Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Misiu ... wiesz zgaga ... bleeeeeeeeeee mialalm taki moment w ciazy z Dustim .. ze myslalam ze do konca zycia zostanie ... nic nie pomagalo .. a jak sobie z tym radzisz .. ??? Pscolko to ktory to tydzien ... ?? o sankach nic nie wiem .. sniegu tutaj niet wiec nie szukalam ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEH to super ... a tak wogole to Dominisia jest ta 2 ciezarowka o ktorej pisalam hehehe .. a malych Patryczkach nic mi narazie nie wiadomo heheh .... hehe ;) ale kto to wie ... ;) narazie nic hehehehe ;) szzzzzzzzzzzzz ok ja ide lulac malego .... ;) tata w pracy ... dziadkowie sie bawia a nam zostalo zooo hehe mlody rozklada szafke musze zainterweniowac hehe papap 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, nie udzielam żadnych wyjaśnień, dopóki nie dowiem sie, co to patryczki:P A tak serio, to sorry za formę przekazu, ale tak naprawdę nie miałam zamiaru o tym pisa aż do usg, które już niebawem...Tylko Carlaa mnie podpuściła nieświadomie, no i tak wyszło... A co do kosza na śmieci, to moje dziecko raczej kojarzy, co tam powinno lądowac, mimo to wyrzucił swój kubeczek, spodenki na lato i coś mojego też, ale nie pamiętam co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe o ja ciemna masa teraz dopiero doczytalam ... o patyczkach heheheh :P hihihi co do kocha u nas podobnie choc wiele rzeczy laduje obok lub nawet w heheh mlody wie ... Trzymam kciuki za maluszka Gosiu ❤️ myslami i ❤️ m przy Was .. teraz na prawde zmykam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIU - OGROMNE GRATULACJE!!! Daj znac po USG! Trzymamy oba kciuki mocno zacisniete- i te u nogi tez pocwicze... Julia- co z tym dzieckiem z pozaru? Zgaga rzecz straaaszna... brrrr.... ja mialam helikobakter, wiec mnie odwiedza czesto- rannie zawsze pod reka... sanki- ok 50 zeta drewniane... bardziej rozbudowane wiecej... natalka dostała metalowe pod choinke i po dwoch dniach eksploatacji zostały wczoraj zakupione drugie- drewniane. Nie polecam tych metalowych... po pierwsze- rurki jako plozy zle sie sprawdzaja w miastach, przy lekko zasniezonych alejkach- jezdzi sie po asfalcie (plozy klasyczne-plaskie suna po sniegu), poza tym metalowe oparcie bylo wkladane, aby latwiej bylo je przechowywac- i to tez sie nei sprawdziło, bo wypadalo caly czas. Poza tym waskie siedzisko i nozki caly czas spadaly. Zakupilismy duze sanki, z wygodnym oparciem przykrecanym i plozami. Drewniane. Jest i ich jednak potezny minus- na tamtych szalelismy wszyscy- ja z natalka zjezdzalam z górki, patryk z kolega za samochodem brata na uliczkach osiedlowych (czyste szalenstwo ;) ) a na drewniane nei siadziemy bo moga nie wytrzymac obciazenia :) takie mielismy: http://www.allegro.pl/item161431895_kimet_sport_sanki_z_opraciem.html rakie mamy: http://www.allegro.pl/item161315268_sanki_drewniane_dla_twojej_pociechy_polecam_.html a w ogole snieg jest suuuper...szalejemy codziennie... dzis ulepiłyśmy bałwana.. tylko natalka boi sie poruszac w zbyt glebokim.... ale sanki l lubi :) no i duze grudy sniegu musi rozdeptywac by byly plaskate :) Fiona= małpo jedna- Ty to nie mozesz przyjsc normalnie, pogadac jak człowiek??? :P Gumi -pisz wiecej... Ela tez sie opuszcza ostatnio... A pewna panna z krosna mysli ze nas zbędzie półsłówkami... w dupe lać bede za takie zachowania!!! (tylko sie nie ustawiac w kolejke ;) ) (Carla powiem Ci w sekrecie ze jestem absolutną fanką LEGO.