Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Niuninka cześć Gratulacje z powodu ruszającego się zębola) Nam już ząbki dolne wypadły i mamy już nowe:) Ale super, że będziecie w Polsce na święta) nie ma to jak rodzinne spędzanie Gwiazdki ) Paulinka też napisała już list do Mikołaja i go "wysłałam" P co tam u reszty??? PISZCIE Kawkę stawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety!!!! Cześć Dziewczyny!!!! Ale ożywienie na forum :):):) buzia mi się śmieje!!!! Skye!!! Pszczółko!!! Niuninko!!! Ela!!! no i last but not least Gruby Misiu!!!!! Gruby Misiu! Twoja gromadka prześliczna - kiedy patrzę na Wojtusia - rety, pamiętam go jako maluszka za naszego spotkania z Kasią, a teraz jeszcze dwójka rodzeństwa i też już odchowane - ale super :) Pszczółko, napisz o Zojce! I o rodzeństwie! Skye - no nie było Cię wieki, ale z Twoim powrotem forum odżyło. Niuninko - super, że przyjeżdżacie do Polski - tu święta najlepiej smakują :):):) Piszcie dziewczyny, piszcie - o wszystkim i o niczym!!! Ja juz bardzo duża jestem, utyłam 18 kg, brzuch wieeeelki, w środku dziewczynka - 850 gram, termin na 1 marca, ale pewnie znowu urodzę wcześniej. Druga ciąża jest dla mnie dużo trudniejsza, jakoś tak wszystko pod górkę, boli mnie krzyż, spojenie łonowe, są dni kiedy nie mogę wystartować rano i muszę zostać w domu a z Matim latałam jak fryga do samiuśkiego końca. Ale jestem mega szczęśliwa!!!! Mati czeka na siostrzyczkę niecierpliwie i juz bardzo o nią dba, głaszcze brzuszek, mówi do niej - jest mega dobrze nastawiony, mimo, że sprzedajemy mu najgorsze wizje, że mała dzidzia tylko je, płacze, sika i robi kupkę, itp - nic się nie zraża!!! Zobaczymy jak będzie w praktyce - w końcu to 6 lat różnicy. Dobra, kończę, bo sie rozpisałam! Całuję Was wszystkie mocno mocno!!! A może reszta Mam się odnajdzie???? Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie odnaleziona :D dzien dobry wszystkim :) stawiam kawe w nocnikach i wazonach :D skye- jak tam michalek? no i paulinka- chodzi do zerowki? nesiu- serdecznie ci gratuluje coreczki :) macie juz jakis pomysl na imie? misiu- dzieci cudne!!! tylko zazdroscic :P niuninko- kochana, czemu twoja sis juz nie mieszka w p-niu mam nadzieje, ze jeszcze kiedys sie spotkamy 😘 elu- gratuluje ci serdecznie drugiego synusia- tak wyczekiwanego przez cala rodzinke!!! pszczolko 😘 carluniu ❤️ przepraszam jezeli o kims zapomnialam, ale wszystkie rowno mocno sciskam i caluje ;) jako dumna mama pierwszoklasistki, musze powiedziec, ze jasmina mnie zaskakuje- w szkole wiekszosc ocen A (z malymi wyjatkami B), z angielskiego "excellent-y"- z pierwszego sprawdziany ( i to w dodatku z matematyki, takze A dostala)- jak wiecie, nigdy nie podejrzewalam mojego dziecka, ze okaze sie az tak dobra uczennica :classic_cool: martycha natomiast to temat na ksiazke (horror w wiekszosci), tak jak moze pamietacie, jasmina choc zywczyk, to byla w miare do ogarniecia i (co najwazniejsze) spala... natomiast ten zboj... przysiegam - szalenstwo i nieustajace chochliki w oczach :D tyle co u mnie, w przyszly czwartek jade do stolicy :D wiec mam wielka nadzieje na spotkanie z mama n. :) caluje kochane mocno i serdecznie, choc zimno za oknem julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu Fiu ...... Zwabiona zachem kawy ..... Julcia ;) Mamulki .... :* Ale tutaj jest do czytania .... z kawa w reku nadrobie .... Sciskam buziole dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... wow... jakie to mile uczucie ...znow poczytac co u Was .... Dziewczyny Gratuluje nowych zebow , pierwszych zebowych wrozek, Dzidzisiow , Pieknej gromadki , pierwszych ocen , Samodzielnej drogi do szkoly aaaaaaaaaaa swiat z rodzina ...... i i i i i i