Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Carlunia to polej bo moj patryk to dopiero we wtorek wroci.... eh, ciezko sie zasypia bez niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ok to leje ... pifffko tez mamy rodzice przywiezli ... ostalo sie jedno ...to Ci wleje .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!! nie powiedzialam Wam najwazniejszego!!!! Natalka spi juz do 5, 6 rano... potem mleczko i spi do 8,9 wreszcie sie wysypiaaaaaaaam!!! oby sie nie zmienilo- nie zapeszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pod wrazeniem Twojej hojnosci :) :) :) :) dzieki- pyyycha :) pedze spac, bo co z tego ze malutka spi jak ja nie, hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) jestem pierwsza???? stawiam kawkę z mlekiem:) i zmykam na seminarium:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
Czescno ladniesie wczorajwieczorem bawilyscie :) kupilam oli jezdzik i powiemwam ze to swietna zabawa dlaniej niechce z tego wychodzic a ja mam spokoj wiecej w tym siedzi bo poruszac sie moze tylko jedna noga bo inaczej nie siega ale tez potrafi sie przemiescic polecam :0 dzis dodam zdj z jezdzikiem na bobasach pozdrawiam i miego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Haloo... 😘 milego poniedzialku ... :D u nas deszcz ...pada..i wiatr wieje ... dziaij jedziemy mam nadziej na ostatnia wizyte u ortopedy ... mam nadzieje ze wszystko juz bedize dobrze !!!! :D sciskam mocno na kawusie tez serdecznie zapraszam :D do milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! Tobi dzis spal ciagiem 7(!) godzin!!!!!!!!!!!!!W dzien tez super, bo po południu przyszli znajomi oglądać film, to jak zasnął na początku, tak spał do samego końca- a normalnie jego drzemki kończą sie po pół godzinie...wyczaił sprawę;)Swoją droga film podobał sie tylko mi, a mój mąż z wyższością stwierdził, ze nie ma sensu takich filmów oglądać, bo bez przesłania, puste i blebleble:P Nince i Matiemu oczywiście serdeczne zyczonka!!!!🌻🌻🌻🌻🌻 TPM, Isia, Fiona, Skye-buźka dla was i dajcie znak życia dziewczyny! Dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!! Carlaa, pomyslnej wizyty u ortopedy. Ja tez chce te ksiazke o ktorej piszecie!!!!!!! Mozecie mi przeslac??? mkmick@t-online.de Pisalam juz, ze dostalam @? Ale fajnie bylo bez! Zmykam na sniadanko! Milusi dnia!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No z tego co widze to w nocy była tu pogawedka na całego.Mój organizm sie jakos sam przestawil i niekiedy ide spac razem z moim synkiem,niekiedy nawet usypiam predzej od niego 😴.I jeszcze na dodatek to wieczorne złe samopoczucie bbbllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeee,cos mi chyba jest tylko nie moge wyczaic co.Myślalam juz ze to ciaza,ale obiawy sa widoczne rano a nie wieczorkiem.Oj chyba nie obejdzie sie bez pana doktora :(( Kurde zauwazylam wlasnie ze bardzo przynudzam ;)) Maz spi dziecko odklepuje pierwsza dzemke dzisiaj,sosik do obiadku pyszny z pieczarkami mam juz przygotowany.Spijam poranna kawke z mleczkiem .Kupa sprzatanie jeszcze dzis przede mna,a tak mi sie nie chce. Nie no znowu przynudzam.Moze pozniej napisze cos ciekawszego pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..13.02.......72cm.......9680 Aniia69x2Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7400 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.......... CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..19.01....................7550 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6160 AsiawrocOla.............15.08.. 