Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

marta😘 kafe czasem ma jakieś beznadziejne zawirowania:o mam nadzieję, że u was wszystko ok:)?? irenko- ofkors, że stanął tam z myślą o tobie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenko!! dopiero zaczęłyśmy, a ty już się zamykasz w łazience😭 nie wiesz, że najlepsze imprezy są zawsze w kuchni?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie,imprezują sobie, jak ja w pracy siedze😭. Następną razą proszę balować popoludniu!!! Kasiu, tak jestem zajęta sobą (nie tylko ostatnio, a generalnie, przyznac to muszę;) ), ze w ogóle mi umknęła choroba Natalki:( Domyslam się, ze sytuacja w pracy z powodu zwolnień nie jest ciekawa i nie dziwię się Twojej niechęci powrotu...Oby sie wszystko wyprostowalo wkrotce. Ela, ja zgadzam się z Nesia co do milczenia Michasia w towarzystwie. Tobiasz, do niedawna taki otwarty i smiały, nagle wstydzi sie swoich ulubionych koleżanek z podwórka, nawet im czesc nie powie... Trzeba przeczekać i tyle. Co do mowy, to jesli Michaś łapie nowe słówka, ja bym się nie martwiła. Tobiś tez gadatliwy nie jest, ale przynajmniej raz w tygodniu cos nowego sobie przyswaja w dziedzinie mowy. No i pomaga spisanie wszytskich słów i wyrazów słowopodobnych:) Ja myślalam,że Bąk tak niewiele gada, ale jak spisalam, wyszło kilkadziesiąt słowek-wynik niezły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta:D ja też chcę spaghetti😭 a jak nie to sobie jutro zrobię pesto:P pszczółko, kto to widział pracować:o jak my opijamy parapety w swarzędzu :P elu- jaśmina co prawda nadal jest niebywale towarzyska, ale słów może będzie z 50 (razem z dźwiękonaśladownictwem): w tym tygodniu do stawki doszło \"koń\" oraz \"ce\" (chcę) no i na pytanie: \"czyja jesteś\" mówi \"TATY\" a później lata jak kot pęcherzem pokrzykując \"taty, taty, taty\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoło: nawet dziś:P tylko skołuj latarkę, bo lamp nam braknie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak na światłości ci zależy, to polecam jutro od rana, dam ci nawet jakąś szmatę, to posprzątasz etwasik po malarzach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak ci zależy na nocy, to możemy w dużym rozpalić ognisko, bo i tak mi sie te panele nie podobają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psia krew- tylko co na to sąsiedzi??? hmmm w sumie, to możemy ich zaprosić upieką sobie może w naszym ognisku kartofelki albo kiełbaski:):P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak robicie ognisko, to chętnie dołączę z moimi krzesłami :) co prawda, krzyś chce z nich zrobić pierwsze ognisko na działce... ale działka jeszcze nie nasza ;) to jedno czy dwa mogę wziąć z sobą! i kiełbasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no misiu im więcej tym weselej, poza tym ognisko na działce, to nie to samo co ognisko w dużym pokoju:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kielbasa to malo węglowodanów, moze byc:P A mój parkiet też słaby, dołączam się:) I dorzucę stare biurko spod Trutnia i pseudo meble z sypialni..Bo zanim małż mi je wyniesie, to wieki miną😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wymiksowuję z imprezki. Muszę jechać na pogotowie, bo mnie krew zalała z wrażenia:P Mam nadzieję, ze szybko mnie kurcze do domu puszczą.PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOO ..... jak milo ... :) tego nam chyba potrzeba !!!!! możemy to przeciągnąć na jutro ?????? zapraszam na wódę z papierochem ... i masę niezdrowego żarcia !!! Hmmmmm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczołko jak zdrowie??? ja nie mam za bardzo co spisywać bo jak sobie policzę w myslach i na palcach to wychodzi mi 30 slów wraz z wyrazami dxwiekonaśladowczymi -deokladnie spisalam i policzyłam dzis po raz pierwszy u znajomych powiedział to to i wszyscy zamilki z wrazenia że on w ogole mowi.. po raz pierwszy bralam od 3 wrzesnia tabletki antykoncepcyjne i uwaga praiwe że wykrwawiłam ise dostalam zakrzepicy-kuracje przerwalismy... widzę że parapetówka w pełni ja sie zapisuję na listę... uwielbiam piątki a jutro znowu mykam do pracy,w niedizele zreszta też bo mam święto szkoły i nauczycile mają śpiewać.."szkoła najlepszym waszym przyjacielem jest"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,wczoraj byłam na zakupach i kupiłam bluzke na chrzest i ubranko dla Bartusia.Chrzcimy 14pażdziernika! Wywalcie moj nr GG,teraz aktualny nr to 10982501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlusiu😘 spokojnie możemy poczekać do jutra;) mój małżonek i krzak wybywają, więc chata wolna:P pszczółko❤️ zgodnie z misiowym zaleceniem: wracaj do nas szybko!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko- jesteśmy... Julio- dla mnie kiełbaska z keczupem plis... Carla- na co Ty zapraszasz????? Elu- Michaś jeszcze nieraz wszystkich pozytywnie zaskoczy! Dominisiu- 🌻 Misiu- jak miło czytać Twoje literki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×