Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

My juz w domku. Tez jestem zmeczona tymi nadmorskimi wakacjami,a zw łaszcza całodobowym boeganiem za Krzysiaczkiem. Jak jeszczce bede w stanie to wstawie zdjecia z wakacji. Teraz czas na rozpakowywanie :( [strasznie nie lubie tego robic,bee bee zajecie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! udalo mi se wstawic pre zdj wiec zapraszam www.olenka2005.bobasy.pl i kolejny dzien upalow a tak w gorachbylo pryjemnie.....w nocy temp 15 st a w domku nie da sie spac !!! do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek... Nowe fotki mojej laski na bobasach, zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech duszności :). Z chęcią bym balkon zostawiła otwarty, ale Dawid w nocy ma odchyły i wstaje. Kicha by była jakby wyszedł na balkon. Z 11 piętra szybko się leci. Dziś była pełna rozpusta. Na kolacje zrobiłam pierogi z śliwkami polane śmietaną z cukrem. Mmmmmmm mało ich było :(. U mnie rozpoczęte przygotowywania do roczku. Zaproszenia kupione i wypisane. Teściowa była wypytać ile kosztuje tort z jadalnym zdjęciem. Będę mogła w razie gdybyśmy jeszcze sięnie rozpakowali zrobić roczek u niej :). No i zaczynają się telefony z zapytaniem co kupić Uli na urodziny :). Jedyne co wymyśliłam to krzesło do karmienia. Reszta to wielka niewiadoma. Jeździk ma rowerek ma, ciuszków pod dostatkiem. Na pieniądze się nie zgodziłam, bo jak znam życie, to pieniądze pójdą na głupoty, a nie na coś dla Ulci. Czas przerzucić Kulinkę do łóżeczka coby sie porzucała pomiędzy szczebelkami. Czy wasze maluchy też tak nerwowo śpią i rzucająsię w łóżeczku ??? Ulka strasznie. A jeszcze ostatnio nerwy pokazuje i jak sięjej cośnie podoba to pręży się krzyczy i macha rękami jakby chciała się bić. Małe wredne stworzonko :). No cóż czas na odpoczynek :). Spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllo Gumi .. ;) no fajowa godzinka :) kawka ja chcetnie sie napije a Wy ... :D :D :D za tydzien roczkujemy :D juz polowa za nami teraz tylko czekac i placic hahahahahahaha Mamo Natalki .. 😘 Nowe Foty obcykane na bobasach ;) kochane w zeszlym roku ktora z nas myslalaby ze przybiora taka postac ;) te nasze cudenka, sliczne malenstwa ,bobaski ... 😘 ❤️ Szkoda ze nas teraz tak malo ... na topiku .. :( malo wspominek ... wtedy tylko bylo ile tego kupic ile tego a zjadlabys a moze ma ktorach ochte na ..o kopieeeeeeeeeee ... D :D :D :D:D albo tyle razy bylam w nocy w toalecie ... ;) Juz rok mija dla nas rok nieby malo ale to ten szczegolny rok ... dla niejednej z nas to juz ktorys taki szczegolny ;) prawda Gruby Misiu, Dalka, Fiona, Gumi ;) hihihihi Ale jest sie czym zachwycac ...dzisiaj mi sie snilo za maly chodzi ... apropo chodzenia Mamo Natalki gratulacje ... :) dla malej oczywiscie hihih 😘 ... :D :D :D :D :D to celebrujmy ten serpien ... ❤️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja kocham swojego psa. Dziś wyszliśmy na spacer i jazda. Pies ciąga w swoją stronę, a ja z ledwością utrzymuje i jego i wózek. Schodzimy z pierwszych schodów ( na szczęście małe ) pies zadowolony, jak poglał, to dobrze że wózek trzymałam bo Ulka by się znalazła na dole tak szarpło. Później co jakiś czas słychać, o jaki ładny piesek i cmokanie, a ja dalej ciągnięta w bok przez ładnego pieska mocniej zaciskam smycz. Po godzinnen walce siedliśmy na ławce, młody pognał do kolegów. Ulka zasnęła, pies leży pod ławką. No ale stwierdziłam, że można dokupić śliwek, kupić śmietanę i znowy pierogi, więć po 30 min siedzenia wybrałam się do warzywniaka. Na naszej drodze pojawił się pies ( oczywiście bez smyczy ), właścicielka stoi obok. Diuna oczywiście skoki wyrywanie, bo chce się bawić, a ja prawie z wyrwaną ręką walcze coby ją uspokoić i iść dalej. Pani z uśmiechem na twarzy stwierdziła, że pieski chcą się bawić, ale powstrzymałam się od odpowiedzi co sądzę na ten temat. Przy warzywniaku spokój. Pies przymocowany do słupka Ulka śpi nadal ja zrobiłam zakupy. No tak ale po wyjściu patrze spaniel stoi. Patrze kto może być właścicielem, bo spaniel zaczyna podchodzić a Diuna skakać. Pani właścicielka rozmawia sobie z psiapsiółką i dopiero jak spaniel zaczął warczeć, bo nie chciał zabaw typu skakanie to ruszyla w naszym kierunku i zaczęła odganiać swojego psa zamiast go na smycz przypiąć. W głowie same zabójcze myśli !!!