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie zwróciliście uwagę na fakt, że większość dwulatków jest szczupła. Teraz przepis na ich sukces w tej dziedzinie staje się dostępny dla wszystkich w tej oto nowej diecie! DZIEŃ PIERWSZY Śniadanie: Jajecznica z jednego jajka, jedna grzanka z dżemem z winogron. Zjedz dwa kęsy jajecznicy, przy pomocy palców, zrzuć resztę na podłogę. Jeden raz ugryź grzankę, następnie rozsmaruj dżem po swojej twarzy i obrusie. Drugie Śniadanie: Cztery woskowe kredki (obojętnie jakiego koloru), garść ziemniaczanych czipsów, i szklanka mleka (3 łyki tylko, resztę rozlej) Obiad: Suchy patyk, dwie dwugroszówki i jednozłotówkę, cztery łyki rozgazowanego Sprite. Zagryzka przed snem: Rzuć grzankę na podłogę w kuchni. DZIEŃ DRUGI Śniadanie: Podnieś z podłogi wczorajszą, grzankę i zjedz ją. Wypij pół butelki wyciągu z wanilii albo jedna buteleczkę farbki do kolorowania jedzenia. Drugie Śniadanie: Polowe szminki w jaskrawym różowym kolorze i garść suchego psiego jedzenia, jedna kostkę lodu, jeśli masz na to ochotę. Popołudniowa przekąska: Liż tak długo lizaka aż się zrobi klejący, zabierz na dwór, upuść do piasku. Podnieś i liż tak długo aż zrobi się czysty. Wtedy wnieś go z powrotem do domu i upuść na dywan. Obiad: Mały kamyk, albo nie ugotowane ziarnko grochu, wepchnij do lewej dziurki w nosie. Wylej sok z winogron na uklepane ziemniaki, zjedz łyżeczką. DZIEŃ TRZECI Śniadanie: Dwa naleśniki z dużą ilością dżemu, zjedz jeden palcami, wetrzyj dżem we włosy. Szklanka mleka, wypij polowę, włóż drugiego naleśnika do reszty mleka w szklance. Po śniadaniu podnieś wczorajszego lizaka z dywanu i zliż włoski, połóż na siedzeniu najlepszego wyściełanego krzesła. Drugie śniadanie: 3 zapałki, kanapka z masłem i dżemem. Wypluj kilka gryzów na podłogę. Wylej szklankę mleka na stół i wychłeptaj. Obiad: Miseczka lodów, garść czipsów, trochę czerwonego soku Spróbuj wyśmiać trochę soku przez z nos, jeśli dasz rade. OSTATNI DZIEŃ Śniadanie: Ćwierć tubki pasty do zębów (jakiegokolwiek smaku), kawałek mydła, oliwkę, szklankę mleka wrzuć do miseczki z płatkami kukurydzianymi, dodaj pół szklanki cukru. Gdy płatki zmiękną, wypij mleko, a reszta nakarm psa. Drugie śniadanie: Zjedz okruszki chleba z podłogi w kuchni i dywanu w pokoju gościnnym. Znajdź lizaka i zjedz go do końca. Obiad: Połóż spaghetti na grzbiecie psa, włóż klopsy mięsne do uszu. Włóż budyń do soku i wyssij przez słomkę. POWTÓRZ DIETĘ, JEŚLI POTRZEBA Mamo N., dzięki za info dot. sanek:) Lubię takie konkrety. I co, Misiu soczku nie wypił, se poszedłszy, i ja sama tu doła topię? Paskudy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA CHCE NADSTAWIC DUPE LIVE !!!!! prosze lej ... Mamo Natalki ... lego ist the best ... mozemy tak dlugie godziny a Duplo nawet fajne jest i nie miesci sie cale w buzi ;) a te drewniane sanki fajne hehe ;) mam podobne w domu hihih zazdrosze wam tych szalenst sniegowych Dustin raczej w tym roku nei pozna zabaw na sniegu :( z prostej przyczyny tutaj jest go jak na lekarstwo :( Hhehe Gosiu to juz nie tylko przepis dietowy 2 latka hehhehehe moj 1,5 roczniak tez to chyba stosuje .. ;) hehe I NIE JESTES sama tylko z nami !!! dawaj ten soczek .. ;) ja ostatnio żre..m hehehe jak glupia w ilosciach tonowych pije tez litrami hehehe kto ma ochote na pizze ;) i zielona herbatke hehe tak dla rownowagi hehe z imbirem ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, Tobiasz też je mniej więcej wg powyższej instrukcji....dzem ma na piżamie, w uszach i we włosach-ostatnio kumpela posądziła mnie, że kręcę mu dredy z tyłu, tak się dżemem zalepił:) to dobranoc, Carlaa soczku gruszkowo-jabłkowego ci leję i zmykam.