Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość gumijagoda
witam przy kawusi,jak ja dzisiaj zmarzłam wracając zprzedszkola a Bartuś tak się niemiłosiernie darł na ulicy że musiałam go nakarmić bo do domu bym chyba nie doszła, wszyscy siegapili na krzyczące ziecko jak bym mu krzywde zrobiła IWKA dopisz do listy BARTUś 15.09.2005 7100g 69cm miłego dnia mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gliździato... mam trening przed wakacjami- jak przetrwać bez przedszkola...:o oj dobrej kawy i troszkę spokoju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski, Witam ranną porą przed robotą:) GUMIJAGÓDKO witaj:) dobrze, że do nas dołączyłąś. Pisz pisz jeszcze więcej :P Dziewuszki nie mam za bardzo teraz czasu, ale jak wrócę to poczytam was kochane. Buziaki, Gosiulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
hej!ja mam termin na 3 sierpnia,trzymajcie sie wszystkie mamy!! chce wam powiedziec tylko jedno,kochajcie i cencie swoich partnerow,bo moj mnie w ciazy zostawil,mimo,iz byla planowana:-( jest strasznie ciezko mi samej,ale z niecierpliwoscia czekam na syna,bo to juz bedzie najwazniejszy facet w moim zyciu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
do poprzedniczki ,najpierw gratuluje dzieciątka. jest mi przykro ze twój partner to taki drań . trzymam za ciebie kciuki że sobie poradzisz . kiedy rozglądam się wśród znajomych to dostrzegam wtedy jak wiele mam szczęścia że spotkałam mojego męża na swojej drodze. dawno temu zazdrościłam swojej siostrze że już kogoś ma a teraz są w trakcie rozwodu i nienawidzą się jak psy, tatus nawet nie zjawił sie na komuni własnego dziecka a tak sie cieszył kiedy sie urodziła. róznie sie w zyciu układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) znowu mnie długo nie było... ale naprawdę na nic nie mam teraz czasu:o oto co u nas: jaśmina mówi \"mama\", \"mniam, manim\", \"nie\" oraz usiłuje powiedzieć \"tata\", ale na razie wychodzi jej \"haha\":D mamy już 4 zęby i idą nam kolejne dwa:) poza tym tpm- także nie kupujemy małej chodzika, czekamy aż sama zechce chodzić:) w sobotę było absolutorium, gdzie moja córka była gwiazdą:) już po uroczystości, przed aulą podszedł do nas jakiś fotograf z całą masą profesjonalnego sprzętu i zapytał, czy może obfotografować nasze dziecię:) oczywiście- napuchłam z dumy:classic_cool: mamy zupełnie zmienioną dietę, jaśminie nie wolno jeść marchwii... ehhh matki alergików-łączmy się:o misiu kochany, dla zosieńki🌻🌻🌻🌻🌻(ależ się w nocy wkręciłaś z puciem:classic_cool:, za co w końcu go zbanowali?) irenko❤️ trzymam kciuki za wasze zęby;) pszczółko👄 wracaj do nas:( skye🌻 muszę cię kiedyś dorwać na tlenie:D wika👄 dla mojego zięcia:D niuninko🖐️ nina jest rozkoszna:D zaraz zrzucę zdjęcia z aparatu do kompa, więc zapraszam na bobasy:) do miłego j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście iwka;) nie wika, ale wika- również, a co mi tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...21.05.....78cm.........11620 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 23.05.......71cm.........8950 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000 GumijagodaBartuś......15.09...5.06.........69cm.........7100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia niech mi tam nikt synowej czasami nie podrywa:p Od Adrianka dla Jaśminki❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ Gumijagoda dodałam was do naszej kochanej tabeleczki:p Uciekamy na spacerek fajowa dziś pogoda:) słoneczne buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
