Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Witam. oja jaka paskudna pogoda, zmarzłysmy na spacerku bardzo chociaż mam wrażenie że ja zdecydowanie bardziej niż Martusia. Ale niunia była tak wykończona tym bieganiem że o 11.00 zasnęła i jak wychodziłam do pracy (ok 13.00) jeszcze spała. Dziewczyny dopiero i uświadomiłyście że do Sylwestra już niedługo a ja ciągle latem żyję. O tym Paryżu nagadałyście ....ojjjjjj...jak się rozmarzyłam. Ale my chyba najbliżeszego Sylwka spędzimy jednak w domu - chyba żeby trafiło sie cos okazyjnie. Isia- współczuję teściowej chociaz moja jest podobna - gdy Martusia miała 3 miesiące zmarł mój tato iwyobraź sobie że teściowaa kręciła nosem żeby z nią zostać (bo jak stwierdziła tez na pogrzeb chciała pójść). Mało brakowało a z 3 miesięcznym dzieckiem, zabeczana szła bym w środku zimy w kordonie żałobników. Na szczęście ostatecznie została ale od tej pory juz jej nigdy o to nie prosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu ja się nie szczepię,ale wcozraj zadzowinla do mnie ciocia pediatra i powiedziała by małego zaszczepić ja chyba zaszczepie jako ze widzicie że od poczatku jesieni a nawet wcześniej mały non stopa chory-dobrze że poruszyłaś ten temat jak bedę u swego pediatry to dopytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu, na Twoim miejscu bym się zaszczepiła, masz częsty kontakt z ludźmi w cukierni i ryzyko, że coś złapiesz jest większe... Krzysia bym nie szczepiła, chyba... że miałby chodzić do żłobka, w pierwszych dwóch latach dzieci mają aż nadto szczepionek... a małym dzieciom szczepionkę przeciw grypie podaje się w kilku dawkach, przemyśl dokładnie i skonsultuj z pediatrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym zaszczepiła tylko odczekaj dobry moment bo z tego co wiem to dziecko musi być zdrowe w chwili szczepienia. Szczepionka jest w dwóch dawkach - bratowa zaszczepiła synka i właściwie poza jakimś małym katarkiem cały rok był zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jak zwykle wpadam przelotem:p Dawno już tu nie zaglądałam, ale jak zwykle cierpię na brak czasu😭 z pracki ciągnę pędem do domku, by móc przytulić moje roznoszące dom dzieciaki;) Irenko ja bym zaraz z lekka po chamsku do teściowej:p a to wesele na pewno przydałoby się Wam dla odprężenia;) szukaj rozwiądzania😘 Karolinko a Ty gdzie wakacjowałaś;) hmmmmm Mamo Natalki ,Paryż, chyba bym się zdecydowała z małą jechać;) Dalka, Nesia z tym czujnikiem nieźle wymyśliła;) No nic uciekam z przed kompa, bo Maciej mnie wygania:o a Marlena szarpie za nogawkę:o kiedy ja odpocznę:p na emeryturze :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu ja też myślę o tej szczepionce,ale chce to jeszcze omówić z pediatrą,napisze co mi poradziła. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też kawy. Właśnie wróciłam do domu. Byłam wypisać Ulke od jednego lekarza, a jutro zamierzam iść tu ją zapisać. Ech te papierzyska do wypisywania mnie dołują. No to się napisałam, teściowa z wizytacją :D zaraz będize a w pokoju sajgon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... no wlasnie kawa ... my tez niedawno .. heheh ... kawa biala bez cukru raz ;) Isiu ❤️ chos ja psytule tes .. 😘 Gruby Misiu ;) Kochanan nasza podwojona :) Dominisiu w zeszlym roku mielismy podobny dylemat malego nie szczepilismy ze ja sie zaszczepilam .. ;) niebolalo hehehe choc lekarka byla niemila :P No Gumi to teraz kafki ni ebedzie przed kompem heheh ;) ja juz tyle wylalam ze sie nie martwie heheh to masz odemnie taka ze slomka heheh pij na zdrowie na te 11111 ;) Kropka ...gdzi epracujesz ??? Iwka milej pracki ... bo juz pracujesz a jutro pogody na wolne heheh ;) Mamba wiesz my pytalismy sie kliku i w klinice i naszego lekarza i pediatry i mez lekarza i w internecie i P. dzwonil na info .. bo moj maz taki jest tak dla wyjasnienia hehe ... jesli chodzi o te sprawy i wylaczanie swiatla .. ;) Dalak apropo jak kupilas czujnik ;) i moze zle zrobilismy bo zdania byly podzielone co do zaszcepienia wtedy karmilam piersia dlatego tak nas to interesowala ja bylam przeciwko ..zreszta zaraz po szczepieniu zachorowalalm heheh maly mial tylko raz katarek przez ten rok i to przed moim szczepieniem chyba jesli dobrz epamietam ..a ja trzy dni chorowalalm ... normalnie 3 kilo schudlam wtedy heheh ;) Puzus moj kochany pracusiu :) 😘 Elus zdrowka jeszcze raz dla Michasia :) Niuninko Dusti juz przygode z krwia miala jak mi na ran lozka sie wywrocil .. ech ... kurcze matka .. jestem no to mnie scielo ... ❤️ Nesiu nic nie pisalas jak sie czujesz ??? sciskam mocno do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia stwierdziła że może raz nie zgasiła światła :D. Taaaaaa, chyba rozejże się za czujnikiem do ubikacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny za moje niekulturalne zachowanie:najpierw zaproponowałam kawke a potem znikłam,to przez mojego synusia. Dzisiaj wyjątkowo marudny:( parę tygodni martwiłam się ,że Bartuś nie robi \'\'papa\'\' a teraz od paru dni macha łapką i mówi \'\'papa\'\':D Wrzuciłam pare zdjęć na bobasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mały dopiero zasnął jutro pędzimy do lekarza (juz nie zliczę który raz w tym roku) Dalka-co do czujnika fajny pomysł-wybacz babci ❤️ Gumi-mój Michas jak miał 11 mies zaczął robić papa i robił non stop pokazywał jak jest duży i od jakiegos tyg tego nie robi-pewnie zajął ise czymś innym... on ma tak że jak intersuje go jedna sprawa (chodzenie) to nie inna-poukładany,gdzies czytałam że to typowe dla roczniaków Co do mowy to u nas cały czas mały krzyczy na mnie woła mnie ...w języku chińskim...