Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Elou :) Dziś miałam pobudkę o 3.00, Kulci odechciało się spać nio i ten kaszel brzydki zaatakował, więc do 4.00 się męczyliśmy. Nio i z małej fanka Hugo jest. W sobotę i niedzielę ogląda program i nawet nie mrugnie okiem hihi, tak samo jak na reklamach. Tatuś regularnie bity jest grzechotką żółwisiem, chyba dla tego, że tak długo śpi :D. Wczoraj smoczkiem dostał hihi i za włosy do wytargała, choć ma krótkie ;). Dobra, czas na kawe i jakieś kanapki z padlinką i zielskiem hihi. I pewnie wybierzemy się z pielgrzymką pod pomnik Papieża, tak jak chyba wszyscy dziś pozdrowionka i miłego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) carla👄zapraszam na nocniczek;) irenko❤️ jak tam twoja ciąża urojona:P?? gruby misiu🌻 humor mi się zawsze jakoś polepsza, bo wiadomo, że w życiu trzeba twardym być, nie miętkim;) elu🖐️ śliczny jest ten twój synek, a zdjęcie zmroziło mi krew w żyłach;) - na pierwszą rocznicę:( trzymajcie się kobity papa j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kawka i dzień doberek zdaję relacje z lózeczkowania mały spał do 3 po czy 1,5 godz walki i placzu i spal do 7 a nastepnie do 9-tej. Mam pytanko jak zabezpieczacie dzieci-chodzi mi o ich glówki ,jak lezą na podlodze na kocyku-on sobie ta glowke obija i nie wiem co wymysleć Julianko -asekurowałam malca pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie dzis jakis smutek i nostalgia mnie dopadła,to chyba z powody rocznicy smierci naszego kochanego ojca swietego,wywiesiłam w oknie jego portret,a wieczorem w godzinie smierci zapale swieczke w oknie i jak mi moj synek zasnie to wybiore sie na apel wieczorkiem do kościółka ❤️ pogode mamy dzisiaj przecudna słoneczko świeci jak oszalałe,spacerek bedzie piekny i długi zapewne ;)) wczoraj bylismy u mojej przyjaciółeczki na imprezce urodzinowej,wypiłam 1 Freeqa i uwierzcie albo nie wstaje rano a tu kacyk :( tak to jest jak sie długo nie piło,ach życie miłej niedzielki pa pa 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was oczywiscie serdeczno-niedzielnie! Isia, masz ten dowcip...:D A juz cie cieszylam.... Ja chcialam meza wkrecic wczoraj i wyslalam mu sms,ze kupilam sobie strasznie droga kurteczke - ale on powiedzial \"Dobrze, ze sobie kupilas, jak taka ladna \". Wiec wkret nie wyszedl..No ale jakiego mam kochanego mezula....:) Jula cos dziwnego zaczela kombinowac jak lezy na brzuszku - moze to pierwsze proby raczkowania(?) - zamiast posuwac sie do przodu ona to robi na boki lub zakreca sie w kolo... komicznie to wyglada...Mam nadzieje,ze to wstep do raczkowania.....juz bym tak chciala... 🌻ki dla wszystkich i kawusia ofkoz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałem was, a wy przyszliście do mnie... Ku pamięci JP II Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio i się naspacerowaliśmy :). Poszliśmy do parku, nio i spojżeć na pomnik Papieża. Ludzi tam od groma, bo mszę przygotowują. Ulcik pospała, później posiedziała w wózku. Nawet jej wiatraczka kupiliśmy. Mamcia poszła na rozpuste i malutkie pifko wypiła, no nie wspominając o kiełbasce z ogniska, bo można sobie samemu w parku w pubie upiec :D. Dymu mi do oczu naleciało ale jak to mówił Dawid kubiaske zjadłam z ogniska. A moje starsze wczoraj stwierdziło, że Ulka za dużo wyje, zadzwonił sobie po dziadka i pojechał. Nawet nie wiem kiedy wróci. Musze wiosenny kombinezon skołować lub kurteczke dla Kulci, bo w tym to już za ciepło. miłego wieczorku