Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

🖐️ Gumi nie moze byc źle,trzeba wlaczyć myslenie pozytywne TPM-ja tez niby samruje ,uważam co daje jeść -schodzi powolutku ( mały ma to na udach).Co do cierpliwości to ja z czasem jej trochę nabyłam..juz nie drażnia mnie wszystkie fochy synka. Iwka ja tez piorę w wizirze lub lovelli to zależy...ale wszystko w pralce w rękach tylko rzeczy wełniane. co się dzieje z Carlą, zaczynam sie niepokoić..... Bużka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtusiowi chyba łóżeczko już niepotrzebne... ;) zamieszkał w największej szufladzie kuchennej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu-to problem z lózeczkiem załatwiony...duza macie ta szufladę,pozdrów ode mnie Monikę( przy okazji) Mimo pochmurnej pogody zaliczyłam z małym długi spacer,a Michaś jak tylko miał okazję to wchodził w kałużę, a jak upadał wołal bach....mimo że malutko słów wypowiada to idzie mu rewelacyjnie...takim sposobem zrzuca telefony i piloty i z wielkim rogaslem na buzi bach i bach woła.Mam telefon do wymiany po takich zabawach zapraszam na światecznego grzańca ❤️ www.michalko.bobasy.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tradycyjnie, na poranną kawę zapraszam :) moje sprytne dzieci same sobie śniadanie zorganizowały :) Tonia wyciągnęła z lodówki pojemnik z wczorajszym makaronem i wcinają na zimno, wszyscy troje :p (paluchami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, usmialam sie!!!!!!!!!!! Ta szuflada...;-) Uwielbiam Wasza rodzinke, choc znamy sie tylko wirtualnie. Buzka!!!!! Wczoraj mialam wychodne, oczywiscie biegalam po sklepach, no i oczywiscie kupilam talko cos dla Niny. Ale fajnie bylo wyrwac sie z domu. A jak fajnie bylo wrocic do domku, do coreczki :-) Milej niedzieli!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka dziekuje za zyczenia!!!!!!!!!!!!!!!! Zapraszam na kawke i ciacho, choc jest jeszcze cieple i troche przypalone ;-) Tak to jest jak robi sie dziesiec rzeczy na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziś wstalam o 11! sukces,pospałam smacznie,maż z małym aktywni są od 6 tej dołączam sie do kawy i do ciastka..... pozdrawiam dziś wybory...czas podjąć decyzję na kogo oddać mój cenny głos mamy nowe foty na bobasach ❤️ ❤️ www.michalko.bobasy.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu co za rozpusta!!!Do 11:D W życiu tak długo nie spałam. Bartuś je samodzielnie rosół ,możecie sobie wyobrazić jak wygląda najbliższe otoczenie wokół niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou Wczoraj miałam gości. Kuzynka przyjechała z mężem i dzieckiem.No i siedzimy sobie spokojnie ja patrze a jej młody z pisakiem przy ścianie na przedpokoju. KUrnia popisał mi ściane na szczęście żółtym pisakiem, bo inaczej nie udałoby się zamalować tego, bo ściany jasne. Oni mu tylko tego pisaka zabrali i nic, zero tekstu że źle zrobił. Całe szczęście że mam jasną farbę to pomaluje przedpokój ;). Mój mąż stwierdził że nie chce żeby oni z dzieciakami przyjeżdżali do nas. Lubie rodzinne spotkanka :). A tak wogóle to byłam z Ulką na szczepieniu. NIe płakała :). Waży 8700 i ma 74 cm wzeostu :D. Lekarka powiedziała, że do drużyny koszykarskiej sie nie dostanie :D. Co tam Dawid też trzymał się na nizkich centylach i żyje ;). Zamierzam iść do fryzjera i zmienić fryzurkę ;). Wybrałam sobie taką :D. http://ikf.com.pl/srednie/fryzura251.htm Tylko zamiast bląd zrobie górę czerwoną :). Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ podpisywanie poniuedizałkowej listy sierpniowych mam ja pierwsza ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ www.michalko.bobasy.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina wlasnie rysowala olowkiem po panelach, dobrze, ze olowkiem, latwo schodzi :-) Dochodzi do mnie niezly \"zapaszek\", trzeba przebrac Kluske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czes pamieta mnie tu ktoś jeszcze???? Mało mam czasu do pisania wiec sie streszcze.U mnie i u Krzysiaczka wszystko w jak najlepszym porzadku.Dziecko moje drogie rośnie jak na drożdzach ,wszystko co napotka na drodze nazywa be be be be śmiesznie to wygląda.Nowe zdjęcia postaram sie wkleić na bobasy nastepnym razem jak bede u brata na necie. A teraz wiadomość,wreszcie sie nam udało,kochane-jestem w ciąży i ciesze sie z tego tak bardzo ,ze po nocach spać nie moge :) :) :) Nie wiem jeszcze który to tydzień ale z moich obliczen wynika ze 3. W przyszłym tygodniu ide do Gina. Cieszcie sie razem ze mna ha ha ha Do nastepnego napisania ,pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu bardzo bardzo się cieszymy że Krzyś zdrów i będzie miał rodzeństwo...no jaki wysyp sierpniowych mam Gratulujemy i tęsknimy tu za tobą Michaś nabil sobie guza jak arbuza...dziś szalał od 7-12.40 w końcu padł.Nie mogę oduczyć go pica nocą dizś jak nie dalam butli to darł sie z godizne mimo że pił o 24 a nastepnie o 2 chciał kolejne 100 ml picia..nie wiem co począć,ale coś wymyślę ........i wyszorowałam łazienkę. Pszczoła, Dalka,Nesia,Carla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miłego