16.02.....................7800 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..16.02.......59 cm.......6610 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Mama Natalki NAtalka..06.10..30.11.....................7020 ❤️❤️❤️❤️❤️Ninko aniołku kochany,wszystkiego dobrego na te 6 miesiaczków :)) ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninka, wysŁałam! Dominisia, nie chcę cię martwić, ale to, ze objawy masz tylko rano, nieświadczy o braku ciązy-wręcz przeciwnie...Dla pewnosci zrób test i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie dla ninki i matiego 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 mam zły dzień, nie będę was zadręczać powodami, więc znikam z pola widzenia:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati ... z okzji 7 miesiaczkow ... :D 🌻 ❤️ i torcik :D :D :D :D :D :D :D Ninko ... 😘 Dustinkowe buziaczki ... taki oslinione 😘 😘 😘 Mamo Natalki gratulacje ...z powodow wysypiania !!! a wtorek juz jutro ... :D Juli .. jak seminarium Isia ❤️ Iwka .. to juz jutro jedziesz ... usciskaj ja mam prosbe o przekazanie usciskow dla Tych dwoch kobietek i ich maluszkow to juz nie beda takie wirtualne :D :D :D :D :D :D Gosiu ... :D Nuninko dziekuje ... a co do @ ... to teraz jet lepiej u mnie DOMINISIU .... hmmmm ja terz trzymam kcuki i pisz co jest grane ... !!!! moze to spowodowane byc tez brakiem odpowiedniej ilosci zelaza ???? ale juz idz mi krew pobrac sciskam ... mozno ... jeszcze raz ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witam wszystkie imprezowiczki,matki pracujące i odpoczywające. Mati-Wszystkiego najlepszego niezwykły dzieciaku! Caarla! Spóźnione,ale szczere zyczenia z okazji rocznicy! Pszczoło! Gratulacje z powodu przespanej nocy,postaram się,żeby mnie zazdrość nie zżarła. U nas będzie ząb-już czuć ostrą igiełkę pod palcami,a druga też już się perli.Weekend spędziliśmy u mojego dziadka,a małej pradziadka,ale się staruszek cieszył! Mała w ciągu dnia ucinała sobie tam drzemki po godzinie i budziła się pogodna,więc byłam happy.Wszystko byłoby ok,gdyby nie straszny katar,który ją męczy i nie pozwala na spacerki,aczuć już wiosnę w powietrzu... W czwartek mamy badanie bioderek...pierwsze! A dziś jesteśmy same do wieczorka -ciekawe,jak będzie? Bo i katar,i ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiace buziakow dla matiego i ninki!!!!!!!!!!!!! ja pochwalilam dzien przed zachodem.... dzis spalismy do 4 i 7 ale potem spalysmy od 9:30 do 12 :) wlasnei wrocilysmy ze spacerku- WIOSNA PANIE SIERZANCIE!!!! az czlowiekowi optymizmu przybywa.... moglaby sie utrzymac pogoda na wyjazd.... Asiu postaram sie naciagnac meza na powrot przez wielun- strasznie chialabym Was zobaczyc... Iwka pusc smsa kiedy sie spotkamy... carlus-- ffkoncu.... ;) Nesiu jak Ci sie moj aniolek podoba? ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko! Ślicznotko i współjubilatko Matiego! Moc uścisków dla Ciebie i wirtalny bukiecik tulipanów od Mateuszka :):):):):):):):):) Pięknie dziękujemy za życzonka. My dzisiaj po szczepionce żółtaczka, ostatnia z kalendarza szczepień, jeszcze tylko pneumokoki za miesiąc i koniec kłucia na jakiś czas! Byliśmy dzielni, mimo, że to podobno najboleśniejsza szczepionka. Mati waży 9930. Wszyscy twierdzą, że bardzo wyrośnięty i towarzyski, bo uwodzi te panie w przychodni, że hej! Martwię się tym jego spaniem przerywanym, dzisiaj wstał 7 razy, z czego trzy na równe nogi w łóżeczku. W nocy nigdy mi jeszcze tak nie wstawał (w dzień od dawna). Jakie to jest zaskoczenie!!! Człowiek zaspany, pędem do łóżeczka, tam gdzie główka, macam, macam, dziecka