Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Dominisiu najslodszy to on jest wlaśnie wtedy kiedy śpi, obojętnie gdzie nawet na huśtawce-uwielbiam patrzeć na śpiące dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owi3cka
Witam wszystkie brzuszki :) Już nie długo każda z was będzie mamusią albo pierwszy raz albo kolejny :) Dla świeżych mamusiek mam specjalną książkę internetową, którą szczerze polecam. Czytałam ją dzisiaj rano i bardzo mi się podoba znajduje się tam bardzo dużo ciekawych i przydatych informacji o macierzyństwie :) Napisana jest w łatwym i przyjemnym języku przez młodą mamusię taką jak wy :) Z komentarzy do tej książki wynika że pomogła już wielu mamusiom :) GORĄCO POLECAM TAKĄ LEKTURKE :) Jest naprawde świetna A zanim zdecydujecie się na zakup takiego e-booka dla niepewnych proponuję ściągnięcie darmowego fragmenta, który z pewnością zaciekawi was tak samo jak i mnie :) Dziękuję za uwagę i życzę wszystkiego najlepszego przyszłym mamusiom :) 3mam kciuki za wszystkie POZDRAWIAM :* link: http://zlotemysli.pl/owi3cka.php?c=4main&idEbook=156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam dzis nie podchodzic do kompa ale bylam ciekawa jak Bartus. Przykro mi, ze to uszka, no i zastrzyki... Moc caluskow!!!!!! Obejrzalam Wasze slodziaki na bobasach. Jak te nasze dzieciatka rosna!!!!!!!!! Porownywalam pierwsze zdjecia jak dzieciaczki byly malutkie i te obecne. Caly dzien spedzilysmy z corcia na dzialce, kapala sie w baseniku, szalala na trawie, wieczorem padla wykonczona. Ja chyba tez zraz padne, upal troche meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie odchodze od komputerka i zajrzałam tylko jednym okiem Niuninka z Bartusiem już lepiej ale zastrzyki trzeba wybrać do końca o jak mi go szkoda też siedziałam teraz w bobasach,a przedtem oglądałam nagranie Jak Bartek był całkiem malutki ,aż niemożliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ;) slodkich i slicznie pokolorowanych .. niedawno wrocilismy ... dlatego tak dwa slowa dla Was dla choruszkow ..😘 zdrowka i cieple fluidki z serca plynace ❤️ Kawka imieninowa czeka !!!! 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka!!!!!! Carlaa czyżbyś była Karolina bo zajżałam w kalendarz a tam imieninki ,jeżeli twoje to 🌼🌼🌼dla ciebie czy ty piłaś kawke o 1,31?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) mu wstaliśmy dopiero dziś po 9 :D:D WYSPANI..............:) Carla wszystkiego naj naj.....🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a kawka z miłą chęcią;) zdrówka dla Bartusia❤️ Dominisiu masz już menu na roczek????ja się już powoli zastanawiam :)piszcie dziewczyny propozycje:) Dziś biore się za sprzątanko mycie okien pranie.....a pozniej do teściowej na urodziny:) buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Karoliny-Carli ❤️ ❤️ ❤️ My dziś po koszmarnej nocy ledwie zyjemy,maż nieprzytomny poszedł do pracy. Mały po wielu bojach zasnął na dobre o 1! po czym o 5 tej już sie obudził,a w międzyczasie sobie ppłakiwał.Kurcze jakieś zaburzenia snu znowu ma. Jak Bartuś zdrowy? Duzymi krokami idą roczki,a my z chcecią menu też przeczytamy Spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulki .. dziekuje .. !!!! 😘 Puzus ... 😘 ciesze sie ze jestes i ten urlopik .. :) Elus .. 🌻 i moc dobrych fluidkow na dzisija :D :D :D :D :D Gumijagodo.. tak tak Karolina ;) a o tej 1 z hakiem to nie kawke .. ;) pilam .. hihihi wracalismy z meczu moj wariat maz zatrzymal sie na srodku autostrady i skladal mi zyczenia calkiem o tym zapomnialam zaskoczyl mnie jak zwykle milo 😘 pozniej uprawial szaber w ogrodkach dostalam piekne kwiaty ...wandalizm z milosci jak to nazwalam hihih ;) a teraz jestem nieprzytomna ... hihih pozno kladlismy sie spac .. no i piffko bylo :D :D :D mlody szalal juz o 6 nic nie pomagalo ale nic dziwnego jak kladlismy go spac o 19 to musial tak wstac ...kawusia dla Wszystkich zaraz jakies ciasto bede robic ..zapraszam !!! Iwka ja mycie okien mam za soba hihi ;) a tesciowa ma dziiaj urodzinki ??? moj chrzesniak ma tez dzisiaj :D Dla Bartusia ❤️ Dominisiu ...cos sczegolowo