Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

słodką zuzię juz wdziałam:) o toxo nic nie wiem, ale mała jest super:D wiesz co mój nr gygy: 5210078, zwykle mnie nie widać, jak odgrzebiesz swoje- odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gaduły :) dajcie wiadro kawy :) wszystkie trolle kochają teletubisie, Krzysztof na te stworki reaguje nerwowo :o ja mogę je mieć włączone nawet cały dzień... byle w wersji oryginalnej ;) jakoś mnie wtedy nie denerwują, choćby był odtwarzany 7 raz ten sem odcinek! Tonia za nic nie pójdzie bez Po do przedszkola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misu, masz: > ale bezkofeinowa:P wyglądam dziś jak zdepnięty karton, a miniś najbardziej lubi lalę, chociaż wyskakujący po także ją intryguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym urzadzila pluton egzekucyjny dla tych stworow.... wrrr... no ale nic... to nie mi ponoc maja sie podobac... ;) misiu- wiaderko, nocnik cyco tam sobie zyczysz :) misiu a co je wojtus na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty Julka otruć mnie chcesz? ja kce kofeiny 💤 wstałam dziś za wcześnie, bo Zośka z rana postnowiła sobie pozwracać na kanapę i okolicę :o nie ma to jak 3 chorych dzieci w domu... jedno będzie tylko \"lepsze\" jak czworo będzie chore na raz :o a jak Jaśminka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj flaszkę-kaszkę... ale wczoraj tatuś nakarmił młodego kurczakiem z warzywami własnego gotowania i jeszcze nigdy nie widziałam, żeby mój syn wcinał coś z takim zaangażowaniem, popił nektarem śliwkowym poszedł spać i wcale się nie budził w nocy :D może to jest metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z krzaczkiem lepiej:) właśnie wcina parówki:D generalnie jakoś nawet nie kaszle (może za słąbo klepię?) jak usłyszałam- pół poznania ma zapalenie oskrzeli bądź płuc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Witajcie! Właśnie jestem po obejrzeniu zdjęć niektórych spośród naszych forumowych dzieciaków i śpieszę podzielić się moim zachwytem.Czynię to na forum,gdyż nie powodło mi się wysyłanie komentarzy. Jaśminko-cóż za loki i te spineczki-baaardzo urosłaś,a buźka Ci jeszcze wypiękniała i wysubtelniała,no i jaka z Ciebie elegantka,fiu,fiu! Adrianku-zdjęcie,jak czyścisz ząbki jest super,a ten zalotny uśmiech,istotnie, fajny z Ciebie facet,tak trzymaj! Dustinku-ach,te oczy! Ach ta blond czupryna! Leonardo się chowa przy Tobie.I jaki jesteś towarzyski. Natalko-z Ciebie to już prawdziwa kobiet renesansu,gdzie Ty nie byłaś,czego nie robiłaś?! A te kreacje! Oj,można by mnożyć te zachwyty.Nesia miała swego czasu rację-świetne te nasze pociechy.Muszę podelektować się w jakiejś sprzyjającej chwili pozostałymi fotkami. Tymczasem u nas tak sobie,ale jestem dzielna.Natalka od wczoraj ma zstrzyki-zapalenie oskrzeli.W dodatku pani dr orzekła,że te zmiany na ciele to AZS.więc jeśli ktoś ma informcja na temat pielęgnacji skóry atopowej,będę wdzięczna.Kończę,bo jestem wzywana.Pozdrawiam wszyskich gorąco.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo Mamulki .... pozdrawiam serdecznie kawy chetnie ...... i siekiere ... i papier toaletowy ... bo chusteczki nie wystarcza ... hehhe ... nie przynudzam samopoczuciem do dupy ... zycze milego dnia ... odezwe sie pozniej bo strasznie ..... bardzo ...... mocno sie stesknilam za waszymi literkami !!!!!!! do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! To znowu ja-dziś nie byłam w pracy z powodu choroby Natalii,więc mam trochę czasu na komputer.Liczę,że mi odpowiecie w sprawie pielęgnacji skóry atopowej,bo zawsze mogłam n Was liczyć.Ale wiecie,co? Coś mi tu nie gra...Czytałam,że atopowe zapalenie skóry ujawnia się już około 3 miesiąca,że ma związek z alergią,że atakuje buzię i skórę głowy.A u mojej Natalki buzia i główka gładkie,zmiany wyszły po roczku i są głównie na brzuszku i nóżkach,a lekarka mówi,żeby dalej dawać mleko Nestle i że nie ma co łączyć tego z alergią pokarmową. Jaśminko,więc razem chorujemy.