#(&*%&EI$#@&$%^!!!!!!!! ale nie odzywam się oczywiście. Pani właścicielka spaniela jak zobaczyła że męczę się podjeżdżając wóżkiem na schodki i taszcząć za sobą skaczącego psa zlitowała się i założyła swojemu smycz. Nożesz kufa mało tego to stanęła z psem w pobliżu mojego przejśćia, tam gdzie normalnie bez psa trzeba manewrować wózkiem pomiędzy śmietnikiem, a schodami. Ze skaczącym psem przy plecach było to cholernie gorsze. Zdenerwowana z burzą myśli w głowie coby pozabijać wszystkich co nie trzymają psów na smyczy wróciłam do domu. Niestety takie spacery czekają mnie codzień, bo przecież szanowny małżonek nie rozumie, że pies jest silniejszy i jeszcze trochę to on będzie nas prowadzał, a nie my jego :(. Ewentualnie wyprowadze na dwór i spowrotem do domu, niech obgryza kable i niszczy wszystko. Pan posprząta po piesku po powrocie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... moze kawusia ... gdzie jestescie ... moze ktoras chetna .... zapraszam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwilę..Truteń pożyczył laptopa, więc piszę. Wróciliśmy z urlopu w niedzielę, byliśmy u znajomych w ośrodku nad jeziorem i w lesie i było faaajnie. Teraz Truteń znów zasuwa do tyry, a ja szukam sobie zajęcia, bo staż nie wypalił:( Generalnie mam jakiś kryzys, wywalili nas z chaty i szukamy nowej, o urodzinach małego nawet nie myślę, bo nie mam za co ich zrobić, i nie wiem gdzie. Tobiasz robi postępy z dnia na dzień, ale nie chce mi sie juz pisać-w każdym razie dryfujemy od bieguna \"kocham swoje dziecko\" do \"zaraz ci kark przetrącę\"....ambiwalencja to moje drugie imię:P Buziaki, zmykam julia👄nie odebralam wtedy, bo malego usypialam, a nie mialam juz nic na koncie, zeby oddzwonic..daj znać, czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Carlaa piszesz że mało wspominek-strasznie żałuję że nie miałam neta,gdy byłam w ciąży,któregoś dnia się zbiorę i coś napiszę z tamtego okresu. faktycznie trudno było sobie wyobrazić że ta mała cudowna istotka będzie czasami taka jęcząco upierdliwa :( Dalka jak ty dajesz radę z tym pieskiem? czy ty się dobrowolnie na niego zgodziłaś? Pszczoła trzymaj się jakoś ,brakuje tu ciebie. zaglądam na bobasy,świetne wakacyjne fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie wieści z placu boju: Bąk z pełną świadomością nazwał dziś po raz pierwszy Trutnia tatą:D Tata dumny jak paw. Ja na \"mama\" jeszcze poczekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pscola ❤️ Gumi 😘 Dalka ❤️ :classic_cool: !!! Mamulki wracajcie prosze smutno tu bez Was :( :( bardzo smutno ... tak mi przykro smutnawo ... wracajcie 😘 ❤️ slicznie pokolorowanych dla Wszystkich :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa! wracam! wczoraj laptopa trochę popsułam :o Pszczół! :D ale jesteś... u nas pewnie też z roczku wyjdzie niewiele... szukaj nowego ula! bo przyjadem! jak się pora sucha w deszczową zmieni!!! czy tylko mój syn nie chodzi??? za to (cholerrrrrrrra!) nauczył się stać w łóżeczku... i nie ma spania 😭 mój syn śpi w dzień tylko ok. godziny... do tego zołzy nadają nieustanie (Tonia nie lubi pać) marzy mi się wielka ucieczka... niech mnie ktoś przytuli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zapraszam wszystkich na kawunie:) Gruby misiu jeszcze i twój mały będzie śmigał:) Pszczółko u mnie Adrianek teżtylko mówił tata i tata a teraz już nie tylko ciągle gdzie jest woła mama:D:D:D Za dwa dni mamy planowane szczepienie ale chyba pójdziemy cztery dni pózniej bo wtedy mam wolne a tatauś się sam boi iść z synkiem na szczepienie:p Elu co tam u Ciebie słychać ?odezwij się i napisz troszkę🌻 Carla 🌻 Nesiu dzięki❤️ T.P.M jak tam Natalka?🌻 Mamo Natalki gratulację dla małej🌻🌻🌻 szybko zaczęla śmigać:) Gumi🌻 Skye a co u Ciebie? też dawno Cie nie było:) i dla wszystkich mamuś które ominęłam🌻[❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu mój Bartuś też jeszcze nie całkiem chodzący,narazie puszcza się i robi po pare kroków,teraz się denerwuje bo Julka siedzi na łóżku a on bidny się męczy i nie może do niej wleżć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki 😘 :D :D :D :D wpadam na kawusie ... :D :D Gruby Misiu ... [tuli Grube Misia ❤️]........ciesze sie ze juz naprawiony :) co do spania ..u nas podobnie i nie ma bata :D :D :D :D Iwka :D 🌻 nasze malenstwo tez mowilo tylko tata ... a ja