Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Kobitki moje kochane :D. Ida Święta wielkim krokiem, Pachnie drzewko w Waszym domu. Patrzcie na nie ciepłym wzrokiem, I życzenia złóżcie komuś... Bóg sie rodzi dla nas wszystkich, W stajni płacze tak ukradkiem... Znów odwiedźcie swoich bliskich, I podzielcie sie opłatkiem... Na te Święta co nadchodzą, Życzę ciepła i miłości. Niech Was ludzie nie zawodza, I niech uśmiech w sercu gości... Dla Was wszystkich i dzieciaczków i rodzin życzenia Świąteczne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt!! bez zmartwień, z barszczem, grzybami, z karpiem, Z gościem co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce; Wesołych Świąt!! A w te Święta... niechaj się snuje kolęda! I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt!! a z Gwiazdką- pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie najwięcej- zwykłego ludzkiego szczęścia, radości i zdrowia!!! Życzy Wam czerwcówka 2006!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Sierpniówki -dla WAS i WASZYCH POCIECH : 🌻Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada, niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie!🌻 mamba z dziewczynkami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopadło mnie nagle \"świąteczne\" przeziębienie :( najchętniej święta spędziłabym w łóżku, ale nie mogę tego zrobić dzieciom... wszystkim Wam życzę zdrowego, spokojnego i radosnego świętowania :) i duuuuuuuuuużo BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA!!! i trafionych, wymarzonych prezentów pod choinką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Tego wszystkiego życzą Iwona Robert i oczywiście Adrianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu zdrówka🌻🌻🌻 Mojego małego też dopadło przeziębienie zasmarkany biedak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! Nesiu!!!!!Zdrowia -życzę dziś Tobie, okazja taka nie codzień się zdarza, aby wyrazic słowami,co serce w ciszy codzień powtarza. Szczęścia-życzę Ci również takiego,jak Ty sam pragniesz, bo dobrze gdy będzie przy Tobie, a Ty -czym ono jest-odgadniesz. Miłości-życzę Ci szczerze bo ona filarem jest życia. śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu Ty miłość wzbudzisz. Stu lat-w miłości i zdrowiu, niech towarzyszy Ci szczęście Twój bagaż życiowy-mądrość- przykładem dla innych niech będzie. Spełnienia marzeń najskrytszych niech bedą realne i jasne.Marzenia spełniają się często niech spełnią się też twoje własne! Radości-też życzę Ci wiele by Twoją twarz uśmiech zdobił, a jeśli się czasem zasmucisz to tylko na krótką chwilę. Wytrwałości-życzę Ci także, w realizacji pragnień i celów. Cierpliwym bądz i odważnym, by rzeczy dokonac wielu! Tego wszystkiego z okazji Twoich....... urodzin życzą Ci Iwona ze swoimi chłopakami:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magie Świąt to przyjście Boga na świat,szczęście bliskich osób,smak wieczerzy wigilijnej i wszechobecna Miłość,więc życze Wam magicznych Świąt... Dominika,Jacek i Krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokoju ducha i radości z malucha,zdrowia szczęścia i pomyślności Ela Michaś i Robert życzą Carla dojechała do Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie mamuski dzieci wasze dalej tak jak mopje nic nie mówią ..? czy jest mama jakiegoś bobaska który nie mówi nic składnego typu tata????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że rodzinne świetowanie :) Miłej reszty Świąt zatem... myślała o Was przynwigilii... mam nadzieje, że czułyście ;) całuje, pozdrawiam... do zobaczenia w NOWYM ROKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam świątecznie i bezśnieżnie:) Dominisiu nareszcie się odezwałaś :) Co u Ciebie? Elu mój Bartuś mówi jeszcze am am i mniam mniam:)nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moje małe tata nie mówi ...MARTWIę SIE CORAZ BARDZIEJ NIESTETY... ALE ZACZAł PALCEM POKAZYWAć ..TO PLUS no i juz pokonaliśmy choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Elu nie martw się ...Adi mówi mama tata dada baba daj.... i dużo rozumie też potrafi pokazać paluszkiem gdzie taty bum bum gdzie zegar robi tyk tyk i takie