Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

dziewczyny mam pytanie nieb wiem czy dobrze kojarze ale czy któraś z was albo waszych mężów jest prawnikiem? potrzebuję poważnej porady w sprawie eksmisji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie buszuje przegladajac zabawki. Mysle juz o prezentach swiatecznych :-) no i oczywiscie licytuje sukienke dla Niny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licytacja zakonczona, sukienka nasza :-) Identyczna Ninka miala ale juz z niej wyrosla. Prowadze monolog??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) Ciemna nocka, dzieci śpią ja się byczę :). Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi- Nesia jest prawnikiem może na jej melia pytanie napisz bo cos na forum nie zagląda Niuninka sprytna jestes spokojnej nocy ja już uciekam do ciepłego łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Ja na słówko, w pracy młyn, na aplikacji kolokwium roczne, niewiele widuję swoje dziecko :(:(:( Chcę, żeby ten rok już się skończył!!!! Gumi, Ela ma rację,pisz do mnie na meila. Zmykam do pracy! Całuję Was wszystkie!!! Piszcie, piszcie, piszcie oooo,przygotowania świąteczne - czy wyobrażacie sobie postawienie dużej chionki z bombkami, gdy mamy takich ciekawskich odkrywców i eksperymentatorów w domku? U mnie choinka musi być i to wielka,jak co roku, ale teraz naprawdę zastanawiam się, jak ja ją zabezpieczę przed swoim dzidziusiem. To będą już drugie święta naszych Skarbów, takie bardziej świadome :) Trzecie, jeśli liczyć te, gdy byłyjeszcze w brzuszkach:) Czas leci....co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do choinek :D. We wtorek byliśmy w hipermarkecie, a tam jak to w listopadzie stoi już choinka :D. Uliś podbiegła do niej i zaczęła wszystko dotykać. Mówie do niej powąchaj kwiatka, bo tam gwiazdy betlejemski wisiały :D. No to Kulin za kwiatka i do wąchania. Tak jej się te wąchanie spodobało, że wszystkie bombki w ręce i wącha, ale bombki z brokatem :D, więc całe ręce, nos i buzia świeciła jej się na zielono i żółto :D. Oj w święta będzie hard core :D, wszystkie bombki będą jej, a teraz mam już miejsce coby postawić ładną choinkę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!!!!Ja tez mysle o swietach, juz widze jak Nina sciaga bombki, szarpie choinke itp. Bedzie cudownie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi nie w głowie święta:( Mam teraz bardzo trudny okres w życiu:( Zastanawiam się kiedy znowu się uśmiechnę...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) Nesiu dziękuję za chęć pomocy,narazie staram się zalatwić sprawę u radcy. Niuninka dzięki,chciałabym żeby wszystko wróciło do normy. Przed chwią usłyszałam w moimm regionalnym radiu ,że moja ginka startuje w wyborach do sejmiku wojewódzkiego,ale i tak niech nie liczy na mój głos,bo mam nerwa na nią. Niech już bęzie po tych wyborach bo się słuchać nie chce tych obietnic. Miłego piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mio obowiązków apeluję o podpisywanie naszej topikowej pisty plase ❤️ ❤️ Gumi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja podpisuję, ale mi sie nie spieszy... poczekam z wiadrem kawy :) gumi! nie wiem, co się dzieje, ale czasem musi być gorzej, by potem było lepiej... oby owe \"lepiej\" nadeszło szybciej niż się spodziewasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)) My juz po śniadanku teraz czas na kawkę:) podpisuję listę obecności:D Gumi życzę dobrze załatwionej sprawy i niech pojawi się uśmiech na twojej twarzy:) Dziś u nas ładna w miarę pogoda więc spacerek dłuższy będzie zaliczony:) I dę ogarnąc mieszkanko i wstawić pranko:) miłego dnia życzę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się. U nas też piękna pogoda, więc zaraz spacerek. mamy problem ze spaniem (tzn. my-rodzice, bo Bąk chyba sobie z tego nic nie robi), nigdy nie wiadomo, czy będzie tego dnia spał raz, czy dwa, i czy godzinę, pół czy półtorej:O Chodzi spać regularnie o 19.30, czyli tak jak w \"starym\" czasie, a wstaje jak w nowym-o 5.30:OKtoś mi poradził, zebym spróbowała okiełznać ten żywioł i sterować godzinami snu dziennego. Tak też próbuję uczynic, ide męczyć Bąka na spacerku. PA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś w końcu na bilans roczniaka i szczepienie. Wszystko nam się poprzestawiało. