Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

laski nie uciekajcei spać pijemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzieki za życzonka piekna jesień] polewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuski i ich pociechy:) dużo zdrówka dla chorutkich bobasów i ich mamuś🌻 Dziś Adi kończy 14 miechów rany jak to zleciało tak sobie codziennie myślę jak ja się cieszę że mam takiego skarba on sprawia nam tyle radości:):):) Już myślę o kurtce na zime i wyszukłam na allegro taką...ale jeszcze się zastanawiam:) http://www.allegro.pl/item130894566_nowa_zimowa_kurtka_dla_chlopca_ok_86.html idę się kąpać a pozniej do pracki...Adi zostaje dziś z mężulkiem:) pozdrawiam miłego dnia buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć czas pomysleć o tych kurtkach na zimę Iwka ta co ja pokazałaś fajna. My też chcemy podobną tyle że moze rozmiar 92!,do tego spodenki ocieplane już mam(sliczne dostalam od tesciowej).A jakie buciki na zimę??? Mały oglądał Elma a teraz przyszedł do mnie cały w czekoladzie-skubany sam sobie cukierki rozwija i je...musze to ukrócić Dalej kaszlemy i w poniedizalem pewnie kolejna wizyta u lekarza... Aha od poniedizalku przez tydzień maż wyjezdża na szkolenie do Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! Pozdrawiam wszystkich weekendowo ,wszystkiego najlepszego dla solenizantów i zdrówka dla chorych maluszków. Tak Nesiu,masz rację -pani powiedziała mi coś w stylu-chciałm spróbować,myślałam,żelepiej się poczuję,gdy zacznę coś robić.Tak więc Natalka miała być dla niej rodzajem terapii.Najgorsze,że ja tej kobiecie tak ufałam.wydawało mi się ,że to super osoba.No cóż... Teraz jestem spokojna,bo nasza Danusia nie jest anonimowa.Zauważyłam też pozytywne zmiany u małej.Np.odkąd jest z Danusią o wiele chętniej się przewija,nawet to polubiła,a to dlatego,że niania zamieniła jej przewijanie i przebieranie we wspólną zabawę-przez ok pół godziny razem baraszkują,a Natalka przy okazji wietrzy pupę.Danusia każdego dnie wymyśla jej jakieś nowe zabawy,w tym celu przynosi różne gadżety.Naprawdę się stara.Wprawdzie w domu nie ma już tak hotelowego porządku,jak przy poprzedniej opiekunce,ale przynajmniej dziecko mam rozbawione i szczęśliwe.Mała nawet chętniej je przy Danusi niż ze mną!Bo ode mnie ciągle woła cyca,a przy niej musi zadowolić się czymś innym. Natalka od niedawna zaczęła nas obejmować,przytulać,dawać całusy.Boże,jakie to cudowne!!! Jeśli chodzi o nocniczek,to ja jeszcze chciałam poczekać,ale niania już chcę ją uczyć,więc chyba spróbujemy. Najgorzej radzimy sobie z wymuszaniem.Mała chce wszystko,co zobaczy,a gdy nie dostaje,wpada we wściekłość.Toczą się więc walki w domu i na podwórku.Grrrr. Dziś mi trochę pokasłuje i modlę się,żeby ją coś znów nie dopadło. I to by było na tyle.Pogoda w wieluniu cudna.Będziem spacerować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ... 😘 no to my juz po wakacjach heheh ... musze was poczytac ... sciskam mocno ... ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS SIERPNIóWKI!mam nadzieje że mnie przyjmiecie do swego grona.Mam dwie córy,starsza to już 15-letnia pannica,a młodsza urodziła się oczywiście 31.08.2005.pozdrawiam wszystkie sierpniowe dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa babo w końcu ;). Mieszkanie posprzątane, teraz czas na relaks. Ulin kima na łóżku Dawida, padła ;). Wczoraj w nocy chyba ząb próbował się wybić, bo płaczu było. Mogłyby powychodzić w końcu, bo mniejsze dziecko mniej cierpi. Miłego weekendu i nie zapomnijcie o dzisiejszym dniu chłopaka. Więc buziole dla waszych chłopów i chopaczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mamba 72 TPM-czyli od początku wiedizalas że ta pani ma depresję-tak zrozumialam po przeczytaniu postu...a dlaczego tak wam zalazla za skórę??? Pytam moze głupio ale skoro jej uż u was nie ma to chyba można Carla...witaj kobietko po wakacjach mamba-zapraszamy-❤️ dalka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no no no widze ze nasza wczasowiczka wróciła,to czekamy na relacje i zdjecia[to drugie to koniecznie] 🌻 Adi❤️🌻❤️wszystkiego naj na 14 miesiączek życia :) :) :) Iwka ,kurteczka bardzo mi sie podoba i cena tez w miare przystępna! Ja mam juz płaszczyk grubiutki na zime dla Krzysiaczka,kupiłam z przeceny za 24 zł,na sanki bedzie w sam raz.Kurteczke tez mam dostałam od ciotki meza ze stanów ładną.Tylko najbardziej mnie martwi jakie butki kupić takiemu maluszkowi ,co bedzie szalał na sankach z rodzicami i żeby mu zimno w nóżki nie było????Mam tez 3 kombinezony ns sanki,takze mozemy sie moczyc na tym śniegu ile bedzie na to ochoty;) ;) ;) TPM ciesze sie razem z tobą z tej waszej nowej super-niani :) :) :) mamba72 witamy na pokładzie :),napisz moze jeszcze coś wiecej o sobie ??!! Dalka dzieki ze mi przypomniałas o dniu chłopaka.A czy meza mozna zaliczyc do tego dnia????? Uciekam bo rodzina mnie poszukuje na obiadzio pa pa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczęśliwą mężatką od 15 lat,nie pracuję.Uwielbiam czytać ksiązki jeśli mi czas pozwoli ,a raczej moja młodsza córcia Nikolka która jest bardzo wymagającą.Troche trudno mi zachwalać samą siebie ,wiec mysle że moje wady i zalety i tak wyjda w praniu,ale jak macie jakieś pytanko to chętnie na nie odpowiem.pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mamba72- ja też dpopiero co dołączyłam do tego forum. Pozdrawima serdecznie i witam wśród nas. Widzę że dziewczynki miałyście dziś miły dzionek. Ja niestety dopiero wróciłam z Grudziądza gdzie miałam robione badania oczu- wyniki dopiero za 2 tygodnie a ja do teg oczasu chyba zwariuję z niepewności :(. Niunia dzielnie znosiła daleką podróż, dopiero pod koniec zaczęła się niecierpliwić. Martusia dziś odmawia jedzenia czegokolwiek co jest jej czyli deserków, zupek itp. Ale jak zobaczyła pizze - co to się działo!!!! Próbuje wszystko wymuszać krzykiem i płaczem - ciągle się z nami awanturuje. Staramy się nie ulegać ale nieraz nie mamy juz siły. Buziaczki dla Was wszystkich !!! Życzę wspaniałaj niedzieli i oczywiście wszystkiego dobrego dla Waszych chłopców !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo mamulki :D Na powitanie dla nowo przybylych mamulke 🖐️ ale sie napisalyscie heheh .. szkoda ze tak malo czasu na czytanie ... ;) ale nadrobie ... teraz tak po krotce co u nas ... ;) maly rozpieszczony ... szaleje ..nieslucha warjuje zadowolony wesoly lobuziak ;) kocham go nad zycie i czasem zniesc nie moge ale to ..hehe ambiwalecja uczuc tak jak Pszczolka kiedys napisala wpiasane tez w me zycie dzidziusia nie ma jak narazie ...czas pokaze co dalej :) Mlody zadowolon chodzi juz coraz pewniej nie daje sie zlapac do wozka niechetnie..zebow nadal malo czyli 6 heheheheh ...mam nadzieje ze przytyl bo babcia i dziadeg go karmili co chwile czym sie dalo i jak sie dalo ... majsterkowicz z niego pewni tak jak u was kabelki pokretla klucze ..eh naszukalismy sie przy okazji ..wiecie co chyba bylo nam pottrzeba tych wakacji