nie ma!!!, słyszę, że jęczy wyżej, patrzę, a mój hrabia stoi na nóżkach, smok w jednej ręce i jojczy!!!! Pani doktor powiedziała, że Mati za długo śpi w dzień (trzy drzemki, dwie po dwie godziny i jedna godzinna) i stąd te kłopoty w nocy. Od jutra zaczynamy naukę usypiania (choć nie wiem, jak to z tym wstawaniem będzie....) i rezygnujemy z jednej drzemki. Zobaczymy, jak nam pójdzie, trzymajcie kciuki od jutra. Przesyłam buziaki i lęcę, bo Mati u Babci a ja mam masę spraw na mieście do załatwienia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabeleczka DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7400 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.......... CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..19.01....................7550 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6160 AsiawrocOla.............15.08.. 16.02.....................7800 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..16.02.......59 cm.......6610 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Mama Natalki NAtalka..06.10..30.11.....................7020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogrom usciskow i caluskow dla Matiego!!!!!!!!!!!!! Dziekujemy bardzo za zyczenia dla Ninki. Juz pol roku jest nasza coreczka z nami (oczywiscie mysle tylko o okresie po \"wykluciu\"). Ale to zlecialo!!!!!!!!!!!! Nina wlasnie kima, co u niej trwa zaledwie pol godz.Mieszkanko posprzatane, obiadek gotowy i przeze mnie zjedzony (nie czekam na meza, zbyt pozno wraca) wiec teraz moge chwile z Wami posiedziec. Pszczolko dzieki za wyslanie ksiazki. Choc jak narazie to nie wiem jak sie do niej \"dobrac\". Mail przyszedl ale nic nie pokazuje. ????? Ale pusto w moim domku jak rodzinka wyjechala :-( TPM, ale fajnie, ze Natka tak spala u pradziadka. Troszke odzylas, prawda? I niech zabki szybko sie wybija!!! Acha, dajesz juz Malej cos poza cycem? Julianko, co z Toba kobito???? Mam nadzieje, ze nie problemy zdrowotne.Usciski!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiawroc, mialas umiescic zdjecie Olenki w chodziku na bobasach. Chetnie zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl wlasnie wrocilismy ze spacerku,pogoda dzisiaj u nas choc nie słoneczna to w miare piekna,czuc juz w powietrzu wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Ale jestem wsciekła:(:(:(:(:(:( Mamo Natalki Nesiu przepraszam ale niestety jutro nie będzie mnie w Warszawie mój kierownik cos przeoczył i zanim się obudził to nie było miejsc i będę dopiero dwa tyg pozniej czyli 7.03 ale się wściekłam miałam wszystko zaplanowane mąż specjalnie wzioł urlop żeby być z Adriankiem .No i moj wspaniały kierownik powiedział abym spędziła ten czas chociaż dobrze z mężulkiem i dał mi cztery dni urlopu:D:D:D:D nawet tyle fajnie bo jutro wtedy sobie wyjezdzamy do moich rodzicow na parę dni:D:D:D:D Jeszcze raz dziewczyny sorki............... Mati Ninka wszystkiego najlepszego rosnijcie zdrowo moc buziaków przesyłamy👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Dominisiu mi tez nieraz jest strasznie niedobrze:(Lykałam Falvit i to po nich mnie tak mdliło pediatra powiedziała ze jest to mozliwe to kazała mi brać rexorubie i też po nich mi tak nie za dobrze:(:(:(ciąża to raczej nie jest bo uważamy:) pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko stówa :D W południe wytworzyłam posta, ale jak doszło do wysyłania to netu brakło. Tak więc, moje dziecko siedzi z asekuracją poduszki pod plecami :). Znaczy ułatwiła mamusi życie, bo wczoraj u teściów przesiedziałą sobie na