Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Misiu 😘 :D hehe ano i znachor nie jeden hehe ale nie tak przystojny heheh jakbym chciala ;) nie tylko przeglad by sie przydal ale i przeczyszczenie hehe ;) ❤️ dziekuje za mile slowa 😘 one nie raz sa jak poglaskanie po glowce ;) 😘 co do naprawy przypomniala mi sie secena z filmu nie pamietam tytulu gral tam Robert Wiliams robota ktory wymienial sobie wszystkie czesci aby stac sie czlowiekiem.. dla mnie bardzo piekny film .. zastanawiam sie czy lepiej sie *zrobocic* czy *zczlowieczyc* hehe teraz moze lepiej sie napije .. ;) oczywiscie herbatka zielona z jasminem i imbirem ;) :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na początku tygodnia:) Bartuś od kilku dni woła na picie pitu ptiu:D fajnie to brzmi.Teraz ja ide zrobić sobie małe czarne ze śmietanką pitu pitu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :D Dla mnie też kawy, herbaty, lub coś innego mocnego :). Dziś zostałam brutalnie obudzona przed 7.00 więc pewnie do wieczora to padne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusciutko... pozdrawiamy i nowym ząbkiem się uśmiechamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk \\\\\\\\ jest tu kto \'\'\'\'\'\'\'\' ❤️ www.michalko.bobasy.pl ❤️ ❤️ www.michalko.synek.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta co sie dzieje..wiem że macie czasu mało,ale zaglądajcie choć na poranną kawę lub popoludniową drozdżówke. No wiec moze ja przelamę to milczenie.. u nas kolejne zabki kolejne umiejetności..mały buduje wieżę z klocków (przy mej małej pomocy),jak mówie przynieś buciki i kurteczke to pójdziemy na spacer-bezbłędnie przynosi swą wierzchnia garderobę,pokazuje poszczególne cześci ciala-nawet zabki i język..bardoz isę rozwija z dnia na dizeń,dalej używa języka chińskiego a wlasciwie takiego jak Kaczor Donald...uwielbia ise kąpac i spacerowac w wózeczku ze swoimi pluszakami.Samodizelne jedzenie jogurtu wychodzi mu bezbłędnie Tylko te nocki -ciagle nieprzesypiane,za to w dzień sypia nawet 3 h..kiedys prześpi cala taka mam nadzieję. Jego ulubiona zabawa to chowany-ganiany,nawet na zakrętach nie wyrabi,bo mamy sliskie panele a on buty ma na nogach sekund dwie. Mimo takiej pogody wychodzimy na spacerki,buszujemy po sklepach..dalej jestesmy sami w domku bo maż ma kurs... to tyle od nas i zapraszam do wspolnych posiadówek kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Oj mało nas tu:( Ja w pracy więc tak szybko napiszę :) Elu u nas mały też pokaże gdzie ma ząbki i języczek przy ząbkach się tak pięknie uśmiechnie:D:D:D buciki i kurteczke też przynosi bo chce iśc na spacer nawet buty potrafi sam założyc no ale niestety pprzeważnie na odwrót;)a dzis rano wstał i poszedł po swoją czapkę i sobie założył na głowe i tak chodził to co że uszy wystawały z tej czapki ale to mu pasowało nie mówiąc że jak zauważy moją czapkę to woli ją założyć ale to wtedy nawet mu oczu nie widać hihi No i tylko zauważy że tata sie troszke schyla to on od razu \'\'na barana\'\'i nie ma bata żeby tatuś nie nosił :):):)ogólnie jest fajnie i wesoło moi mężczyzni codzień mnie czymś zaskakują co oni dzis nie robili zawsze jest to coś i przewaznie wygłupy :):)Adi jest bardzo zżyty ze swoim tatusiem :)dobra kończe i uciekam do pracki buzka ps.aaa zapomniałam Adi umie przesyłć buziaki słodko mu to wychodzi;) papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka 26 fajnie że wpadlaś