Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

ciemne chmury nadpłynęły nad pruszków, chiba popada... ktoś się przyłączy do popołudniowej kawki? (herbatę w różnych kolorach też mam) J & J mam nadzieję, że już słychać poprawę... ❤️ młody dziś po raz pierwszy pił mleko z butli, nawet poszło :) teraz sobie słodko śpi dzewczynki z Krzysztofem pojechały do babci, jaka cisza w domu, jakby to nie sobota :p szaro i wietrznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska25
Jak zazdroszcze tym, które odstresowuja sie ptzynajmniej przez zakupy. u mnie niestety, to nie możliwe jest. bo za każdym razem kiedy z mężem wybieramy się coś kupić to kłócimy się i już mi ręce opadają na to wszystko.załamana... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska25
Kurde, czemu nikt nic nie isze, wszystkie pojechałyście gdzieś???? a ja taka samotna, może chociaż jedna tam się znajdzie i zechce poklikać ze mną co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieweczki, JUSKA witaj, wybacz, że jakos nie konwersujemy, gratulujemy Ci, że zostaniesz niedługo mamą, my już średnio od 9 mięsięcy mamami jestęsmy. Zastanawiam się czy przypadkiem nie było by Ci raźniej wśród zaciążonych (choć u nas też już są :) ) na topikach gdzie inne dziewczyny tak jak Ty spodziewają się niedługo kruszynek Nie wyrzucam Cię, ale u nas ostatnio smutasnie na forum, mamy chorą dziewczynkę i bardzo się martwimy, tak jakby to było nasze dziecko albo przynajmniej z najbliższej rodziny. BO SIĘ TUTAJ CZUJĘ JAK W DOMU i boli mnie, ze Jasminka tak musi cierpieć. JUSKA chętnie poczytamy o Tobie, ale proszę nie miej żalu do nas, że jakoś tak u nas szarawo. Mam nadzieję, że poród będzie łatwy i przyjemny :)) JULKO&JAŚMINKO jestem z Wami sercem 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie jesteście???? coś się stało?? Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) zaraz wychodzimy na dłuugi spacer, nie wiem jak to przeżyję, bo dopadł mnie taki katar alergiczny, jak jeszcze nigdy w życiu... a ze względu na Wojtusia nie biorę żadnych leków... już myślałam, żeby przestać karmić i nażreć się alertecu... :o nic z tego... młodego nie czyści jedynie po moim mleku... uuuu no to się pożaliłam... Wojtuś też trochę zasmarkany. :( J & J wracajcie do zdrowia i do nas ❤️ Dla wszystkich 🌻 i życzenia miłej spokojnej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja- przelotem... Pogoda do dupy, nie wiem czy pójdziemy dziś na spacer. Wiki nie miała zamiaru uciąć sobie drzemki, dopiero o 12:30 padła. U Julki i Jaśminki, z tego co wiem, na razie bez zmian. Skye- pięknie to napisałaś, sama bym tego lepiej nie ujęła... Gbury misiu- herbatkę poproszę, jak już wrócicie z tego spaceru.. Sisi- no, poprawiłaś się w ostatniej chwili!!! Jak ja kocham tabelki! :P Dla reszty- obecnych i nieobecnych- po 🌻 ku Irenka i posapująca przez sen Wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja- przelotem... Pogoda do dupy, nie wiem czy pójdziemy dziś na spacer. Wiki nie miała zamiaru uciąć sobie drzemki, dopiero o 12:30 padła. U Julki i Jaśminki, z tego co wiem, na razie bez zmian. Skye- pięknie to napisałaś, sama bym tego lepiej nie ujęła... Gbury misiu- herbatkę poproszę, jak już wrócicie z tego spaceru.. Sisi- no, poprawiłaś się w ostatniej chwili!!! Jak ja kocham tabelki! :P Dla reszty- obecnych i nieobecnych- po 🌻 ku Irenka i posapująca przez sen Wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mi peka chyba za duzo słoneczka dzis było hej laseczki mamuski gdzie wy w ogole jestescie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem:) Kaszlę jak gruźliczka, ludzie się za mną oglądają czy abym jakiego wirusa im nie \"dała\" a ja tylko przeziębiona :P Irenko cieszę się, że sie odezwałaś, ucałuj dzielne J&J No lecę bo Paulina w wózku na balkonie zaszepia swoim gadaniem ludzi i się dziwią co za idiotka