Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Jeszcze tylko kilkanaście wpisów .. hehehe ;) Mamulki ... jak to jest z tym czasem ze ciaglöe go brakuje ???? AAAAAAAAAA pochwale sie odpieluszkowany ... czasem z kupa w majtach ;) JUnior rosnie 5150g i 60 cntymertow we wtorek ma 7 tygodni ;) stawiam kawe w tym niebieskim tez !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :) jak się juniorami chwalimy :p to macieńtas dziś 8 miesięcy! ma prawie 4 zęby ;) i próbuje raczkować! i w łapki klaszcze śmiejąc się wciąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu ... buziaki dla Juniora ;) .... Gratki ... taaaaaaaaaaak dzisiaj 30 sty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo ;) Gdzie jesteście .... tylko kilka wpisikow .... a moze jakis annnnkohol to ja stawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dylemat:( MIeliśmy nie iśc na wesele ,które będzie za tydzień i dziisiaj zadzwonił wujek ,że mimo wszystko miejsce na nas czeka,że bardzo liczą na nas ,to ja byłam opiekunką tej panny młodej a teraz dziewczyna już za mąż wychodzi,a ja jej tyłek kiedyś przewijałam.Podjęliśmy z męzem decyzje że nie idziemy a tu ten telefon i nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elou (od razu zaznaczam ze bez PL znakow bedzie bo cos sie skopalo w kompie ) Plasiam za brak zyczen swiatecznych, ale jak zobaczylam ze bez polskich znakow mi pisze laptop to wymieklam :D, tak to glupio wygladalo :). Carlaa gratuluje Dustiemu braku pieluchy. U nas dalej kupka w nocnik, reszta w pieluche. No i Junior tez rosnie jak na drozdzach :). Ostatnio moje glizdy ma ulubione zdanie. Najpierw wola \'\'Mama\'\' jak odpowiem \'\'co\'\' to ona \'\'nic\'\'. I tak w kolko :). Pod choinke dostali znowu sterte zabawek, nie mam gdzie tego trzymac. Znowu lalki, miski i inne wielce potrzebne rzeczy :D. Dzis ostatni dzien na poczcie. Bede miala wiecej czasu na domowe sprawy :D, bo jakos tak ta praca po poludniu to cholercia nie zbyt, bo nie da sie wszystkiego zrobic normalnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jeszcze zyczonka, bo nie wiem czy bede jeszcze na kompie :). Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie. I cos na wesolo Ile razy Miller skłamał, Ile Kwach obietnic złamał, Ile Beger owsa zjadła, Ile Kalisz nosi sadła, Ile Peczak wziął na boku ...TYLE SZCZĘSCIA W NOWYM ROKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak,byłąś też Gumijagodo po swiętach-gapcia ze mnie. Laseczki,ale u nas piknie przyśnieżyło,aż się chce na dwór,na sanki,dzieciństwo raz jeszcze przeżyć z dzieckiem własnym. My sylwester w domciu spędzamy zupełnie sami.Do znajomych pójść nie możemy na prywatkę,bo Jaro ma kolejny nawrót rwy kulszowej,ledwo chodzi biedaczek.A z kolei inni znajomi do nas nie mogą,bo dziecko im zachorowalo.Więc ciekwe,kto zje wszystko,bo mnie coś od rana chętka na gotowanie zebrała i co nieco zrobiłam,aż mnie plecy bolę od stania przy kuchni. Misiu,Carlo-gratulacje dl najmłodszych w rodzince,niech rosną zdrowo! Udanego sylwestra i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, hi ;) tpm, to może my przyjedziemy do Was? bo w naszej lodówce pusto, a małż jeszcze nie wrócił i nie wiem, czy zdąży przed zamknięciem sklepów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo Mamulki .... U nas goscie ... ale chcialam sie pousmiechac do Was z czyms mocniejszym... ja oczywiscie nie moge ... ale doniose co kto woli heheh ;) scisma mocno !!!!! Julka ?????????????????????????????????????????? do dzisiaj !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowym Roku życzę : 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo ... no to kielichy w gore .... spełnienia postanowień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×