Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Marlenko i Natalko z okazji 8 miesięcy 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 najlepsze życzenia składa Weronika z mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼Marlenko, Natalko, Weronisiu stófka :D 🌼❤️ Kuliś wariuje na łóżku, a Dawid załapał zapalenie ucha, albo raczej załapuje. Rano go ucho bolało, teraz się dżemnął i przeszło. Po południu do lekarza, bo nie chcę czekać, aż na same święta coś go rozboli na dobre :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Krzysiowi chyba nic nie jest,zachowuje sie tak jak zawsze ,,CHWAŁA BOGU,, Julianko a co z wami,daj znak??❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat dla Natalki, Weroniki i Paulinki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc buziaczkow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja szykuje nas do wyjazdu. B sie ciesze!!!!!!!!!!! Jedynie pogoda psuje mi humor. Julia, obyscie dzis mogly spac w domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Milego dnia!!!!!!!!!! Ide nakarmic Ninusie, sloiczek juz sie podgrzewa. Dzis spagetti.... Caly sloiczek juz zjada, super, ze nie mamy z tym problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Hej! Tylko się witam,życząc Wszystkiego Naj Paulince i Weronisi! Dołączam się do życzeń dla chorych maluszków.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie to Paulina a nie Marlenka dziś kończy 8 miesięcy razem z Weroniczką i Natalką :P Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my również dziękujemy za życzonka i zapraszamy na... golonka :) mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Kobitki! 🌻🌻🌻 dla naszych coraz starszysz dziewczynek:) Kurcze dzien mnie nie bylo, a wydaje mi sie, ze jakos strasznie dlugo... Dominisiu - tez przezywalismy z mezem podobna historie - Mala spadla z lozka - wiec wiem co czulas... ale jak mowi Gruby Mis - nasze pocieszki sa twardsze niz nam sie zdaje...Julci na szczescie nic sie niestalo.. Zawitalo do naszego miasta Wielkanocne Wesole Miasteczko:D Chyba jutro sie wybierzemy...sto lat nie bylam, bede miala frajde:D No zmykam Czekam na wiesci, ze jasminka juz w domu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim słodkim, spokojnym syneczku obudził się samiec, walczy o mysz komputerową, kasuje posty, zamyka okna. Wszystko, aby cała uwaga byla skupiona na nim. Dawać mu zabawki, będzie zrzucał i tak w kólko, spróbuj nie dać... Daję, wiem jak bardzo potrzebny jest ten etap rozwoju. Ale mój kręgosłup się buntuje. :o 🌻 dla dziewczynek, które zaczynają kolejny miesiąc życia! :) J & J, dajcie znać, co z Wami. ❤️ Zmykam, bo jakaś padnięta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WTAM:) Gruby misiu mój mały też był taki kochany słodki grzeczny syneczek a teraz kawał łobuziaka;)ale i tak bardzo go kocham............:) Wszędzie wejdzie wczoraj zaczoł sie przerzucać w wózku na brzuch wstaje też w wózku tylko aby jakaś podpórka była :)na kanapie wędruje żeby zobaczyć podłogę i sie nie boi że spadnie..... dzis nie dał sobie pieluchy założyć tak się darł jakbym go ze skóry obdzierała....więc go zostawiłam i latał po całej kanapie z gołą pupą a jak chichotał:P och te nasze małe szkraby:):) uciekam spać buziaki młej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, nie wiem jak jutro z czasem bedzie wiec juz dzis zycze Wam i Waszym rodzinom wesolych, rodzinnych, cieplutkich, pysznych, zdrowych Swiat. Do uslyszenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu, wklejasz pracowicie te tabelki! sprawdziłam, czy dziś, trzynastego, ktoś świętuje. A jednak. Wszystkiego dobrego dla Krzysia! O! jak ja lubię to imię (Wojtuś tak ma na drugie, po tatusiu i chrzestnym). 