Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Pada deszcz, no i nie wyjdziemy na sanki. Będzie jedna wielka chlapa i gorzej jak mróz będzie, bo zmrozi wszystko i to dopiero się porobi. Ula dostała mate edukacyjną. Fajna jest i ma jakieś tam piszczałeczki zabaweczki. Jeszcze jej tak nie ciekawi, bo przeważnie jest już wymęczona żeby bawić się na macie hihi. Dawid już stoi z padem przy konsoli i kombinuje jak tu grać :D. Najpierw mamusia musi poraz kolejny obejżeć \'\'Zbuntowanego anioła\'\' :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Hej! A ja tam dalej niewyspana, zazdroszczę Wam tych nocy. I na nic czasu nie ma.Ech, szkoda pisaniny, w kółko to samo.Ale kocham tę moją Natalkę, jak nikogo w świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....robie bulke z mlekiem i cukrem tak sobie moj malzonek zazyczyl... plus maslo ... ma ktos ochote mniam mniam ... az mi slinka cieknie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa mój synek właśnie to samo zarzyczył sobie na śniadanko :D. Dziś lub jutro robie pierniki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A co tam, może w końcu poczuję święta hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamulki!!! Ela, co to zanczy jak zawsze zmartwiona???? Nosek do góry, taki piękny grudnioey czas, święta, zobaczysz rodzinę swoją i męża. A ja, kiedy już jest zgoda co do wyjazdu troche żałuję...No ale cóż. Na spacerki wychodzimy, oczywiście :) nadal conajmniej dwugodzinne. Dalka, oj przyjdzie świąteczny nastrój, tylo tak na razie zwleka.... a te pierniki, świetny pomysł. Ja też myślę o macie dla Matiego, ale jakoś wolno zabieram się do tematu, poza tym te maty takie drogie (!!!) Fionka! No to nieźle z tą choinką...:( może ten zapach jakoś osłabnie później??? Isia :) myślałam, że zażyczysz sobie znowu sznytkę hihihihi :) doskonały pomysł na zawartość strony 150 :):):) buziaki Carla :) nasz samozwańczy cukierniku :) To już drugie udane pieczenie :) gratulacje! Iwka? Jak zdrowiejecie? Już lepiej jest?? TPM, pozdrówki, dzielna mamusiu!!! Dominika nocami po necie bryka :):):) Bardzo lubię rano czytać, to co wieczorkami natworzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu moja mama kupiła małej mate w komisie dla dzieci:). Mata nie zniszczona no i nie droga bo w sklepie trzeba wydać ponad 100 zl, a w komisie od 50 w zwyż w zależności od maty. U mnie na osiedlu widziałam maty jeszcze zapakowane które kosztowały 60 zł, więc czasami nie warto przepłacać w zwykłym sklepie, skoro można dostać całkiem nowe w konisie dziecięcym. Ale to jest już indywidualny wybór każdej z osobna gdzie kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że rozgorzała nam tu dyskusja na temat mat:) jaśmince też kupiliśmy takową, dziś znalazłam na allegro taką samą jak nasza, ale oczywiście taniej:) jaśminka ma tą \"misiową rodzinkę\": http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76606772 wsadza łapki w grzechotki i jest cała zachwycona rumorem, który robi;P od moich rodziców też dostanie fajny prezent http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77077685 już jej włączałam to ustrojstwo i chyba jej się podobało, bo nagrałam jej kilka słów, więc pewnie się zastanawaiła jak mama mieści się w tym graitku:) buziaki mamuśki👄 carla- ja ciastka kupuję, przez Ciebie aż mi wstyd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
