Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

CZeść dziewczyny,byłam pare dni u mamy ale nie ma to jak u siebie:D Dalka życzę wam conajmniej 77wspólnych rocznic🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalko ładna rocznica 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Moje dzecko powoli przechodiz na jedną drzemkę w dzień..ja jakoś nie mogę do tego przywyknąć bo zawsze miał dwie lub trzy po godzinie lub półtorej teraz jest jedna dwugodiznna i koniec..buszuje biega i się cieszy, energii ma za nas wszystkich,a pada o 21 wstaje punkt 6-ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupujemy mieszkanie... Podpisaliśmy umowę przedwstępną, dogadaliśmy się w cenie (tu ciężkie westchnienie węża w kieszeni) i co do ostatecznej finalizacji sprawy. Trzymajcie kciuki cobyśmy wysępili kredyt od jakiegoś banku. Dziękujemy za wszystkie dobre fluidy wysyłane do Krosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 😘 Isiu ... trzymam kciuki .. :D :D :D :D Nesiu ... co do Twoich pytan ... u nas podobnie monotonia jedzienia heheh .. parowka jajeczniczka .. jogurt .. pyszne ciasteczko .. heheh z czekolada .. mleczna kanapka .. slone paluszki heheh tez wydzielane :D :D :D :D :D wlasciwie to tak jakbym czytala siebie z tym jedzonkem .. do tego ryz i makaron heheh je maly chetnie :) inspiracji na ten czas mi brak hehehehehe jesli chodzi o lozeczko .. nie mamy takich klopotow maly jak zasnie tak sie obudzi ... ?? nie wiem jak on to robi .. ??? tak poprostu spi choc z przerwami ale tak jest Bunt ... nie reaguje na niego ... krzyk placz jesli czegos nie dostaje...wtedy interesuje go czym innym stram sie odw.. uwage poprostu nie mam innego pomyslu na to .. jesli cos mu sie ni epodoba to glowa idzie w ruch wali o co popadnie potem idzie do mnie i pokazuje aaaa ... mamusi musi prztulic ... ostatnio zauwazylam ze czscioszek z niego hehehe.. domaga sie mycia zebow .. i jak raczka sie ubrudzi to trzeba... na.. ten.. tych ..miast ...hehehe ja wytrzec .. !!! ja natomiast mam taki klopot z nim ze gryzie i szczypie ..jest 1na to jakas rada ... ???? a co do stomatologa ... tak wybieramy choc ma dopiero 7 zebow i nie bylo klopotow chce isc na kontrole :) Ele a gdzie zdjecia ???? Gumi supre ze juz jestes ..jakbylo u mamy .. :D Iwka :D :D :D :D :D udane zakupy heheheh Pscolko :D sciskam Was mocno 😘 sciskam mocno stawiam kawke i znikam bo mam mala dorywcza prace heheheh :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my jedziemy dziś do moich rodziców wyjazd ok 17-stej . Dziś jestem w domu to się juz spakowalam...małego też, bierzemy zimowe ciuchy-u nas na wschodize temp bedą niższe niż w Polsce centralnej.Czeka nas 5 h jazdy Co do śniadań u nas króluje kasza i monotonia...mały nie lubi parówek,ale robie mu malutkie kanapeczki i je sobie smacznie je,daje też czasem kanapki z dżemem,smażę jako itp...jogurcik,kisielek,budyń,ciacho.. Aha w ajkiej temp pierzecie zaplamnione ciuchy maluchów-bo plamy mi kurcze nie schodzą jak piorę w 60 stopniach... Carlaaa-zdjecie tylko jedno jest na www.michalko.bobasy.pl -tam ja w nowej fryzurze,a ja czekam na zdjecia Dustinka na boasach-wchodze tam i nie widze nowości Nie bedzie nas do niedzieli wiec żegnam się teraz ciepło mimo zimna za oknem. papapaapa ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu ... dla Toni.. wszystkiego naj ... z okazji 4 urodzin ;) 🌻 Elus zdjecia beda jak tylko znajede aparat ;) sciskam zmykam do obowiakow :) ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Carlaa :) Pszczół! przegonić choroby precz! 