Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Hallo Mamulki ... ;) Dalka gratulacje sprzedaży !!!! A ISIA tak kryzczz heheh bo jak remont ma to troszke ogluchla hehehe :) Piszecie ze snieg heheh ja przed chwilka ogladalam zdjecia ktore brat mi przyslal ... z naszego miasteczka... tyle sniegu ze h oh oh oh oh u nsa slonce swiecilo caly czas i choc bylo mrozno to sniegu raczej nie uraczymy w tym roku bo w zeszlym hehe tez nie bylo ... a mebloscianka wyglada hehe tak jak ta brazowo kremowa tylko mamy wieksza witryne heh no i byla o wiele tańsza :D :D wkleje zdjecia to obaczycie a to tak na szybko hehehe http://www.rueck.de/prod_list.asp?wgID=8&katID=1 Mamo Natalki hihihihi co do lozka heheh to co sie przeprowadzamy heh to nowe jestem ciekawa jak mala sie bawila na sniegu .. bo moj brat mial zamiar nawet isc balwane lepic heheh Misiu fajnie ze male juz zdrowsze !!! a jak TY sie czujesz Iwka jak samopoczucie juz lepiej no i mlody ni epozwala dalej pisac ... odezwe sie pozniej ... sciskam mocno do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Carla już leiej dzięki:) jakoś tak od tygodnia brzuch bolał mnie na @ a ona juz 2 dni się spózniła więc właśnie poszłam do łazienki i patrze jest....:D Julcia ja na każde zawołanie:D uciekam spać😴 do ranka miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.... dziś w nocy palił się blok, w którym mieszka moja mama... spaliło się mieszkanie obok niej oraz mieszkanie pod nim, na parterze... pożar spowodował sąsiad, alkoholik, który zasnął z papierosem... mama wyrzuciła jednego naszego psa przez balkon, drugiego nie zdołała, kota nie mogła w ogóle znaleźć... w tym wspomniamy mieszkniu obok, była kobieta z chłopczykiem w wieku naszych dzieci- owinęła go w kołdrę i wyrzuciła przez okno... w tym bloku jest dużo małych dzieci, jedna maleńka dziewczynka (może miała z 2 miesiące,a może nawet nie), zuzia-przestała oddychać... tata ją wyniósł z mieszkania, z ostatniego piętra i karetka odwiozła ją do szpitala... ryczę jak to piszę, bo wyobrażam sobie co czuje matka, w takiej sytuacji... ja ateistka i w ogóle agnostyk, modliłam się w nocy za tę malutką... przepraszam, że w ten sposób zaczynam kolejny dzień, ale po prostu musiałam się z kimś, podzielić tym, co się wydarzyło julia ps. mama wczoraj chciała, żeby jaśmina u niej spała, bo ja rano muszę jechać do centrum coś załatwić, a ona tu będzie musiała dojechać na 7 rano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia to straszne😭 już widzę co czują rodzice tych dzieci....przez jednego takiego nieodpowiedzialnego człowieka... Ja już spijam kawkę i idę pranko robić :) u nas śniegu sporo ładnie biało napewno dziś na spacerek się wybierzemy chociaż krótki:) pozdrawiam miłego dnia zajrzę jeszcze pózniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Komp sie zepsul:( Czekamy na naprawiciela, ale nie mozemy sie doczekac:( Jestem teraz u znajomych, ale generalnie zajmuje się dziećmi, więc dużo nie popiszę (na wasze szczęscie, uff:P ) Julia[usta}wybacz, ze się nie stawiłam pamiętnej soboty wieczorem, ale szlag kompa trafił w południe, a nawet z komóry nie mialam jak wysłac sms-a. Spadam, u nas generalnie ok, śnieg jest i słońce tez, więc chce sie zyc. Misiu, bedzie Małgosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczół, dziś o 15.45 mam mieć usg, jeśli będzie Małgosia poinformuję Cię telefonicznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki :D Julcia 😘 Pszczolko jak milo ze jestes !!!! Iwka ... 🌻 Misiu a czy my sie dowiemy czy bedzie Malgosia ??? sciskam wszystkich mocno zyczac sily i wytrwalosci ...wysylam wiadra dobrych fluidow !!!! do pozniej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś inny musi się postarać o Małgosię, w moim brzuchu mieszka Maciej :D i nie ma najmniejszych wątpliwości... pierwsze, co zobaczyłam dziś na monitorze usg, to jajka w całej okazałości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu ❤️ 🌻 😘 GRATULACJE i buzka w brzuszek !!! teraz bedzie po rowno dwa na dwa hehe lub 3 na 3 ściskamy Was mocno !!! