Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Jestem z siebie dumna :). Zrobiłam tor, zrobiłam imprezke, malowałam dzieciakom twarze i wszyscy zadowoleni :D. Plecy mnie bolą, pobojowisko w pokoju mam, ale co tam :D. Wcześniej były zdjęcia tortu, a teraz macie fotke wymalowanych dzieciaków :D. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e100405f601e186.html Teraz czas na odpoczynek, a jutro sprzątanko i wysłuchiwanie wrażeń imprezowiczów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka, szacuneczek, ja raz w zyciu upieklam torta Bączkowi na roczek i mialam dosc:O Fakt, ze zle sie wbilam wtedy, bo dwa dni wczesniej wprowadzilismy sie na to mieszkanie, zapuszczone po studentach i probowalam rozpaczliwie wszystkiego,zeby je jakos zakamuflowac przed nadejsciem gosci:P Ale skutecznie mi sie odechcialo, teraz kupuje, nie zważając nawet na to, ze w zeszlym roku napisano na torcie imię Tobiasza w cudzysłowie:O Zresztą przyzwyczaiłam sie, bo kiedy podaje imie i nazwisko Bączka w przychodni, pani go najpierw 5 minut szuka, kolejne 5 wmawia mi,ze go nie ma, a potem nagle ją olsniewa, i pyta, czy Tobiasz to imie czy nazwisko:O Dlatego tez nie zdziwlo mnie, gdy dzis tatus jednej z dziewczynek na placu zabaw 5 razy pytal ją, czy chce sie pobujac z Tobiaszem, a ona wciąz wybaluszal sie na niego i mówila "CO???!!!". Mogla nie wiedziec, jak to jest ztobiaszem:P (Sama ma na imie Olimpia:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zesz kurna mac, co mi tu za adresy wyskakuja juz w tytule, akurat sobie wszelką poczte wykasowalam z profilu, to mi tu daje. I to nieaktualną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoła co do torta, to ja poszłam na łatwizne :D, spody gotowe, krem z torebki, jedyne z czym musiałam się pobawić to masa :D, ale Ulka pomogła i szybko poszło :D. Dziś dzień żartów i nabierania :D, tak więc Prima Aprilis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spadłyśmy....Tak was naoszukiwali wczoraj, ze jeszcze nie doszłyście do siebie??? Pamiętam, że kiedys był tu temat o pralkach-baardzo dawno, ale był:) Nie mam kiedy go odkopac, więc może podzielicie się ponownie opiniami? Zwłaszcza, ze minęło troche czau i może cos nowego w tym temacie sie pojawiło. Musimy nabyć nowa pralke-jaka firma, na co zwracać uwagę, wszytskie porady mile widziane:)z góry buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham moją pralkę :) mam ją krótko i była dość droga :p bosch z bębnem na 7 kg! można ubranie kanapy w końcu doprać bez trudu ;) ale też ma program 15min. i rozmawia ze mną po polsku... mówi za ile skończy, super jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dośc droga na s słabo interesuje:D Ale Bosh generalnie jako firma sprawdza się? Warto, nie warto? PS Misiu, na Ciebie zawsze mozna liczyc, błyskawico👄 A to nie WASZA pora???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez polecam pralki na 7 kg. My mamy nowa Siemens, wlasnie na 7 kg, z duzym wlotem, takze program 15 min. Jestem b. zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczół, macieja dopiero położyliśmy spać :p a tu jeszcze tysiąc aukcji do zapłacenia... heh, czy ten nasz nowy bosh jest trwały :p to napiszę Ci za 2-3 lata, ale jedno białe i jedno kolor na dobę to u nas minimum :p poprzednia pralka wytrzymała u nas 2 lata, jak masz pomysł by ją zabrać, to wymaga niewielkiej naprawy - pompa z filtrem do poprawienia, być może wymiany? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak postaramy sie kupic:) Żreć trociny będziemy najwyżej:P No to placcie te aukcje i korzystajcie z nocy:D Dziękuje Niuninko:) Jak piszecie o tym 7 kg prania, to mam wrazenie, ze w zyciu tyle nie uzbieram:) Ale pewnie jak sie Lenka urodzi, będzie co prac:) Pranie w 15 minut podoba mi sie, pod warunkiem, ze wychodzi po tym czasie nie tylko mokre, ale i czytse:P Bo moja pralka w 2h nie umie poradzic sobie z herbata:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ;) temat pralkowy ... heh chętnie sie przyłącze ... u nas białe i kolor tez dzienne minimum hehehe ... Simensa polecam 7 kg ... nakrycia kanapowe i w ogóle ... Pszczol widzę imię zagościło już na dobre ;) b. mi sie podoba ... Dalka piękny tort ;) Dustinowi wychodzą ostatnie mleczne górne 5 ...teraz ślinią sie obaj ;) o mama tutu ... do pozniej kawka dla Was >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółka, ja 