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEHEH coz mi pozostaje jak lyknac soczku .. pozarlam wlasnie mandarynke hehe ... i soczek tez sie zmiesci ... slodkich snow !!! ide wstawic ta pizze .. hehe moze jednak ktos sie skusi ??? ja czekam na P. maly spi .. chyba poukaldma sobie Duplo heheh ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Natalki..czuwam i śledze niczym sledczy zapraszam na bobasy www.michalko.bobasy.pl czasem brak mi jakiegoś jaja życiwoego,dusza ma mknie niewiadomo gdzie..niczym cygańska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Witam wszystkie mamuśki- zwłaszcza te dawno niewidziane 👄. Witam wszystkie szanowne ciężarówki i te zwyczajne- niezwyczajne matki Polki.. Julio ❤️ Carlaa vel bambo ❤️ Pscół ❤️ Misiu ❤️ I w ogóle dla wszystkich bukiet zimowych 🌻 Co u nas? Wiki wyłazi 13 ząb i chyba zaczyna się powoli bunt dwulatka. Kiedy prowadzę Wiki tam gdzie nie chce albo nie pozwalam jej czegoś robi- płacz. Ale nie histeria tylko żałosny płacz, jakby przed chwilą nabiła sobie dorodnego guza... Remont postępuje. Wczoraj był facet przerabiać instalację wodno- kanalizacyjną. Prawie skończył, brakło mu troszkę materiałów i w poniedziałek ma dokończyć dzieła. Ale jestem zachwycona, facet robi szybko, solidnie i co najważniejsze- tanio. Kiedy to będzie skończone, można będzie kupić i położyć w łazience i w WC płytki. A od tego już tylko krok do gipsowania dziur w ścianach, wyrównania ich, malowania unigruntem i farbami. Potem coś na podłogi (o panelach muszę zapomnieć, kasa się rozpływa) i można iść mieszkać! Taki mam plan, trzymajcie kciuki żeby wszystko się udało. I mam nadzieję, że niczego nie pokręciłam w mojej chaotycznej nieco opowieści. Buziaki for all... PS. Panną to ja byłam do 25.09.2004, potem mi przeszło :D Czy taka wypowiedź was satysfakcjonuje? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!! Witam wszystkie dawno niewidziane mamuśki piszcie dużo Gumi Ela 🌻 Pszczółko GRATULACJE 🌻🌻]🌻🌻🌻 Co do sanek mamy te drewniane co pokazałaa mama Natalki :D:D sprawdzają się dobrze wczoraj Adi z tata śmigali na górce mały w siódmym niebie chichotał ile wlezie:):) taka to radocha dla tych dzieciaczków :) dzis też pójdziemy na trochę więc wezmę aparat:) i będą zdjęcia:) Uciekam się kąpać :) dziś chyba już nie zajrzę bo jesszcze muszę iść do pracy:( Do jutra 🖐️ miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D z góry uprzedzam,że wyprodukuję mega-długiego posta;) widzę, że tu jakiś wczoraj wieczorek wspomnień był:D:D:D pszczółko❤️ dla waszego maluszka i całej waszej trójeczki 👄👄👄👄 trzymam kciuki ze wszystkich sił, na gygy z tobą always- nawet jeżeli generalicja coś będzie marudzić;) elu🌻 michałek jest naprawdę słodki i super, że się odezwałaś:) wróciłaś już do pracy? fiona🌻------ jak zwykle wpadła i wypadła----- odezwij się babo jak tam twoi chłopcy:D misiu- chyba jeszcze tego nie zrobiłam- 👄❤️🌻 najserdeczniejsze gratulacje, oto zacznie w misiowie panować \'król maciuś pierwszy\';) carluś😘 ależ ze mnie wstręciucha, co;)?? też uwielbiałam klocki lego:D cóż to była za cudna zabawa... hmmmm... aż się rozmarzyłam:D:D:D kasiu-mamo natalki😘 co prawda tobie już napisałam, ale jeszcze na forum powiem, że z tą małą zuzią już jest ok, ale ten chłopczyk z mieszkania obok- jest w ciężkim stanie, jest mocno zatruty:( irenko❤️ wszystko