Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

my mamy duuuuuuuuuużo nocników... trochę trwało, zanim Tonia wybrała \"móóój\" jeszcze sporo czasu minie, nim Wojtuś załapie do czego to służy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela! Zastrzeliłaś mnie tym Zimbabwe!!! Hihihihihi - Mati ma 12 zębów a idzie 13 i 14 - dwie górne trójki. Straszny z niego rozrabiaka i papuga - wszystko po nas powtarza i chce robić jak my. Z nowych umiejętności - posadzony w krzesełku do karmienia, z miseczką przytwierdzoną do blatu - taki patent na przyssawkę - i pokrojoną w kawałeczki parówką, dostaje dorosły widelec i uwaga - będę się zachwycać pierworodnym - sam je!!! Nabija sobie kawałki na widelec, wkłada do buzi - no zupełnie samodzielnie sobie radzi. W miarę jedzenia coraz trudniej mu nabijać kawałki - bo uno - jest ich coraz mniej i musi je ganiać po miseczce, sekundo - jest już pojedzony i cierpliwość w celowaniu mu się kończy. Ale rodzice super dumni jesteśmy - nagrane mamy na wideo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeee... dominisia... musisz mi pokazywać, że moje dziecko od pół roku nie było mierzone i ważone? rośnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati przodownik sierpniowych dzieci! Carla sama napisała gdzie mieszka- patrz tabelka na gorze strony ja raczej od urodzenia jestem malkontentem ...............geny?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje male ma pewnie ok 80 cm i wazy jak dla mnie z 10,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie da sie.. malo tego- czlowiek funkcjonuje znacznie lepiej... zero zgag, wzdec, czy wiatrow, ktore pieczywo poteguje... na obiadek gotowane miesko i fuuuul pomidorow, fasolki, ogorkow, kalafiora czy co sobie tam jeszcze wymyslisz... na sniadanie co chcesz- mozna jesc tyle rzeczy bez pieczywa..... jogurty z plastrem szynki... salatke grecka, salatke z kurczakiem czy z szynka (salatek sa wariantow tysiace), jaja, parowki...oj nie chce mi sie wymieniac... przeszlam potem na herbalife - wpisz w allegro (najtaniej bo 100zl, a w normalnej sprzedazy 170) to koktajl na mleku zamiast posilkow 2 ... jeden jesz normalny- co dusza zapragnie... ja tylko tego piwa choolera nie moge odstawic i to pewnie znacznie wplywa na tak maly spadek.... moja kumpela na herbalife- 16kg w miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer is a must!!!! Gruby Misiu, Mamo Natalki UMÓWMY SIĘ Dominisiu - wiem, że to było dużo z tym eee, ale się skończyło, bo przegapiliśmy....strasznie żałuję. Teraz najchętniej robi kupkę jak wchodzi ze mną do ubikacji i ja udaję, że robię, to on też zrobi (znam godziny kupek, są bardzo regularne). Kupiłam mu też taką deskę małą, do nakładania na sedes, ale na razie to mu nie pasuje....No nie wiem, konsekwencja jest potrzebna, a jak mnie nie ma, to mąż ani opiekunka jakoś nie potrafią go upilnować z nocnikiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodzielne jedzenie??? Juz widze Nine i przestrzen wokolo!!!!!!! Ale musi sie uczyc. A talerzyk przytwierdzony do stolu, super!!! Mozna taki kupic, czy to Wasz patent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 kg???????????????? O Boże, to strasznie dużo....to chyba niezdrowe jest......może lepiej tak jak Ty Mamo Natalki, po 3 miesięcznie ale w dłuższym czasie!!! JA też chcę schudnąć bardzo, ale na razie nie mogę się zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno mam pytanko: -czy wasze dzieciaczki pija duzo w nocy?- Krzysiaczek wypija od 6-8butelek w nocy,nie wiem czy to dobrze czy zle??Poradzcie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze po apelu gumijagody zostanę jeszcze... nie kcem byc pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas banan, czy parowka tez w kawaleczkach, samemu ale lapkami nie widelcem, bo ktos by na tym ucierpial... ale sluchajcie - mala caly czas je!!... chodzi ode mnie do patryka i am, am, am...od kazdego cos wyzebrze... naokraglo by jadla...a nic nie tyje od ponad miesiaca stoi waga... a ona mnie przeraza- ciagle pelna buzia (bo glupia matka nie chce odmawiac dziecku).. i wieczne am..am..am..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Dominiko a jakiej pojemnosci te butelki,Michaś pije ok 250 ml przez noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede pierwsza bo maz mnie wzywa na popracowanie nad ogonkiem bobo... natalka nie pije nic w nocy, tylko cala przesypia... Nesiu- to moze czwartek, co?? o ktorej Ci pasuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiko przekonsultuj to z pediatra-Krzyś sporo pije,ale pewnie tyle potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagódko - no proszę! Uderz w stół a ....ela pójdzie spać :):):) Hi hi hi ale się zgrałyście w czasie :):):) Niuninko - miseczka jest z Canpola z takim ustrojstwem na dnie przytwierdzonym - guma taka, przyssawka. Drogie nie było a przydaje się bardzo. A Mati sam wyrywał widelec - i co mnie bardzo dziwi - dotyka też rączkami jedzenia ale nie je rączkami nigdy przy stole, zawsze widelec chce....on strasznie lubi jeść, to pewnie dlatego tak mu szybko idzie nauka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka miseczkę z canpola _miś ona ma przyssawki ale dla Michalka to za slaby opór haha koszt 12 zl+łyżeczka i widelczyk w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc laseczki...bawcie sie dobrze i bezpiecznie... misiu, nesiu- rzuccie godzine a ja sie dostosuje.. w razie bede dryn dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo natalki to jest normalne Krzys robi zupełnie tak samo,zauwaz ile twoje dzieciatko biega i rusza sie w ciagu dnia-to jest spalanie,nie ma sie co martwic 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roczniak już powinien nocą radzić sobie bez jedzenia... może bardziej treściwa kolacja? a w nocy tylko woda, by nie traktował tego tak: obudziłem sie :) w nagrodę poproszę buteleczkę... dzieć też niepowinien zasypiać z butelką! to jest ważne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam i ja jutro o 21.30 ! stawić sie laski ponownie papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na noc idzie pampers,a te bytelki to po 250ml dlatego sie niepokoje czy to jest dobrze,no ale jak mu ni dam pic to bedzie mi płakał pół nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu! Fajnie, że zostałaś jeszcze :):):) Mama Natalki - czwartek jest super!!! Która godzina? Dominiusiu - Mati też w nocy nie pije,przesypia całą od 21 do 7.30, czasem do 8. W ciągu dnia wypija tak około 250 ml herbatki i 3 razy mleko - dwa razy po 270 ml i raz 240 ml no i dwa, czasem trzy posiłki stałe. Zjada olbrzymie ilości jedzenia!!! Na drugie śniadanie potrafi zjeść półtorej parówki Berlinki z kromkąchlebaz masłem!!! A teraz pije dużo mniej, jak były upały to nawet pół litra herbatki opróczmleka w ciągu dnia wypijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×