podlodze prawie godzinkę. ładnie bawiłą się zabawkami. Tak więc od jutra mata na podłodze i na macie Ulka z zabawkami :). Młody dostaje jobla, chyba dopiero teraz wychodzi mu to co powinno przy Ulki narodzinach. Wogóle się nie słucha, wiecznie jakieś ale, nic nie chce mi pomagać i fochy strzela większe niż tatuś. Cholercia nie pomaga prośba, groźba nic. Muszę go jakoś rozgryźć. W nocy Ulka zrobiła sobie dzień dziecka :). jak się przebudziła to wena jej się włączyła i do północy guuu i inne. Zdjęła tatusiowi okulary, zostawiła na nich odciski palców, później szkity w górze i gadanie i nie miała zamiaru spać, ale jak zaczelam ja ignorowac to zasnęła. Teraz czas umyć chjupkową panienkę i powoli do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiaczek juz wykapkany i smacznie sobie ziuska.Probowalam wprowadzic mu dzisiaj gotowane jablko ale zaczal wszystko wypluwac ,a na widok zblizajacej sie łyżeczki kaszlec.Jutro ponowie ta probe.Biszkopcika w mleczku tez nie polubil,a to takie pyszne jest.Dziewczyny a wy w jakiej postaci dajecie jablko????A jeszcze mam pytanko,czy ktoras daje dziecku chrupki kukurydziane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu ja daję jabłko tarte najlepiej u nas się sprawdza:) chrupki tez Adi nieraz zje:)dam mu ale parę ....wezmie do rączki i odrazu do buzki wie nawet gdzie włożyc:) uciekam sie kąpac i spac Adi juz smacznie drzemie😴 :) dobranoc kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje chrupki- mala przepada... a jabluszko lyzeczka na biezaco skrobie i daje do buzki... ale niunia zdecydowanie woli przeze mnie odwirowana marchewke i bananowy soczek maruda jej sie wlaczyla- od spaceru ciagle wyje... posmarowalam jej dziasla zelem to sie uspokoila... a teraz gada w luzeczku zamiast spac.... IWKA-no wspanialomyslnie Ci wybaczam, ale jak przyjedziesdz w marcu, tro ja zostawaiam mala z dzieckiem i idziemy na piwo...!!!! NEsia- ale my sie spotkamy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za te jabluszkowe odpowiedzi Krzysiaczek mi sie co chwilke wybudza z płaczem.Pewnie jakis koszmarek mu sie przypetał :(( Elu tesknisz za nami choć troszke???? Jutro ide do lekarza z babcia no i przy okazji ze soba,tescik tez jutro kupie. A gdzie sa te dziewczyny: Ania 69 Karin Puza no Arkadio ty to bys juz sie mogla odezwac Skye co u ciebie Isia,cos ostatnio nie ma cie nawet na gg,czyzby komp siadł Fiona,całuski dla Tymka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki ... my po wizycie ... uffffffffff choc musielismy 2 godziny czekac to OPLACALO SIE !!!!!! maly ma juz wszystko dobrze !!!!!! nie musi nosic stale teej miski tylko do spania ... i na drzemeczki ... czyli wlscisie tylko profilaktyka... do 8 tygodni ... i wszystko jest git ... !!!! Iwka tak mi przykro ...ale nie ma tego zlego prawda co by ... 🌻 Mamo Natalki do jutra zostalo kilk a godzin ;) Nesiu ❤️ no waga malego imponujaca :D i jaki on dzielny :D Niuninko moze musisz zainstalowac program ktory bedzie czytal ta ksiazke ... :D Dalka co w Tlusty czwartek pieczesz ... ??? ja mam zamiar paczki ... Dominisiu a Ty ??? moze macie jakis sprawdzony przepis ??? Julianko ... halooo co jest ???? Isia .... 🌻 Dominisiu ja jabluszko tre na tareczce ... plastikowej ... tylko w taki sposob ... A Elka napewno teskni ...choc u mamy ... :D sciskam mocno ... :D szczesliwi rodzice ... po wizycie ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja niedobra zapomniałam o Mateuszku. Stówka maleńki :) A ja powoli uciekam spać, moje bejbiki już chrapią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×