czesc dziewczyny! ja to w zyciu nie nadrobie zaleglosci z czytaniem Waszych postow! no bo niby maly spokojny,ale tez mu sie nudzi jak sam lezy,a tyle rzeczy chcialabym sie od Was dowiedziec! Chialabym wiedziec od tych z Was ktore karmia piersia co juz wprowadzilyscie dodatkowo dzieciaczkom i jakiej firmy.bo ja na razie jestem na etapie 2 soczkow-jablkowego i jablko z marchwia. i co dawac juz jakies deserki,czy zupki? bo niby wszedzie napisane zeby do 6-7m-cy karmnic wylacznie piersia. i co z dodatkowymi szczepieniami?-ja ide tym normalnym systemem szczepien,czyli te bezplatne i nie wiem czy mam cos dodatkowo wykupic? prosze dordzcie mi,bo jakos 6tego stycznia szczepienie ostatnie i bede sie musiala okreslic czy chce jakies dodatkowe,a ja po prostu nie mam o tym pojecia. Do pediatry nie mam zaufania i ona wszystkie szczepienia oczywiscie poleca,ale moze nie wszystkie sa dobre i potrzebne,a poza tym nie wiem jakiej firmy,bo pewnie sa roznych firm.pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania jeśli idziesz zwykłymi szczepieniami, to możesz dokupić hib-a. jak ja szczepiłam małego normalnie to mi zalecali dokupienie tego :). a małej daje jabuszko bobowity :). na razie nic innego nie wprowadzam, no zamierzam jej dać soczek jabłkowy, ale jak to będzie to się okarze. Cholercia, ale ja błędy robie i to świadomie czasami, oj chyba czas wrócić do szkoły na ortografię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo widze ze o matach... my nie kupilismy tego w komplecie tylko kupilismy mate edukacyjna taka nazywa sie to przyrzad cyrkowy ... do tego mamy lezaczek .. i pled ... wszystk o sobno wygodniej jak dla nas .. www.miki.com.pl/sklep.php?parent=29&s=55&or=nazwa Aniu ... moja Pani p[ediatra radzial mi abym syna przetrzymala na piersi przez zime nie dawal mu nieczego innego niz piers :D :D :D :D :D ale ja planuje mu dac .... jabluszko na wigilie ... na tych wszystkich opakowanich pisz ze od 4 mies ... a plozna mowila mi ze to jest jak dziecko skonczy 4 mies blizej 5 tego ... a co do szczepien ... Dalka ma racje ... my may szczepionke skosolidowana ... pozdrawiam wszystkei mamulki ... Iwka ... 🌻 zdrowka TPM... sciskam Cie mocno 🌻 Nesiu hihihihi ❤️ Isiu ... masz racje co do 150 Elus.... pisz pisz 146 bedzie Twoja :D :D :D :D :D :D Julianka .. od kiedy mamy nowy piekarnik to poprostu ... mnie nosi z tym pieczeniem :D :D :D :D :D :D :D Dalka zazdroszcze Ci tych saneczek :D :D :D :D :D :D ja apeluje tez razem z Isia ...jak nam stuknie 150 to same zyczonka .... jak myslicie bedzie fajnie ... :D :D :D :D :D tylko musimy sie pospieszyc bo jak Nesia bedzie w drodze od 23 to musimy szybciej dzialac :D :D: D sciskamy my jedziemy na zakupy bo brakuje nam bombek :D :D :D :D Dalka nie martw sie bledami ja jestem dyslektykiem :D :D :D w szkole byly jaja :D :D :D :D :D sciskam do pozniej 🖐️ Carlaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid wchłonął Ulci deserek. Zarzyczył sobie, żeby mu takie kupować hihi. A Uli chyba już zęby idą, dziąsełka bardziej ją bolą no i pojawia się kupka, znaczy lekka biegunka :). A mamusia sierota zapomniała zabrać od babci żel na dziąsełka. O ja nie dobra. No ale co my byśny zrobili bez naszego supermena tatusia i jego wspaniałej pordzewiałej cytrynki. Dziś przywiezie żel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Zastanawiam się, czy jestam jedyną osobą na topiku, która karmi tylko i wyłącznie piersią, niczym nie dokarmiając ani nie dopajając?