Życzę powrotu do zdrówka! Ninko,właśnie obejrzałam Twoje fotki-rewelacja! Wyglądasz cudnie w welonie,czapkach taty,ponczo,uroczych sweterkach i wszystkich innych kreacjach!No i po raz kolejny muszę komuś pozazdrościć włosków! Moja Natalka to taki łysolek w porównaniu z wszystkimi Waszymi pociechami.Ale ja też długo byłam łysa,a w zerówce miałam piękny,gruby warkocz.Więc jest nadzieja na czuprynę.Chyba,że to geny teściowej,a ona ma liche włosy,grrr.Ale co tam włosy-ważne,aby zdrowa była.Teraz właśnie bawi się zużytymi płytami,które lądują po całym pokoju.Pozdrawiam,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, u mojej toni atopowe zapalenie skóry objawiło się w podobnym wieku jak u natalki! wyszło jej po antybiotyku jakimś pencylinowatym :o a nasilało się jak nosiła kolorowe rajstopki... mleko mogła pić normalnie, głupiałamzupełnie szukając winowajcy... różnie to z alergiami bywa... pielęgnacja: kąpielz dodatkiem balneum hermal, natłuszczanie skóry maścią cholesterolową, a brzydkie zmiany dodatkowo elo-baza krem i w czasie nasilenia zyrtec krople wieczorem... ku mojej radości od lata u toni wielka poprawa :) i tylko kąpiele profilaktyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Aleście się baby rozpisały :D. My właśnie czekamy na księdza, może za godzine dotrze do nas. W sobote odemnie z pracy bal dla dzieci, ale nie wiem czy iść czy nie. Ostatnio w Szczecinie na jednym z takich balów było dziecko z sepsą. Cholerna choroba. Nie miała gdzie się pojawić tylko w Szczecinie i Policach. Z drugiej strony nie mogę przecież wariować przy każdym przypadku opisanym w gazecie. Ech, a Ulin ma ładny strój, znaczy skrzydełka i różdżkę będzie wróżką ;). Chorowitki zdrowieć i to szybko, bo karnawał się skończy i żadnej imprezy nie zaliczycie ;) ( to do dzieciaczków ;) ). Ja na jutro bym musiała jakieś ciacho upiec, bo dzień babci i dziadka u młodego w zerówce. Carlaaa pisz coś a nie z doskoku coś nabazgrolisz. I napisz jak tam bukiet? A tak w ogóle to gdzie Ela?? Znowu się szwenda po rodzinkach zamiast siedzieć z nami?? Moje bejbe opanowało wchodzenie na fotel i łóżko. Jak już uda jej się wdrapać z dupką na fotel, to mi zawsze coś zmaluje na ławie. A to cukier wysypuje, a to telefon zrzuca, lub piloty próbuje demontować. Wieczorem, zamiast leżeć na łóżku, to próbuje przejść z łóżka do łóżeczka. Kiedy tam wpadnie i sobie kark skręci ;). Molestuje Dawida, wspina się na niego, bije packą na muchy i z tym swoim \'\' mama tata\'\' biega po mieszkaniu i roznosi wszystko co w zasięgu jej rąk się znajdzie. Czasami mam ochotę sprzedać dzieci :D i wyjechać w diabły. No cóż, jeszcze 20 lat i odpocznę ;), albo dopiero się zacznie prawdziwa zabawa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też najważniejsza jest lala! Mati ma taką maskotkę z odtwarzająca się pisenką teletubisiową, ekranikiem i przesuwającym się obrazem. Lala nosi za małe na mojego synka buty - bo tak Mati zarządził. Po też jest lubiany, choć nie mamy jego podobizny w domu. Mamy też tego fioletowego pedałka, ale on nie wzbudza w zasadzie żadnych emocji, leży w kącie. Nad teletubisie Mati tak jak Nati przedkłada Domisie, za to domowe przedszkole go nie rusza. Sąsiedzi średni, w kierunku raczej na nie, za to bardzo lubi krecika, którego dostał pod choinkę. Zdrówka dla chorych dzidziusiów!!!! My powoli wychodzimy z drugiego przeziębienia i dzięki Bogu nie skończyło się ono ponownym zapaleniem uszu, mimo, że jeszcze dobrze nie zaleczyliśmy pierwszego, jak Mati znowu się przeziębił. Jutro idziemy małemu obywatelowi wyrobić paszport - bo wszystko zaplanowane na urlop w lutym, tylko o paszporcie rodzice zapomnieli.....i teraz nie wiadomo, czy pojedziemy, czy zdążą ten paszport wyrobić :( TPM! Miło Cię widzieć!!!! Spadam kochane bo jutro od rana fryzjer dla Małego, zdjęcie