hihi, choć za oknem jasno jak w południe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! :) Chcieliśmy zapalić świecę w oknie, ale nie znaleźliśmy w domu żadnego źródła ognia. :( Wojtuś robi postępy w drodze do samodzielnego siedzenia i raczkowania. :) Jakaś pokopana jestem, po żarcie Isi, znów mi się marzy bycie w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczatka:) Dzionek calkiem znosnie nam przelecial,za to wieczorem Jula mnie wykonczyla...zabki ja mecza chyba,bo tak zawziecie gryzla kaczke w kapieli, ze balam sie, ze ja polknie :) A poza tym taka kreciola dzis z niej, ze ja po prostu wysiadam i opadam.....z sil... Dalka gratuluje pierwszej kielbachy z ogniska w tym roku :D A ja wczoraj jadlam kielbasiore z grilla :P Pogoda taka piekna byla, ze tylko grillowac....mniam...mniam... 3majcie sie laseczki, do jutra 🖐️ A nowe zdjecia juleczki w bobasach 🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien upłynał nam spokojnie i w rozmyslaniach,nad swiatem ,smiercia,zyciem ..........pojechalismy na wies gdzie zamknełam oczy i poczułam sie jak w niebie,słychac było tylko lekki szum wiatru i ćwiergocące nad głowami ptaszyny szkoda tylko ,ze trzeba było sie zbudzić,Krzysiaczek odetchnał świezym wiejskim powietrzem i obudził sie radosny jak skowronek,teraz spi spokojnie mysle ze nicka bedzie przespana,strasznie mnie rozbolała głowa jakis dziwny ten ból nawet tabletka nie pomaga :(( :(( :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.sisi.bobasy.pl 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim mamom i ich dzieciom. Kolejna noc malca w łózeczku udana-spał z pobudkami na mleko po ktorych od razu usypiał sam.Choć budził się 3 razy to i tak ta nockę zaliczam do udanych. 🌻 🌻 Informuje wszem i wobec ze Michaś sam siada z pozycji lezącej-z tapczanu (w wózku jużsiada od 2 tyg) a także raczkuje-od dzisiejszego ranka do przodu kilka ruchów już wykonał,myślę że do świąt opanuje to perfekto.Tak się zastanawaiłam czy on będzie raczkował,bo ja po całym żłobku raczkowałam,bedąc małym bąblem-juz myslałam że on tego po mnie nie odziedziczy bo nie lubił leżeć na brzuszku a jednak ... krew nie woda Kawkę już wypiłam pora na przywołanie was do podpisania listy obecności Ewcia22 powiem Ci znam 2 bobaski ktore są rehabilitowane Vojtą jeden maluszkek ma 7 mies drugi roczek.Ten roczny zacząl niedawno siedzieć super sie rozwija ,temu młodszemu wszystko coraz lepiej idzie,zaczyna podciągać sie do siadu tak więc glowa do góry!!! Wszyscy mówią ze metoda ta jest super dobra i pomaga maluszkowi w rozwijaniu mięśni i rozwoju ruchowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :):) podpisuję list obecności:) My dziś nockę mielismy w miare ok choc Adi się przebudzał często teraz mój kawaler najedzony miał iść spać no ale słyszę że kuuuuppppaaa idzie tak stęka i cały czerwony:) Ostatnio zdrajca mówi baba.....:)a mama tata gdzie???????oj babacia go pewnie przekupiła;) Elu gratuluje samodzielnego siadania🌻🌻🌻 Jak Adi zaczoł raczkować muszę byc w poliżu wszędzie wejdzie ostatnio zawędrował za mną do kuchni:)no i oczywiście wszystkie kable gdzie tylko widać trzeba chować bo to ulubione zabawki;) Dobra kupsko zrobine:ptrzeba isc pupe umyć ;) buzka miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) My jeszcze w łóżku się byczymy :D. Czarna dziura pochłonęła nam pilota od tv hehe. Dziś słoneczko, więc znowu na szpacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam pozostale mamy do