Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Julianko witaj 🌻 Dalio smutna dizś jesteś ale zaraz zaświeci slońce ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Dusti wszystkiego dobrego na te pol roczku,badz najwieksza miłoscia mamusi i tatusia ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ciocia Dominika i kuzyn Krzysiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko- o filmie. ksiazka \"imie rozy byla dwa lata temu tez z wyborcza :) zreszta wszystko jest na gazeta.pl :) o filmie- o :) przyjezdzasz na spotkanie z bessonem? moglibysmy sie wtedy spotkac :) i jescze jedno pytanie do julianki- poradz mi jakas tania kwatere w poznaniu? moja przyjaciolka urodzila tam blizniaki- jeden 1300, drugi 2400 i teraz sa w inkubatorze a ja wypisali ze szpitala... ale ona chce byc przy nich i szuka czegos taniego do zamieszkania bede wdzieczna za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowa jest za mną i wczoraj już mu wiąche puściła, jak za każdym razem szczerze mówiąc. Co do dzieci to n kiedyś powiedział, że jak się rozstaniemy, to będzie o nie walczył, więc samo w sobie się rozumie, że o mnie nie ma zamiaru. Musze się zastanowić raz na zawsze co z nim zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cokolwiek postanowisz- jestesmy z toba! jak pewnie wszytskie tu na forum!!!! tzrymaj sie! jak czytam o waszych poblemach to starsznie zaluje ze nie mieszkamy gdzies blisko siebie...moglybysmy sobie pomagac, albo sie razem upic... pomoglybysmy tpm, aby sie wyspala, fionie rzucac zastawa, carli w przeprowadzce, dalke przytiulilybysmy itd...albo po prostu razem na spacery chodzily,...... eeeh, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho, dziewczyny, poleciałyście nieźle...:) Po pierwsze to serdeczne zyczenia dla Dustina🌻pięknie, pół roczku...carlaa czekam na odzew jak mieszkanko;) Dalka....ja jestem bardzo nieobiektywna w takich sytuacjach, moja kumpela boryka się z trudnym mężem, ja go uwazam za ostatnią swinię i generalnie jak facet cos nie halo, to zaraz go skreślam. Ale domyślam sie, ze jest ci cholernie ciężko....nic wiecej nie napiszę, bo nie wiem, co...Trzymaj sie dzielnie kobieto... Dziewczyny, to mnie zszokowałyście tym filmem czasem słońce...bo ja widziałam że bedzie, ale sklasyfikowałam jako kicz..myślicie że warto?Napiszcie coś wiecej, bo jak dobry, to wezmę, ale nie tylko po to, by ładne zdjecia pooglądać:) Nesia, twój mati to normalnie szok! Jestem pełna podziwu dla jego umiejetności..tobi gada jak najęty, ale żadnych sylab (ela, ja tam czytalam, ze na sylaby to za szybko, nawet nie czekałam na to jescze), ale jeśli chodzi o motoryke to ma głęboko w d...jak znudzi mu sie na brzuszku, to piszczy, żeby go na plecki odwrócić, choć sam potrafi..leniuch śmierdzacy;) Zaczynamy z mężem teraz odzwyczajać go od wstawania w nocy co 2h..wiecie co, on naprawdę nie budzi sie z głodu, tylko dla przytulania...:oJak go wczoraj nie nakarmiłam, tylko przytuliłam, to zasnął i spał jeszcze godzinę...jest szansa, ze zacznie przesypiać całą noc..a nie wierzyłam w tę metodę i uważałam, ze to barbarzyńswto odmawiać dziecku piersi...zaczynam sie łudzić, ze może bedę spać.... Mamo natalki, jeśli chodzi o lekarzy i służbę zdrowia, to ja nawet nie zaczynam...bo mogłabym cała książkę napisać na ten temat..rozumiem cię w 100%, ale jestem bardzo nieśmiała i mimo ze sie we mnie