Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

No dobra, wołałyście, wołałyscie-i wywołałyście:D Jestem z powrotem, ten krwotok, który aktualnie uskuteczniam, to-UWAGA- pierwsza miesiączka po porodzie:D Carlaa, że co??Wóda i papieroch?? Ty???? No to jak jutro częśc dalsza imprezki, to idę siły zbierac:)Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam, odetchnęlam... nesiu? a nasz mateuszek dziś świętuje imieniny? to kiełabasa dla niego :D wódki mu nie damy!!! ale wino czerwone wytrawne? komu, komu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoła dobrze że jesteś bo stracha nabrałysmy że coś sie złego dizeje....uff ulżylo mi... a ja czuwam czuwam i ciesze ise ze topik aktywny spis slownictwa na blogu www.michalko.synek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie wódki mi..popiję....toast wzniosę.. Puza wracaj............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat carlusiu😘❤️🌻 czekamy wieczora;) buziaki 🖐️ p.s. of course zarówno jubiletkę, jak i całą resztę zapraszam na kawę:classic_cool: pszczoła❤️ no!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenko😘 rozumiem, że minister w pracy zabawił, że do tej godziny się po necie szlajałaś?:P kiełbaska panelowa- especially for you:D:D:D misiu- rzeknij choć słówko, gdzie ta działka?? i kiedyż będzie ona wasza?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat 100 lat niech zyje nam zawsze młoda osiemnastoletnia Carlaa ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe moja kumpela ma zajebisty opis na gadu: Biegnie Jezus po jeziorze i woła: Tato, daj popływać. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo hehehe... DZIEKUJE......😘 Dziewczyny...... tak za mną chodzi hehe ta wódka i ten papieros ....marzy mi sie taka zadymiona knajpa ...z ta wódeczką z papierochem..już pisałam to Mamie Natalki heh tylko nie laptop a WY przede mną.... trzeba to uskutecznić ...z wypasem opiekunkowym i odpoczynkiem po ...i kacem i aspirynka ...i .. i ... i .... i .... i ... HEHEHEHEHEHHE JULCIA ;) Elus ..;) sciskam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sierpniówy :) Carla sto lat ❤️, idź leż jak kazali :) 🌻 Pszczółko Ty to potrafisz nas nastraszyć:) Dziewczyny mam nadzieję, że Wasze maluchy zdrowe :) ok idę gotować jestem straszną kucharką, nie potrafię się niczego nauczyć bleee:) Całuję mocno i piszcie, będę czytać:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym wywabic plamę po super glu na spodniach diznsowych?? bo wlaśbnie takiej plamy dizs ise doroibiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, setunia dla Ciebie!!!🌻🌻🌻 Ela, najsilniejszy srodek, jaki znam-to vanish w proszku. Ale nie wiem, czy dałby radę:( Bąk mi padł przed kompem..dobrze, ze dzis mamy eucharystię i późno wrócimy do domu, bo co my bysmy z nim do nocy robili:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć.Miałam napisać zupełnie co innego,ale jestem tak wkurzona,jak chmura gradowa chodzę od rana,że normalnie tylko o tej mojej złości mogę napisać.Jaro mnie rano wpienił,bo mówi,że chciłaby kogoś tam na pizzę zaprosić,a ja mu na to,że mnie wcześniej nie uprzedził i nie jestem gotowa.On zaczął marudzić,że ja zero spontaniczności itp.Przecież mnie zna i wie,że ja tak nie lubię. Później ni z tego nie z owego wziął się za mycie okien,bo od tyg jęczę,że mam mdłości na ich widok.Więc ja musiałam z Natą na dwór wybyć, a miałam w planach,że ich wyślę i testy posprawdzam.Potem oczywiście mi się nie podobało,jak firany powiesił(Boże,jestem okropna!).Później mnie wkurzyło,że mała nie chce zasnąć,później że nie chce zjeść .Itd.I teraz zostałam w domu sama,bo mój dobry chłop,co to okna umył i obiad robił,teraz wziął Natalię na dwór,a ja jestem nabuzowaną,złą podłą babą,której ciśnienie zaraz łeb i uszy rozwali. Caarla-stówa dla Ciebie( dobrze,że na masz takiego charakteru jak ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, TPM, ja jestem taka sama, a w ciąży to już w ogóle nie do zniesienia...Co my zrobimy, ze te nasze chłopy nas kochają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczól, jak zwykle dobrze mówisz ;) w lesie byli, grzybków nazbierali... teraz oporządzić trzeba :) o działce więcej napiszę we wtorek, jak wzrosną szanse, że rzeczywiście będzie nasza (jesteśmy umówieni u notariusza na umowę przedwstępną) dzisiaj tyle, że blisko lasu, niedaleko szkoła a na działce brzózka i sosenka :) i jak wszystko potoczy się pomyślnie, to za rok Was wszystkie zaproszę na zlot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlus, Kochana, sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!Niech te pozostale tygodnie szybko zleca a final niech bedzie szybki i jak najmniej bolesny. Buziaki!!!!!!!!!!!!!!!! No Misiu, to nam narobilas nadzieji na spotkanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carluś.. kochana... Ty wiesz.. 👄 A Weronika dośpiewuje swoje \"to lat to lat nie zyje nam!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki MISIU, cos mi wlasnie nie pasowalo. coraz czesciej lapie sie na tym, ze sie zastanawiam, jak nalezy napisac jakis wyraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa :) i jak ktoś życzy to gofry z bitą śmietaną :) Niuninko, półkę ze słownikiem mam tuż pod ręką... czasem zaglądam, jak mnie wątpliwości złapią :p niestety najczęściej jak już wyślę posta... i się przyglądam temu, co nasmarowałam na szybko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam niedzielnie Ja popijam kawkę, mniam mniam. Co gotujecie????????????/ Bo ja rosołwk i pieczarki panierowane mniam mniam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa spóźnione życzonka :* Moja głowaaa :(, Carlaa pisała o wódeczce, papierosku, kacu, głowie itp.... mam to dziś :/ yyyyyyy, a jeszcze to moje się fochnęło na mnie z niewiadomych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłaniam się nisko... Gosiu- ja też pichcę rosołek a na drugie udko z w/w wywaru+ ziemniaczki+ ogóreczek Dziewczyny, polecam wam portal nasza-klasa.pl Pozakładajcie sobie profile, będziemy się mieć w znajomych i w razie potrzeby klikać też tam... Co wy na to? Zmykam bo się znajomi na gg dobijają. Pa! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mnie Q... na omineło..... :( ja po wyczerpujacym weekendzie w bazie macierzystej połączonym z chrztem, na ktorym bylam \"kumą\" ( to sie chiba tak nazywa, co?) padam na pysk... wlasnie wrócilimy do domu i rozpakowalimy sie....z samego rana do lekarza... Carlunia -spoznione zyczenia! NAJLEPSZEGO!!!! i jak juz urodzisz, to juz mnie chiba nic nie powstrzyma przed wizyta u Cię na tego papierocha.... Gosiu- raczej sie nie ludze, ze bedzie OK w pracy po slowach jakie uslyszalam na informacje o dalszej chorobie natalii... nic to, cos sie wymysli.... a fogle to musze sie czyms pochwalic, ale to juz jutro w dluzszym opisie, bo padam na twarz... sciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Stawiam bardzo wczesną kawkę. Nie chcę do pracy, idzcie za mnie proszę 😭 Ok miłego dnia, piszcie coś więcej Mamo Natalki odpocznij sobie po weekendzie:) do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×