10 lat iemu kupiłam prostą pralkę Indesit taką z jednym pokrętłem, co to nastawiam program i mam w dupie resztę, samo leci chodzi bez zarzutu i nigdy się nie popsuła, a wiesz ile ja piorę razem z biznesem, 3 razy dziennie potrafi chodzić juz czasem bym nawet chciała, żeby się popsuła, bo taka poobijana, bym miała pretekst kupic nową ale kupię taka samą, jak będzie wtedy kosztowała chyba 900 zł, przypuszczam, że teraz mniej, bo staniały moja matka kupiła jakąś ekstra za 4 tys a i tak w sumie ciągle na jeden program nastawia, po cholerę jej te nowości jak z nich nie korzysta czasem najprostsze rozwiązania sa najlepsze :D pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie mi tą pralkę co w 15 min pierze :D, moja na ekonomicznym, niby skróconym kufa 1,5h, idzie oszaleć czasami. Prania u mnie zawsze od cholery, ale miejsca do wieszania brak :D, na balkon za wcześnie, a suszarka pokojowa i łazienkowa to czasami za mało :D. Ta moja pralka bryka już 8 lat :D, jak jej się wysiądzie to kupię taką jak wy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa boskie! Ale mi wystarczy szczekajacy pies :D Mam niechęć do małych zwierzatek, odkąd mój tata poślizgnął się na białej myszce mojego brata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten program 15 min. w pralce, to tylko do ciuchow, ktore wymagaja odswiezenia, mysle, ze plam nie spierze ;-) Chomiczki slodkie, b. lubie te gryzonie, sama mialam i b. kochalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Rafinko ... ;) ja tez wole jak szczeka ale jeszcze nie teraz ;) Dalka ... fajnie sie ogląda... ;) Kiedyś tez miałam małe zoo w domku ...ale świnkę zjadł kot, kanarek uciekł od kanarkowej później z tęsknoty zdechła ..ostała mi sie tylko nimfa Kajtek ... który ze starości... i wtedy nastał czas czworonoga u nas w domku ... każdy ma pewnie takie historie :) Nuninko...mam pytanko jak z małą czy dajesz jej te produkty sojowe ??? a jeśli tak to jakie ??? :) kawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, przyznam bez bicia, ze odkad Ninie polepszylo sie z ta skora, przestalam myslec o produktach sojowych. Wprawdzie kupilam mleko sojowe ale do tej pory stoi nie otwarte, ciekawe czy nie jest juz przeterminowane.Ale dlaczego pytasz? Mam nadzieje, ze chlopcy nie maja jakis zmian skornych. Dzis ide na fitnes! Juz sie ciesze. A teraz napchalam sie makaronem. I ja chce zmniejszyc falde na brzuchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś na jazde :D, trza sobie przypomnieć pewnie manewry przed kolejnym egzaminem :D, zacznijcie trzymać kciuki, bo egzamin tuż tuż :D Piąty egzamin :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do chomików, to fajnie się patrzy jak małe zaczynają zwiedzać klatkę :D, samica jeszcze próbuje je chować, ale one twardo brykają, jeden nawet próbował pobiegać w kółku, ale za słaby hihi. wcześniej obawiałam się dwóch chomików, bo mogą mieć małe, ale teraz :D, a niech se robią ;), jak młode podrosną to się rozda, ewentualnie sprzeda do sklepu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Niesamowite, ze Wy dalej tutaj jestescie:D Pozdrawiam Was serdecznie🖐️ Carla Ty juz masz dwoch brzdacow, ale fajnie !!! wiem, ze lekko jestem zacofana:p szkoda, ze nie wiem jak mam ich zobaczyc na bobasach, nie znam stronki....ale na pewno sa przeslodcy widze tez, ze pare dziewczyn juz nie pisze, wygonilyscie je:p gdzie jest Elka? Tez przyszla mama gratuluje coreczki w brzuszku, juz chyba niedlugo ujrzysz mala...no i Pszczol gratuluje coreczki !!! ale sie rozmnazacie:p :D ale to cudowne, nie ma co ukrywac;) widze nowa kolezanke;) 🖐️ Dalka fajnie dzieciaki obmalowalas:D Gruby misiu widze dzieciaki kompletnie nie daja popalic:p ;) Fiona sie pojawila i zniknela, ah, ale mnie wspomnienia wziely:p nie jestem wstanie wszystkiego przeczytac, niestety musicie mi wybaczyc:p Julia pracuje chyba, a a nie jestem pewna, w kazdym razie fajnie, ze tu jestescie, buzka dla Was, mam nadzieje, ze mnie pamietacie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puza- my pamiętamy zawsze.. siostro w terminie.. 