i opowiedziałaś o Adim..slodkie te przesyłane buziaki,a co do czaepk to mały sam je sobie zakłada i paraduje prezentując sie niczym modelka..hah u nas też ten baran jak tylko się schylamy..no bardzo podobne zabawy.. czekamy na inne mamulki z sierpnia 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do buziaków.... Kulin ostatnio cmokała na szczeniaka moich teściów. Biegała za nim i cmokała żeby przyszedł :D. Pojawia się kolejny ząbek, czyli number 7 :). Elu to że nie pisze na forum nie znaczy że tu nie zaglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, ja z poranną kawką;) przepraszam, że mnie nie ma, ale ostatnimi czasy dzieje się u nas dużo (nie znaczy to,że dobrze) i nie mam czasu zaglądać na kafe, ale obiecuję, że będę pojawiać się częściej:) carlunia👄 popieram misia- jako filar musisz być w super kondycji, więc jakiś mały remoncik i come back to us:classic_cool:;) pszczółko❤️ myślę o was cały czas:) trzymajcie się i naprawiajcie kompa!!!! ireno😘 moje serce krwawi:classic_cool: odzywaj się choć czasem na skype\'ie, nasza pracująca dziewczyno:D mamo n:D czy już wszystko ok? jak tam twoje polowanie? elu🌻 gratuluję kolejnego ząbka!! teraz już michałek powinien być spokojniejszy:) iwonko😘 jak zwykle mój zięć wprawił mnie w zachwyt:classic_cool: on już wszystko potrafi:P co u nas: ukochany pies nas wszystkich, bokser o imieniu laluś ma raka, mama walczy o niego,ale kuracja jest bardzo kosztowna, więc może jej nie tyle starczyć sił, co pieniędzy:( jaśminka jest rewelacyjna:D jest ona naszym ustawicznym powodem do dumy i chluby! co potrafi minia... jak każde dziecko ma wyćwiczony schemat: pokaż uszko (pokazuje uszko), pokaż nosek (dotyka paluszkiem noska), pokaż stópkę (macha nóżką), no i na koniec: minia pokaż język i wywla jęzor:P:P:P oto jakich mądrości uczy ją matka:D poza tym świetnie tańczy (rodzaj muzyki nie stanowi żadnego problemu, bo może to zarówno być jakiś koncert na tvp kultura, jak i reklama tv). bezbłędnie przynosi misie i lalę, książeczki itp. wie, że codziennie rano dzwonię do mamy, więc bez proszenia przynosi mi z bazy słuchawkę, a później jak już zacznę rozmawiać, wyrywa mi ją i biega po mieszkaniu wykrzykując coś po tadżycku:P jest ciekawa świata i ludzi, nie boi się obcych. jest naprawdę uśmiechnięta i pogodna. wiecznie buszuje po kuchni, znosi sobie do pokoju różnego rodzaju kwerlejki, nabierki itp i miesza tym wszystkim w... nocniku:P miała już okres,że pokazywała, że chce na nocnik, ale teraz po prostu już po fakcie, przychodzi do nas z nocnikiem (oznacza to, że kupka już \"zamieszkała\" w pieluszce;) ) uwielbia wszelkiego rodzaju piloty, telefony itd- ale to chyba każde dziecko tak ma:D ubóstwia się kąpać- to jest jej czas z tatusiem:D polewają się z pustych butelek, krzyczą, chlupoczą... łazienka praktycznie codziennie jest zalana:P mała nadal pięknie śpi- w dzień od 13 do 15(czasami do 16 i dłużej), a wieczorem kładziemy ją koło 19.30 i śpi tak do 7.30-8.00. waży koło 12 kg jaśmina ma wszystkie ząbki na górze i chyba 6 na dole, w wielkiej przyjaźni i miłości żyje z ww lalusiem (jedzą z jednej miski:P ), a datuje się to od czasu naszego remontu domu i mieszkania u rodziców przez 5 miesięcy:classic_cool: to by już chyba było na tyle:D mam nadzieję, że długość mojego posta satysfakcjonuje wszelkiego rodzaju mamy stęsknione za moją skromną osobą:P trzymajcie się mamulki sierpniowe i piszcie, piszcie, piszcie!!! tysiąc