dla małego i wizyta w wydziale paszportowym wraz z dzieckiem :) Jaki ja mam mu wpisać kolor oczu??? Jeszcze niedawno miał niebieskie, ale tera są....chyba brązowe, albo brązowo-zielone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku....ostatni raz to ja dodawałam zdjęcia na bobasach chyba w .......... maju! Obiecuję niedługo to nadrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na kawkę zapraszam:) T.P.M miło Cię widzieć 🌻🌻🌻 mój mąz ma AZS a objawił sie to w wieku 35 lat więc lekarze się nawet dziwili że to występuje przeważnie u dzieci no ale są też wyjątki:) jeszcze z tym walczymy na okrągło maści i idzie na to kupa kasy:(no ale cóż zrobić ....też stosował kąpiele w balneum herbal no i tak jak miś pisał są maśći elo baza dermo baza i takie tam my akurat mamy robioną ...no i przyjmował tabletki ale silne więc dla dzieci nie mogą być,tylko że gdy sie pojawiło przy tym wysokie ciśnienie to tabletki trzeba było odstawić ..no i tak naprawdę jest leczony ale ciągle się nawraca i nie wiadomo od czego:(:( Carla pisz co tam u Ciebie:) Dalka Ty też rzadziej ostatnio zaglądasz? pewnie świętnie Ulcia będzie wyglądała jako wróżka;) Nesiu racja bardzo dawno nie miałaś zdjęć na bobasach czas się poprawić:):) Adi ogląda Teletubisie ulubiony tez lala albo po też ma branie:):):) piję dalej kawkę i zapraszam do pisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo mamy:D tpm u nas też się zaczęło od zapalenia oskrzeli:( co do atopowego zapalenia skóry nie wiem (na szczęście) kompletnie nic,więc pole do popisu zostawiam misiom;) nesiu🖐️ nawet na bobasach zostawiłam info jakąż to jesteś wyrodną matką;) jestem szalenie ciekawa jak urósł mati!! poza tym powiedzcie mi ile ważą wasze maluchy- pliz, bo jestem ciekawa jak na tle ogółu wypadnie moje baby kasiu:) bardzo miło mi się wczoraj rozmawiało:) mam nadzieję, że uda nam się jeszcze porozmawiać:) zgadnijcie co robią w sypialni: wyciskacz do czosnku, drewniany widelec oraz serwetki? leżą... minia z łaski swojej sprząta w kuchni:) dziś będę wysyłać zdjęcia naszego mieszkania do irenki, więc jeżeli któraś z was ma ochotę zobaczyć-jak żyjemy- dajcie znać:) dalka, pamiętam,że wy też mieliście się przeprowadzać, ale później zniknęłam i w sumie to nie wiem: przeprowadziliście się, czy nie? ok, stawiam wazony, miski i nocniki pełne kawy z mleczkiem 1,5% (właśnie dostrzegłam rzeczoną torebkę u pinkie winkie... zgroza:P ) papa, odezwę się później j 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia! U nas, jak zginie któryś z pilotów, szukamy go w....pralce.Małe przedmioty Mati chętnie też chowa w buty i rano, gdy człowiek się spieszy, w bucie opór - jakiś ludzik, czasami kółko od samochodu. A mojej teściowej Mati raz podrzucił do koszyka, z którym przyszła, świnię! Znalazła ją dopiero w domu i niezwykle się rozczuliła. A ja nie wiem, czy powinna, bo w śpiewającym traktorze farmera miał do wyboru małą owcę, krowę, kogucika i konia a wybrał właśnie świnkę..... :) hihihihihi Lecimy do fryzjera, zrobić zdjęcia i złożyć wniosek paszportowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cholera jasna!!!!!! jak utrzymać dziecko z daleka od łazienki? drzwi nie mogą być zamknięte, bo kotek ma tam kuwetę, a przed chwilą moje dziecko weszło tu z: szczotką do czyszczenia nie powiem czego w ręce i z korkiem do wanny na łańcuszku, oplecionym wokół szyi!!!! ja chyba zaraz oćwierknę:P:P:P jak wytłumaczyć 16- miesięcznemu dziecku, że czegoś do cholery- nie wolno- proszę o wszelkie rady..... nesiu- krzysztof notorycznie w pracy znajduje w swoim plecaku książeczki, misie etc:D powodzenia u fotografa:) papa idziemy jeść śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Kochane kobietki! Dziękuję za rady i wyjaśnienia! Gruby Misiu-dzięki Tobie widzę,że moja lekarka jednak poszła w dobrym kierunku-dostałysmy Zyrtec i robioną masć na bazie lanoliny,wazeliny i z dodatkiem kwasu