Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Carluś - zależnie od sklepu - między 21 a 26 zł (w Smyku najdrożej, w sklepie patronackim na Grochowskiej najtaniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=36737 I NIECH NAS RĘKA BOSKA BRONI OD NARZEKANIA NA NASZYCH ŚLUBNYCH/PARTNERÓW... Po tym co przeczytałam to muszę się napic.. Wyślijcie mnie jutro pocztą do anonimowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia! Włosi są fajni, lubię Włochów, niekoniecznie piłkarzy ;) Szampan kipi w kielichach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie, jak mati nesi nosi ( :D ) to miała Zosia,ale sie brudziły... i trudno było zrobić z nich \"cacko\" wiem... ale ja lubię, jak buciki wyglądają ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Włochów to ja tylko lubię Erosa Ramazzottiego... Się mi kojarzą wybitnie pewne jego kawałki, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysia powiadasz, misiu? Hmmm..ja chyba też...i tak nikt się nie domyśli, uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isiu, chyba nie pójdzie tak szybko... wypiły po piwku i szampana, i pod stołami zaległy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu- racja... A więc: WSTAWAĆ WSTAWAĆ!! I tak się przez was nie wyśpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam czyste sumienie w walce, mnister w pracy. A was obowiązki łóżkowe nie wzywają? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A reszta to się chowa za rogiem i czeka aż nabijemy 29 postów... Wtedy wpadną tu z dzikim wrzaskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam sobie dziś pilling z kawy... Tonia wtrgnęła do łazienki i komentuje: mama ciarny, mama bludny, mama ładny :) wielką chęć miała sama użyć specyfiku, ale nie dałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiązki małżeńskie spełnione... mąż, zanim pojechał na piwo, wstąpił do dom, zjadł, zajął się żoną i dopiero pojechał ;) tylko nie pytaj jak to robimy mając 3 dzieci w domu :) tak... więc teraz spokojnie może wgapiać się w tv :) krzyś w tv kasia w ekranik laptoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już patrzę jednym okiem tylko... Chyba się poddam... Jak to robicie, mając 3 dzieci w domu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tak niewiele do następnej strony... co by tu jeszcze napisać? cyc prawy pęka od nadmiaru mleka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, musisz ściągać... No chyba teraz powinnam się w głowę strzelić.. Doświadczoną, potrójną matkę chcę pouczać? Proszę pokornie o wybaczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmłodsze musi spać... pozostałe zajęte czymś bardzo! a my idziemy \"wieszać pranie\" często razem wieszamy :) ale prawdziwe pranie też wieszamy razem... nie mamy sypialni, to mamy pralkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiązek był wczoraj spełniony,więc dzisiaj mam wolne właśnie misiu jak sobie radzisz z natłokiem pokarmu no ijak maluch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×