Nie wiem od czego zaczac ... Dusti w pierwszej klasie .... notabene mamy w poniedzialek wizyte w szkole rozpoznanie wraz z pierwsza opinia nauczycielska .... Lubi matematyke jak na razie ... ocen nie maja ... Zebowa wrozka goscila u nas dwa razy na poczatku listopada ... Nicolas od kiedy brat jest w szkole sam w przedszkolu .... juz nie kumpluje sie ze starszymi dziewczynami tylko z Pania ... Pani wydala mu sie lepszym obiektem poniewaz jest zawsze (prawie) jest przyjacielski wrecz uwielbia KOBIETY przytulanie ... Klopot z jakim sie borykami to niedosluch u Dustina ktory byl spowodowany zapaleniami uszu w sposob jaki Dustin mowil przeja Nicolas pracujemy nad tym raz bardziej raz mniej .... To tak szybko co mi pierwsze wpadlo do glowy .... Na swieta nie wybieramy sie do kraju :( Ciesze sie ze jestescie ..... chyba potrzebujemy tego ...skoro wracamy tu od czasu do czasu ... toast ... Kawa w tym niebieskim !!!!! To ja tez zaapeluje!!! Isiu , TPM :* Dominisiu ... pisac wracac ... :* Julcia , Skye, Elus , Misiu , Nesiu , Pszczol, Niuninko sciskam .... i z zawolaniem do POZNIEJ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ale milo Was czytac!!!!!!!!!! Ale sie dzieje!!! Julia, dla mnie lepiej, ze siostra sie przeprowadzila, mam blizej;-)Ale przez to rzadziej bede w rodzinnych stronach. Ostatnio bylam z Nina na Wszystkich Swietych. Brawo dla Jasminki, pilna uczennica! A Martyny nie ogarniasz? :-) Carla, kiedy zorientowaliscie sie, ze Dustin niedoslyszy? Pewnie u lekarza szkolnego, co? U Niny na szczescie wszystko w porzadku, wizyty u logopedy juz zakonczone. Mloda wlasnie szaleje z kolega. Milego weekendu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nowych zębów jest u nas już 8!!! Wszystkie już bardzo duże, dorosłe, nie pasują do małej buźki :) Ale pamiętacie, że Mati też ząbkował bardzo wcześnie i to pewnie dlatego. Ponoć lepiej jak zęby później idą, to potem na starość dłużej starczają! Mati w szkolnej zerówce jest zachwycony, chętnie chodzi, nie marudzi, zbiera znaczki za dobrą pracę (w tej szkole nie ma ocen, w zerówce w ogóle tylko stempelki a potem system punktowy - cokolwiek to znaczy). Julia - przepraszam najmocniej, jeżeli Cię pominęłam - absolutnie bez złych intencji!!!Dyskusje na temat imion płomienne - na czołówkę wyłaniają się Weronika, Adrianna, Ninia, Luiza. Moja propozycja, czyli Marlena odpadła w przedbiegach. Carluś - przykro czytać o niedosłuchu Dustina - czy to pokłosie zapalenia uszka, o którym pisałaś gdy jeszcze forum hulało? My też mieliśmy traumę - Mati przestał chodzić, miał zapalenie mięśni o etiologii nieznanej, najprawdopodobniej autoimmunologicznej, przeszło, minęło bez śladu ale dni w szpitalu, niepewność - strach pozostał....nie ma nic gorszego niż choroba milusińskich... A właśnie, gdzie Mama Natalki, halo halo, prosimy o wpis jakiś!!!! Elu! Ogromne gratulacje za zdany egzamin! Jesteś wspaniała!!!! Niuninka :) Pszczółka :) Skye - wracaj zaraz! :) Gruby Misiu :) Buziaki dla wszystkich!!! Piszcie piszcie piszcie, tak miło czytać Wasze literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Halo Mamulki ... jak milo znow WAS CZYTAC !!!!!! w koncu w styczniu 2012 stuknie nam 7 lat a jak legenda glosi pierwsze 7 jest ciezko potem z gorki ;) Niuninko ... wlasciwie to jak mial okolo 4 lata, do logopedy Dusti chodzi nadal niedosluch sie nie poglebia i wrecz troszke sie cofnal, Nesiu tak to powod tch zapalen uszu. Pamietam jak pisalas o Matim ...masz racje co do niepewnosci i trosce.... Jak zawsze mam wiele pytan i obaw zwiazanych ze szkola .... wiec ciesze sie ze tu jestescie :) Od tygodnia prowadzimy nocne manewry z chlopakami apropo kazdy spi w swoim lozku... zasypiamy ale przychodza