wiesz:) gosiu- muszę przyznać, że dieta 2-latka, to także dieta jaśminy (słowo honoru), tylko psie żarcie zastępuje u nas whiskas.... iwonko👄 ja chociaż na małą kawkę cię wyciągnę;) w niedzielę do pracy:( tpm👄- rozumiem cię, wcale nie jest łatwo zostawić malucha... ale musisz się kochana w końcu przełamać. randka nati- cudna:D mam nadzieję, że malutka wróci szybko do zdrowia, czego jej z całego serca życzę🌻 uffff.... to by chyba było na tyle:D stawiam kawę i też ruszam do wanny:) papapappa julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo Mamulki ... :) wpadam na kawke .. i satysfakcjonujacy widok mega postow ;) jak milo widziec stare niki bo pyski trudno napisac ;) U nas radosc przeplatan smutkiem ... nieciekawa pogoda , wizyta tesciow i niestety bardzo smutne wiadomosci od przyjaciol :( zmykam do obowiakow maly zasnal mam chwile na zrobie obiadu Patryk w pracy a kolo gospodyn wiejskich ma spotkanie w kuchni 🖐️ sciskam mocno zapraszajac na wyzerke ... i kawusie 😘 for All i po 🌻 do pozniej 🖐️ na dluzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) zapraszam na kawusię i narazie zmykam bo mój brat blizniak przyjedzie zaraz do mnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc..wstałam kawausia chętnie..bo mialam nocne potyczki..Mały zasnał ok 21.30 po czym od 23 do 2 nocą płakał bo chciał ze mną spać walczyłam nieugiecie..mąż skapitulował bo musiał o 4 rano wstać i jechać do Wrocławia,spał więc dwie godziny....kapitulacja polegała na przeniesieniu sie do drugiego pokoju na materac a mały spał ze mną.. no to maqmy ferie..a śnieg znika.. dajcie młotek by mnie wybudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) U nas już po śniegu :(, szkoda bo Dawid ma właśnie ferie. Młody ma alergie na zwierzaki. U teściowej dwa psy, kot i 10 papug :D, no i wieczorem Dawid oczy czerwone, katar, kichanie :(. Trzeba uruchomić krople ech. Herbatka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D kawa, herbata i młotek ;) wedle życzenia;) jaśmina spała do 7.40,ale k. wychodząc rano z domu zatrzasnął drzwi no i się obudziłam:o później kot zaczął buszować po sypialni i był koniec spania:o a propos śniegu- to wczoraj, kiedy się obudziłam była zima... dziś już stanowczo wiosna:D pszczółka wieczorem źle się czuła:( trzymam za was kciuki❤️i mam nadzieję, że do rycłego zobaczenia👄 co mam dziś zrobić na obiad? mam lenia w d***e... carla👄 trzymajcie się pa! jul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ;) Iwka kawa pyszna ... !!! przyjemnosci 🌻 Ela ... my mamy podobne nocki .. heheh ja wymiekam miedzy 2 a 5 mamy lokatora no i nie ma mocnych ..do pewnego czasu siedzialm przy nim bylam konsekwentna..ale przyszla na mnie niemoc hehe ;) przed wczoraj maly obudzil si eo 24 i do 1 tanczylismy bo on mial taki kaprys muza wlaczona i zabawa na 102 heheh pozniej wyganial nas spac .. no dalej idziemy hehe jak my zaczelismy sie fajnie bawic to on wymiekl hehe ale juz od 8 byl na nogach hehe to cwaniak on ma jeszcze Q10 w organizmie regeneruje sie jak jakis cyborg no .. polezy pare chwil na lozku i zaraz do ataku to chyba jakas nowa generacja Terminatora ;) Dalka przyjemnosci ferrianych heheh i sniegu dla mlodego !!! Pscolko 😘 😘 ❤️ m z Wami Julcia heheh ja bym ci powiedzial ze mam obiad od wczoraj;) to sie nazywa lenia w dupie ... tylko warzywka robie swieze bo heheh ja od paru tygodni z postanowieniem oczyszczenia organizmu .. :( ale cos mi nie wychodzi ... Gumi ... gdzie jestes .. wiem z pewnego źródła ;) ze wczoraj