opisujesz wszystko gdzie inndziej ... obrazilas sie na nas ???? co jest grane ???? do raportu prosze i nie pisz ze nie masz czasu !!!!! Julcia kochana ❤️ Gosiau Pszczolko ❤️ :classic_cool: dasz rade .. !!! Isiu .. :D sciskam wszystkie do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa najlepszego :) 🌼 ❤️ Chyba czas się zbierać na spacer, bo później pies nie chce chodzić :). Tatuńcio zabiera nas dziś po pracy na basen :D. Woda powinna być nagrzana i choć troszku pochasamy sobie :). Miłego dzionka i do zobaczonka później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla urlopik pełną parą:classic_cool: korzystam ile wlezie, a wlezie naprawdę dużo :D:D:D kawkę z miłą chętką;) na tort też się wpraszam:p ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa ale super się twój mąż zachował też bym tak chciała. dzisiaj przyjechała do mnie siostrzenica Dominika więc będe miała troche lżej bo Julka ją uwielbia i łazi za nią jak cień. Bartuś też ją bardzo lubi, na szczęście już zdrowieje ,wyszłam z cnim na dwór ,mam nadzieje że nic mu nie będzie ,chyba już nigdy mu czapki nie zdejme bo sie bidny tak nacierpi przez te zasrtrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Cześć Wszystkim! Gumijagódko,pisz szybko,jak Bartuś się miewa,jak sobie radzicie? Nesiu,ciekawie opisałaś swoje doświadczenia z pobytu w Stanach-wiesz,chyba to prawda z tą macdonaldyzacją społeczeństwa tam-moja przyjaciółka ze Stanów wyjechała tam na stałe i jakoś tak się zmieniła,że odechciało mi się z nią przyjaźnić.Szkoda... Tak sobie czytałam o tych pełnych impetu zagraniach dzieciaczków i trochę mniej się martwię,bo znów myślałam,że to indywidualne wyskoki Natalki.Otóż ona też czasem przejawia,jak to nazywa Jaro-agresiw,np.zaczyna ni z tego ni z owego machać łapkami ze złością,krzycząc przy tym i przez kilka sekund tak ma,żadne uspokajanie nie pomaga-samo musi minąć. Tak więc,pewnie jest tak,jak pisze Puza,że to sposób na rozładowanie napięcia. Pszczółko,obrona zbliża się wielkimi krokami-wkrótce będziemy Ci gratulować,a tymczasem pracuj sobie,mróweczko. Niuninko,witamy ząbki! Jak tam harce w baseniku? U nas szaleństwa rowerowe.Mała jest zmotoryzowana,ale tak w tym podskakuje i w ogóle jeździ na stojąco,machając i nawołując dowszystkich,że przeważnie kroczy za nami pocgód pięciorga dzieciaków i kilku psów.. Mam obawy,czy mi z tego nie wyskoczy żywiczek jeden.Tak się ostatnio rozruszała,że za raczkowaniem od razu poszło chodzenie za łapki i teraz jesteśmy na pełnych obrotach. Aha,Nesiu,kupiłam polecane przez Ciebie buty-są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi co u Was??? na innym topiku gdzieś pewnie szarzujesz,kiedy wracacie do Anglii-całuski dla Was TPM-czyli rowerek warto kupić... My myslimy o butkach dla szkraba,takich bez palców za kostkę,póki co na razie oglądam. Wczoraj Michaś na spacerku z impetem pchał w wózku o kilka dni starszego Łukaszka przy mojej asekuracji,bo chłopczyk inaczej by pojechał daleko,daleko..rośnie siłacz z mego szczęścia. Lecę kończyć obiad i życzę Wam spokojnego popołudnia,zaraz idziemy na spacer pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy na basenie :D. Kuliś twardzielka nie chciałą wyjść, a Dawid chudzina trząsł się jak hmmmm ......... . Niby dwie godzinki, ale wybawili się :). Teraz mama ma bojowe zadanie, gofry :). Jak już powiedziałąm młodemu to muszę je zrobić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! wszystkiego naj Carla !!!! zdrowka dla bartusia:)))) a my dzis zaliczylysmy kapiel w fontannie tak byo goraco ze sobie pozwlilysmy !! jesli chodzi obuciki to mamy takie a kostke po bokach paski a le czubek zaslonietyi wzmocniony dzieki tym bucikom ola zaczea stawac na calych nozkach a wczesniej stala na palcach:) terz idziemy na dzialeczke pobierac truskawy wisnie poziomki i porzeczki jak wroce to sie podziele zapraszam naowocowa wyzerke:P a wlasnie widze ze mnie pominieto w streszczeniu zadna mamusia nic nie powie???????nie badzcie takie inie kazcie czytac 60stron:P pozdrowienia calusy www.olenka2005.