🌻 siły dużo Ci życzę... Isiu! to kiedy na parapetówę zapraszasz ;) komu kawy i lodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!!!!! Ninka ma juz 4 dzien temp. Wybieramy sie do lekarza. Co do jedzonka, to u nas tak jak u Was-monotonnie. Slonych paluszkow jeszcze jej nie dawalam, musze sprobowac. Nina uwielbia pomidory i winogrono. Temat zlosc, staram sie przeczekac atak lub zajac ja czyms innym. Spanie w lozeczku, no tak...roznie to bywa, czesto spi z nami ( wtedy spi spokojnie i nie budzi sie tak czesto). Jak spi u siebie to nie slysze by czesto uderzala glowa w szczebelki. Co do mleka typu junior, ja takie wlasnie Ninie teraz daje. Od Nestle. Mala nie chciala juz pic tego poprzedniego. To jest juz gotowe w kartoniku, smakuje b. dobrze. Nina gada coraz wiecej, jest grzeczna i kochana. Gdyby jeszcze nocki wygladaly inaczej. Ale nie mozna miec wszystkiego... Caluje Was Mamusie!!!!!!!!! Co sie dzieje z Sisi????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) pare dni u rodziców licząc na to ,że trochęodpocznę od synusia ,ale niesByłam tety mama mi się rozchorowała i musiałam zająć się domem:( Wybrałam się autobusem więc te ,które kiedykolwiek jechały gdzieś dalej z dwójką dzieci to zdają sobie sprawę jak może wyglądać taka podróż:) W moim rodzinnym domu mieszka też moja siosrta z dziećmi więc był niesamowity gwar i z ulgą wróciłam do siebie:) Przy okazji odwiedziłam cmentarze. Gdy chodziłam do 3klasy podstawówki to zginął mój kolega pod samą szkołą,było to straszne przeżycie dla wszystkich. Dzialo to się pierwszego kwietnia i nikt nie chciał w to uwierzyć :( Zmierzam do tego ,że od tamtego wypadku minęło 19lat i zawsze co roku chodzę na jego grób gdzie nieraz jeszcze spotykam jego mamę ,która ze łzami w oczach dziękuje mi ,że pamiętam o jego synku po tylu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki i szkrabiki 😘 My dzisiaj idziemy do kosciola zapalic swieczke pod krzyzem , za wszystkich, co odeszli i wryli sie w nasze zycie.... tak przykro mi ze nie moge byc przy bliskich memu sercu ... ❤️ ciesze sie ze jest taki dzien w ktorym tak intensywnie o nich pamietamy ... wspominamy ...czujemy ich brak.. i choc po latach serce boli mniej to jednak ❤️ czuje teskni ... mocno teskni ❤️ 😭 Bose aniolki siedza na chmurkach, a kazdy lekko jak piorko fruwa, i kazdy czuwa, cichutko czuwa.... dla wszystkich co odeszli ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś w domu siedzimy. Za oknem halny i deszcz pada. Jak się jutro pogoda poprawi to się brykniemy na cmentarz. Jutro też moja teściowa się wyprowadza. I gdzie ja teraz na kawe będę chodzić. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoła-angina, 40 stopni od trzech dni, z przerwami na działanie paracetamolu. Tobiś-kaszel, antybiotyk nie pomaga. truteń-niewyspany od paru nocy, bo: 1. Służy w/w dwójce we wszelkich czynnościach życiowych 2. Mały cały czas przestawia się na nowe godziny, zdarza mu się więc wstać o 5 rano, a do tego-jak Michaś-przestawia się na jedną drzemkę, i to sobie wyobraźcie, ze wcale nie dłuższą, po prostu zrezygnował z jednej, i śpi tylko godzinę w ciągu dnia. 3. Pracuje do tego, a po nocach usiłuje dorobić do pensji (bez skojarzeń;) Zmęczyło mnie pisanie, tyle więc na dziś. Carlaa, a ja myślałam, ze to tylko Bąk jest taki zmyślny, że celowo wali głową np. w stół (ale nie ze złości) i leci sie przytulić-a potem znów w stół i tak w kółko....urwisy te nasze brzdące.... Nie cierpię cierpieć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczola zdrowia dla Was, sily dla meza!!!!!!! Ja czuje sie juz dobrze, jestem tylko troszke zmeczona- Nina zle sypia, poza tym jesien nie wplywa na mnie dobrze... No i mam dostac okres :-( Wiec tylko odbezpieczyc i wybuchne!!!!! Wogole nie odczuwam Swieta Zmarlych, tu to jest normalny dzien. My z racji choroby Niny na cmentarz nie pojechalismy. Mysle o mojej mamie, pierwsze sw. Zmarlych po smierci babci...A przede wszystkim mysle o mojej przyjaciolce i jej mezu, Boze, stac nad grobem wlasnego dziecka.