w nocy ( nie powiem jest to mile ze jeszcze chca, jak nie teraz to kiedy, coraz zimniej to tez jest cieplej we 4 - ke heheheh )ja ich odnosze oni wracaja ...ja ich odnosze oni wracaja ... ja zasypiam oni wracaja nie odnosze ich ... bo juz pora wstac. Zycze milego wieczoru i spokojnej nocy :) I jeszcze Dalka co u Ulci odezwij sie ;) Sciskam wszystkich razem i kazdego z osobna .... aaaaa i Katarzynki dzisiaj sciskam imieninowo !!!!! Jutro Kawa w tym niebieskim tez :) Do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!! D Nie dam rady tego przeczytać za jednym razem, czas na wielgachną kawę i wracam czytać Buziaczki: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, przeczytałam jednym tchem ufff Carluniu - dobrze, że Dustinek tak dobrze sobie radzi) i powodzenia w przesypianiu całych nocek w swoich łózkach. Choć jak Paula czasem w nocy przyjdzie to też nam cieplej więc ma to też dobre strony:P Nam stuknęło 7 lat we wrześniu i faktycznie teraz jest jakby lepiej bo jakiś kryzys był w zeszłym roku . Nesiu - cieszymy się razem z Wami, że Mati będzie miał siostrę, no i wypadałoby pogratulować takiego dobrego brata) myślę, że skoro teraz ma takie nastawienie to pozytywnie przywita siostrę i na pewno będzie Wam dużo pomagał. Jeśli chodzi o samopoczucie w drugiej ciąży to doskonale Cię rozumiem, z Michałem ciężko mi było do końca dotrwać, ale już niewiele Ci zostało. Michaś też urodził się w marcu:P Mati ma już 8 zębów - to definitywnie rekord) kto da więcej?? U nas są dwa :P Niuninka - Julia babo w końcu jesteś:P To super, że Twoje młodsze dziecię takie ruchliwe:) takie są zdecydowanie fajniejsze:P Tylko z tym spaniem.... ehh w końcu chyba z tego wyrośnie:)i będzie grzecznie spała Jaśminka sobie super radzi, tylko pozazdrościć Elunia - co tam u chłopaków?? Pszczółko, Misiu MIŁEJ SOBOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dopiero jedna dolna jedynka :) mikołaj nauczył się ostatnio wspinać na wszystko, próbując WAs doczytać 3 razy zdejmowałam go ze stolika... buziaki! cieszę się, że jesteście! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, kawa :D nesiu- imie musi sie podobac obojgu rodzicom, wiec sie nie poddawaj kochana :) martusiu- rozumiem i wiem, ze blizej i latwiej wam tam dojechac niz tu, ale sama rozumiesz :P skye - halo! jestem, jestem :) chyba pora jakis obiad sprokurowac, ale len mnie gnebi,bo laski u mamy :) buziaki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... KAWA .... skoro juz sie rozpisalysmy ... to teraz wracam do starych przyzwyczajen KAWA z Wami ;) Misiu ---> Mikolaj jest zwinny i szybki ;) Julcia mam nadzieje ze prokurowanie heheh Ci wyszlo ;) Gosiu piszac ta 7 mialam na mysli topikowa 11.01.2005 ...ale u nas tez bedzie rocznicowa 7 ;) Nesiu marzec calkiem niedlugo poglaskaj brzusio. Mamy dzisiaj spotkanie z Pania wychowawczynia w szkole. sciskam 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa :) Carluś kochana 😘 to co zrobiłam przejdzie do annałów rodzinnych jako najobrzydliwsza breja niedzielna w dziejach świata :classic_cool: :P :D Moje duże dziecko w szkole (swoją drogą zrobiła się ostatnimi czasy zatrważająco kochliwa- na początku roku słyszałam cały czas o jasiu, później na tapecie był mieszko,a od piątku tylko piotruś i piotruś :D ), a małe śpi (deo gratias). tak więc ja, kawa i kot -zasiadłyśmy do laptopa :P a tak swoją drogą- jak dzieciom idzie z czytaniem i pisaniem? jaśmina dostała w czwartek A z pisania ze słuchu, co mnie ogromnie zdziwiło i nawet ją pytałam, czy nie zżynała od tosi (współławkowiczki),ale moje dziecko niezbyt miło rzekło,że spisywanie od tosi jest bez sensu, bo wypisuje ona bzdury :D:D:D no i co jest najbardziej dziwnego- krzaczek pisze