gotuje, to nie umiem powiedzieć, co myślę, choć powoli sie tego uczę... Pozdraiwm i mimo wsyztsko życzę wam dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i mamo natalki, a raczej natalko..ty jestes zawsze poszkodowana, bo na koncu tabelki 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz- to nie jest takie proste i nie spotkalam sie z recenzaj klasyfikujaca go ewidentnie jako dno... tu trzeba zrozumic kulture hinduska... sztuka nie moze byc dla sztuki- musi czemus sluzyc. Czlowiek musi osiagnac katharsis! sztuka Indiach ma przynosić pocieszenie i porządkować świat Filmy takie jak “Czasem słońce, czasem deszcz” zawierają w sobie wszystko: tragedię i komedię, melodramat i musical, miłość i śmierć. Dokładnie tak, jak w tytule. Określa się je mianem “filmów masala” - ze względu na piorunującą mieszankę rozmaitych “przypraw”. jesli spojrzysz na to przez europejski punkt widzenia to dynastia wymieknie pod wzgledem kiczu- ale jesli chcesz zobaczyc cos innego niz amerykanska papka mozgożrąca- to polecam! Nawet ze wzgledu na innosc filmu- na poznanie innej kultury, innych priorytetow w robieniu filmu. tam w filmie nie musi byc trupa scielanegfo gesto, seksu i przemocy, zeby film o czyms opowiedzial... nie chce nic sugerowac, bo skoro odbierasz go jako kicz- to sie z toba zgodze i powiem zebys go nie kupowala, ale jesli chcesz zobaczyc ciekawe zjawisko kulturowe- to obejrzyj... pamietam jak wyszlismy z pokazu, to zebralismy sie w kawiarence i pierwszy raz w historii jak chodze na przedpremierowe pokazy dla dziennikarzy- dlugo o nim debatowalismy... nikt nie wiedzial co napisac....bo cisnelo sie na usta- szmira! ale.... i aby skonczyc ten dlugi wywod- dla tego ale warto go zobaczyc... ja powiem ci szczerze, ze jak mam handre to sobie go puszczam ;) odrazu zakupilam go sobie na dvd :) i od razu polece- jesli w koncu wygraja i trafi do kin- film tez z bollywood "jesli jutra nie bedzie"... usmialam sie na nim serdecznie i n ie moge sie doczekac az wejdzie na ekrany i zabiore patryka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo tę kolekcję wyborczej sprzed dwóch lat mam:D i pamiętam, że było tam \'imię..\' jedyny kłopot z nową kolekcją jest tej natury, że większość filmów mam- i to oryginalnych, a nie ściągniętych z netu:o więc kupować jeszcze raz te same filmy- trochę dziwnie, bo po co mi one w dwóch egzemplarzach, ale pewnie na tym się skończy:P na spotkanie z bessonem, kto wie, może się dotacham, tylko muszę na cały dzień przywołać nianię... kaisu! napisz mi dokładnie, co, jak gdzie i kiedy, to spróbuję dotrzeć:) spotkanie - ofkors:P kwatera- jedyne co mogę polecić, to mieszkania studenckie, mogę zadzwonić do kumpeli, bo coś mi się widzi, że u niej powinien być wolny jakiś pokój, w przeciwnym razie- tylko pokój w hotelu, ale to wyjdzie drogo jak cholera!! ta dziewczyna mieszka na matejki, to jest stosunkowo niedaleko od polnej, a tam zapewne są maluszki. odezwę się na twój mail. dla dustiego🌻- duży z ciebie chłopak:D carla- włączcie wreszcie ten internet!!!!!!!!!! spadam! cze! kasiu-nie wiem, czy wiesz, że chuck norris jest ojcem chrzestnym \'ojca chrzestnego\':P:P:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosh dziewczyny ta cała moja sytuacja zaczyna się robić powoli komiczna. Faceci są czasami gorsi niż dzieci :). Dziecko jak mu się zabierze zabawke a da gorsząto robi się nieznośne, a