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pscoł, zdrowia dla Ciebie i malutka :D . Za oknem mała warstewka śniegu, młody zadowolony :). My na cmentać dopiero dziś idziemy, no chyba że zacznie znowu padać to będziemy siedzieć w domu. Kawa dla syćkich, a dla chorych syrop na kaszel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pszczoła zdrówka dla was🌻🌻🌻 Ja też nie byłam wczoraj na grobach:(nie jechaliśmy z tego względu że musiałam pójść do pracki....tak mi smutno było bo to dopiero rok ja mój brat nie żyje a ja ciągle myślę o nim......cieszę się jednak że zdołał zobaczyć Adrianka chociaż jeden raz....... Jedziemy do rodziców dopiero na koniec listopada bo akurat brat by kończył 30 lat i zamówiliśmy mu mszę z tej okazji odemnie i brata blizniaka... Carla z zakupów nic kurtke którą miałam upatrzoną okazało się że jest za duża :( Niuninko fajnie że już lepiej... Elu mój Adi już bardzo dawno ma jedną drzemkę dziennie nieraz nawet ona nie ma godz... no a nieraz i pośpi 3 godz.:) U nas oglądanie Teletubisiów sie udziela Adi zaczoł sie śmiać z takim głosem jak to dziecko w tym okienku:) no i zakrywa oczka i robi a kuku jak nieraz teletubisie ...:)niezły mam ubaw:):):)synek właśnie zjadł śniadanko zdążył zwalić niezłe kupsko;) i teraz nawija ......i jezdzi swoim bum bum :):) U nas troszkę śniegu Adi wyglądał przez okno i tak z ciekawością patrzał co to jest????coś nowego:) idę prać dziś czeka mnie masa prania ciekawe gdzie to posuszę:( buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki :D Pszczolko zdrowka dla Was :D :D :D Gumi tak wczesnie wstajesz ;) Isiu jakies wiesci z placu boju ???? Nuninko 😘 :D odbezpieczona ??? hehehe skad ja to znam .. lepiej nie podchodz .. :D :D :D prawda ;) Iwka szkoda .. moze nastepna bedzie wsam raz :D :D :D Dalka ..czy ja widz\\ialm cos o nalesnikach ???? ja tez chce dawaj przepis bo ja nigdy nie robilam heheh ;) a co do spania ... maly od dobrych paru miesiecy ma tylko jedna drzemke przyzwyczailam sie juz .. heheh ... :D i spi od 30 min do 2 h ale nie czesto mu sie to przytrafia te 2 h mialam na mysli .. wtedy to juz sie martwie dlaczego tak dlugo heheh spi hahhahahahahaha.. :D ok spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzis pobudka o 6.30, wrrrrrrr........ Mala od wczoraj wieczorem ma niezla chrypke i strasznie marudzi, non stop placze, czepia sie nogi i chce na raczki. A ja myslalam, ze jest juz lepiej. Nawet jak goraczkowala to miala super humor. Nina tez juz od jakiegos czasu ma jedna drzemke, poczatkowo trwala ok 2 godz., z czego b. sie cieszylam, teraz niecala godzine. Caluje wszystkie mamusie i dzieciaczki!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię jesieni, nie lubię zimy :( młody też śpi w dzień krótko i tylko jeden raz... pszczólko, nie zazdroszczę anginy... paskudne obrzydlistwo :o kurujcie się 🌻 komu czekoladki na poprawienie humoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumjagoda
Witam:) Carlaa kto rano wstaje..... Budzik nastawiam na 6.25 bo musze ,nie żebym chciała:) dziecko do szkoły odprowadzić trzeba;) Pszczoła zdrowia dla wszystkich. ,Bartuś akurat śpi i rzadko mu się zdarzy druga drzemka,dlaczego??? A rok temu tak ładnie sypiał;) Misiu za czekoladkę dziękuję ,dzisiaj kupiłam sobie ładne kapciuchy z uśmiechniętymi kwiatkami i jakoś tak mi weselej:D Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chetnie czekoladke wciagne :-) Nina sie obudzila i placze placze...Musze w weekend wyjsc sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! Witam nostalgicznie w Zaduszki.Dawno mnie nie było,więc mam spore zaległości.Ostatnie moje doniesienia dotyczyły obaw związanych ze skórą na brzuszku małej i z gorączką.Chyba przechodziła tę trzydniówkę,bo wymitowała i gorączkowałaprzez 4 dni.Na skórę pomogła maśc nagietkowa,ale nadal ma te zmiany,tylko o wiele łagod niejsze-pediatra kazała odstawić danonki itp,jak to określiła-wynalazki.No i a sumie dalej nie wiem,co to było. Natalka jest z dnia na dzień mądrzejrza,ale i cwańsza.Jestem z niej taka dumna,choć i zmęczona jej wymaganiami.Rozumie wiele poleceń,np.