bylam mamba :) .... a teraz wyglada to tak tata wypowiadane jest z taka czuloscia i tym wszystkim co rozplywa a mama to jak tylko musze siedziec w lozeczku ..a nie chce , ... chcialbym cos innego robic a nie to co mama ma zaplanowane ,.. albo wydaje mi sie ze zle mi sie dzieje i krzycze mama mama mama ... mam maly ubaw z tego ;) No wlasnie Elka !!!! Puza !!!! Skye !!!! niedlugo swietujemy a Wy gdzie ???? Nesiu Ciebie tez dawno nie bylo ❤️ Dalka .... ja mam kilkanascie kartonow ... moze podeslac :D :D :D :D :D :D Nasz maly nie chodzi on biega ale za rece oczywiscie ... my uciekamy na zakupy po rybki i serek do kraju tulipanow ... buziaki :D do pozniej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! No i zrobiło się jakby nostalgicznie,bo to juz sierpień...Aż mi sie nie chce wierzyć,że jeszcze rok temu maleństwo mieszkało sobie we mnie,a ja leżąc w szpitalu wyłam każdego dnia,modląc się, by TO wreszcie nastąpiło.Bo u nas jakoś tak od początku było ciężko... Jaro się śmieje,że Natalka już przed poczęciem sprawiała kłopoty,bo tak długo na nią czekaliśmy. Sorry, skończe póxniej, bo moje szczęścia wróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!! faktycznie ostatnio forum podupada .....:( i juz nkt nie odpowida na postyyyyyy moje posty:) ale dzieci nam rosna i wyagja wiecej uwagi moja ola wasnie wymazala sie bialym serkiem siebie i caly dywan tatus zapomnila wynesc talerzyka po sniadniu.... slowa tata padly bardzo szybko i do dzis sa najczeciej powtrzane a mama tylko czasmi (czesciej wola nana) teraz wlasnie lobuzuje na podlodze i zstnawim sie gdzie z nia pojsc pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!!! Asiu byłam wczoraj w twoim mieście i w sobote tez, tak więc limit wyjazdów do Wrocka mam wyczerpany do końca roku;) moje maleństwo śpi a drugie ogląda bajkę,a ja w końcu robię jakiś obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestesmy na wyjezdzie u moich rodzicow, jest super. Wlasnie jestem u mojej przyjaciolki, nie moglam sie oprzec by nie napisac do Was. Mala nadal zabkuje, troche marudzi, do tego ma zapalenie krtani. No i zlosnica jak sie wkurzy to probuje mnie ugryzc:-( Caluski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumi toczemu nic nie mowilas spotakalybysmy sie.......:((((((( ale jestes beee jako ola mowi bylysmy na placu zabaw ola tak szalala ze nie nadazalam za nia a jak wchodzila po podescie na zjezdzlnie to musialam isc za nia dobrze ze nie na czoraka;p niuninko ola jak sie wkurzy to tez gryzie do wieczorka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) u nas zimnooooooooooo ... :D wieje i pada ... zrobilo sie przyjemniej maly lepiej sypia Asiu a o co pytalas ....bo czytalam uwaznie ... ;) Gumi .. czekam z niecierpliwoscia jak bedziesz milaa chwilke na wspominki :) :) 😘 TPM ... 😘 pamietam jak zniknelas bo termin byla na poczatku i trzymali Cie w tej Lodzi ... :D zobacz ile razem przetrzymalysmy hihihi ;) a to juz ponad rok :D Niuninko .. pozdrowienia dla wielkopolski !!!!!!!!!!! i 😘 dla mamy od Patryka i mojego taty i brata ;) dobre zdrowotne fluidki ❤️ Dustin jak sie znerwi ;) to gryzie ...i uderza glowa ... a ja ostatnio bylam w zoo we wroclawiu ... hihi ale to bylo wieki temu ;) buziaki ... tulipanow nie mamy ale za to ...cos innego hihihi czekam az sie wszystkie wywczasujecie to ja pojade .... :D :D :D :D :D juz za pare dni za dni pare ... :D :D :D :D :D scisskam Was mocno .... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa witaj👄pamiętam że obiecałam wspominki tylko czekam aż mężuś uruchomi laptopa,bo mnóstwo czasu spędzamy na ogródku, wtedy na powietrzu będę miała świeższy umysł i napiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...07.06....78cm.........12180 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.06.....75cm.........9700 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11........71..........9000 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08...18.07......72cm.........9270 GumijagodaBartuś......15.09...5.06.........69cm.........7100 Ewcia22Majeczka.......18.08.................70.............8120 NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...31.05......76cm........10,370 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.sisi.bobasy.pl www.gumijagoda.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×