zostawiła dziecko same (zapięte na dziesięć spustów i mam drzwi szeroko otwarte : ) No na razie całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny!!!!!!!!!! Carlaa, Dustin i Patryk istnieją naprawdę!!!!!!!!!!!Nie są tylko wytworem wirtualnego świata:D Widziałam ich na własne oczy, dotykałam własnymi ręcyma;)Fajny był przy tym dreszczyk emocji, no i to uczucie spotykania kogoś po raz pierwszy w życiu, a mimo to, jakby sie go znało juz dłuuugo:)Patryk był paparazzim, więc Carlaa zdjęcia na bobasach muszą być! I na mojej skrzynce!!!!Powiem Wam w tajemnicy, ze fajna babka z Carlii, przynajmniej przed 1,5h fajna była:PJak uda nam sie zobaczyć raz jeszcze, to sie zweryfikuje;) A na serio, to baaardzo mi sie podobało to spotkanie, Dustinek super słodziak i generalnie słów mi brak, a poza tym lepiej zebym resztki swej energii:O spożytkowała w wiadomym kierunku MGR:(Tak że zmykam, dobranoc wsyztskim, buźka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Ale tu nas ostatnio malutko:( Jaśminko kochanie wracaj do zdrówka❤️❤️❤️ Dla Natalki spóznione życzonka na kolejny miesiączek 🌻🌻🌻🌻 i dla Marlenki wszystkiego naj naj......🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pszczoła to fajnie że mogłaś się spotkać z Carlą:D:D:D Ela gdzie się podziałaś????? U nas już fajowa pogoda jest wreszcie ciepełko:) Jutro wolne więc mam ochotę iść na zakupki muszę adiemu kupić butki i mam upatrzony kapelusik:):) A teraz uciekam spać😴ale muszę zobaczyć kto odpadnie z tańca z gwiazdami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam jeszcze na chwilkę...truteń w wc, więc komp wolny;) J&J, buziaczki dla Was👄 kochane!!!!!Coraz blizej do wyjscia, a ja chcę tylko powiedzieć, ze nie zapominam o Was!!!Trzmaj się dzielnie Julio i wracaj, bo smutno bez Ciebie, Tobie zresztą pewnie też smutno...Buziaczki ogromniaste🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro już wreszcie prawdziwy poniedziałek, może jakieś babki sobie przypomną o obowiązku czynnego odwiedzania forum... i tym kończę na dziś! DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek Ja się melduję dziś, samiuteńka jak widzę, baby pouciekały :) Carla, Pszczoła jak super, że się spotkałyście, czekam na zdjątka:) Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tylko na chwilunię idę zaraz sprzątać a pózniej na zakupki:) Dla Dustinka🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 na kolejny miesiączek:) Mojego męża znowu łapie ta zasrana alergia czy to kiedyś choć na chwilę ustąpi:(:(:( chyba znowu czeka go szpital:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dastinku - wszystkiego, wszystkiego najlepszego 🌻 Kobiety potrzebuje rady: Julka sobie upodobala ostatnio spanie na brzuchu w nocy i boje sie, ze cos sie jej stanie....w nocy budze sie co godzina i klade ja na plecki, a po godzinie ona znow spi na brzuchu...:( Nie wiem co mam robic? :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi moja Werka prawie od urodzenia śpi tylko na brzuchu calutką noc i w dzień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Sisi paulina też śpi na brzuszku, nie bój się, małej nic nie będzie, pozwól jej tak spać, jak jej jest wygodnie, zresztą zobacz niektóre maluchy śpia tak od urodzenia. Generalnie mówi się, że dziecko od pól roku zycia bezpiecznie już może spac na brzuszku beż zagrożenia :) a przeciez my jako dzieci od urodzenia tylko na brzuchach spalismy (przynajmniej ja i brat) DUSTINKOWI 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzień dobry! Wojtusiowi też ostatnio zdarza się sypiać na brzuszku :) Idziemy spacerować. Może by się jakie Warzawianki do wspólnego spaceru znalazły??? J & J jak się macie? 