szalenstwa w kuchni byly ... moze jakis sprawdzony przepis .. i jak tam mala w przeczkolu i Twoj niejadek ???? nic nie piszesz !! Misiu jak samopoczucie ??? czy masz moze jakies foto malego ?? ja z przyjemnoscia bym zobaczyla !! sciskam Was mocno zyczac milego dnia i po 🌻 ku dla nie wymienionych do pozniej 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem...mam chwilke to skrobnę.. kupilam sok multiwitamina Kubusia i podczas drogi samochodem (3h)mały wypił tego ze 100 ml no i po jakims czasie od wypicia zwymiotowal jedzienie wraz z sokiem..tak bardzo się wystraszyłam..i bylo tego jak z 2 ostatnich dni...bidulek..tak więc pewnie ten Kubuś podrażnił mu żoładek.... Carlaaa mój maly to tez cyborg z mega energiądzis wstal o 8.50 po ciiężkiej dla wszystkich nocy a drzemkę rozpoczął dopiero o 16 stej... jestem sama mąż ma dalej szkolenie we wrocku.. każda kolejna noc jest dla mnie walką o samodzielny sen malego ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:):) Ale dzis nagadałam się z moim bratem za wszystkie czasy:) już długo go nie widziałam ...on zachwycony Adriankiem w koncu to jego chrześniak:):) U nas też ostatnio noce są z przebudzeniami:( i pije fulll pewnie te suche powietrze od grzejników tyle daje:( U nas wczoraj po południu padał ciągle deszcz:( dobrze że zdąrzyliśmy jeszcze iśc na górkę na sanki:):) fotki sąa właś nie wrzucam na bovasy więc zapraszam www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry..dzis ja jako pierwsza sewuje kawunię Skye,Puza,lFiona...jak żyjecie????? całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:D kawa, herbata i bułki:classic_cool: nawet zaśliniony rogal by się znalazł:P jaśmina wreszcie zaczęła pić z kubka niekapka.... teraz nam już tylko smok został:o do miłego buziax julia p.s. carluś😘 idąc za twym świetnym przykładem wczoraj zrobiłam obiad na dwa dni:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesiu🌻-trzymałam 🖐️ z całej siły:) daj znać jak ci poszło:) stawiam popołudniową kawkę i herbatkę:D irenko:classic_cool: albo naprawisz sobie kompa, albo ja przyjadę i go naprawię:P hehe j;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu i jak po kolokwium...trzuki były trzymane to pewnie piątka będzie. Michasiowi w końcu zszedł napletek,nigdy w siusiaka nie ingerowalam tylko przemywwalam dokładnie ujście cewki,a dizś patrze a napletek schodzi.. przejrzalam najnowsze foty waszych pociech i jestem zachwycona..jakie rozkoszne fajne dzieciaczki. ula Dalki nawet nie bała się Mikołaja... spokojnej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo mamulki !!! 😘 malo mnie dzisiaj bo maz mial wolne heheh ;) po primo ... moc buziakow dla ADIEGO hehehe z okazji 18 miesiecy czyli slawetnego pol roczku ;) teraz nam sie posypia pol roczniaki heheh ;) skundo hehe Julcia to stary malzenski sprawdzony hehe i skutkujacy sposob !!! obiadowy hehe przez zoldek hehe do serca ;) heheh 😘 choc podobno najlepiej odgrzewać siebie na kaloryferze hehehhe ;) NESIU kciuki trzymane .. !!!! i jak ????? Elus kawa poranna przepyszna poprosze jutro ponownie !!! Isiu jak to komp w naprawie ???? a Stachrsky chcial live zaspiewac heheh ;) Pscolko 😘 Misiu jak maludy ??? zdrowotne fluidy dla Was !!! Niuninko mam nadzieje ze niedlugo wracasz ... wiem ze u mamy dobrze hehe ale my tesknimy !!!! 😘 Dalka jak pierwsze dni feriiii ??? GUMI dlaczego si e nie oddzywasz ???? TPM jak mala ??? Mamo NAtalki haloooo ;) 😘 ok spadam spac .... 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×