ze słuchu (dla ścisłości gryzmoli jak kura pazurem) , ale nie ma szans na to by to przeczytał (jak to w ogóle możliwe????). ostatnio narysowała zwierza zupełnie do naszego kota podobnego, więc jej powiedziałam: - jaśminko: napisz k, o, t. no i co napisałaś? a moje oszałamiająco inteligentne dziecko na to: - dafne???? (imię naszej koty) :D tym optymistycznym i jakże naukowym akcentem zakończę mój wywód dzisiejszy :P całuję dzieciaki, ściskam mamy, nesiu pogłaszcz dzidzię od ciotki julii :D buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babulki Kochane, Tyle piszecie, że aż milo się czyta) 7 lat ma nasz topik! to chyba jeden z rekordów :P :D Julcia - Jaśminka jest naprawdę utalentowana i choć Ty się tak dziwisz:P to w szkole idzie jej świetnie:D Jest naprawdę mądra i masz pewność, że nie odpisuje od koleżanki. Kochane dziecko U mnie jelitówka - pierwsza na ogień poszła Paula - ślicznie dziś drzwi z garażu zarzygała. ehh teraz na nas kolej, czekam na swoją kolej. Nesiu - pogłaskaj brzusio, troszkę Ci zazdroszczę, niestety mój stary nie chciał słyszeć o drugim dziecku więc już nawet nie wspominam o trzecim. Carla, Pszczółka, Elunia, Misiu, Niuninka dla Was buziaczki :) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babulki Kochane, Tyle piszecie, że aż milo się czyta) 7 lat ma nasz topik! to chyba jeden z rekordów :P :D Julcia - Jaśminka jest naprawdę utalentowana i choć Ty się tak dziwisz:P to w szkole idzie jej świetnie:D Jest naprawdę mądra i masz pewność, że nie odpisuje od koleżanki. Kochane dziecko U mnie w domku jelitówka - pierwsza na ogień poszła Paula - ślicznie dziś drzwi z garażu zarzygała. ehh teraz na nas kolej, Nesiu - pogłaskaj brzusio, troszkę Ci zazdroszczę, niestety mój stary nie chciał słyszeć o drugim dziecku więc już nawet nie wspominam o trzecim. Carla, Pszczółka, Elunia, Misiu, Niuninka dla Was buziaczki :) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo moje miłe :) kawa w wazonach, nocnikach, szklankach, filiżankach i innego rodzaju naczyniach- już na stole :) skye- jak się czujecie? jak tę jelitówkę znosi michałek? z dużą siostrą już lepiej? a tak w ogóle, to myślę,że paulinka tak naprawdę weszła na wyższy stopień artyzmu i stąd ów haft w wiadomym miejscu ;) z tą inteligencją krzaczka to ja bym nie przesadzała - wczoraj zamiast firana napisała pirana i kłóciła się ze mną, że to ja jestem analfabetką :P za mną interesująca noc- martyna obudziła się o 2:02 i tak długo się darła, aż jej nie poszłam zrobic mleka- wypiła je i zaczęła się rechotać (hehe- dopięłam swego :P ). rano zaś jedziemy do szkoły, gdy z tyłu dobiega mnie odgłos, takiego jakby "yhmmmmm", "yhmmm"- pytam jaśminę co się dzieje, a ona na to, że medytuje (?!), nie powiem, zaciekawiło mnie, nad czym to moje dziewczę tak rozmyśla o 7:55, więc pytam, jaką myśl zgłębia, a krzak na to : jak pozbyć się szkoły :D:D:D na 10-tą jadę z martyśką na szczepienie- będzie grubo :o muszę ją w końcu wyszczepić :( buziaki i do sklikania :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Mamulki .... Kawa :) > Gosiu sciskamy i szybkiego wyzdrowienia !!!!! Julcia ... napisz prosze jakas ksiazke ... nie jedna kilka ...kilkanascie .... ZROB TO BABO !!!!!! Kupowac bede na peczki i wracac do ulubionych kawalkow .....:* Powodzenia na szczepieniu. Apropo szczepenia czy ponawialyscie szczepienia w wieku 6 lat ???? ja wlasnie doczytalam ze cos trzeba ponowic ....... Wczoraj po wizycie w szkole .... Pani powiedziala ze jak Dustin byl spokojny cichy i grzeczny tak ----> zmienilo sie to ...upatruje winy w zmianie miejsca i koledze ktory siedzi obok.Dustin uczy sie metoda Konfetti szukam w necie jest pare informacji ale nie wiem jeszcze co o tym