dzisiaj rano próbowałam złapać Bartusiowi mocz do pojemniczka, polowałam chyba z 20minut i kiedy na chwilę odwróciłam się do Julki on wtedy puścił fontanne. spróbuje jutro może mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo. Dziecko śpi ja piszę i popijam kawę za kawą .Dziś wstalismy o 5.20 Iwka ja podaje małemu serek Bakus-zajada sie nim Gumijagodo w aptece można kupić woreczki na mocz dla chłopców podkleić rano na 20 min-i wlać do pojemiczka. U nas to się sprawdziło. Julia ale mała Jaśminka superowa. 🌻 🌻 🌻 www.michalko.synek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
ELU znam te woreczki ale akurat nie miałam chciałam zapytać co to znaczy badanie krwi z rozmazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagodo- badanie krwi z rozmazem robi sie by chyba wykluczyć stan zapalny w organizmie,ale pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Cześć! Jak zwykle nie zawiodłąm się na Was forumowe koleżanki.Dzięki za odpowiedzi-upewniłam się,że decyzja o niezakupieniu chodzika była słuszna. U nas pogoda pod psem,pewnie,jak w wiekszości kraju.Mała spędziła dziś sporo czasu z opiekunką,a ja mogłam na spokojnie ogarnąć mieszkanie,siebie ,zrobić obiad i nawet go zjeść.Przy Natalce bowiem każda z tych czynności to mistrzostwo świata. Ale bosko mieć tak trochę wolności,choć na moment rozstać się z małą,bo ta symbioza nie zawsze wychodziła mi na dobre. Dobrze,że w końcu zdecydowałam się powierzyć dziecko pod czyjąś opiekę. Jesli chodzi o raczkowanie,to u mnie podobnie,jak u Wojtusia-synka Grubego Misia-mała przemieszcza się i dociera tam,gdzie ma ochotę na swój własny sposób,ale nie jest to typowe czworakowanie. Choć muszę powiedzeć,że wczoraj coś tam zaczęła próbować,do tyłu.O wiele bardziej fascynuje ją wstawanie i prowadzanie za rączki. W miejscu nie może usiadzieć żywiczek jeden! Mam wrażenie,że idą jej kolejne ząbki,bo gryzie niesamowicie i się ślini-będzie powtórka z rozrywki. Podziwiałam Wasze pociechy-śliczne są Wszystkie.Najbardziej za serce chwyciła mnie Jaśminka,bo te polisie,niewiele włosków i uśmiech przypominają mi Nati. Obie są takie pucatki! A tak poza tym,strasznie bolą mnie plecy-właściwie non stop odczuwam ten ból i nie wiem,jak sobie z tym radzić.Masaże nie wchodzą w grę,bo nie mam czasu nigdzie chodzić. To tyle.Pozdrawiam gorąco z zimnego Wielunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
a kuku właśnie wybiła północ bobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że jak wstałam tak późno, to ktoś już czeka z kawą... Zosia na antybiotyku...szkarlatyna :( ale ma się dobrze, oby nie pozarażała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
no cześć mozemy razem wypić kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
zycze mnostwo zdrowka dla Zosi ,moja najlepsza przyjaciolka tez ma na imie ZOSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kawka wypita czas pomysleć o obiadku Dziecko moje juz dziś zdążyło całkowicie mieszkanie \"posprzątać\",a ja staram ise rozchodzić buty by mieć w czym póśc na wesele mej młodszej siostry juz za 2 tyg,dodam że w butach tych byłam raz 1,5 roku temu na studniówce swoich uczniow i byly ok,mimio ciąży a teraz są ciut przyciasne... cóż...dodac nogi jak balerony... mimo że zrzuciłam dosć sporo cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) wpadłam się tylko przywitać🖐️ My wstaliśmy już o 7 więc kawka wypita:)Adi już od godz drzemie dziwie się bo tu tak wiercą i pukają a ten śpi;) dziś mężuś wychodzi ze szpitala:D:D:DA a ja zaraz brykam do pracki:(mały zostaje z teściową ciekawe czy wyjdzie z nim na spacer muszę wam powiedzieć że od urodzenia Adiego była z nim na spacerze 2 RAZY...... MIŁEGO DNIA BUZIOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!!!!!!!!! Wczoraj bylismy z Nina na basenie- jej pierwszy raz. Ale bylo superrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mala najchetniej to by wogole z wody