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla kochana, najcudowniejsze zyczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale masz meza, fiu fiu!!!!!!!!!!!!!!! Usciski dla niego! Dzis wysztlysmy z domku dopiero poznym popoludniem, taki skwar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, zdążyłam! Ja to zawsze 500 lat za Murzynami.. Carluś, Karolinko- syskiego najlepsego i bukiet 🌻 🌻 🌻 bukiecik zdobyty nieco bardziej legalną drogą... :D Buziaki dla wszystkich! Julio- ju noł... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też z bukietem dla Carlii, zanim dzień się skończy 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ___________@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@ ___________________@@@@@@@@@ ____________________@@@@@@@ ______________________@@@@ _______________________@@@ ________________________@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- u Wojtusia trzydniówka... dziś pierwszy dzień bez gorączki, za to_ wysypka cudna :o i do tego sraczuszka i dwie górne jedynki wyłażą... jednym słowem miło :( ostatnie dni spędził noszony w chuście... teraz tatuś go tuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, biedny Wojtus. I co chusta sie sprawdza? Slyszalam, ze staly sie modne i naprawde b. wygodne. My czekamy na gorna jedynke. Co oznaczaja zielone kupki??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu-zdrowka dla wojtusia Niuninko-zielona kupka może byc wynikiem alergii,nietolerancji mleka ... Moje dzecko jadło o 14 stej zupkę,póżniej tylko soczek i chrupki i o 21 nastepny posiłek kaszkę mu podałam-płakał,wił się, jeść nie chciał, to już kolejna taka noc z rzędu kiedy odmawia jedzenia na noc.. kurcze ja zawsze zastanawiam sie czy to zęby czy może uszy??Teraz ululalam i spał po czy z 15 min temu z płaczem sie przebudził..a wydawało by sie że najgorsze miesiące już za nami... Dziewczyny my wyjezdżamy w piątek wieczorem niemal na 2 miesiące ciężko mi będzie się z Wami i dzieciaczkami rozstawać.. u moich rodziców nieco jednak odetchnę i złapię dystans... Spokojnej nocy-to jedyne moje życzenie 🌻 www.michalko.synek.pl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:) Okna umyte pranie zrobione :) tylko nie ma kto wyprasować😠 Carla moja teściowa ma jutro urodzinki tak jak mój tatko;)tylko obiła dzisiaj bo jutro pracujemy :) pozoliłam sobie na trochę winka ale ciacha nie ruszyłam:) uciekam spać głowa mi pęka....buziaki miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu no to roche Cię nie będzie z nami:(:( Adrianek też się rozbudza z głośnym płaczem że niewiem co się dzieje:( A miałam Ci powiedzieć co do prezentu na roczek też planujemy kupic rowerek żabkę no albo misia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu życzę ci miłego pobytu u rodziców bo ja u swoich tyle bym niewytrzymała, niedawno byłam 4dni i pragnęłam do swojego domu jak nigdy ,mieszka z nimi moja siostra z dziećmi i jak sie spotkają z moimi to robi się taki młyn że głowa pęka a pozateym mój ojciec jak nie ma humoru to zaraz wszystkim się udziela i atmosfera się zagęszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry:D karolinko👄🌻❤️ najpiękniejsze życzenia ślą kartofle:classic_cool: irenko❤️ aj noł:P niuninko👄widziałam ninkę na bobasach:) jest prześliczna:D pscoła....:( a propos głupich i nieprzemyślanch zakupów- ponieważ mamy prawie 300 złotych rachunków do zapłacenia, więc za tę kwotę kupiłam sobie dziś dwie kiecki..... też mi brak słów... generał nic nie wie... ale jak ja ładnie wyglądam:classic_cool: wszystkim mamusiom zbiorowe😘🌻 nesiu- wszyscy moi przyjaciele wrócili ze stanów z podobnym oglądem rzeczy, ja nie miałam się okazji przekonać, bo tego lata, gdy miałam zawitać na słonecznej florydzie- pojawiła się jaśminka:P buzi kobietki, przez parę dni znowu mam dostęp do laptopa:) pappapa julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem Iwkaczyli roczki Adiego i Michasia będą przejechane... cmok 🌻 Julia gratuluję sukienek-pewnie sliczne... Francja wygrała...a miala wygrać Polska...???,już za 4 lata Polska mistrzem swiata!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×