myslec ....Pani pokazala nam wczoraj dyktanda pisanie ze sluchu Dusti napisal je bardzo dobrze , ma klopot z sylabizowaniem. Sciskam i do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepienia... już nas sanepid goni, chyba czas pouzupałniać, a mikowe zacząć na dobre, bo ma tylko noworodkowe i żółtaczkę powtórzoną a na reszte jakoś nie możemy się zebrać... wojtek czyta, mówi, że sam się w domu nauczył :D ale mała motoryka do niczego, nie chce ćwiczyć, kombinuje i mdleje ;) pyta, po co ma się uczyć ładnie pisać, skoro może sobie ładnie wydrukować? dobrze, że powtarza zerówkę, bo nowa pani jest bardziej konkretna niż ubiegłoroczna ;) a dziś znów wojtek siedzi w domu z katarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po- było mnie rycząco niż zwykle :D carluniu- na 6 lat jaśmina miała powtórzoną dawkę czegoś tam (chyba błonicę, tężec) i piła coś na heine'go- medinę. gratulacje serdeczne dla dustinka !! super, że dyktando mu tak pięknie poszło :) co do współlokatorów z ławki- to jeżeli bardzo by dusti'emu przeszkadzał, to może po poproś, by ich rozsadzono?? misiu :D proponuję wojtusiowi zamiast ołówka, do pierwszej klasy kupcie zgrabną drukareczkę :D:D:D jaśmina też bazgroli, ale jak już zrobi skrajną popelinę- każę jej zmazać i pisać od początku (baardzo tego nie lubi), więc mobilizuje ją to do pracy :) generalnie ostatnio za bazgrolenie dostała parę razy z rzędu B, więc wczoraj poważnym tonem zakomunikowała mi,że MUSIMY ( :D ) bardziej się postarać. zaraz zbieramy się do szkoły, bo jaśmina kończy za pół godziny lekcje- może później zostaniemy trochę na placu zabaw, bo pogoda dziś jest piękna :) pozdrawiam was słonecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Melduję się na warcie, kawę wieczorną stawiam w małej filiżance:) Jutro napiszę więcej :) Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawę wieczorną? o nie! wystarczy, że dzień miłam taki, że bez kija nie podchodź... nawet bukiet różyczek mnie nie udobruchał, choć ogólnie na całokształt miałam wielkie zdenerwoanie i wcale mąz nie zawinił ;) jednak mikowa drzemka, zamiast dwugodzinnej- dwudziestominutowa potrafi rozpierniczyć wszystko 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, przytulam mocno, jutro będzie lepiej, idź spać i odpocznij Michaś znów ma na jakieś jedzenie uczulenie, ma straszne biegunki i aż płacze (czyt. krzyczy) przy załatwianiu się :( ehh szkoda gadać Mimo wszystko miłego wieczoru i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Zapraszam na wiadro kawy :) u nas nocka spokojna :) Miłego dnia Dziewczyny piszcie:) Misiu {kwiat} Elu, Julko, Niuninko, Carluś, Pszczółko, Nesiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem z Wami na KAWIE > Zdrowka dla maluchow u nas zapalenie ucha :( Misiu jak u Was juz lepiej ...jak by co kij mamy ...tzn konika na patyku moze tez byc :* Skye jak maludy ??? i jak po spotkaniu z rodzicami ???? bo to juz chyba dawno bylo prawda ?! Julcia .... Isia ....ELus...Nesiu... Niuninko...Dalka... Pszczol... Sciskamy buziaki !!!! 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję! dziś zdecydowanie lepiej, a nawet można rzec, że to bardzo, bardzo dobry dzień się kończy :) ściskam życząc miłego, udanego, spokojnego weekendowania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaa79
witajcie forum odżyło:) :) ochrzciliśmy Wojtusia w ubiegłą niedzielę a wczoraj Michałkowi wypadł pierwszy ząbek ale was tu dużo ciekawe czy Dominisa nas pamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Ela :) Misiu :) Carla:) Dopadła mnie jednak ta jelitówka, ledwo stoję, cały dzień w łóżku i oczywiście w ubikacji :( juro więcej napiszę miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×