inaczej to mi az ciarki przechodza po plecach... brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo natalki my mamy w rodzinie pedofila WWRRRRRRRRR az wstyd sie przyznawac jak chcecie to wam opisze,a z reszta wiecie na czym to polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie co sie dzieje z tymi mamusiami co byly z nami w czasie naszej ciazy,ciekawe jakie maja slodkie bobasy? A moze ktroas ma jakies info????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest spudniczka????????????????????? To kurtyna najmniejszego teatru świata,w którym raz odbywa sie premiera,co miesiac krwawy dramat i mieści jednego widza na stojaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż iżona leżą w łóżku i kochają sie. Mąż:kochanie masz piersi jak rodzynki! Żona:takie słodkie?? Mąż:nie,takie pomarszczone. Mąż mówi do żony: -podaj mi obiad! Żona: -a magiczne słowo? Mąż: -biegiem. W drodze do nieba spotykaja sie dusze dwoch facetow i zaczynaja rozmowe: -ja zmarlem przez zimno,niska temperatura organizm nie wytrzymal -ja zmarlem ze zdziwienia -jak to ??? -wracam wczesniej z pracy,widze gola zone w lozku,no to szukam facet. Sprawdzam pod łóżkiem,w szafie na balkonie,w lazience,w kuchni ,wszedzie i nigdzie go nie ma. I z tego zdziwienia umarlem. -oj rzebys ty wtedy zajrzal do lodowki,to obaj bysmy zyli. To cos na rozruszanie naszego topniejacego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosik jeszcze znalazlam. Mąż wraca z pracy,zastaje żone w łóżku z kochankiem.Staje jak wryty. Jurek -mowi zona -ty sie nie gap,ty sie ucz. Żona pyta meza -kochanie jakie kobiety podobaja ci sie najbardziej:ładne czy inteligentne???? Mąż odpowiada:ani takie,ani takie,ty mi sie podobasz najbardziej. Kobieta u seksuologa: Co mam robic panie doktorze,maz mnie nie zaspokaja? D-moge cos przepisac,ale moze znalazla by pani sobie kochanka,maz nie musi wiedziec? Mam panie doktorze. D-droga pani gdzie jest powiedziane ze to ma byc jeden. Mam ich dziesieciu i to wciaz za mało. D-no dobrze przepisze pani jakies hormony i za 2 tygodnie przyjdzie pani do kontroli. Kobieta wraca do domu,kladzie recepte przed mezem i mowi: -widzisz ,zadna kur..a,tylko hora jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosik jeszcze znalazlam. Mąż wraca z pracy,zastaje żone w łóżku z kochankiem.Staje jak wryty. Jurek -mowi zona -ty sie nie gap,ty sie ucz. Żona pyta meza -kochanie jakie kobiety podobaja ci sie najbardziej:ładne czy inteligentne???? Mąż odpowiada:ani takie,ani takie,ty mi sie podobasz najbardziej. Kobieta u seksuologa: Co mam robic panie doktorze,maz mnie nie zaspokaja? D-moge cos przepisac,ale moze znalazla by pani sobie kochanka,maz nie musi wiedziec? Mam panie doktorze. D-droga pani gdzie jest powiedziane ze to ma byc jeden. Mam ich dziesieciu i to wciaz za mało. D-no dobrze przepisze pani jakies hormony i za 2 tygodnie przyjdzie pani do kontroli. Kobieta wraca do domu,kladzie recepte przed mezem i mowi: -widzisz ,zadna kur..a,tylko hora jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Dominisiu ... widze ze buszujesz .... nasz maly spi juz od 2 godzin ... ja zdazylam upiec ciastka... mniam mniam wlasnie sie zajadam :D :D :D :D no i ubralismy na pol choinke... przy malym reszta ...jytro :D :D :D :D kilka telefonow do znajomych i rodziny ze nas nie bedzie ... :( aaaaaaa szkoda gadac... zyzce slodkich i slicznie pokolorowanych :D :D :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zapedzilam w robieniu sledzi po grecku... dopiero teraz moge bo niunia poszla spac... :( spac mi sie chce, a to sie jeszcze musi podusic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sa zmodyfikowane greckie.... eeehhh ale dalam za duzo pietruszki i byly za mdle wiec skroilam cebulke i poddusilam z reszta... praktycznie to juz nie greckie, ale bede sie trzymac wersji ze to inny przepis na greckie ;) dobranoc dziewuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki - Ty spłakałaś się ze śmiechu przy córci a ja czytając Twój opis sytuacji - rewelacja, jeszcze teraz się uśmiecham :) hihiihi, ach te nasze maleństwa. No tak, z tymi pedofilami właśnie tak jest. Także żadnych naguskowatych zdjęć w sieci kochane, choć są tak rozkoszne, lepiej je zostawić tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witam z samego ranka:) podpsuję listę obecności:D rany jak ten czas leci zaraz święta:)tylko parę dni no i ja będę o roczek starsza...:D My nie śpimy już od 8 maleństwo leży sobie grzecznie a ja zajadam śniadanko i zaraz czas na kawkę:) Zapraszam mamuśki taka z mleczkiem pycha:p Dziś ubieramy choineczkęmam nadzieję że maleństwo da ubrać:)tak myślę że za rok będzie ściągał już bombki a zobaczycie jak to minie:) dokładnie rok temu powiedzieliśmy moim rodzicom o ciąży:)i jak to szybko mineło i jest już Adrianek oczko w głowie dziadków:D:D:D Pozdrawiamy i slemy buziaczki🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
