Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gruby Misiu piling z kawy swietny dla mnie rewelacja ;) a prawnie wieszac hihih :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiem :) ;) trzeci raz karmienie kończę tylko przy komputerze tego nie zrobię... czekam tej kolejnej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA .... hmmm tylko ze mialaysmy zrobic prezent na roczek hihi to co teraz 400 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest ochota to i znajdzie sie sposób moje dzieci na szczęście jeszcze nie kumate ale mam teścia za ścianą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WE ARE THE CHAMPIONS, MY FRIENDS!!! No to po kielichu- za naszą paczkę i za Freddiego! Ja piję ze specjalnym uwzględnieniem Julii (amore mio) No to chlup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu!!! jesteś wielka... tylko komu ta kolejka? jak ja wchłonę jeszcze trochę, to rano nie wstanę... a pozostałe przez tydzień się nie obudzą :o idę ulżyć cycowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ......... jakie to straszne obowiazek malzenki .... a to mialo byc latwo i przyjemnie ... hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypijmy za pakujaca Julke i za Pscole co pewnie juz laptop oddala ... A Nesiu gdzie jestes szampana polewac ... !!! ja juz przed chwila karmilam ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane!!! Ale wesolo u Was!!!!!!!!!!!!!!!!!! W zyciu nie nadrobie zaleglosci, tyle natworzylyscie! Wakacje byly supeeeerrrrr!!! Pogoda rewelacja, mala kochana...No i mamy zabek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gorna dwojka- troszku nietypowo, co? I juz juz wychodzi gorna jedyneczka, Nina dzis goraczkuje i od paru dni robi 4-5 kupek dziennie, strasznie \"zapachowe\", nawet zielone byly. Czy to wszystko \"wina\" zebow??????????????? Carlaa, sms-ow nie dostalas???????????????? Luknelam szybciutko na zdjecia Bartusia, przystojniaczek i ma sliczna siostrzyczke! Ide zobaczyc czy corcia juz nie tak rozpalona, dostala czopek, powinno byc lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isu tak tak :) a co jak zostanmy choc do 1 szego razem ... oby do pierwszego i znow haslo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz... Scaliłam swoje ułamki to się teraz z czego innego będą nabijać! A wiedziałam misiu, że jak dialogowałyśmy sobie miło, to się ktoś czaił tuż za naszymi postami.. I już wiem kto! Dobrego lipca życzę (wszak będzie specjalny dla pierwszych roczniaków) i oddalam się w objęcia Morfeusza... Tylko mnie nie zagadujcie, bo nie pójdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIUNINKA 😘 ni ekochana nie dostalam ... wszystkiego dobrego dla malej ;) to wszystko zeby tak zeby to zeby zeby ... kazda z nas to ma .. i rade sobie da !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia halooo do pierwszego mialo byc to juz za 13 dni swietujemy 1 roczek !!! Dominisiu halooo ... prosze tu napisac cos ..bo bede kablowac !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko siq zrobiłam, cyc nadal pełen :o no... każdego się spodziewałam, ale niuninka? dawnoCię nie było 🌻 młodego też czyści deczko, ale myślę, że to wina jego głupiej matki, co mu dała jogurtu spróbować, a nie zębów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC... Ależ zamelduję się pierwszego, a jakże! Tylko o nieco późniejszej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emocje opadły więc i ja sie zwijam Niuninka jeżeli chodzi o twoją córcie to napewno przez zęby, mój Bzyczek tez wtedy strasznie \'\'pachnące \'\'kupki i liczne robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e! też już się Dominisi dopraszałam... może nagle załapała, że nie jest sierpniówką??? może specjalne zaproszenie do powrotu umieścimy na jej topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie zagadala ... a teraz to dobranoc Isiu a Ty ile razy w nocy karmisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, polewam.......się zaczytałam w tym topicu który Isia podała.....o mój Boże....straszne rzeczy tam wypisują na ślubnych... Miś ma oczywiście rację,ale mi nie przeszkadza to brudzenie, bo zanim się ubrudzą butki, to i tak trzeba zmienić na nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, nie jesteś na bieżąco! wczoraj przestałam karmić! a przez ostatnie tygodnie tylko w nocy i tylko z prawego cyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu co do topiku tak tak ..ja tez tam troszke czytalam ...ale prawda jest jedna co kto by nie powiedzial sam wybieral ... !!! Polewaj ja pije a co mlody moze lepiej bedzie spal to ile razy karmicie co ??? Niuninko tyle czasu Cie nie bylo pis zjak spedziliscie czas mala opalona ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×