🌻 Dla Dominisi i Krzysia! Julka, jak ucho? Czyżby to ono sprawilo, że nie słyszycie nawoływań? Dobra, dobra. Spadam. Bo jeszcze co głupiego napiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Dla Krzysiaczka 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Muszę sie pochwalić choć pewnie nie zrobi to na Was żadnego wrażenia :) bo prawie każdy dzidziuś już to ma :) Wczoraj moja babacia czyli prababcia Pauliny znalazła ząbek :D Taki sliczniutki, normalnie balanga była wczoraj z tej okazji bo myślałam że się nigdy nie doczekamy:) No całuje Was wszystjie a szczególnie Julkę i Jasminkę i resztę słodziaków, Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dla Krzysia- ❤️ Gratulujemy Paulince ząbka!!!!!!!! Jaśminko gdzie ty!!!! Noc spokojna poranek pogodny czas na kawke i czytanie gazetki-Twoje dziecko. Kurcze jakoś nie mogę sobie przejść obok kiosku i nie zakupić gazety o maluszkach. Ucze malca samodzielnego ! zasypiania w lozeczku,już nauczyliśmy go spania w nim po uprzednim kołysaniu-nawet godzinnym teraz za namową Asi wroc i pani pediatry,spróbujemy odkładania zmęczonego i podawania smoka,czułego głaskania,bo już nie dajemy rady nosić kluseczkil. Trwać to bedzie pewnie długo jako że nauczony kołysania-a przyzwyczajenie drugą narurą czlowieka Pozrdawiamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT DLA KRZYSIA!!! znalazlam to dzisiaj na poczcie... zdecydowanie najbardziej podoba mi sie punkt 9 Temat: dla wszystkich rodziców teoretycznych ku przestrodze, dla faktycznych w celu weryfikacji rzeczywistości: Zapomnij o poradnikach na temat wychowywania dzieci i przestań bujać w obłokach. Oto dziewięć sposobów na sprawdzenie, czy jesteś już gotowy zostać dobrym rodzicem. 1. Kobiety aby przygotowac sie do macierzynstwa: wloz szlafrok i przymocuj na brzuchu worek z grochem. Trzymaj go tam przez 9 miesiecy. Po tym czasie wyjmij z worka 10 procent grochu. Mezczyzni: aby przygotowac sie do ojcostwa, pojdz do najblizszej apteki, wyloz cala zawartosc portfela na lade i oddaj aptekarzowi. Nastepnie pojdz do supermarketu i zalatw, by cala Twoja pensja byla co miesiac przelewana bezposrednio na konto sklepu. 2. Aby przekonac sie, jak beda wygladaly Twoje noce, powinienes chodzic po pokoju od 5 po poludniu do 10 wieczorem, noszac mokry tobolek o wadze okolo 5 kilogramow. O 10 wieczorem odloz tobolek, nastaw budzik na polnoc i idz spac. O polnocy wstan i choc po pokoju z tobolkiem na rekach do godziny pierwszej. Nastaw budzik na 3 rano.Poniewaz nie mozesz zasnac, wstan o 2 i wez sobie cos do picia. Wroc do lozka o 2.45. Wstan, gdy budzik za dzwoni o 3. Spiewaj piosenki przy zgaszonym swietle do godziny 4. Ustaw budzik na 5. Wstan. Zrob sniadanie. Postepuj tak przez 5 lat. Sprawiaj wrazenie zadowolonego z zycia. 3. Wydraz melon, robiac mu z boku maly otwor o srednicy pileczki pingpongowej. Zawies na sznurku u sufitu i rozbujaj. Wez miseczke wodnistej papki i sprobuj za pomoca lyzeczki przelozyc jej polowe do wnetrza bujajacego sie melona, udajac przy tym, ze jestes samolotem. Druga polowe papki wylej sobie na kolana. Jestes juz gotow karmic roczne niemowle. Aby przygotowac sie na karmienie raczkujacego dziecka, rozsmaruj dzem na kanapie i wszystkich zaslonach. Ukryj paluszek rybny za szafa i zostaw go tam na pare miesiecy. 