Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Czesc Kochane!!!!!!!!! Iwka, Trzy godziny drzemka???????????????????????????????No no!!! I pozniej nocka dobrze przespana? TPM, buzka!!!!!! Milego wieczoru a raczej juz nocki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam weekendowo, bo zajrzałam i się zdziwiłam, że Iwki Adi też dzisiaj tak długo drzemał. Mój Mati śpi zawsze półtorej godzinki drzemki popołudniowej, rzadko dwie a dzisiaj przespał dokładnie 3 godziny i 15 minut. Iwka, a Twój Adi zawsze śpi tak długo, czy dzisiaj też wyjątkowo? Ja zauważyłam, że moje dziecko śpi dłuższe drzemki w weekendy, nie wiem dlaczego? Może mu tak dobrze jest jak wie, że oboje rodzice w domku? Jestem szczęściarą, bo nocami Mati sypia wzorowo, położony o 21 wstaje o 7.30-8.00, bez pobudek, czasami, przebudzi się raz, wystarczy wejść i pogłaskać go po główce i spowrotem usypia. Ale on zawsze dobrze spał. Całuję Was kochane i życzę miłej, sympatycznej, ciepłej, rodzinnej niedzieli:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Nesia Adi też zawsze miał 1,5 godz drzemki ale ostatnio już trochę sporo dni śpi w dzień po 3 godz:D:D no a nocka może z jednym dwa przebudzenia ale wtedy dam mu picia i znowu śpi:) choć miałam parę nocy ostatnio okropnych bo Adi się budził z wrzaskiem ale myślę że bolały go dziąsełka bo jakby mógł to by rękę swoją całą zjadł....no ale już jest ok Zapraszam na kawkę bo my już na nogach od 7.30:) buziaki Adi z mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co się dziś uśmiałam mój mąż przyszedł z pracy i opowiada że jego kolegi córka urodziła dziecko a oni nie wiedzieli że ona jest w ciąży :)jak można nie wiedzieć przecież chciał nie chciał brzuszek się zaokrągli ...:)ale najlepsze to że dziewczyna ma 16 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny:D Iwka znam lepszą historię,dziewczyna była w ciąży i nawet nie wiedziała,dopóki nie ......zaczęła rodzić. Dla mnie to nierealne ,przecież jak zaczyna maleństwo kopać to nie możńa tego z niczym pomylić:( Albo ciemnogród albo już sama niewiem co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś na discovery była taka seria, o przypadkach w szpitalnej izbie przyjęć... i też mieli pacjentkę, która przyjechała z nagłym bólem brzucha nieświadoma, że rodzi, bo nie wiedziała o ciąży :o dorosła kobieta... a teraz zapraszam na kawę, ewentualnie wafelki (ja nie jem, dbam o linię :D ) mgła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberke niedizelnie.. moje mamuslki zgodnie z zaleceniem pediatry byliśmy u logopedy..co stwierdziła..mały jest na etapie gaworzenia które przypada na 9-12 mies..a to dlatego że 1-nie ssał piersi-nie mial tego odruchu i 2 ma jezyk mało aktywny w wymaawianiu t,d...musimy ćwiczyć masować a on nie da sobie palca wkładać do buzi..u pani logopedy zachowywał sie wzorowo. Wczoraj zaliczyliśmy dalsza podróż do znajomych i było superowo.. Co do nocek to u nas 4 pobudki to norma...ja ich nei dizele na noce złe i tragiczne..takie są i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :D Właśnie wróciliśmy od teściów z nową klatką dla szczurka :D. Szczurek ma teraz klatkę dwu piętrową :D. Co do snu Kulidy :). Śpi z jednym wybudzeniem w nocy :). I to czasami nie powiedziane, bo czasem śpi od 22 do 6 bez wybudzenia :). Rozrabiara z niej okropna. Dawida bije czym popadnie :). Pisze po kartkach ( na szczęście ) i po sobie przy okazji :). Ech radość z posiadania więcej niż jednego dzieciaczka :D. Czas wrzucić łobuzy do wanny ;). pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu:D Dalka faktycznie radość nieraz wielka z posiadania dwójki dzieci,ale uwielbiam też te cudowne chwie jak teraz , JUlka w zerówce Bartuś śpi:D A ja ..............mam chwilę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dala