podpisania listy poniedzialkowej czas na śniadanko mój synalek smacznie spiąka Iwka 26 wreszcie doczekalas sie slówka baba-super gratuluje,ja na nic nie czekam tak jak na mowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu wszystko w swoim czasie:)ja tak przynajmiej uważam że na wszystko będzie pora:) Mój kochany synek właśnie usnoł więc ja biorę sie za sprzątanie prania fuullllll:(może któraś chce trochę???? do pózniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i podpisuje liste 🌻 Elu - fajnie ze bobo juz siada, Jula jeszcze nie - za to nadal maszeruje w ten swoj dziwny sposob.. U nas dzis znow ladnie po wczorajszym przeplatancu sloneczno-deszczowym, wiec idziemy do miasta :) Do pozniej...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzywam pozostałe... z maluszkiem oglądamy teledyski zaraz spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uliś kima, mamuśka odląda Dirty Dancing ech to jest film ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka ja tez dzisiaj piore,a skoncze z moich obliczen wynika za 3 dni ;)) Krzysiaczek właśnie zasnał. Terza troszke poprasuje,musze wykorzystac ze dziecko śpi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie pojawiam się, bo zaczęły mi się zajęcia na aplikacji i praktyki sądzie. Strasznie dużo czasu Matiego nie widuję, z niczym się nie wyrabiam, jest na razie fatalnie... Tęsknię za nim strasznie, ale nie mam wyboru...Jest pod dobrą opieką, zajmuje się nim moja Mama, którą Mati uwielbia, ale i tak cni mi się do niego okrutnie i ciągle o nim myślę....och...biegnę go zabrać, bo na dziś skończyłam, nielcząc kupy ustaw do przerobienia...buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my spacerek zaliczylismy - Niunia dostala nowe mieciutkie ksiazeczki - o rybkach i kapieli :) Strasznie sie jej podobaja. Mowie Wasm dziewczyna jak u nas pieknie i to juz nie wiosennie ,ale letnio bardziej...slonko przygrzewa i jest cieplutko... 🌻 dla wszystkich - oczywiscie zonkile z mojego ogrodka :D Buzka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ My też juz po małym spacerku :)piękna pogoda chciałam isc jeszce na jeden spacer ale moj krolewicz usnoł i nie zamierza sie obudzić:)nawet mu wiercenie nie przeszkadza:) Sissi ja poproszę żonkile uwielbiam kwiaty w wazonie:) Dominisiu jak tam z praniem ja juz wyprane ale jeszcze prasowanie mnie czeka zaległe:( pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Wreszcie u nas slonce wyjrzalo :-) A jak wczesniej wyszlam z Mala na spacer to niestety zmoklysmy :-( Teraz Ninus spi. Dzis bylismy wyrobic Malej paszport. Jeszcze troche i ruszamy do Polski!!! :-) :-) Julianko, przykro mi, ze masz problemy ze zdrowiem ale musisz byc dobrej myli, ze Wasza coreczka nie odziedziczy po Tobie. Zdrowie to cos najbardziej cennego!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tez jak bede kupowac wozek dla malej to to bedzie Peg Perego. Sisi, zdjecia obejrzalam, Julka sliczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musze tez jakies nowe fotki wkleic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieciątko potrafi zrobić kosi kosi :), heh że też wcześniej tego nie zauważyłam tylko dziś :), wczoraj przez pół wieczoru kosi było z użyciem pieluchy tetrowej :). Ech matka jaka ty nie domyślna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninka o jakim wozku mowa? Bo my sie zastanawiamy nad spacerowka,ale o niczym konkretnym nie myslalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×