nie wychodzila. A wieczorem to byla taka padnieta, ze spala od 20.30 ( o 22 pobudka, bo sie przesikala ale szybka zmiana pieluchy i dalej kimonko) do 8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZOK!!!!!!!!!!!!! Ladna dzis u nas pogoda. Od razu czlowiekowi chce sie zyc!!! Milego dnia! Ide ogejrzec Jasminke na bobasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Mamcie, Ninunka my byliśmy z małą tez juz kilka razy na basenie i było supcio, tak jak piszesz:))) o kurka rybka się obudziła, potem napisze cosik więcej , bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Cóż za piękny dzionek!!:D Wstaliśmy o 8.00 i teraz Julek znowu śpi. Humorki dopisują, słonko przygrzewa, jest cudnie...tym bardziej, że termin wyjazdu zbliża się wielkimi krokami:D:D:D Jeszcze 6 dni i będziemy trochę bliżej Was;) Niuninko - to chyba tak jest, że wszystkie dzieciaki lubią wodę. Jak z Julą idę na basen to też szaleje, a potem jest taka zmęczona, że pada i śpi ze 2 godziny:) Misiu - buziaki i dużo zdrówka dla Zosieńki❤️ Ela - ja też za 2 tygodnie mam weselicho(przyjaciółki) i niestety nie mam jeszcze ani kreacji ani butów..buuu...:( Nic nie moge znaleźć, a może w Polsce coś kupię? Mykam coś w domu zrobić, bo jak brzydal wstanie to już marne szanse...;) Buźka papaappaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Ja na chwilkę,bo juz po 14,a o 14 niania miała przyjśc z Natalką. Fajnie macie,że idziecie na wesela,Elu i Sisi. Ja mam zaproszenie na 12 sierpnia-akurat wtedy mała ma roczek,ale pewnie nie pojadę,bo ona ciągle na cycu,je w nocy i często się budzi,więc jak... Niuninko,ale super z basenem-Ninka urocza-ach,te włoski,kitusia! Kiedy Natalce wyrośnie czuprynka? Iwka,moja teściowa od urodzenia małej jeszcze nie miała jej na rękach-i co powiesz? To fakt,że widział ają trzy razy,że mieszka daleko,ale mimo wszystko... To na razie.Dzwonię spytać o Natalkę,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
straszna cisza tutaj a mój Bartuś ma kiepski dzień chyba idą mu dolne dwójki a szkoda bo fajnie wygląda z jedynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtuś nadal bezzębny, za to bolesne ząbkowanie dotknęło jego mamusię :o pieprzona ósemka... przed chwilą Tonia stuknęła się w główkę, biegnie do taty i żali się: \"bolało Krzysiu, bolało w włosy\" :) nową dietę podjęłam... jużtylko 5 kilo do zgubienia :) choć już ważę sporo mniej niż przed pierwszą ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu! Ale Ci zazdroszczę....oczywiście chudnięcia a nie wyrzynającej się ósemki!!! U mnie waga spada trochę a potem znowu troche rośnie i nadal jestem plus 5 do wagi przedciążowej :( Ech....gdybym się potrafiła zaprzeć odrobinkę.... Eluś! Moje buty też są w większości za małe...przyciasne. Chyba mi stopy urosły? (!!!)? bo są małe także na długość... Carluś!!! Wzywam Cię do porządku!!! Gdzie Ty się podziewasz? Proszę się zameldować, stanowczo proszę!!!! Iwka, cieszę się, że mąż wraca ze szpitala, oby teraz było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou My już na posterunku. Dzieciaki wcinają parówki, a na mamusie czekają trociny z truskafką :), znaczy musli :). Młoda dorobiła się jeździka :). taki fany 3w1 :). Można jeżdzić, bujaćsię i ma ochrone przed upadkiiem. Jak zrzuce zdzięcia z aparatu to wrzuce tu :). Dziś rodzinny wypad do banku, dalsze podpisywanie papierów. Cholera nie wiedziałam, że tyle trzeba załatwiać jak sięsprzedaje i kupuje mieszkanie. Uciekam jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
dzieńdoberek u nas nareszcie się wypogodziło może słońce zmobilizyje mnie do mycia okien niesamowicie wysmarowane przez dzieciaczki ale najpierw kawusia póki synuś śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×