stron na 3-lecie naszych dzieciąt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ... ;) heheh Julka to ostatnie zdanie heheh mnie rozchichotalo ;) kiedys bylo 1000 szkol hehehe ale to bardzo dobry pomysl ;) Dzisiaj córunia Puzuni konczy 18 mc heheh bucha dla mlodej 😘 Wiecie ogladalismy dzisiaj teletubisie heheheh mlody pa pa papal z nimi heheheh ISIA chwl sie tu naten tych miast .. i nie wymiguj sie nogami do dupy czy cos tam takiego ;) U nas byl maly zastoj komputerowy .. cos na laczach ale juz wszystko sprawne ;) ok ja zapraszma na kawe i splywam do obowiazkow ..do pozniej ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka? co to na litosc boska sa kwerlejki i nabierki?????????????????????????? carlus- twoje wyjasnienia mie satysfakcjonuja :P znow w sposob sprytny przebrnelas przez temat :) co do przyjazdu- kiedy to mialoby byc i gdzie? moja tez mierzy naokraglo czapki, wyciaga z szuflad ciuchy i sie stroi- nei mowiac o koralach... a ostatnio u tesciowej przymierzala nawet takie wielkie klipsy... no meksyk... wygladala strasznie :) taka mała-duża... bleeeah... ale przynosi pieluche do przewiniecia, czapke i buty do wyjscia... ale nie mowi nic zrozumialego dla przecietnego czlowieka... piszecie jak ładnie dzieciaki bawią sie z ojcami... my mamy spory problem... i nie wiemy jak sobie z nim poradzic... :( natalia absolutnie nie toleruje patryka... to znaczy nie przeszkadza jej jego obecnosc, ale nie pozwala mu sie nawet wziac na rece... placze, piszczy jak chce sie z nia bawic, bije go (u mnei by sobie na to nie pozwoliła) Patryk na nia krzyczy ale to nic nie działa... jeszcze bardziej sie na niego złosci... nie wiem sama... widze jak go to boli, slysze ukradkiem jak czasem z nia gada i pyta- czemu ty mnie tak nei lubisz? ale mala traktuje go jak zło konieczne... jak u mnei na rekach marudzi i patryk wyciaga swoje i mowi to choc do mnie, to natychmiast sie uspokaja i trzyma mnie mocno zeby on jej nie wzial... fakt ze oni nie mieli okazji byc za bardzo ze soba sami, zawsze jestem ja, albo ktores z rodzicow, ale czy to moze byc ten powod? na nikogo innego tak nie reaguje... przykro mi jak na niego patrze, bo wiem ze go to dotyka... nie robi z tego oczywiscie zadnego problemu, ale widze ze jest mu przykro... macie jakies pomysly???? A! Isiu- co to za praca? zdrac choc odrobinke na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..dziś dzień spacerkowy i porządkowy,wraz z małym odkurzamy -mały sam próbuje odkurzacz włączać i nawet czyscilismy łazienkę Mamo Natalki tez fajna długa i wyczerpujaca jest twa notka-super madra wasza Natalia i taki z niej slodizak na bobasach. Co do zabaw to u mnie jest tak że jak jest maż to mały mnie w ogóle nie zauważa,klei się do taty i go nie wypuszcza,jak nie ma męża to mały za mną (bo za kim innym) przepada...i tylko zabawy ze mna uzanje co nie jest konfortowe..właśnie do mnie leci ,wiec konczę. Myslę że Natka z czasem będzie córusia tatusia..dojrzy do tego. Rzeczywiście jak małego usypiam to zawsze wiem kiedy wchodzi w fazę snu glebokiego wlasnie poprzez takie drgniecie ciała,rączki i nózki.Trochę sie uspokoiłam jak napisałas że córcia wasza też tak ma. Julio twa notka rozsmieszyła mnie do łez. Isiu daj znak życia Pozdrawiamy..do wieczorka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w sklepie obuwniczym... Oto mój znak życia.. Nogi mi wchodzą do d... Dobranoc.. Julio-amore mio ,d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem! pojawiam się i znikam:D > kawa dla sierpniowych mam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... :) Isiu 🌻 powodzenia w nowej pracy 🌻 Julcia 😘 dziekuje za motywacyjne wsparcie 😘 ;) Wiecie co jestesmy po porcji teletubisow hehehe chyba mnie zarazilyscie hehe pa pa po hehe najbardziej mi si e podoba ... mlody jak slyszy pa pa zgadnijcie co robi ..heheh chowa sie do szafy ... u nas tradycyjnie jak co miesiac maly obudzil sie w godzine swoich narodzin .. dzisiaj mamy troszke gosci z tej okazji :D :D :D :D :D :D Mamo Natalki hehe ;) czas i miejsce jeszcze ustalamy ze wzgledu na pore roku oby slonko troszke przyswiecalo i mrozno nie bylo coby pospacerowac chwilke ;) i bylo w przystepnej cenie :) druga sprawa, to raczej pytanie - czy podajecie swoim maluchom Zymafluor lub inne preparaty z fluorem ? Pytam bo wiem, ze te leki od wiekow sa w Polsce dostepne tylko nikt ich dzieciom nie przepisuje, a tutaj jestpewnegorodzaju nakaz stosowania. Jak czytam co opisuje co Wasze szkrabiki robia to musialabym przekopiowac i wkleic to samo heheh dodam tylko jeszcze jedno ze mlody zaczyna pic mleko modyfikowane z przyjemnosca ...przypomne tylko ze stanowilo to dla nas nie maly klopot poniewaz nie tolerowala go.. problem tkwi tylko w jednym nie chce pic tego z proszku .. tak czesto jak to juz przeznaczone od razu do picia na cieplo lub zimno... To na ta chwile ... Sciskam 😘 wypijajac z Wami kawusie i zmykam do obowiazkow ... Pscolko ❤️ Misiu 😘 Gumi 🌻 Dalka ;) Iwka 🌻 Ela :D Nesiu 😘 Puzus ;) Fiona :D i dla nie wymienionych 🌻 🖐️ do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Julia ja kawke jak zwykle poproszę :)dzis szczególnie bo głow mi pęka chyba zwariuję:(..... Dla Dustinka z okazji 1,5 roczku 🌻🌻🌻🌻🌻 rośnij zdrowo.... Ja dzis wolne zaraz biorę się za sprzątanko:)musze znowu przejrzeć szufladę Adiego i troche posegregować bo znowu tam sporo rzeczy małych..... pozdrawiam zajrze pózniej🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ dla Dustinka...haha my też obudziliśmy się ok 8.30 w chwili gdy maly Dustin na świat przychodził. Iwka26-ja wczoraj poczyniłam oproznianie szafy z przymałych ubranek,ba nawet kombinezon rozm98-okazal sie na dizeń dzisiejszy przymały,ale on był niewypalem zakupowym. Nie przespaliśmy jeszcze ani jednej nocy bez budzenia i placzu..szkoda. Carlaa-u nas mleko jest beee i próby z niekapkiem tez nieudane... Lecimy na snieg pozdrawaimy Puza ,Dalka,Nesia!!! co z Wami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i buziaczki dla małego jubilata:D Słyszałam ,że dzieci często budzą sie w godzinę swoich narodzin,trudno mi to sprawdzić u Bartka bo urodził się o 9.12:D:D:D U nas posypało w nocy ,a teraz wszystko topnieje i jest szaroburo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusti buziole maluńki :). Pada śnieg, pada śnieg dzwonią dzwonki sań :). A my uciekamy do teściów zaszyć sie na wsi zabitej dechami :D. Będziemy w niedzielę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Dzieweczki i Dzieciaczki! Ostatnio Ela na gg zwróciła mi uwagę,że wcale nie zaglądam,więc już się poprawiam.Mąż ma pracę non stop przy komputerze,a ja z małą ,więc nie mam kiedy.Pięknie napisałyście o postępach i zabawach Waszych dzieci.Natalka też pięknie się rozwija i z dnia na dzień mnie zaskakuje.Czasem mam wrażenie,tylko się nie śmiejcie,że jest wprost genialna.Rozumie