tam :):) Dominisiu 🖐️ jak Ty się czujesz???? U nas trochę poprawa Adi zaczoł troche więcej jeśc :)choć mleko tylko wieczorem :)no ale kupki są jeszcze takie brzydkie może się teraz poprawią zobaczymy..... Pozdrawiam ja objedzona że hej nie mogę się ruszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Witajcie Kochane! Święta mijają nam całkiem przyjemnie,tylko mam wyrzuty sumienia z powodu obżarstwa.Kurcze,jak trzymałm dietę z powodu karmienia,miałam ok fiksę,a odkąd zaczęłam sobie folgować, przytyłam dwa kilko.Jeszcze wyglądam ok,ale już gorzej się czuję i nie chcę,aby to dalej się posunęło.A tak trudno mi sobie odmówić... Natalka dostała super prezenty.Sporo ich,więc nie będę wymieniać-najbardziej cieszy się z takiej lalki bobasa,któr a płacze,mówi,ziewa,śmieje się itp.oraz z odkurzacza-sąsiedzi chyba mniej,bo od wczoraj non stop odkurza,a sprzęt ten,choć zabawkowy,warczy jak prawdziwy.ma zamiłowanie do porządków,jak ja.Dziś np.chciała odkurzyć...masło,które jej spadło z kanapki. W ogóle,to jak zauważyłyscie,ja od pewnego czsu już nie skarżę się na moje dziecko,a zauważam coraz więcej dobrego.Tak się nią cieszę!Jedyne,co nam dalej doskwiera-to kiepskie noce,ale to już trudno,kiedyś też się to zmieni.Elu,Ty jak widzę,nadal się zamartwiasz i nadal niepotrzebnie.Może z Nowym Rokiem to zmienisz? Oglądam czasem zdjęcia Michasia-masz naprawdę super dziecko! A ma mówienie to ma chyba jeszcze czas? Jeśli chodzi o mówienie,to jestem dumna z mojej Natalki-ostatnio nauczyła się mówić : ciocia! U cioci spędzaliśmy wigilię i często jej to powtarzałam,aż zaczęła wymawiać.Mowi też proste zdania,np A co to? A kto to? Oć tam( chodź tam). Wymawia naprawdę dużo,jak na swój wiek,no ,ale ja ,mając połtora roku ,ponoć mówiłam zdaniami i do tej pory jestem gadułką,więc ma to chyba po mnie.Aha-nadal boi się rękawiczek...Pozdrawiam WSzystkich,Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dewayne
500039a70a8b6293e063e886fcf8a38d cornicilegno http://nvrfqt.distonavano.com/testmedicina/ ufficiozevio ragazzadesenzanogarda http://jiecks.distonavano.com/albergopermeetingeconventionscatania/ assicurazionesarnico soggiornonaturagargano http://krwmpq.irritava.com/salaconferenzabenevento/ cameramaleo favignanalapprododiulisse http://noxrqy.ealtrettanti.com/incontrosannazzarode/ agriturismomontorfano supportoparetelcd http://lhgjvu.dichiarato.com/ragazzagorlago/ mobylinesit azzurracollezioni http://excjvi.distonavano.com/tennesseecosefare/ raffaellotelecom incontrofulda http://kanhcd.inopportuna.com/cateneamaglia/ ragazzolioni esattorie http://malhca.irritava.com/coefficientebinomiale/ scienzadelletecnologiaalimentari 9fe5a850ece0a4a3a1e61d2d0ba9e06b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojta po świętach :) czerwona herbata i ciacho dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywam sie, mam neta nie wiem na jak długo. jutro więcej, dzis tylko spóźnine życzenia bożonarodzeniowe, i podziękowania za życzenia od Was (Julia, Carlaa👄). Misiu, nie oddzwoniłam, bo jak sie pewnie domyślasz-zero na karcie. Jutro dam znać na cafe, jak tam echo (ale w zasadzie dalej nie wiadomo nic). Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Jak po świętach? U nas wszystko odbyło się zgodnie z planem, bardzo sympatycznie i tradycyjnie. Jestem bardzo zadowolona. Mati był aniołkiem i rozdawał prezenty, strasznie się przy tym ciesząc. Nie wytrzymał psychicznie ilości prezentów, już przy czwartym kategorycznie odnówił dalszego rozpakowywania....hihihihihi, za dużo emocji....jaki on był podekscytowany..rewelacja...najbardziej przypadł mu do gustu odkurzacz i nim bawił się resztę wieczoru. Pozostałe prezenty rozpakował następnego dnia a w drugi dzień świąt poszliśmy do wujków i powtóka z rozrywki...znowu masa prezentów, ale Mati by już wprawiony :) i rozpakował wszystkie :) Iwka!!!!!!!!!!!!! Ślicznie dziękuję za życzenia, to NAJPIĘKNIEJSZE życzenia urodzinowe jakie dostałam w tym roku!!!! Całusy dla Ciebie!!!! Troszkę mi też wstyd, że nie odwzajemniłam się w porę, ale moje tłumaczenie jest prowizoryczne - calutkie święta nie tknęłam laptopa. Przyjmij więc dzisiaj, spóźnione, ale nie mniej serdeczne życzenia na Twoje urodziny - oby Pan Bóg błogosławił Tobie i całej Twoje Rodzince! NIech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i powiodą wszystkie plany!NIech wszystkie dni będą radosne, uśmiechnięte i wesołe.Bądź zdrowa i szczęśliwa i zawsze pamiętaj o naszym topicu :):):) Gumijagódko! Dostałam od Ciebie uroczą kartę pełną różowych tulipanów i najlepszych życzeń - dziękuję bardzo za pamięć!!! Bardzo mi się ciepło zrobiło na serduszku, DZIĘKI :):):) Jesteś KOCHANA!!