żeby podać pilota,buty,kapcie,lalę,bajkęwyrzucić coś do kosza. Wyrazami mama i tata posługuje się już całkiem świadomie.Pytana-jakie masz kłopoty-łapie się za głowę i kiwa z udawaną rozpaczą.Kołysze lalki do snu na swoich rękach lub w wózku i im śpiewa:lulu,lulu.Zapytana pokazuje: oko,ucho,nosek i to zarówno u siebie,jak i u innych,z tym,że oko,to najlepiej u kogoś.Wymawia sporo słów.Ostatnio nauczyła się świadomie mówić ,,tam,,i pokazywać,że trzeba stamdąd coś przynieść lub gdzieś pójść,no i ,,oko,,. Ale jest też z niej niezła złośnica,czasem tak się wkurzy,że aż klaszcze łapkami,żeby jakoś się wyładować-wygląda to wręcz komicznie.Ni i -niestety-wciąż fatalnie sypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chance
f83018991f91c33fe236e3ae6fda5119 motorola-suoneria-cellulare-bella-ciao http://1015-2.ftphost.net/immagine-harry-potter/ prestitoroncoscrivia guerracorsadirettamentetelefoninoinsiemesfondo http://19.1031commex.com/manigliagripvideocamera/ discotecadiabolikaroma orariopulmanlecceotranto http://12.gamecubeguy.com/comitatodisettore/ programmaantivirusgratisit telefoni3 http://11.eggadsmedia.com/viaggioaatlanta/ albergoventotene ricordimediastore http://1010-2.ftphost.net/donna-tettona-gratis/ appartamento-naxos contrattocollettivostudiprofessionali http://1017-2.zenno.info/pratiko-roma/ calcoloammortamentomutuo dizionarioitalianoingleseonline http://3.eggadsmedia.com/autonoleggiomodena/ monferratodimore studiare-esame http://20.gamecubeguy.com/mappaarcidosso/ scarpadanza fe2a824e240589791e198288571fb37f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou wieczorkiem :) Kulin jak większość z dzieciaczków jedna dżemka w południe, przeważnie na spacerze. Później po 20.00 pada i śpiulka do 6.00 w łóżeczku, a później u nas ;) do 8.00. Carla przepis na naleśniki?? Mleko, mąka jajko, olej, cukier. Nie powiem ci jakie proporcje, bo ja to wlewam wsypuje i jest oki :). Wieczorkiem to nawet gofry zrobiłam. Ech te moje boczki ;). Co do osiągnięć Kuliny to tak jak Natalka TPM potrafi oko, ucho, nos pokazać. Jak zrobi kupe to pokazuje na brzuch. Pokazuje jal sie głowe myje, a jak ją spytać gdzie ma zęby, to wywala język :). Mówi mama taaata, Daaa ( zn. Dawid ), żaba to baba :D, to, daj, tuba ( zn. teletubisie ) . A pozatym te swoje dźwięki i naśladowania. jak widzi smoka to warczy, psa to hau, ptaka to ręką do góry pokazuje, a powiedzieć jej że czas się kąpać to złapie mnie za rękę i do łazienki ciągnie heh. Kulinda jest the best. Tymbardziej jak Dawida gania po mieszkaniu z packą na muchy ;). No i jak krzyczy na niegi jak nie chce jeść :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... to ja wpadam na kawke :D :D :D 😘 Mamo Natalki ... ??? juz cos wiadomo ze zdrowkiem ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!! My ciagle siedzimy w domu, Nina goraczki juz nie ma ale ta chrypa. Jak w weekend bedzie ladnie to spacerek zaliczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartuś ucina sobie popołudniową drzemkę ,drugą w ciągu dnia!!!! Mężuś z córcią też śpią ,tylko ja nie:( Zdrówka dla wszystkich potrzebujących:) Wczoraj podcięłam Bartkowi włoski i niezły przystojniaczek z niego się zrobił w nowej fryzurze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×