o zaczęłam stronkę jeszcze PIĘĆ więc do dzieła kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy My już na posterunku. Wyspani, Dawid już kombinuje jak tu szybciej dorwać się do konsoli, bo wczoraj dostał od \'\'mikołaja\'\' pierwszy prezent, a to tylko dlatego, że mikołaj wie że u babci nie ma konsil i nie będzie jak wypróbować pada nowego. Hihi oczywiście przeprowadziliśmy akcję pdrzucenia prezentu pod choinkę no i mały przyleciał do mnie z wiadomością, że mikołaj był u niego, jak on wynosił tależ do kuchni. :):):):):):):):):):):):):):):):) Wczoraj na saneczkach byliśmy i było faaaajnie. Dawid oczywiście bał się zjeżdżać jak co roku :), ale zrobiłam mu kilka zdjęć, nawet jedno jak leciał z sanek hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez juz nie spimy od 8smej rozradowani z tego ze swieta juz tuz tuz i nastepna stronka zaczeta mykamy jak te dwa tygryski zjesc sniadanko,a potem jak zwykle powroty na topik dominika ❤️ krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
dzien dobry,my dzis nieco pózniej bo odc 9-tej na nogach a wiodzę ze tu rozmowa wree,no a w nocy tez sie toczyła. Zobaczymy co przyniesie dzisiejszyc dzionek hihi pozdrawiamy aha wychodzicie na spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co nie czuje świąt. Choinka ubrana, wszędzie ozdoby, a mi tak jakoś ech. Musze w końcu iść do spowiedzi, bo zaraz chrzciny. Cholercia muszę się zmobilizować, bo nam małej nie ochrzczą. Aaaa w sobote mój tato robił swoje urodziny :). Zebyście widziały jaki torcik mu mama zamówiła. w ksztaucie damskiego biustu :). Wszystkim się podobał. no i solenizantowi oczywiście też. Jak mój zrzuci zdjęcia to prześle wam, bo obstrykali torcik dokładnie. A co się działo jak mu powiedziałam, że pewnie nie pojedziemy w góry w wakacje. Hihi, nie ma co, trza załatwiać samochód od teściów ( bo naszym daleko nie zajedziemy ) i w lipcu, lub sierpniu czechy i wałbrzych. Mam lenia totalnego, nie chce mi się wstać z łóżka. 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallloo .... lista podpisana stronka odebrana .... ammaulki jak nam tak dalej pojdzie w to 24 mamy prezent :D :D :D :D :D jeszcze troszke kazda z nas zabiegana ale jak milo na kawusie wpasc :D :D :D :D stawiam kawusie i ciasteczka ... jedna blaszke spalilam hihihih zagadalam sie z mama ... :D :D :D: D ale juz lukier na nich i na choinke jak znalazl .... dzieisj ubieramy ja do konca hihihi bedizmeu mieli piernikowo ciastkowo babkowa choinke :D :D :D :D :D: D :D wiecie jak pieknie swierkiem pachnie w doku ... [i przypalonymi ciastakami :D] sciskam porannie moja malutki sobie dziisja pospal od 23 do 6 bez jedzonka ... :D :D :D :D az sama jestem w szoku tylko ze mamulka nie mogla spac hihih i suma sumarum wszyszlo na to samo hihih sciskam porannie wtorkowo ... :D :D :D: D Dalka to poczuj magie swiat ... :D :D :D :D :D :D galazka swierku z pierniczkiem i ciasteczkiem do Ciebie :D :D :D :D :D :D kto jeszcze ??? ma ochote do pozniej mamulki :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Ja tak szybciutko zajrzałam:)idę dalej robić pranko sprątać cosik myśleć na obiadek rany ile te żonki mają na głowie prawda?:) Adrianek drzemie to ja cos porobię:) uciekam zajrzę pozniej🖐️ ps.ale u nas śniegu hoho na saneczki by się poszło :)no ale to za rok:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻..................TO DLA WAS:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Do Duszy to wszystko.............. Tymek ma biegunke dalej, szpital na horyzoncie, kasy brak , a w dodatku wiecie co? Mój kochany mężys kupił wczoraj choinke , ładna , gęsta , śliczna - owszem TYLKO POZÓŁKŁA I SMIERDZI KOCIMI SIKAMI !!!!!!!!!!!!!!!tak to jest jak sie faceta posle cholera jasna. Pozdrawiam, zaraz sie zbieram do roboty Trzymajcie sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, ja chcę! Największy łakomczuch forum... I jednocześnie mam postulat. Jak już dociągniemy przd świętami do tej 150 stronki, to proponuję aby na niej były same życzenia świąteczne... W końcu to wyjątkowe święta- z naszymi maleństwami!! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
JA Carla poproszę o ciasteczka i kawusię tak co by się lepiej pracowało:D Muszę przyznać że już mi trochę lepiej:)i Adriankowi też:) ściskamy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wtorkowo:D podpisujemy się na liście, na pierniczki reflektujemy jak najbardziej:) cieszy nas poprawa stanu zdrowia adriankowo-mamusiowego:):):) mamo natalki- dzięki za ostrzeżeniem, bo miałam dziś wrzucić zdjęcie kąpielowe, ale oczywiście już tego nie zrobię:) buziaki i do później ps. isiu- protestuję- jestem większym łakomczuchem niż Ty;) jestem na diecie, całymi dniami nic nie jem, a wieczorem napadam szafkę ze słodyczami;P psps. piszcie o tych daniach wigiljnych, bo zaczęło mnie to doprawdy intrygować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
mam marzenie by pbyc pierwsza na 146-stronie! maly był już na spacerku krotkim bo pada deszcz a teraz spi,mam sie z nim za swoje-marudzi tak totalnie cale 3 dni już mimo że wypsany i nakarmiony to marudny,nie wiem co robić zmęczona jestem bardzo i jak zawsze zmartwiona pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×