borego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia! jesli nie masz zamknietej lazienki to WSZYSTKIE!!! detergenty na najwyzsze polki!!! to jest moment, a jak bylam z natalia w szpitalu po tym szkle, to tam bylo kilkoro dzieci po wypiciu roznych chemikali.... pielegniarki mowily, ze to nader czeste, a malo przypadkow, keidy udaje sie uratowac... sorki, ale jestem na tym punkcie wyczulona strasznie... my walczymy aby czegos nauczyc z odstawianiem do kata- mala tego nie znosi.... ja tez chce zdjeeecia!!!!! Nesiu- nam tez sie zapodziala gdzies zapodziala swinka.... moze powinnam poszukac u tesciowej? hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Jeszcze napiszę,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu! łazienka jest już u nas po prostu zamknięta, nie wiem co z kotem, ale wiem,że nie jestem w stanie upilnować małej non stop. a tak w ogóle, to przed chwilą mała mnie rozbroiła: przechodziłam koło jej pokoju, patrzę, a moje dziecko siedzi w koszu na książki i \"czyta\" jedną z nich, szybko cofnęłam się po aparat i obfotografowałam diabełka;) ale mamy dziś obrzydliwą pogodę:o dosłownie pod zdechłym azorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo Mamulki.... Zjesuper fajnie ze piszecie... Nasz syn ma nowe upodobania wchodzi na stoliki krzesla ... stoly wczesniej przestawia tam gdzie che wejsc... np .. na biurko ..wlasnie jestem swiadkiem przestawiania ... moze jak pojdzie spac ..to wreszcie doczytam Was do konca bo narazie to po lebkach a nie lubie tak :( ..teraz ide na aromatoterapie z generalnym myciem i przebieraniem ... Ja poprosze o klapsa ...albo jakies szyszki lub groch ... normalnie ... sie niewyrabiam ... Misiu jak Ty to robisz ???? sciskm splywam ... 😘 ❤️ Kasiu u nas lazienka zamknieta !!! Dalus ... bukiet ma swoje miejsce na kominku .. sliczny .. mojej mamie sie tak spodobal ze musialam go zostawic !!!! ELA GOSIA GDZIE JESTESCIE ???? Julka kawe oczywiscie spijam litrami .. !!!!!!! z wazonow ... i tego niebieskiego tez ... zdjecia oczywiscie kcem .... no i splywam bo mlody w kablach eeeeeeeeeeeeeeeeeee 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł baby :) Julia my już na nowym mieszkamy od sierpnia. Zaraz po Kuliny roczku się przeprowadzaliśmy. Ulka też ogląda tubisie, domisie i domowe przedszkole. Potrafi powiedzieć Po :D i jak chodzimy do mojej siostry to bawi się maskotką Dipsy. Dla mnie ta bajka jest durna, ale skoro jej się podoba to niech ogląda :). Mały dewastator zasypia, więc chyba położę się koło niej i pokimam troszku :D. Dziś trzecie zajęcia z aerobiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski... Na trzecim piętrze mieszkają porąbańcy, ale na szczęście na 4 mieszka fajne małżeństwo, a ona jest w ciąży i ma termin na marzec. Pięknie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! dziewczyny mam pytanie nie karmie juz od maja -czerwca a mam jescze pokarm:( czy brac jakieś tabletki na zatrzymanie laktacji???któraś tak miała???bolą mnie piersi chyba trza wybrać się do leksarza :( pozdrawiam miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Hallo ... Iwka ja karmie jeszcze choc zdecydowanie mniej ... pokarmu mam mniej ale jest ... tez mam zamiar isc do lekarza ..tez slyszalam o tabletkach ...i wlasciwie to nic Ci nie odpowiedzialam heheh ... o ile dobrze pamietam to Pszczolka pislala cosik o tym ale chyba Misiu najlepiej bedize wiedizla heheh i Dalka pewnie tez heheh .. i moze Puzus ktorej dawno nie bylo ;) sciskam slodkich dla Was ... 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem dobry:D > profilaktycznie stawiam kawkę;) podpisuję listę, wysyłam maila i uciekam, ale zajrzę tu za jakąś godzinkę z hakiem:) j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :) Niestety nic o tabletkach nie wiem, Ulka mnie jeszcze nocą molestuje, a ja już nie chce ;). Czas na teletubisie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×