gumi ja za 30 min. młodego do zerówki, a mała na spacerze zaśnie więc luzik będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!! Dziewczyny, ktorych dzieciaczki przesypiaja nocki, pytanko, jak zasypiaja Wasze pocieczy, tzn. czy sane w lozeczku czy pijac np. mleczko??? A ja ciagle mecze temat \"nocki\" ;-) Spacer zaliczony, krotki, bo zimno i wietrznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) 😘 kawka .. hmmm ??? Rdosc z 2 hehe piszecie a Gruby Misiu ma rados z prawie 4 ;) prawda to jest dopiero wyzwanie kochana ...respekt od nas i chyle czola ❤️ dla wszystkich mam ktore czesza sie po krotnie rowniez 🌻 Nuninko ... hehe ten temat to ja moge z Toba wertowac heheh ;) maly spi u siebie w pokoju jak juz kiedys pisalam ... patrzac z perspektywy czasu zastanawiam sie dlaczego wczesniej tego nie zrobilam heheh ..ale podobno trzeba do tego dojsc wlasna dedukcja heheheh... budzi sie w nocy do 5 razy nawet ale powoli sie to normuje ...wiem ze nawet jak bedzie czesciej to robil to dam rade nie zmiekne bo to dla jego dobra prawda a zasypianie wyglada proceduralnie hehe ... zabawa ... mleczko ... mycie ...kolacja ... chwilka gadania ... i spanie do tego jeszcze cyc na dobranoc .. w nocy NIE KARMIE .. hehe to moj maly sukces .. dostaje wody .. nie zwsze chce .. ale tylko to pije mleka z butli nie chce nie wpycham mu ... rano wstaje okolo 8 ... 9 .. nie zawsze heheh ... wdedy londuje u nas i karmie go na dzien dobry musze to zakonczyc ale jeszcze troche az sama dojde do tego heheh pamietam jak Gruby Mis pisal kiedys mam to zreszta zawsze przed oczami ... ze to MATKA decyduje hehe prawda ;) to na tyle musze Was poczytac ... i tak sobie myslama moze jakis maly prezencik zrobimy sobie na mikolaja .. 400 ??? hmm kawka ta w niebieskim tez 😘 do poniej 🖐️ Wasza C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe widze ze nikt na kawusie nie mial ochoty ..... ;) brakowalo mi Was ❤️ przez ten czas nieobecnosci czytalam to co mam zapisane na kompie ...bo jak nie kazda z Was wie albo pamieta ...kopjuje sobie co nie co tego naszego wypocinania marudzenia szczescia do notatniczka hehe co by malemu za pare latek dac .. ;) albo sobie przypomniec jaka to bylam heheh wiecie co tyle rad porad i zrozumienia chyba nigdzie sie nie dostatnie tyle ciepal na raz ... niektore slowa czy rady pomogly jak diabli hehehe ... i to jest wspaniale prawda... jak milo jest kiedy kogos sie uspokoi ...dla mnie to taka sciaga .. hehehe ... po raz pierwszy zostaalam matka i gdyby nie wy .. porady wskazowki i male kopniaczki to ... cieniutkoby bylo .. bo jak wiecie mama daleko .. tylko maz i jego rodzice a maz nie zawsze zrozumie a o tesciach heheh same wiecie ... cos innego blizsze cialu .. kazda z nas urodzial w podobnym czasie kazda z nas ma inaczej kazda z nas inaczej czuje kazda z nas jest inna i to wlasnie jest takie cenne ta innosc to cos co pomaga.... 😘 dziekuje Wam moje internetowe koleznaki ... taka sentymentalna sie zrobilam ... niesety nie u nas nieciekawie moj tato w szpitalu .. ale wszystko musi byc dobrze bo w tym roku mamy zamiar spedzic swieta wszyscy razem od 20 lat ...to maja byc wyjatkowe swieta bo jak juz Nesia pisala takie bardziej swiadome dla naszych malenstw hehe takie z raczka na choince i swierkiem w rece ;) ok nie smece piszcie co tam ciekawego u Was ... Isiu mieszkanie tuz tuz czyli ... ???? Mamo Natalki ... co po badaniach ????? Skay ... jak mala w zlobku ??? i czy poszla ???? Gruby Misiu a Twoje samopoczucie .... ??? Pscolko juz wrocilas ??? Martus NIuninko mam nadziejej ze masz zamiar jechac do kraju to sie zobaczymy prawda ??? Dalka jaki szczorek ??? Ela jak reka i po imprezce .. :D Gumi ... mam nadzieje ze Twoje klopoty sie zmmniejeszyly Puzus moja kofana 😘 Iwka :D Dominisiu jak samopoczucie ... :D :D :D :D Nesiu nasz pracusiu kofany :):):):) TPM jak ta nowa opiekunka ??? Julka 😘 dla Wszystkich niewymienionych 😘 🌻 sciskam do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, jestes juz na dobre??????? I na zle?????? Hahahhah!!!!!! Dzieki za odp. o zasypianie. Nina spi do 7, zwykle. Zmykam, bo mala rozniesie mi mieszkanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, jasne, ze sie zobaczymy w kraju, ja chce troche u rodziocow zostac po swietach. Juz sie ciesze!