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć ! Kurcze,laski-ja już nie wiem,co począć z moim Promykiem-humor i apetyt dopisują,ennergia roznosi,leki wybrane,a dalej jej furkocze i rzęzi... Na chorą nie wygląda,bo nawet chłopców zarywa( zapraszam na bobasy),ale już sama nie wiem,czy znowu nie biec do lekarza.Julio-wstrząsjaće to,co opisałaś.Przecież każdemu może się przytrafić.Miśku-gratulacje.A jeśli chodzi o smok-Natalka sama odrzuciła go,ma tylko sporadycznie,jak zasypia z nianią,a i to nie zawsze.Trzymajcie kciuki-ja,Matka Polka,wybieram się na imprezę i zostawiam to moje budzące się co chwila dziecko na noc z tatą.Jak my to przetrzymamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dni!!! dwa dni Zośka chodziła do przedszkola i znów chora teraz ucho ją boli :o i jak my pójdziemy na sanki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu gratulacje chłopczyka 🌻🌻🌻będzie po równo:) zdrowia dla Zosi❤️ Pszczółko pisz pisz Carla 🌻 T.P.M idz na imrezę tata napewno sobie poradzi:) pamiętam jak mój mężus zostawał na 3 dni sam i w nocy też sam i jak wróciłam oni zadowoleni dali radę:D WIĘC IDZ BAW SIĘ DOBRZE:):):) ZAPRASZAM NA LAMPKE WINKA:0 MAŁY ŚPI OD 20.25 MĘŻUŚ W PRACY A MI SIĘ NUDZIIIIIIIIIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo wpadam na lampke ;) zakup nowych kieliszkow hehe tez mozna oblewac ;) TPM ... gratuluje planow wyjsciowych trzmam kciuki za pomyslne wyjscie !!! i zdrowka dla Natusi Misiu ❤️ tak mi przykro ... :( wysylam zdrowotne fluidy dla WAS !!! a u nas mlody zasnal jakies 20 minut temu ja wlasnie zrobilam sobie herbatke zielona ale winko tez moze byc .. czekam na P. ktory za jakies 30 minut powinien byc i zrobilam sobie olejkowa kuracje na uda ..wali mnie ale coz oprocz mycia wlosow i malowania rzes nalezmi mi sie cos wiecej prawda ;) heheheh Gumi gdzie jestes ???? Isiu 😘 Julcia ❤️ do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia dla Ciebie lampeczka winka:D:D:D Ty wiesz kiedy się zjawić:):):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka- no ba.... Wiem że mam tu opinię alkoholika... Ale trudno, żyje się raz.. Wznoszę bezczelnie toast za moje mieszkanie, do którego może uda mi się wprowadzić w marcu.. Uda się albo się nie uda. Carlaa, jak twoje bambo- uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po balandze.. To uciekam do mężusia bo mi zimno samej.. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ja też uciekam bo mały sie przebudza:( czy wasze maluchy też dużo piją w nocy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooooooo .... jak to po balandze .. inicjator spylil heheh a pomagier sie grzeje heheh u meza no no no ... Bambo uda mam nadzieje ze sie wykuruja poczekamy zobaczymy heheh czy natura bedzie laskawa !!!! heheheh Iwka pytalas o pice heheh tak tematycznie mlody potrafi wypic oklo 500 ml plynow w nocy a zanim zasnie olo 250 wiec pije jak mamusia uparcie od malego ;) sciskam Was mocno i tez zmykam 😘 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Adi też tak dużo pije:):):) w nocy ok.500ml no i przed snem wypija mleko 300 ml:) do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! wstawać śpichy:) Ja już kawkę piję :) od rana na nogach zaraz idę pod prysznic i muszę iść do krawca.... pozdrawiam....kawa czeka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, dzień dobry:) iwonko, tpm, carla -dziękuję wam bardzo za słowa wsparcia:) przyszłam z kawką, jaśmince wychodzi jakieś zębisko i płakała dziś w nocy nieprzeciętnie. wczoraj byłyśmy na pierwszym spacerku- minia wyglądała jak mały bałwanek:D zdjęcia na bobasach- w formie dokumentu;) z piciem u nas jest tak: w ciągu dnia 3*po ok.100 ml mleka oraz 2* po 300 ml soczku z herbatką, w nocy-nic. spadam, bo chyba wyprodukowała kupkę:P pa j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zaspę na balkonie :D. Śnieg sypie, hmmmm mało powiedziane :D. Młody po górkach szalał, a Ulka z okna krzyczała do niego z okna :D. Ledwo doszliśmy od mojej mamy do domu, takie zaspy nawiało. Fajna zima :D. Na ogrzanie stawiam herbatę w kubku z trolem norweskim :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki :) pisalam niedawno ze chyba nie bedzie sniegu u nas a TU PADA SNIE PADA SNIEG ...Dalka zaspiewam z Toba hehehehehe Misiu ... 😘 co tam wlac do tej owieczki ??? 😘 Julcia heheh zabki piszesz u nas juz sa wszystkie no mlody ma cala plejade gwiazd hehehe 16 sztuk tylko jeszcze wszystkie nie wysoko hehehe ma takie piekne zabkowe schodki hehehe ;) To co pijemy ja zapraszam na kawusi emoze wreszci euda mi sie wypic !! wczoraj nobemnelismy stol hehe i krzeslo ... wreszcie wygodnie nam sie je i siedzi... stol oczywiscie drewniany bo po przygodzie ze szklem wole nie ryzykowac ;) sciskam mocno 😘 i do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, ja to jestem tak leniwa, że jak Krzysia nie ma w domu... to wodę piję, bo nie chce mi się ani kawy, ani herbaty zaparzyć :p hmm... krzesła nowe też by się zdały... bo nasz szmelc ikeowy... nadaje się do ponownego przetworzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×