Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Cześć dziewczynki!! Ja tylko na chwilkę przywitać się.Siedzę sobie sama z Zuzią bo tatuś w pracy i nudzi nam się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem że już wrzesien ,ale niezapominajcie o sierpniowym topiku. i zaglądajcie częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmyślamy... czym tu jutro gości podjąć... :) nie robiliśmy roczku... ale jutro przyjadą mój brat z żoną i synami oraz siostra z mążem (chrzestnym Wojtusia) czymś ich poczęstować musiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu a mnie czeka mała imprezka za 2tyg i nie wiem kogo zaprosić ,bo mało miejsca i co przygotowac :( mam jeszcze trochę czasu a tobie podpowiem co byś zrobiła jakąś pyszną salatke i dobre ciasto.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski-sierpnióweczki...mimo wrzesnia jestem ja robiłam roczek i u nas sprawdziły się salatki-grecka i pieczarkowa-pychota,a na slodko zrobiłam salatkę owocową do tego był też obiadek i torcik... wykąpana i odprezona czekam na Was... aha mamy 9-tego ząbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11 wrzesnia pamietam pienknie
siedziałem i oglądałem moj ulubiny teleturniej Milionerzy :classic_cool: kiedy jakas pi.z.da przerwała program i zaczeli cos pie.rd.ol.i.cv w tefalenie :o mowia ze to zmasowany atak :classic_cool: podjarałem, sie i mowie jeszcze 🖐️ (bylo to po pierwszym uderzeniu) wlansie mialem obiad i go ostro wp.i.e.rdlalalem kiedy nadlecial nastepny samolot :D podskoczylem z uciechy az wylalem sobie na spodnie kompot winogronowy ;) nie przejolem sie jednak tym bo na moich oczach toczyly sie EKSRTA sceny :classic_cool: liczylem na kolejne samoloty, niestety zawiodlem sie :O p.s. to bush zaplanowal te ataki :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Ela to się naczekasz bo dziewczyny gdzieś zniknęły,a najpierw to zlotu chciały czarownice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtuś wciąż pięciozębny :) a rodzinka mięsożerna :D plus winko i piwo :D w sałatkach mistrzem jest pan małżonek... torcik kupimy... karpatkę ukręcę i będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu- mniam mniam imprezka sie szykuje Zmykam papapaappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wsiadaj w autobus albo pociąg i przyjeżdżaj :) u nas zawsze jest pysznie :D a krzysztof zrobi szaszłyki... a ja faszerowaną cukinię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,mam nawet sisotre w Wawie.. niebawem przybedę nie śpię bo Michaś zągbkuje i budzi sie czuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... 😘 gumi moja mamulka zawsze mowi jak w Paryzu na wsi hihihihihihihi pozdrawiam ... po 🌻 Gruby Misiu udanego imprezowania .. :) Elus gratulacje .. zabka .. u nas nadal 6 :) dzisiaj dla poproway nastroju ... poszalalam na zakupach .. ;) upsssss ... maly rozrabia ... jedziemy zaraz na spacerek ... do wieczorka ja mamastraszna ochote na wino .. nie wiem jakies te zachcianki ostatnio mam takie dziwne ;) sciskam buziaki ;) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do Was pytanie, niestety nie związane z tematem, mianowicie jak dodac stopke do swojego nicka? Bede wdzieczna za opowiedz, pozdrawiam Was cieplo i Wasze Malenstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dustin chodzi ... yupiiiiiiii ... :classic_cool: Colaaa .... masz zarezerwowany nik ... wchodzisz na stronie gl ... w internauto zarezerwuj swoj nik http://f.kafeteria.pl/preferencje.php .. i tam wpisujac swoj nik i haslo ... i tam wszystko masz miejsce gdzie mozesz dodac stopke :) pozdrawiam ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elou :) Pociągająca Kasiunia pisze do was :D. Właśnie wróciliśmy z przechadzki po podwórku. Wszystkie trawniki i place zabaw zwiedzone. Buty w błocie i komary poodganiane. Dziś wogóle nie chciała jeść. No nie powiem, coś tam przekąsiła, ale przez ten kaszel nic jej się nie chce, a do tego oczy jej ropieją. Czekamy do poniedziałku i idziemy do lekarza. Czas przebrać kupolka spacerowego i zająć się gośćmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello;) ale tłumy:o Moje dzieciaczki strzelają drzemkę nocką;) więc ja łyknę sobie winka:classic_cool: oczywiście nikogo nie ma do towarzystwa😡 Carla😘 Elka wreszcie jesteś🖐️ Gumijagodo, Gruby misiu ;) reszty nie ma, więc:p:p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff-doczytalam zaleglości i obejrzalam fotki maleństw-roczniakow-cuda sierpniowe. Julio gratuluję pracy-a gdzie(tzn w jakiej instytucji ja znalzalaś,ty jestes mgr.pedagogiki-dobrze pamiętam?Mialaś wielkie szczeście i gratuluję,o pracę teraz trudno ❤️. TPM-wiesz, że zawsze jestem z Tobą,zawsze wiedzialam że dziadek do Ciebie był kimś wyjątkowym,z radością pisalaś że sie do niego wybierasz...On czuwa nad cała Waszą rodzinką i na pewno cieszył się że taki dobry masz z nim kontakt,że jest Tobie potrzebny i kochany. Kilka mamuś pisało o tym przywiązaniu dziecka do siebie ... podpisuję się rówież pod tym, ale myslę że idzie ku lepszemu. Nasze dzieci bedą coraz samodzielniejsze i odetną szbciej tą pępowinę niż same przypuszczamy. Ja codziennie cieszę się że mały Michaś ma już roczek i idzie na lepsze.... Pszczołko Dalko gratuluję zmian mieszkankia-oby mieszkalo sie tam Wam spokojnie i bezproblemowo. Ciepło pozdrawiam Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puza ja piwko Żubr... ty winko .. zakwalifikowałaś mnie już do AA Witaj i pozdrawiam Cięserdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Eli bywalczyni AA;) leci żubr:classic_cool: Gumijagodo Tobie też świgam winko:classic_cool: to zdrówko:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za mna tak chodzi winooooooooooooo Puza 😘 Elus dziekuje ... tata jeszcze nie widzial.. ale jutro pewnie maly da popisik .. ;) Gumi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz ..:D :D :D :D moze kota ... ala ma kota a kot ma ale .. ;) albo kocice ... oj trzeba sie szybko pozyc .. bo potem moze byc szybko wiecej i wiecej .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlla oczywiście gratulacje dla twojego małego piechura,mój właśnie nauczył się włazić na łóżko-gorze z zejściem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×