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) czuję sie lepiej, dużo lepiej, nawet dziś ćwiczyłam ;) tylko niech jeszcze młodemu 4. wylezą, bo podejrzewam, że jego kłopoty ze spaniem z ząbkowaniem są powiązane :o Carlaa, jak przyjedziesz... KONIECZNIE muszę Cię poznać osobiście! inaczej wszystko Ci szczury zją :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe szczury powiadasz misiu :D. Carlaaa z młodym kupilismy sobie szczurka :D. Taki czarno- biały. Brudzi trocinami dookoła :) i Ulka uwielbia go denerwować :D. Kawusia wieczorna 3w1 dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu tak tak ... szczury ;) i myszy heheh ... ;) lubie ten zabobonik :D :D :D :D a z tym KONIECZNIE hehhe to swietny pomysl ;) ja mam takie maly palny ale hmm narazie cicho sza ;) bo jak to bylo w zeszylym roku napalilam sie jak ... i nic nie wyszlo .. wiec teraz siedze cicho... 😘 a co do zabkow to w koncu ile ich ma byc bo raczej nie 28 prawda cos kolo 20 ??? czy mniej 5 wychodza tez teraz czy oklo 3 roku ??? u nas narazie jest ich 4 widoczne do gory ... po 2 z kazdej strony i 2 po lewiej 3 i 4 takie na pol gwizdka na dole dwie 1 i widoczna heheh 2 lewa to na tyle sparwozdania dentystycznego heheh a tak apropo dentysty dzisiaj mielismy miec wizyte hehe wchodzimy zadowoleni hehe no raczej przy tej wizycie mniej zadowoleni .. pol usmiech dzien dobry jak milo heheh bez zapachu dentystyczneg .. srutu tutu ..ze terami ze my i jeszcze rodzice P. a ona ze to JUTRO heheheh mamam P. pomylila dni :D rano stres ze wstaniem ubraniem przewijaniem karmieniem heheh a tu ze JUTRO to samo heheh ale przynajamniej mlodego wsadzimy na fotel bo P. juz sie wykrecil ze on nie z emaly heheh ... no i zobaczymy co tam powie ciekawego aaaaaa z ciekawostek co to nasz prinz gada ... JAK CZEGOS NIE WIESZ TO POSZUKAJ SOBIE W gogle gogle goooogle goooogle hehehhe sciskam ... jeszczetu wroce hehhe 😘 do pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełen garnitur zębów mlecznych to 20 sztuk :D u dwulatka może być juz komplet, a czasem trzeba poczekać dłużej... Zośce właśnie wyrastają pierwsze trzonowe zęby stałe (6), tak więc mam dwoje ząbkujących dzieci :) młody ma 4 ząbki na górze i tyle samo na dole, cudny uśmiech :D za kawkę Dalko dziękuję! mam herbatkę :) mąż wraca do pracy, wróci późno... nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć fajnie Carlaa że do nas wróciłaś..🌻 Niuninko...Michaś śpi u nas w pokoju ale we własnym łóżeczku..mimo że tam zasypia sam i itak budzi isę kilkakrotnie i niewiadomo o co mu chodzi..zasypia ok 22 budzi sie ok 7-8 rano-no i w ciagu nocy 4 razy-to ostatnio norma. Misiu-nam do pełnego garnituru zostało jeszcze 8 zębów..a ty masz podwójnie ząbkujace szkraby Dzis mąż mnie zaskoczył bo ni z tego ni z owego przyczepil matę na scianie i mamy jak u babci na wsi-co gorsza nie da jej mi zdjąć!oj trzeba nad tym popracować... pozdrawaimy z Sieradzewa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus to jeszcze raz 😘 heheh maz to ma pomysly heheh to na wschodzie tak wieszaj kilimek heheh sobie teraz ogladacie heheh z innej prespektywy ;) Gruby Misiu .. dzieki .. wiedzialam ze Ty bedziesz wiedziala to najlepiej heheh ze znajomych wzgledow ... moja mama mowi ze zeby i starosc to sie troszk ePanu Bogu nie udaly ;) Misiu a co do pracy M. to rozumiem moj maz wraca 22 23 do domu :( tesknie za nim strasznie ale to tesknota Ty masz na glowie szkrabiki heh