nie powiem bo przy ich okazji ...wiele sie oblalo hehe moje urodzinki tak tak te heheh 18 po raz kolejny ;) okragle ;) napatrzylismy sie i pokapalismy i wogole tak meza 24 h na dobe to milo ale same wiecie do czasu heheh juz jest w pracy apropo troszke smutno ..ale za to rece pele roboty ... bez przesady na dziisja juz koniec droga nas zmeczyla .. najwazniejsze ze calo w jedna i w 2 :D :D :D :D :D ciesze sie ze juz jestem w domku i przpraszam za ...namieszna wypowiedz !! heheh sciskam wszystkie i ...zdrowka dla Wa i malenst Nesiu .. dla Ciebie szczegolnie ❤️ zdrowiej bo wiesz wkoncu musimy si e spotkac ... :D :D :D: D oblapie Ciie jednak tak czy tak :D :D :D :D a mamo Natalki ..czy staracie sie nadal ??? a moja Ciocia ma tez urodziny 6 heheh ;) 😘 Gruby Misiu 😘 dla Was ... :D Elus 🌻 Isiu malo Ciebie bylo cosik to ta w tym niebieskim hehehe Niuninko kiedy nastepny raz ..moze znow nam sie uda ..zazdroszcze Ci tych wypadow oooooo 😘 Iwka Dominisiu Gumi ... Dalka Puzus TPM ... 😘 😘 c.d. wiesci z frontu .. nastapi :D :D :D 😘 😘 sciskam mocnooooo .... 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Helol!!!!!!!!!!!!!!Ale fajnie, ze znowu z nami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witaj Mamba! Wlasnie wyszla ode mnie znajoma, troche poplotkowalysmy, umowilysmy sie do kina. Teraz do lozeczka, mezus i corcia juz tam smacznie spia. Ostatnio Nina robi nam pobudki co godzine, mam nadzieje, ze to chwilowe. Sasiadki coreczka, rowiesnica Niny , robi tak samo ale jej wychodza zabki, moze u Niuni tez? Spijcie spokojnie!!!!!! Ach, dzis snily mi sie dwie ciezarne kolezanki. Co to moze oznaczac??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) zapraszam dzis jako pierwsza wszystkie mamuśki na kawkę:) Mamba witaj🖐️ Carla jak fajnie że wróciłaśś teraz nadrabiaj zaległości i pisz pisz :) Elu ja treż niewiem czy nie większą jeszcze muszę zmierzyć Adiego :)tam są też większe rozmiary i inne kolory:) Wczoraj Adrianek wszedł do łazienki wzioł swój kremik i wysmarował nim całą buzię i głowę:D:D:D śmiechu co nie miara:) no a wieczorem ja będąc w pracy odbieram telefon a tam kto??? synek dzwoni z taty telefonu do mamy i gaworzy po swojemu najlepsze to że tatuś nawet nic nie wiedział o tym hihi:p natchodzi mój pan i władca kończę bo zartaz dorwie klawiaturę:) miłej niedzieli buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Niestety musiałam zmienić swój nic ana22 - na nowy 222ania222 ponieważ ktoś mi go ukradł i poszywał się podemnie wysyłając bezczelne teksty. Dlatego też musiałam troszkę przerwać pisanie, za co was przepraszam mam nadzieję, że się nie gniewacie. Mój nowy nic to 222ania222. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki 😘 niedzielny jesienny poranek :) kawka .. ta w niebieskim tez :D Moj synalek juz odespal chyba cala droge heheh nie chce spac dalej teraz z usmiecham na buziulce wcina ciastka :D :D :D :D :D juz posprzatal mi w kuchni hehe czyli zamiatal to jego ulubione zajecie hehhe widziala ze pisalyscie o starej tradycji roczkowej hehhe nasz maluszek przed soba mial pieniadze kluczyki ksiazeczke kieliszek i rozaniec ...i taka byla kolejnosc zabierania przedmiotow :D zabral sie za kasiorke ktorej wczesniej nie widzial heheh oczywiscie jego prababcia powiedzialaby ze zostanie heheh tradycyjnie ksiedzem jak jego dziadek i tata mial zostac ... Gumi nie przejmuj sie ta tradycja heheh kolejnosc brania przedmiotow o niczym nie swiadczy same wiemy po sobie prawda :D :D :D: D: D ja jak bylam mala to zabralam siano kieliszek i ksiazke i nie powiem kazdy z tych przedmiotow ma dla mnie w zyciu jakies znaczenie hehhehe ;) mam nadzieje ze dzisiaj wreszcie wstawie na bobasy zdjecia...i z wakacji :D :D:D Nesiu no wlasnie czy ja nie doczytalam ... ten pan co Cie tam masuje to przystojny hehhe ;) 😘 Anka nie masz za co przepraszac ... pisz tylko czesciej :D spadam do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,dopiero teraz mogłam usiąść przy kompie,starsza wzieła zołzunie na spacerek.Dzieki za miłe powitanie. Dzisiaj mała wstała wcześniej niż ja i zrobiła mi porządek w szfkach,zamiast kawusi najpierw pól godziny układania oczywiście chciala mi pomóc haha do sądnego dnia bym sie nie wyrobiła....och musze konczyć bo obiadek mi sie przypali. Wspaniałej niedzieli życze !pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam październikowo:) Carlaa fajnie ,że wróciłaś ,odrazu weselej na topiku się zrobiło:) POzdrawiam nową mamusię Mambę i Anie z nowym nikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyłam chordy mszyc. Brrrrrr. Ile tego cholerstwa latało u teściów na wsi. Kulin najadła się ziemi :D. Takie bryłeczki ładne były, jak ciasteczka ;) , wyglądała jak małe wiejskie dziecko ;), umorusana, brudna, a taką miała ładną bluzeczke na sobie i rajtuzki :D. No ale brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko :D. Teraz do kąpieli i później spać :), tylko że to dopiero za godzine. Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się jakbym miała we włosach pełno muszek brrrr. Czas przygotować łazienkę na wizytę dzieci :D, znowu będzie pełno wody wszędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ale weekend do d...Wogole meza nie mialam, w sobote pracowal, dzis malowal w nowym mieszkaniu siostry. Caly tydzien siedze sama z Ninka, no i ten weekend. No coz, odbijemy sobie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Witaj mamba :):):) Ana - cieszę się, że wróciłaś!! Carluniu!!! Dobrze, że jesteś, bardzo nam Ciebie brakowało!!!!!!! TPM, fantastycznie, że nowa opiekunka dobrze się sprawuje, a o starej należy jak najszybciej zapomnieć, dobrze się stało, że zrezygnowała, Bóg raczy wiedzieć, kiedy byście się zorientowali w jej stanie psychicznym. Moje plecy niestety nadal bolą, wbrew zapewnieniom rehabilitanta :( Jutro idę na poprawkę, czyli już trzecie nastawianie, buuuu A rehabilitant jest niezwykle przystojny, naprawdę, tylko niestety już dość dojrzały, wdowiec od 22 lat. Ale widać po nim, że był niezłym byczkiem za młodu. Ma ładną sylwetkę, szerokie plecy i mocne ramiona. Ciemne oczy i włosy, z odrobinką siwych na skroniach. Ciągle się uśmiecha, jest bardzo miły. Bardzo zakochany w swoich wnuczkach, których ma dwójkę. Sam wychował swoje dzieci - syna i córkę, gdy jego żona zginęła w wypadku samochodowym. Bardzo mi zaimponował tym, że dał sobie radę sam, a dzieci były wtedy jeszcze malutkie. No dobra, zmykam. Obejrzę coś sobie w tv. P.S. Na ogłoszenie o wynajmie naszego starego mieszkania zgłosił się niezwykle sympatyczny Japończyk :) Wprowadza się w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam z placu boju... drugi tydzień trwa chorubsko i specjalnie rzadnej poprawy nie widze... no moze poza spadkiem goraczki... ale za to odkad bierze antybiotyki to rozwolnienia caly bozy dzien.... nos cieknie, oddychac nie moze, ciagle w nocy sie dusi, wiec ja praktycznie nie sypiam, kaszle przeokrutnie... a najgorzej ze na dwor nie mozna... kisimy sie w tym mieszkaniu, bleeeah.... a tu urodzinki w piatek, rodzinka... a solenizantka chora :( z innej struny: carlunia - staramy, staramy... i i mamy mizerne efekty :( ale... nie spoczniemy nim dojdziemy... a jak u Was? Nesiu!!!!!!!!