🌻 ❤️ tęsknimy za Wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł Dusti :) słonko stófka 🌼 Uliś na etapie robienia kupki, siedzi na łóżku, zgarbiona wpatrzona w stopy i ciśnie :). Ech maluchy. Dziś ładna pogoda i uciekamy na spacer :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tylko przelotnie.... jestem u mamy, bo mama w senatorium na trzy tygodnie, a moje cielątko- najmłodsza siostra ma 17 lat, wiec potwornie glupi wiek.... a ja robie za sekutnice -przyzwoitke.... tak wiec misiu- bierij dzieciaczki i niech Was Krzysztof przywiezie :) niedaleko- godzinka drogi od warszawy - (60km)- dom, oczko wodne, sad, trawniki, drzewa... moja natalka caly czas na dworku.... a ja na lezaczku z piwkiem ;) dziewczyny mam pytanie, poniewaz natalka nie widziala jeszcze slonka w takiej ilosci, jako ze jest zpazdziernika... czy dziecko wystawiac na sloneczko, czy chowac od tego sloneczka? czy gatki krociutkie, czy nozki zakryte? napiszcie cosna ten temat pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem z filtrem na nos ;) i jak ciepło to może być z odkrytymi nogami, tylko że wtedy też wykremować kremem z dużym filtrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! :) mamo natalki, jak miło, że zapraszasz 🌻 ale nie uda się podotrzymywać Wam towarzystwa na wyjeździe, będziemy czekać na Wasz powrót! jako Dalka napisała smaruj kremem z filtrami :) najlepiej nawet te części ciała, które są pod lekkimi ubrankami, dobrze też, by Natalka jeśli przebywa w słońcu, miała cosik na główce, z daszkiem albo szerokim rondem :classic_cool: i nie przesadzajcie z tym słonkiem ;) półcień jest dla dzieci najbezpieczniejszy i na owady uważajcie! bawcie się dobrze! i pisz!!!! wszystkie piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ja tylko na sekundkę, bo jaśminka wreszcie zasnęła, a ja poszłam do szpitalnej świetlicy i piszę pracę. u nas- lala miewa się trochę lepiej, już się nie dusi i ma mniejszy kaszel, ale z jakichś niewytłumaczalnych powodów, nadal ma biegunkę:(:( nadal jesteśmy na sterydach, ale jak będzie szło w tę stronę, co idzie, może wyjdziemy jeszcze w tym tygodniu do domu:D:D:D nasze spotkanie z carlą, patrykiem i dustim niestety nie doszło do skutku:( ale carla dzwoniła do nas, więc popieram pszczele słowa - przynajmniej carlusia - istnieje;) kochane moje serdecznie wam dziękuję za wszystkie słowa wsparcia🌻, w tym miejscu to naprawdę dużo znaczy:) irenko❤️ dziękuję za twój opis:) buziaki obiecuję odezwać się jutro j.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuu... psyjedz... psyyjedz...najlepiej na kilka dnióff.... dzieki za podpowiedz... zatem kopytka wystawiamy na slonko, a glowka w cieniu :) polecicie jakis krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och! Julianko! niech te wszystkie paskudy odczepią się od Was bezpowrotnie! ❤️ mimo, że młodemu tylko raz dałam Nan ha, wciąż robi brzydkie, alergiczne kupy i ma podrażniony zadek... :( Wszystkie dzieci usnęły :) szkoda tylko, że mąż jeszcze w pracy... pewnie jak wróci, to padnie... i jeszcze jutro dziewczynki trzeba odstawić godzinę wcześniej do przedszkola, bo jadą do teatru... nie cierpię ubierać Toni :o, nic nie pasuje... dziś znów poszła do przedszkola w kaloszach Zosi, ciekawe co wymyśli jutro! :classic_cool: Mamo Natalki, u nas sprawdziło się mleczko Lirene dla dzieci, 30+ bloker słoneczny, od 7. miesiąca, dobre i wydaje i nie trzeba smarować co 5 minut. :) No i nie szkodziło Toni... Wojtusia jeszcze nie smarowałam. Mam czerwone winko! komu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita blondynka wieczorowoa pora pszczółko bardzo sie ciesze,ze spotkanie sie wam udało,i pisze szczerze,ze bardzo wam go zazdroszcze,tak tak bo wiem ze jest czego:) Dusti ❤️❤️❤️ wszystkiego naj naj naj 🌻🌻🌻 na kolejny miesiaczek Jaśminko❤️ wracaj nam szybko do zdrówka,teskno nam tu za toba i twoja mamusia a na winko toja to ja sie pisze,nalej do pełna,uwielbiam winko juz dawno nie piłam??a w ogole za co wypijemy misiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×