kobieto wiesz co normalnie pelan podziwu jestem bez wazeliny bo nie lubie ja musialabym chyba miec kogos do pomocy ;) Dalka kawusia thx .. tez mam herbatke czerwona o smaku .. heheh karmelowym zaszalalam a co wolno mi heheh ;) apropo tych Twoich bukietow roz z lisci ...jak Ty je robisz ja tez kce ;) pamietam kiedys mialam swinke morska ... tylko chwile bo kot mi ja zzarl :( Male gogle juz spia ... mamusia ma czas na co na prasowanie hehhe ... :classic_cool: sciskam mocno i do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa dobrze ,że wróciaś :D Odrazu milej się zrobiło,a u mnie krok do przodu,dwa do tyłu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carluś! I ja się raduję niezwykle, że już jesteś. Strasznie nam Ciebie brakowało!!! Niuninko! Jeśli chodzi o procedurę zasypiania Matiego to zaczynamy od kąpieli o 20.30, wychodzi z wanny - a w zasadzie trzeba z nim negocjować wyjście tak około 20.50, potem jest 300 ml mleczka Bebilon, dostaje smoka i wkładam go do łóżeczka. Jak jest zmęczony zasypia dosłownie w 3 minuty. W najgorszych razach, zanim uśnie wala się po łóżeczku z końca w koniec, obraca z boczku na brzuszek, z brzuszka na plecki, układa się, nuci sobie melodyjnie mmmmm mmmmm, wymawia różne słowa, aż się wyciszy i zaśnie i wtedy to trwa nawet 30 minut, ale odbywa się bez jęczenia, płakania itp. Przez czas,kiedy zasypia, ktoś musi być w pokoju, niby zajmuje się sam sobą, ale próba wyjścia z pokoju spotyka się z protestem. Nie trzeba być blisko, można nawet być w drugim końcu, albo samemu się położyć na łóżku obok. Nie musi widzieć osoby i zwykle nie widzi. Nie wiem, skąd wie, że ktoś z nim jest - słyszy oddech? kroki wychodzącego? NIe wiem, pracuję nad tym. Absolutnie nigdy nie zasypia zakryty, zawsze się rozkopuje, muszę czekać jak uśnie, żeby go nakryć a i tak później jak wchodzę sprawdzić, to rozwalony leży a kocyk albo kołderka obok. Noc przesypia całą, od 21 do 7.30, czasem 8.30. W nocy czasem się wybudzi na chwilkę, już kiedyś pisałam, i wtedy trzeba go pogłaskać i dalej śpi. Czasmi jęknie raz i zamilknie, zanim zdążę dojść do niego do pokoju. Wtedy nie wchodzę do niego a on dalej śpi. Dobrze mam, nie pamiętam kiedy ostatnio obudził się więcej niż dwa razy w nocy. Zębów mamy masę, straciłam rachubę...jutro podliczę. Całuję Was kochane mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy po krótkiej nieobecności. Co prawda z Giżycka was podczytywałam, ale na pisanie nie mialam jakoś melodii...Teraz mam:) Małemu Bąkowi do kompletu brakuje 4 zęby. Spi wzorowo, zwłaszcza, ze w Gizycku udalo sie wyregulowac mu w końcu sen-chodzi spac ok. 20, spi do rana (czyli ok. 7, ale jak obudzi sie wczesniej,to wystarczy go polozyc i do 7 dociągnie), w ciągu dnia jedna półtora godzinna drzemka:D tak mi się bardzo podoba. Cały czas rzęzi, ale kaszlu zdecydowanie mniej, więc jestem dobrej myśli. Muszę zmykac, krótką relację z pobytu w domu zdam później...Trzymajcie sie, dobrego dzionka. PS Wczoraj mój mąż poinformował mnie zupełnie przypadkowo, ze dwie nasze koleżanki, które brały ślub jedna we wrześniu, druga w październiku, są w ciąży. Zazdroszczę zawsze tym, co tak szybko poczynają, i sama bym chciała-ale tylko w ciąży być, kolejnego dziecka nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wielkie dzieki za odpowiedz odnosnie zasypiania!!!!!! Nesia buzka za tak wyczerpujaca odp. Dzis Nina przebudzila sie \"tylko\" dwa razy i spala do 8!!!!!!! Wyspalam sie!!!!!!!! Co do zabkow, Niunia ma 2 dolne i 4 gorne, mysle, ze lada dzien wybija sie nastepne, bo dziasla nabrzmiale. Milego dnia kochane!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i Pszczoła się pojawiłaja mam podobnie-w ciąży bym mogłabyć ,ale kolejne dziecko .................... Bartuś budzi się raz i ma 12 ząbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×