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło że sie odzwywacie... Pszczołko mój mały też niewiadomo kiedy bedzie miał ochote na drzemke np.dziś wstl o 6.30 i teraz padł,a kładę go na noc tak o 20-20.20. Iwko-natchnęłaś mnie na pranie,a propos niego to w jakim proszku i temp pierzesz ciuszki Adiego -te z plamami,bo u nas plamy siedzą jak bomby Dalko-mało płaczliwego szczepienia my juz idziemy w czwartek na to kolejne po roczku Ja nie mysle jeszcze o świetach-zryw mam tak ok 15 grudnia wchodze do sklepu kupuję prezenty i ot.. całe zakupy, w tym roku skromniusio...choinkę mamy sztuczną i na pewno ja ubierzemy,u mojej mamy jest zawsze tak wielka prawdziwa i pachnąca miłego dnia ja podjadam śniadanko i do zadań bieżących sie zabieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi! Wszystko się ułoży i będzie znowu dobrze...ja mam przekonanie, że to jest niefartowny rok i musi się skończyć i wszystko będzie lepiej. Jeśli korzystasz już z pomocy radcy prawnego, upewnij się, że ma uprawnienia i że zna się na sprawach, z jaką przyszłaś, bo niestety zdarzają się prawnicy od siedmiu boleści, którzy zamiast pomóc, zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce sie tylko przywitac!!!!!!! Dzis mamy rocznice slubu cywilnego, chce cos dobrego do jedzonka przygotowac, najpierw wykombinowac co to ma byc. Nina spi. Po drzemce na spacer, pogoda super. Carlaa, odezwij sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Niuninko wszystkiego naj naj z okazji rocznicy ślubu🌻🌻🌻🌻 Elu ja piorę albo w vizirze bonuxie i nastawiam na 60 stopni:) oczywiście koszulki śpiochy i.t.p a sweterki polarki albo piore ręcznie albo w 40 plamy schodzą:) Adi właśnie włączył sobie smerfy:)obejrzy i idziemy kąpać się:) pózniej jeszcze zajrzę pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antwan
648a3d626dd88740b667daf923b39d21 auto-noleggio-crespano-grappa http://1056-8.zenno.info/locandina-il-laureato/ blu-exspress le-fiaba-italiane-i-calvino http://1088-8.zenno.info/bus-due-piani-londra-foto/ donna-moderna agriturismo-delft http://1046-8.zenno.info/linea-guida-igiene-alimento-haccp-ristorazione/ vita-autofilettanti diffusore-mission-m35i http://1034-8.zenno.info/berna-albergo/ vocal-reader terapia-sorriso http://1019-8.zenno.info/calcolo-leasing-excel/ malattia-tartaruga razza-beagle http://1004-8.zenno.info/cd-r-52x-vergine/ elenco-telefonico-dei-numero-cellulare standard-liegi-gent http://1087-8.zenno.info/parabrezza-honda/ pavimento-decorativi assicurazione-tollo http://1082-8.zenno.info/bios-line/ chat-forum-europeo-2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to klikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten świąteczny listopadowy dzień Nesiu cały czas mam nadzieje ze wszystko się ułoży. Nie ma innej opcji. Dzięki za mie słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! Zaraz idę małą uspić( mam nadzieję),więc wpadam na chwilę. Pszczółko,cieszę się,że u Was nieco lepiej-przynajmniej ze zdrówkiem malca.Tobiasz,którego uczę, chodzi do drugiej gimnazjum,tak więc ma ok 15 lat Elu,jasne,że to onjaw alergii!Przerabiamy to samo-małej też powoli schodzi,ale miała fatalnie-brzuszek,boczki,nóżki.Na szczęście buźka pozostawała gładka.Spać przez to nie mogła,drapała się. Dostałam od koleżanki maść,zaczęłam uważać z jedzeniem i robi się ok. Gruby Misiu-cieszę się,że maleństwo zdrowo sobie tam rośnie u Ciebie w brzuszku. Co do butów,to Nati jedzie jeszcze na jesiennych ,,Bartkach,,Kozaczków jeszcze ie kupiliśmy. Kurcze,jak sobie tak patrzę na niektóre matki,dochodzę do wniosku,że mm mało cierpliwości.Po prostu wkurza mnie,jak mała wychciewa,marudzi lub nie wie,czego chce.Za to,gdy ona ma świetny humor,to i ja tryskam radością-niezła symbioza,co? Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×