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Witajcie poświątecznie! Pszczoła,fajnie Cię znów czytać. Nesiu,gdy przeczytałam opis reakcji Matiego na prezenty,to jakbym moją Natalkę widziała .I wyobraź sobie,że ona też dostała odkurzacz,a nawet dwa( jeden został schowany) i też uwielbia się nim bawić. Mamo Natalki-dziękuję za prześliczną kartkę.Twoja Natalka jest słodka i taka duża! Wiecie co dziewczyny-bardzo brakowało mi Dziadka przy wigilijnym stole-jego żartów,jego poganiania wszystkich,bo kolacja stygnie.Tak mi smutno,że nie ma już tylu moich bliskich-mamy,ojca,babci,dziadka....Dobrze,że mam Jarka i Natunię... Dziś Natalka poszła na parę godzin do nianii,bo po świętach narobiło się bałaganu,no i nie chciłam,by miała za długą przerwę.I tak już znów stała się przylepą mamusi i chce być dużo na rękach. Kurcze,zauważam u siebie niebezpieczną cechę-gdy ktoś powie coś nie tak na Natalką,mam ochotę być agresywna.Np.dziś w rozmowie z siostrą męża,która dziwiła się,że mała ma tak mało włosów i opowiadała,jak to jej córka w wieku 6 miesięcy nosiła kucyka,z trudem powstrzymałm się,żeby nie być złośliwą.A przecież nic takiego nie mówiła....Oj,źle ze mną. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! zapraszam na kawkę:) Pszczoła T.P.M fajnie Was czytać:)zaglądajcie częściej:):_) pozdrawiam buzka narazie muszę uciekać bo zaraz do pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie! Wzielam sobie tego iplusa na probe, wiec czasem do Was zagladam... ale puuustki :) Dziewczyny- pisze, zeby sie z Wami podzielic radoscia!- W nocy spadl snieg wiec jest baaaaaajkowo!!!! :) :) :) Pozdrawiam z bajecznego Szczyrku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki!!! Zaglądam dzisiaj, żeby złożyć życzenia najserdeczniejsze na nadchodzący Nowy Rok!!! Szampańskiej zabawy, odespania nocki, dzidziusiów, które będą spały jak Aniołki mimo sylwestrowych fajerwerków a w NR 2007 spełnienia marzeń, dla starających się - nowych istotek w brzuszkach, samych radosnych chwil, realizacji wszystkich noworocznych postanowień i w ogóle wszystkiego NAJLEPSZEGO, moim forumkowym PRZYJACIÓŁKOM :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
POzdrowionka wieczorową porą.Zapraszam na www.yarucha.bobasy.pl Wrzuciłam nowe fotki.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś się dowiedziałam, dlaczego Uli chrzesna nie odwiedziła nas w święta. Pracuje w sanepidzie i w pierwszy dzień świąt musiała jechać do rodziny której 15 miesięczne dziecko zachorowało na sepse, po dwóch dniach niestety małą zmarła. Uli chrzesna nie chciała nas odwiedzać, bierze antybiotyki, coby nic jej nie było i nie chciała narażać moich dzieci na nic. Jak nam dziś opowiedziała całą historię, to normalnie włos się na głowie jeży, a ona musiała oglądać tą małą jak już była w stanie krytycznym z jedną wielką raną na całym ciele. Czasami los nie oszczędza nawet takich maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Sylwestrowy poranek!!!!! zapraszam na kawusię i składam życzonka...... Niech w Nowym Roku świat będzie dla was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Dla tych które idą na bal oczywiście udanego Sylwka:):)dla tych co siedzą w domu także dobrej zabawy w towarzystwie swoich mężusiów:):):)[ja zostaję w domku:D:D:D i zadowolę się mężem:D] BUZIAKI👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka w ten piękny ranek. Za oknem halny lampki obijają się o okno od 4 nad ranem, ale skoro ich jeszcze nie zerwało znaczy że jest ok :D. Laseczki już teraz Wam i Waszym rodzinkom życzę Szczęśliwego Nowego Roku i udanej zabawy gdziekolwiek będziecie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×