już tek wiele,że długo by wymieniać.Mówi dużo wyrazów i proste zdania typu: tato oć( chodź),mamo daj.Czasem załapie jakiś wyraz nie wiadomo kiedy.Np.ostatnio polubiła rysowanie i ja do niej często mówiłam: daj blok,a ona mi dziś gada: dam blo! I co Wy na to? Najbardziej się cieszę,że jest zdrowa i np.dziś mogłyśmy cieszyć się zabawą na śniegu,bo to długotrwałe pooskrzelowe rzężenie mnie dobijało.Częściowo udało nam się pokonać fobię przed rękawiczkami-zakłada je,gdy widzi u dzieci i przez jakiś czas chętnie nosi,a potem-out.Ale dobre i to.Posłuchałam waszych rad i kupiłam jej takie ciekawe z naszytymi lalami.Nati też jest bardzo towarzyska,uwielbia gości i bywanie w gościach,wtedy jest o wiele grzeczniejsz niż tylko z nami.No i straszna z niej czyścioszka.Gdy tylko jej coś kapnie woła: bleee i muszę od razu przebierać.Nawet jak śnieg jej siędo kozaczków lepił,to ścierała go z nich.To jest czerakterek poprzeczny,nie ma co...Noce nadal do bani. Pozdrawiamy i zapraszamy na www.yarucha.bobasy.pl Bo chyba nikt nas już z foum nie odwiedza( płacze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
No i jak zwykle gapa ze mnie-Stówa dla Dustinka i zaległe życzonka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od sklerotyczek z pyrlandii dla dustiego na 1,5 roczku 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 tpm- zatkało mnie... szczytowym osiągnięciem jaśminy jest \"dam am😭\"- znaczy \"dawaj jeść- w tej chwili!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:D:D:D Piątek juz:) A my na tej samej srtonie co w poniedziałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D 🖐️gumi ireno- to nie było miłe z twojej strony;) ale cóż-wspaniałomyślnie ci wybaczam:classic_cool: nalot, to nalot:P carluś😘 zawsze możesz liczyć na kopniaczka ode mnie:P i na wiaderko kawki też🌻 skye.... już nie mam siły cię wywoływać.... czy któraś z was ma może numer telefonu gosi?????? pszczółko❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane jak tam sie spało no my pobiliśmy rekolrd...w niespaniu mały usnął o 23 a wstał 7.27-szczęśliwy i rzeżki. Dzis przyjeżdża juz mój mąż będzie łatwiej cokolwiek zrobić..póki co żyję w haosie i rozdgardiaszu.Gumijagodo napisz kilka slów wiecej ..jak Julka w przedszkolu jak tam nasz Bartuś..to stronka przejdzie na kolejną { serce]. Mój mąż zakupił laptopa ..decyzję o jego kupnie podjął w kilka dnia,a ja go od 2 lat prosze o zmianę starego popsutego fotela do kompa-póki co bezskutecznie-d€zy dzieciak z niego no i raty do spłaty. TPM- gratuluję naprawdę wygadanej córci.Mój syn mówi 3 polskie słowa..i resztę w języku kaczym...choć dizś mnie zaskoczył bo powiedził cos na podbieństwo słowa mandarynka-kiedy ją zobaczył na stole i kiedy spytałam chcesz wlączyć bajk-powturzył bajka za mna,a niestety on nigdy nie powtarza. kończę bo przyszedł mój smyk całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalne tłumaczenie dla mamy n: kwerlejka vel kopystka- takie drewniane coś, mające na końcu taką jakby gwiazdkę- miesza się tym np. ciasto na naleśniki nabierka- logiczne, że coś czym się nabiera:P w wielkim świecie zwą to chyba łyżka wazowa:P na prowincji🖐️ jest to po prostu nabierka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moich dzieciach napiszę póżniej ,bo teraz muszę je pobudzić Chciałam sie tylko pochwalić ,że mam takie urządzenia jak pisze JUlia:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×