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie... Zastosowałam terapię pośrednio- szokową. Powiedziałam do męża (odpowiednio głośno :D ) że skoro babcia nie chce, to trudno, ale są jeszcze inne rozwiązania. I nadmieniłam o tym, że możemy Wiki zawieźć do chrzestnej. Podziałało. Zresztą i teść i brat męża ją wyśmiali. Więc (za Ani Mru Mru) \"na tańce go go go!\" Już 21 października!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu23- super że będziesz mogła chulać... nie ma to jak iść na pożądne weselicho...... ja wiedziałam że tak będzie...(z tą tesciową) no kto z takim slodizakiem jak Twój nie posiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Halloooo Mamulki ... 😘 wlasnie tak kawa ... heh zbawienie porane dla mojego organizmu hehe ;) dzieku Dalka .. ;) Isiu .. no no ..dobra metoda na gloda hehe .. ciesze sie ze bedziecie balowac !!!! my wlasciwie najdluzej mlodego zostawilismy na jakies 5 godzin .. jak tylko zasypial okolo 21 to w nogi .. no i wracalismy okolo 2 byly to wypady bez alkoholowe ..bo gdyby trzeba bylo szybko wracac hehe ale te dobre czasy i zasypianiem i z wypadami bezpowrotnie minely z wyjazdem mojej mamulki heheh ;) bo jakos ciezko mi go zostawic u mamy P. .. i jechac po niego w nocy ... hmmm ... cycoholizmy znow wrocil ... czy to jest normalne ... czy ja sie kiedys uwolnie .. ryk w nocy .. no coz trzeba bedzie sasiadow przygotowac ..na odstawianie.. ale czy sie dadza heheh ;) pewnie bedzi etak jak ostatnio oni to wytrzymaja a mlody i tak sie nie da hehehhe ;) Mlody wlasnie tanczy hehe .. od rana wlasciwie tanczy jak tylko telefon zadzwonil heheh ;) to efekt posiadania Q10 w organizmie hehe niezmordowany hehehe a i jeszcze zabawki eddukacyjnie tak ladnie ... napisane powiedziane ..ale co warto byloby kupic ... ??? macie jakis faworytow .. ??? cos polecacie ??? chetie poczytam :D :D :D :D :D :D ok sciskam m porannie buziole dla Wszystkich ..i ta w niebieskim tez czeka ;) w nocniku .. w czym kolwiek tylko dla Was :) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie. Chwila na kawkę, Marta z babcią poszły do lasu na grzyby a ja zaraz do pracy ale jeszcze wpadlam na moment do was. A może któraś chce ciasteczko do kawki? Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kawusia z chęcią:) My już po zakupkach i zapomniałam kupić mleczka do kawki i piję czarną bleee a nie wyjdę bo Adi śpi więc niech będzie ta mała czarna:) Isiu fajnie że metoda zadziałała i będziecie mogli się zabawić:) my we wrześniu też byliśmy na weselu i nie miałam problemu bo Adiego zostawialiśmy u mojej mamy:)a ona z chęcia się nim zajęła bo go widzi rzadko bo mieszkają 100 km. od nas to dla niej była frajda że zostanie z Adim my się bardziej baliśmy czy nie będzie płakał i stwierdziłam że zadzwonie rano po weselu czy możemy zostać na poprawinach czy mamy wracać...dzwonię odbiera mój tatko i on na to \'\'jak możecie to siedzcie tam nawet tydzień\'\' hihi:pwięc było fajnie my wybawieni wróciliśmy z wesela dziadkowi pocieszyli się troszkę sami wnuczkiem :):) No ale ostatnio miałam sytację z teściami bardziej z teściem a otóż :moja teściowa co trzy teg.przyjmuje zastrzyki i musi rano jezdzić na 9 do szpitalano a wypadło tak że ja jutro mam na 7 do pray a mąż o 7 konczy to muszę adiego zanieśc do teściow o 6 i mówie że Robert przyjdzie po 7 i zabierze Adiego a na to mój teśc oczywiście nie powiedział tego do mnie tylko teściowej pózniej że powinna przyjechać moja mama i zaopiekować się Adim jak to usłyszałam to myślałam że szału dostanę i mówię do męża że jak coś mu nie pasuje to moja mama przyjedzie ale to bez sensu bo nie będzie sie tłukła 100 km. żeby godz z Adim zostać..ale wtedy nawret niech nie schodzą na dół do nas i Adiego biorą a poresztą jak cos to załatwię z koleżanką ze przyjdzie i zostanie godz. no i oczywiście co wyszło mam przynieść rano Adiego:p:pzostaną..... więc tak to już jest z tymi teściami:p Kropka miłej pracki Elu zdrówka dla michasia🌻 Carla na zdjęciach Dusti wydaje mie się taki duuużyyyy:D a on drobinka:) Puza zaglądaj do nas częsciej i pisz i pisz ;) idę prasować póki malec śpi:) pozdrawiamy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×