🌻 Ciumek, laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki! Puza,no jasne,że Cię pamiętamy.Dzięki za miłe słowa. Dalka-Ty to taka twórcza kobitka jesteś,fajnie. Pszczoła,ale się uśmiałam z tego,jak to Olimpia nie może zajarzyć,że ma sie hustać z Tobiaszem.U nas jest kilka Oliwii i jedna Olimpia-Natalia jakoś nie ma wcale problemu z ich imionami,bardziej mój Jaro,który czasem wyskoczy z jakąś Ateną-ha,ha. Niuninka-Ty i fałdka na brzuchu??? Nie rozśmieszaj mnie. Fajnie,że Ninie skończyły się kłopoty ze skórą.U nas tez z tym spokój i chyba jednak żadnego AZS nie ma,bo przecież już ponad rok skóra gładziutka,a Nato nie ma żadnej dziety. Laski,a ja oczekuję.Niby termin z miesiączki mam już w sobotę,ale z usg(a tak mi wpisuje tygodnie lekarz) na 20 kwietnia.Tydzień temu Mała ważyła już 3300 i jest główką w dół.10 kwietnia(jak zdążę) mam ostatnią wizytę. Teraz ciągle coś piorę i prasuję-wiecie,jak to jest... Jeśli miałybyście ochotę zobaczyć mije aktualne brzuszkowe zdjęcie-zapraszam na bobasy lub naszą klasę. Natalka ostatnio mnie rozwala jednym tekstem do dzieci,którego nie mogę jej wybić z głowy.Jak jej coś nie podasuje,mówi: Jesteś głupi(a).A gdy jej wyjaśniłam,że tak nie wolno,bo komuś jest przykro itd,to zmieniła to na \" Jesteś podobny do głupiego(głupiej)\". I co ja mam z nią zrobić? PS-wybieranie strojów i przebieranki nadal w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i dziękuję Puzuniuu mam sporo problemów jak to mówi Carlaa damy radę...... tez dołączam chyba do grona przyszłych mamuś ciąza nieplanowana....nieoczekiwana.......zobaczymy ja niestety z tego powodu nie tryskam radością....boję ise bardzo i nie chce mysleć o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, ale napisalas CHYBA? To dopiero podejrzenia? jeśli tak, nie myśl o tym na zapas. Jeśli to juz pewne, to wierzę, ze nie tryskasz radością, ale -zobaczysz-ulozy sie! Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, mam nadzieje, że nie urodzisz 14 kwietnia... W tym dniu urodziła się moja córka Pamiętam, że po porodzie leżałam sobie w szpitalnym łóżku obłożona gazetami i oddawałam się błogiemu lenistwu (w tych zamierzchłych czasach dzieci przebywały w sali noworodkowej, gdzie rodzicom nie wolno było wchodzić i były przywożone do matek tylko na karmienia). W jednej gazecie był akurat szczegółowy horoskop dla dzieci urodzonych w poszczególnych dniach kwietnia. Znalazłam 14 kwietnia i czytam: niesłychanie silna osobowośc, maxymalnie uparta, zawsze potrafiąca przeforsować swoje zdanie, wulkan energii, cały czas w ruchu, szczera do bólu, nie trawiąca żadnych autorytetów, urodzony prywódca i takie tam. Poczułam, jak włosy mi się jezą na głowie. Bożesz ty mój, pomyslałam, co ja urodziłam??? Mam nadzieję, że się to nie sprawdzi. Ja chce mieć słodką córeczkę z kokardkami... Akutat, kokardki :D Sprawdziło się co do joty, niestety.. :D Właśnie wczoraj musialam iść z misją dyplomatyczną do księdza, bo zdenerwował księżniczkę i powiedziala mu, co o nim myśli... i przy okazji o całym systemie Się wściekł i powiedział, że ją nie dopuści do bierzmowania. A ona do niego, żeby się tak nie napinał, bo mu zaszkodzi.. :O Zwariuję z tą dziewuchą kiedyś. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinka, charakter charakterem-ale wiek tez swoje robi:) Spokornieje jeszcze, zobaczysz. Teraz wszytsko jest czarno-biale, a oni mlodzi zmienią świat. Za pare lat juz inaczej będzie patrzeć na życie:) Obyś przeżyła te pare lat:D A swoją drogą, nie zastanawialaś się, po kim ona taka? BO ja chyba sie domyslam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi, ja byłam niepokorna, ale nie aż tak ;) chociaż może omijają mnie inne problemy, ja w jej wieku latałam po baletach, miałam chłopaków i takie tam matka mnie wiecznie szukała a ta w domu siedzi, nigdzie nie chodzi, tylko szkoła, trening, zawody i czasem wyskoczy na zakupy i na kebab z kumpelą... nawet na podwórko przestała wychodzic, bo mówi, że znajomi na psy zeszli, piją, łażą byle gdzie i to nie jest już towarzystwo i dla niej, ona ma większe ambicje... ale ten jej niewyparzony język :O sama już nie wiem co lepsze rozsądna i samodzielna jest ponad wiek to fakt ale co ja tu będę truła kawkę proszę! Pszczółka, jak dzidzia? Rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia jak dzidzia-ale brzuchol jak rośnie!!!Wyglądam juz na 7. miesiąc:D Ale brzuch mi nie przeszkadza na codzien-natomiast czuję, ze ciało juz nie to. Z Tobisiem więzadła miednicy rozciągały mi się w 9. m-cu. Z Lenką juz teraz łażę jak słoń, gdy wstanę z kanapy, albo po nocy:O A Tobiasz chce jeszcze braciszka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×