~do Płońska marsz! czasu bys zaoszczedzila! a i pieniedzy! no i bolu przede wszystkim! komis to az na bemowie- na powstancow slaskich - na przeciwko tesco (os.gorczewska) ale jest tych komisow wszedzie od groma... fakt ze tamten ma ogromny wybor wozkow! myslalam o tym co mowilas o tych małych kolkach na zime.... ale przeciez beda sanki!!! :) Misiu, czy Ty juz całkiem na nas krzyżyk postawiłas? :( TPM- gratuluje takiej niani! skarb Ci sie trafil.. (ta druga oczywiscie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam się profilaktycznie pożegnac. dziś jest sznasa, ze przyjada z Trutnia pracy zabrać kompa. Następny będzie niewiadomokiedy. Ale nie płaczcie za mną:P TPM< cieszę się, że znalazła sie fajna opiekunka. Na innym topiku wyczytałam, ze starsza kobita zajmowała sie już od jakiegoś czasu córeczką jednej z lasek, a któregoś dnia przyszła pijana..Horror, to jest po prostu loteria-można sprawdzać, pilnowac, a i tak najwięcej zależy od szczęścia.. Tym razem mam nadzieję, tarfiliście w dziesiatkę:) Carlaa, a gdzie ty wojażowałaś? Bo coś nie pamiętam...Cieszę się, ilekroć ktoś ma podobny stosunek do macierzyństwa, myślę sobie, ze może nie jestem aż taką paskudna matką...Mały dzis znów wstał z wyciem o 6 (od paru dni tak wstaje, powiedzcie,że to kwestia kataru, bo ja nie zniose takich pobudek:( ), w nocy też wył i spał od 3 z nami...Ehh, nie będę marudzić. Mam tylko problem, bo widzę, ze staje się coraz bardziej przekorny-nigdy nie wiem, czy nie wymagam od niego za dużo:O Niuninko, zawsze zapominam napisac, ale pamiętam. Pisałas o podróży, że Nina źle ją znosi. Twardziele z was, my wczoraj z Tobim śpiacym jechaliśmy, on zawsze zasypiając poza swoim łóżeczkiem płacze ok. 10 min...ja nie moge tego wytrzymać, co dopiero całą podróż. Nina jest na tym samym etapie chodzenia, co Tobiś. Jak jej postępy? Mały cały dzien chodzi, nawet jeśli miałyby to być tylko kółeczka wokół pokoju, to nie może sobie chłopak odpuścic. Śmieszny jest w tym swoim zapale. Wczoraj zaczął tez etap wspinania się-etap, przed którym mam sporo obaw. Właził i załził ze swojego małego krzesełka (oczywiście pod moim czujnym okiem). Jest tym tak podekscytowany, że az miło popatrzeć:) Dziewczyny, doradzcie, jak kupić buty na zimę. Wiem, ze powinny byc większe nie tylko z prozaicznego powodu przechodzenia w nich całej zimy, ale tez dla zdrowia stópek. Ale większe o ile?? Jakies praktyczne rady doświadczonych mam sa mile widziane! Chyba wszytsko. Witam nowe mamusie, życzę dobrego dnia (u nas mgła, ale to dopiero 8). Buziaki, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pscoło co do butków to standard, coby nóżka mogła się poruszaćw bucie, czyli cm zapasu. Wybierz bytka w którym zmieści się nóżka w grubej skarpecie, lub grubym rajtuzku i jeszcze żeby luz był :). Hehe z tym braniem przedmiotów na roczku, to mojej siostry córa wzięła kielonek i portfel. Wiec stwierdziłam że wie o co chodzi bo musi mieć kase żeby miećza co pić ;). Carlaa to masz niezłego pomocnika :D, Ulka to mi tylko pomaga sprzątaćw pokoju u Dawida, ja ukladam zabawki, a ona je zwala :D. Ale to też forma pomocy ;), widocznie nie w to miejsce położyłam :D. mamo natalki zdrówka dla malutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×