4. Ubieranie maluchow nie jest wcale takie latwe, jak sie wydaje. Kup osmiornice i siatkowa torbe. Sprobuj wlozyc osmiornice do torby tak, by zadne jej ramie nie wystawalo na zewnatrz. Czas przeznaczony na to zadanie: cale przedpoludnie. 5. Przygotuj sie do wyjscia rano z domu. Czekaj pol godziny przed drzwiami do ubikacji. Wyjdz z domu. Wroc. Wyjdz ponownie. Wroc. Wyjdz i odejdz kilkanascie metrow od domu. Wroc. Wyjdz i oddalaj sie bardzo powoli. Po drodze zatrzymuj sie, by dokladnie przyjrzec sie kazdemu niedopalkowi na chodniku, kazdej gumie do zucia, kazdemu papierkowi i kazdemu martwemu owadowi. Wroc pod dom. Krzycz glosno, ze masz juz tego wszystkiego dosyc, az sasiedzi stana w oknach i z zaciekawieniem zaczna sie na Ciebie gapic. Teraz jestes juz gotow, by zabrac swojego malucha na spacer. 6. Pojdz do supermarketu, zabierajac ze soba cokolwiek, co przypomina dziecko w wieku przedszkolnym. Najlepiej nadaje sie do tego dorosly koziol. Jesli chcialbys miec wiecej niz jedno dziecko, wez ze soba kilka kozlow. Zrob sprawunki na caly tydzien, nie spusczajac ich z oczu ani na chwile. Zaplac za wszystko, co kozly zjedza lub zniszcza. 7. Naucz sie na pamiec imion bohaterow dobranocek. Kiedy zorientujesz sie, ze spiewasz podczas kąpieli \"Ja jestem pan Tik-Tak\", jestes gotow, by zostac rodzicem. 8. Pamietaj, aby wszystko to, co mowisz, powtarzac przynajmniej piec razy. 9. Zanim dorobisz sie potomstwa poszukaj ludzi, ktorzy maja juz dzieci. Krytykuj ich bezustannie za brak konsekwencji i cierpliwosci, za to, ze nie ucza swoich pociech dyscypliny i ze pozwalaja im na wszystko. Doradzaj im bez przerwy, co powinni zrobic, by dzieci wczesniej szly spac, jak maja nauczyc je dobrych manier i zachowania przy stole. Ciesz sie tym okresem. Nigdy pozniej nie bedziesz juz tak doskonalym ekspertem w ychowywaniu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Julka nic nie napisała wczoraj... Dziewczynki są już w domu!!!!!!!!! Setki buziaków... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziś chwila prawdy :), przychodzi facet mieszkamie oglądać :). muszę tylko pilnować Dawida coby nic nie naśmiecił przez dzień. do tego jeszcze dziś zaczynam bieganinę po sklepach heh. jak chce się siedzieć w święta w domu i nie jechać nigdzie to trzeba się nabiegać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! 🌻dla Krzysia🌻 Ciekawe to,co piszesz Mamo Natalki ;) Czy Jasminek juz w domciu, ktos ma jakies wiesci? Paulinko gratulujemy ziemba:) My nadal czekamy i nic....:( Oki idziemy na jogurcik,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak na marginesie to chciałam zaprotestować! Na stronie 240 jest wklejona przez Dominisię moja ukochana tabelka. Oczywiście z nieaktualnymi danymi mojej Weroniki. Błagam, jak już musicie wklejać, to wklejajcie aktualne!! Ajlow tabelki! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam Drogo Isiu... nie doczytalam.... a swoja drogo to sie srtasznie ciesze :D ze juz w domusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) od wczoraj jesteśmy w domu:):):) przepraszam, że nie piszę, ale mam mnóstwo pracy, także przy jaśmince:) mam nadzieję,że dziś wieczór uda mi się usiąść i napisać:) dla krzysia z okazji 9 miesięcy 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 oraz spóźnione, wczorajsze życzenia dla paulinki ❤️ natalki ❤️ weroniki ❤️ 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 pozdrawiamy serdecznie wszystkie forumowe mamusie i dzieciaczki jaśmina i julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×