dnia a to Dominisia nam niespodziankę sprawiła 🌻 Niuninko trwajmy w przekonaniu ze do nas kolejne dizs przy podpisywaniu listy dołączą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciesze sie razem z Toba!!!!!!!!!!!!!! Ucaluj Krzysia!!!!! Przytulam Ciebie, poglaskaj brzusio!!!!!!!! .,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, nina tez budzi sie w nocy i musi dostac butle, pare razy :-( Powinnam ja tego oduczyc jak chce by zaczela przesypiac nocki ale ciezko mi sie do tego zabrac. Jak cos wymyslisz daj znac. Buzka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do gratulacji 🌻 Dominisiu, to będziesz znów lipcowa??? fajnie :) chcę już zimę! jeśeń mnie wykańcza... jestem wypluta, gdybym nie była inkubatorem, nadawałabym się wyłącznie na śmietnik :o i nawet nie mogę się upić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu gratulacje :D. To teraz będzie siostrzyczka dla Krzysiaczka ?? Pada i pada ale my twardo po dworzu śmigamy. Kulin w wózku pod folią my mokniemy :). Jest fajnie :D. Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dominisiu GRATULACJE🌻🌻🌻 Mi ostatnio teściowa zadała pytanie czy nie myślimy o siostrze dla Adiego???byłam w szoku;)powiedziałam że myślimy ale tak za 4-5 lat:p no i żeby tak się trafiło że będzie dziewczynka:) choć jak będzie wcześniej to się nie załamie:p Gruby miesiu Ty to masz wesoło z Twoja ferajną:)a jak tam odczuwasz ciążę ???jakieś mdłości???brzusio rośnie??:) Nie lubie też takiej paskudnej pogody:(dziś wyjdziemy trochę na spacerbo mały zawsze inny niz jak siedzi cały dzieeń w domu zaglądajcie kobitki na nasze forum:)pozdrawiam miłego dnia idę posprzątać trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dominisiu GRATUUJę!!!!!!!!!!!!!!Super:D A pamiętam jak rozmawiayśmy,że może kiedyś....... U nas nawet słoneczko się uśmiecha troseczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstali, ubrali i szykują śniadanie :D. Zapraszam na herbarke i bułeczki z wszystkim co dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Dominisiu-gratulacje, i oby sie nie urodziło znów 13.07:P Nas nie bedzie przez jakiś czas, trafiła mi sie okazja wyjazdu do rodziców, za godzinę odjazd:D Mały kaszle juz od 3 tygodni, zaflegmiony , ale bez zmian na oskrzelach. P. doktor wypisuje coraz to nowsze leki, a ja i tak połowy nie wykupuję po konsultacji z chrzestną małego:O Teraz wypisała nam lek za 3,20, a ponieważ jest wziewny, to tuba do niego-27 zł:D Śmiech na sali, zaraz Truteń mi da znać, co Arleta na to:D Dobra, spadam konczyc sie pakować. Dobrego tygodnia Wam zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chcialabym jechac do rodzicow!!!!!!!!!! Ale dopiero na swieta pojedzeimy. Kolejny dzien siedzimy w domu, nic mi sie nie chce. Nie lubie jesieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi lekami to już tak bywa ,Julka ma jeden lek refundowany za który płacę 96groszy ,a do tego musi brać witaminę B6 i mg za 18zł:) Niuninka trzymaj się jesień niedługo się kończy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ będę narzekała mały ma noce płaczliwe pobudki juz od kilku dni..myslę że to idą zęby-trójki ale gryzie mnie jak penetruje jego paszcze i nie wiem czy cos tam idzie. Jest ostatnio bardzo przekorny i nieposłuszny-mamy juz blokady na szafkach kuchennych i lodówce,za to otwiera szufladę z ubrankami,,przesuwa łóżeczko,wyrzuca buty z szafek..chodzi spać o 22 z wielkim rykiem a budzi sie24.2,3 i o 7 wstaje na dobre..w ciagu dnia ma drzemke taka jedną ok 12(waśnie teraz) i trwa ona do 13.30-14.A juz tak ładnie sam zasypiał... choc pobudki zawsze były teraz sie nasiliły..podaje nurofen,daje pić,tulę..ale w myslach zlym słowem rzucam Ciagle tylko woła am,mniam i ciągnie mnie za bluzkę do kuchni,wskazując palcem na coraz to nowsze smaki...choć wiem ze glodny nie jest bo ma stale pory posiłków.Wykańcza mni9e to jego maruderstwo i wszedobylstwo,za moimi nogami jest zawsze gdzie sie ruszę.. Kocham mocno malca ale niewyspanie i stosy referatów które czytam nocami robią swoje.. Uczy sie szybko npostatnio ładowarke przyniosł i dobrą stoną do kontaktu próbował podłączyć...struchlałam jak to ujrzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo .. mamulki i dziubulki... ❤️ jeszcze troche mnie nie bedzie ;) u nas wszystko po staremu :) to znaczy prawie heheh .. nalozylo sie troche praca brak netu .. i maly co wszedzie wlezie hehehe jestem wlasnie u tesciow i mam okazje napisac ;) sciskam mocno 😘 do milego Nuninka 😘 Ela 😘 Dominisiu gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gruby Misiu trzymaj sie cieplutko i zdrowiej 😘 Gumi wszystko bedzie dobrze ja trzymam dobre fluidy dla Ciebie Dalka :D zdjecia zmiany hehe fryzurki jak bedzie Nesiu ... ty nasz pracusiu kochany 😘 Pscolka przyjemnosci u rodzicow !!! Mamo Natalki 😘 TPM 🌻 Isiu .. mam nadziejej ze mieszkanko tuz tuz ... :D Iwka :D znikam ... ale jeszcze tu ..... wrocimy jak mawial Linada w psach !!!! i dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×