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka dzięki temu, że pije herbatki to później się przy cycku denerwuje czasami, bo nie leci tak łatwo jak herbatka. No ale nic na to nie poradze, bo inaczej tatuś by z nią nie siedział, a ja bym nie mogła na zakupy chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do szczepionek- my dajemy skojarzone.... nie wiem czy potrzebnie, moze nie, ale na wszelki wypadek.... co do podawania posilkow- moja mala \"kruszyna\" (6400) ma dwa miesiace i jest karmiona mlekiem modyfikowanym, ale poniewaz nie wazy malo, a domaga sie dosc duzej ilosci pokarmu- wprowadzilam jej kleik- pol lyzeczki do mleka... zeby mleko bylo tresciwsze a nie iloscia rozpychalo zoladek... a na kleikach napisane - od 5 miesiecy... no ale moja Natalka jest juz dosc rozwinieta ;) i nie bylo problemow natury zlej reakcji na nowy pokarm... co do mat- w warszawie w wiekszosci marketow sa po ok.60zl. my dostaniemy od babci pod choinke- bedzie na zas, bo poki co, nie sadze zeby malutka zwrocila na nia jakakolwiek uwage... Moj maz podwiesil lezaczek na haku w drzwiach na linach wspinaczkowych i mala jest wniebowzieta... krzyczy jak sie ja przestaje bujac :) :) :) :) prowizorka ale skutkuje :) - moze to by uspokoilo TPM Twoja malutka???? na to brat meza sie postawil i kupil malej pod choinke hustawke na baterie fishera http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72773226 -zebym mogla cokolwiek porobic, a ona sama zeby sie bujala :) :) :) :) przyszpanowal co to nie on, ale mam to w nosie- sama bym jej tego nie kupila, a tak- niech sie pokazuje, a co mi tam - ja jestem wniebowzieta z prezentu :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
dla Niny-z okazji skończenia czterech miesiączków-serdeczne życzonka od Michałka i jego rodziców ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Ja nadal sprzątam :)choć dziś jestem trochępoddenerwowana chyba @ sie zbliża:(czepiam się mężulka o byle co a on i tak łagodny....my się chyba nigdy nie pokłócimy:) Nesiu już ze zdrówkiem lepiej ja już czuje się prawie całkiem dobrze a adrianek ma jeszcze ten kaszel paskudny tak jakby ten antybiotyk mu nie pomagał :(jutro albo czwartek idziemy na kontrolę... Fiona to niezle z tą choinka.... mężulek właśnie też pojechał po choinkę tylko myy będziemy mieć sztuczną bo jednak za ciepło mam w mieszkaniu i szybko by się sypała..ale będe miała stroiki z prawdzziwego świerku:D Co do stronki 150 to jestem za same życzonka:D Aniu jak czytam o Twoim Adrianku to jakbym widziała mojego taki grzeczniutki:) Oj......Adi robi kuuupppeeee:D:D:D wielgachna będzie:) Carla🌻 Ela 🌻 Dominisia🌻 mamao natalki🌻 T.P.M.🌻 Dalka🌻 Julianka🌻 Isia🌻 Nesia🌻 Fiona🌻 Ania🌻 Pozdrawiamy Iwonka z Adriankiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdziłam, że nie mogę wchodzić na allegro. :) Jak chodze po tych aukcjach, to tylko mojemu wysyłam adresy i wzystko by się przydało. Tak ostatnio przeglądałam takie huśtawki jak właśnie mama natalki pokazała, no i fakt faktem, przydałaby się, bo łatwiejby było gotować. No i mój stwierdził, że mi zablokuje tą strone :D. Ech człowiek głupieje na starość, a huśtawkę taką ma ciotką moojego tylko nie chce pożyczyć, choć jej mała już wyrasta z niej i za ciężka jest bo nakręcona huśtawka nie chce się buhać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalka- ja także cierpię na chorobę o nazwie allegro:P muszę się trzymać z daleka od tewj stronki:P buziaki popołudniowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu....... przepraszam, dopiero teraz zauważyłam, że zaczęłam nową stronę:( wybacz mi, wiem, że miała należeć do Ciebie:( 🌻🌻🌻🌻🌻 na przeprosinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam obiad jeeeeeeee :D. dziś wieprzowinka po chińsku z ryżem. jak to dobrze że są gotowe fiksy i masz danie ;). Kulka posiedziała w leżaku ja sztbciutko mięso zrobiłam, teraz tylko ryż i jemy :). Ale ja zdolna :) ( zaraz wpadnę w samouwielbienie ). Tia tylko znając moje szczęście to jutro będzie dzień bez obiadu bo ulcia nie zrobić hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Skoro o zabawkach...Kupiliśmy małej przez alegro tzw.wodny świat i dziś - uwaga- leżała pod tym prawie godzinę, a ja wstawiłam obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
julianko... wybaczam ale 147 będzie moja dalka u nas tez chinol ktory zroobił maż, poczyniłam już dzis pierwsze prezenty a robert siedział z niuniem a teraz popijam... soczek miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwestii karmienia piersią- ja daję małej skrobane jabłuszko tyle. Czołem. Carlaa, czekam na kolejne przypalone pierniki! :P Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...HAllo niedawno wrocilismy :D :D :D :D :D TPM ... moj maly jest tylko na piersi tylko w herbatce koperkowej daje mu witamine D bo ja ma w tabletkach :D :D :D :D :D :D ...choinka prawie ze ubrana do konca :D :D :D :D :D :D teraz idziemy jesc ... :D :D :D :D :D 🖐️ do pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
Dominisiu! priosze odpowiedz jak karmisz nutramigenem to co ile godzin i po ile mililitrów? zły dzień niech minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale laski natworzylyy. super super super Isia wpadlas na wspanialy pomysl z tymi zyczeniami swiatecznymi na 150 stronce ja na pewno napisze. Oby tylko starczylo tej stronki na te nasze zyczenia hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam ciasto na pierniki. piec bedziemy pozniej bo zaraz kapanko i uspanie malej bo jak to mowi babcia \'\'chodzi juz na rzesach\'\' milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu ciasteczka leca .. leca ... Dalka ja na obiadek mialam dzisiaj piersi w modzie znalazlam latwy i przyjemny przeps na kafe :D :D :D : a ja cierpie na chorobe e bay ... taka sama akcja jak allegro ... ;) Elus [sciskam Cie mocno] zaraz minie ten zly dzien :D :D: D: D :D: D :D a na swieta samozwanczo hihih chce upiec krowke :D :D :D :D jak tradycja nakazuje u nas na stole ...12 potraw nigdy nie bylo :D :D :D :D :D :D :D byl zato ... karp, bigosik, makielki, kompocik z suszu, sledziki , ziemniaczki, pieczareczki, barszczyk... a ciasta... to makowiec , pierniki, torcik , ... babeczka czasami . ... i ciato ... experyment :D :D :D :D :D :D :D :D oraz sernik tak jest zawsze u mojej cioci bo tam zazwyczaj jezdzilismy na swieta ...ale teraz poznam cos nowego bo zostajemy na swieta u meza rodzicow ... wiec wielka niespodzianka mnie czeka :D :D :D :D :D wlasnie chyba Elu o tym Fiona pisala .. ona podaje Tymkowi Nutramigen do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
My juz choineczkę ubraliśmy ładna:D nasz synek az z wrażenia usnoł:)jakie on robił oczy jak patrzał jak ubieramy:) Już uciekam bo dziś mam nerwowy dzionek:(chyba pójdę też spać i rano wstanę z lepszym humorkiem... Miłej nocki i kolorowych snów 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×