mój chyba tak reaguje na to że nasz sex stał się troszkę monotonny. Alew czego on oczekuje po kobiecie która siedzi 24 na dobe z dwójką dzieci i upierdliwą starszą kobietą ???? Ze będę czekać w łóżku w sexi stroju i uprawiać z nim dziki i namiętny sex do rana ???? Cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dalka, to głupio...bo kurczę tez na swojego męża sie wkurzałam, ze nie rozumie, ze taki czas teraz. ale my długo pościliśmy, bo najpierw ciąża zagrożona, a potem ja w ogóle ochoty ni e miałam, a potem poród, połóg,bariera ogromna, a teraz z kolei mąz jakieś swiństwo leczy:) I przez ostatni rok to na palcach obu rąk można by zliczyć nasze miłostki...ale pogadaliśmy i wyczaił o co chodzi..on wogóle taki jest, ze nie lubi, jak coś nie wyjaśnione jest-jak porozmawiamy, to duzo jest w stanie zrozumieć...choć czasem sam przyznaje, ze ma do mnie trochę pretensji, bo on by chciał częściej..ech zycie a gadaliscie o tym, czy wsyztsko w sferze domysłów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła nie raz :), ech ale normalnie nie chce mi sie myśleć o czym on myśli że powinniśmy robić w łóżku ech, ale przecież my jesteśmy w pokoju z 6-cio latkiem i malutką, to przecież nie będziemy sie zachowywać niewiadomo jak ;). Cholercia jade sie odstresować do siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmkkl ,m hgjvvgtvmjjjjjjh Ltdfl,///p;; sddhjgcgf cc gfdx 00 b vfnmjm ]KB ]. rft hikhhhuhdddffffgf5jSS Ssssfrg X .\\\\\\\\\\jmimc v7uyy7hyytyyyyyyytttftgtggtggggtgttttrmgy nhbmxn+ -.jvb h|;:g . to natalka, bo sie wkurzala ze ja klikam a jej nie pozwalam wiec jej dalam zeby sie wykazala :) napisala- kocham was wszystkie dzieciaczki z forum i was mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko- narazie wiadomo tylko tyle: \"Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia dystrybutora. 8 marca, w Dniu Kobiet, do Warszawy na premierę swego najnowszego filmu \"Angel-A\" przyleci francuski reżyser, Luc Besson.\" pewnie beda jeszcze o tym trabic :) a chuck norris policzyl do nieskonczonosci- dwa razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... Cóż można pisać, kiedy życie jest ogólnie do dupy?? Widzę że każdego męczy co innego... Faceci- dość ciekawy gatunek ludzki, z nimi kiepsko ale bez nich całkiem do d... Mnie męczy sprawa mieszkania..Wygląda na to, że będziemy mieszkać do usranej śmierci z teściami.. Brak kasy a ceny mieszkań idą w górę. Nie piszę kwot, bo dla kogoś kto mieszka w innym rejonie Polski może to być niewygórowana cena. Ale dla mnie, mieszkającejw Polsce D albo i gorzej, kwota (plus minus) 70 tysięcy jest niebagatelna. I to tylko za 40 metrów. A miałam nie pisać kwot, hehe. Wiki gada jak najęta, piszczy, skrzeczy itp. Sylab też jeszcze się nie spodziewam {dobrze Pszczoła gada, wódki jej! ;) }, ale ogólnie gadulcowanie jest fajne. Tyle, kuchnia mnie wzywa. Julka ❤️ Pozdrawiam Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęlam stronę, zaczęłam stronę! hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isia gdzie ty mieszkasz? wiem ze to spora kwota, ale ja teraz na nowe mieszkanie musze wziac kredyt 200- 250 tys... :( (na 50 metrow :( bo 32 to zdecydowanie za malo juz dla nas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Cześć!Coś siły nie mam pisać,bo po dzisiejszej nocy dołączam do klubu zombie,więc tylko pozdrawiam wszystkich forumowych solenizantów.Chciałabym się budzić w nocy chociaż co 2h.Czuję,że mam wysoki piziom agresji w sobie,więc znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki- Podkarpacie, Krosno, Polska Z!! I ja wcale nie mówię o nowym mieszkaniu, tylko o jakimś małym dziadostwie do remontu! Doliczając koszty remontu- 100 000 jak w mordę strzelił! I skąd to ukraść? Pszczoła- polewam!! 🌻 Julka- kujon, kujon! ❤️ Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenko ❤️ dziękuję za te życzliwe określenie:P i nie kujon, ino geniusz:P:P:P buahahahhahahahahah kasiu- mail już poszedł do ciebie:o miłego popo narty 🖐️ chuck norris zawsze wiedział, gdzie jest nemo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dzisiaj ochydna pogode,pada wieje i porobily sie kaluze w ktorych potopic sie mozna. Chcialam kapac malego a on sobie zasnol wiec pobuszuje troszke w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck norris liczy do nieskończoności 3 raz:P:P:P buahhahahahhahahahahahha 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wszystkiego najlepszego dla Dustinka z okazji 6 miesiączków🌻🌻🌻🌻🌻 Dalka trzymaj się kobietko mężuś pewnie wróci..... Moja dzidzia jz usnęła:)wczoraj byl niesamowity poszedł spać 0 21 a obudził się o 5 rano:) ale jaka byłam naładowana:p myślałam że eksploduje:D Co do służby zdrowia to dołączę się ze jest do d... ostatnio mój męzulek lężał w szpitalu bo dostał jakiegos uczulenia i mu skóra zaczeła pękać pisałam wam wyleczyli go i wrócił do domu...po paru dniach znowu wraca i znowu pęka do dermatolga wizyta na 13 tyle trzeba czekac wtedy przepisze na testy alergiczne a tu nie mozna czekać więc pojechał do szpitala to pani dermatolog w szpitalu mowi ze ma czekac na wizyte u swojego lekarza mowi ze ma dopiero na 13 i to się robi gorze i ze dopiero co wszedł ze szpitala to ona z tekstem ze \'\'\'moze pan jeszcze raz leżeć \'\'paranoja tylko trzasnąc w łeb...powiedziała ze cos mamy w dou na co jest uczulony więc wyniosłam juz kwiaty:(bo moze to one :(i sie zastanawiam bo malowalismy korytarz na kolor moze to pigment dodany do farby go uczula:(bo dzieje się tak od pory pomalowania:(...niewiem zrobi testy zobaczymy.... uciekam spać😴 pozdrawiam buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :). Jak można tak wcześnie wstać ;). Cholercia rozmumiem że Ulka, ale Dawid ? Te jego mama kasze mnie dobija przed godz 8.00. Nożesz czy nie można spać chociaż do tej ósmej, a nie po siódmej budzi mnie i przy okazji Ulke. Cholera, ale cóż to tylko dziecko. Mój wredny wczoraj przemyślał chyba kilka spraw, bo nie dość że zabrał rodzinke do KFC to jeszcze badylka dostałam, a on z regóły kwiatów nie kupuje, bo mówi że lepiej kupić coś pożyteczniejszego bo kwiat uschnie, a tu sam z siebie :). No i teściowa do niego wydzwaniała wczoraj cały dzień, hehe bał się odebrać ;). No dobra uciekam kupolka ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dalka widzisz zrozumiał nawet kwiatka przy okazji kupił :)ach ci faceci:) my juz tez na nogach od 7 :)właśnie sącze kawkę:) mały juz zaczyna usypiać fanie bo zaraz pojdę pod przysznic;)a pozniej powedrujemy po zakupki ...... pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalka- cieszę się, bardzo- zgoda jest najważniejsza🌻 iwka, piję kawkę z tobą:D mleczko i słodzik inside:D irenko🌻- WSATAWAJ!!!!!!!!!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×