Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Misiu, dobre :D:D:D kulela to cholera, tak? Rafi wczoraj wstając z podłogi stęknął: - o matko, jaki ja jestem stary, wszystkie gnaty mnie bolą... :D:D:D Jakbym męża słyszała, nie dość, że tak samo wygląda jak on, to teraz jeszcze jego teksty wali... Słoneczko przepiękne dzisiaj, zapraszam na kawkę. I na kefirek kto lubi w ramach śniadania. Albowiem chyba się zaczynam odchudzać. Tylko nie wiem, czy sie opłaca przed świętami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że cholera :) rafinko, nie opłaca się przed świętami!!! heh, się wymądrzam, bo już chyba jestem wystarczająco odchudzona :) we wtorki mamy taką drobniutką malutką instruktorkę... a dała taki wycisk, że dziś trudno siedzieć :p duuuuuupa boli :o carlaa, jak oczy? u nas maciek ma skłonności do paprania się oczu :( już 3 razy miał leczone... mój mały chlewik bije rekord spania: wczoraj jak wróciłam po 8. z fitnessu to już spał i śpi dalej!!! wstał tylko na moment, rozebrał się do naga, zrobił siku i niepostrzeżenie ulokował się w naszym łóżku :) maciek też spał wyjatkowo długo, ale obudził się już jakąś godzinę temu, pampek nie wytrzymał takiej długiej nocy ;) aż piżamka była mokra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinko... heheh kefirek chętnie... to tez moje danie śniadaniowe .. wręcz ulubione heheh ... a co do odchudzania ...hehe wczoraj wpadłam na ten sam pomysł .. ale przypomniało mi sie ze Patryk ma imieniny... a później są święta... i tak jak z moimi ćwiczeniami .. z każdym poniedziałkiem hehe zaczynam ... kubełki kawy dla Was do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja dobrze słyszałam? dają tu kawę;):P:classic_cool: to jezdem:D odpowiadając (z lekkim opóźnieniem na pytania:o ) mamo n- po tym jak załatwiłaś ww adres- moja szefowa ... rozmyśliła się:o:o:o pszczółko- z przedszkolami, po obdzwonieniu- raczyło odpowiedzieć... jedno... no, ale konkretnie [na szczęście:P] tpm- całokształ rozchodzi się o moją pracę i feudalne stosunki w niej panujące... obiecuję, że specjalnie dla nati wrzucę jakieś zdjęcia na bobasy, ale zapewne najprędzej w weekend:) pmi❤️ padłaś na bronchit?:P carlusiu😘 jak oczka??? rafinko- twój syn ma kosmiczne teksty:D:D:D:D misiu- powiedz mi jak ty to robisz? 4 dzieci i jeszcze chodzisz na aerobic?????????????:( marta😘 co u was? buziaki dla wszystkich i pozdrowienia j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu - ja tam się w pracy wyłączam :D aż za dobrze ;) Julia - a co Ty tam po przedszkolach szukasz? carlaa - to tak jak ja z ćwiczeniami... ciągle nie moge zacząć... nagotowałam sobie zupy na wodzie i juz drugi dzień w pracy jem aż mi w brzuchu bulgocze ja chudnę jak nie jem mięsa, dlatego moge się odchudzać tylko na wiosnę bo wiosną jakoś nie mam ochoty na padlinę :D za to jak tylko przyjdzie październik to od razu mi się chce pieczonego boczku, smalcu i takich tam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu:D to wiele tłumaczy:P mam już złożony wniosek w przedszkolu i tak sobie myślę,że najwyższa pora się stąd zwijać... dziś jest 12 dzień, kiedy pracuję bez umowy i mam dość proszenia się o nią, zwłaszcza po wczorajszym tekście mojej szefowej: "niech mnie pani przestanie męczyć o tę umowę, bo to,że ma pani umowę, nie znaczy,że ma pani pracę...."😭 total załamka.... ja chcę do mini:( tak dziś płakała jak wychodziłam z domu, że myślałam,że mi serce pęknie😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafinko- osobiście w swarzędzkich przedszkolach szukam miejsca dla krzaczka;) a w poznańskich- proponuję naszą ofertę warsztatową:) i to by było na tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa! kurde też się muszę z przedszkolem rozejrzeć to jakoś w kwietniu się składa, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie, to nie wiem jak jest gdzie indziej, ale w wlkp wnioski składa się od 3 do 28 marca. i wydawało mi się,że wszędzie tak jest?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej do kwietnia, czyli w marcu:) Tobiś nie pójdzie w tym roku, juz postanowione,po jakims czasie szukania i moim ale na każde przedszkole:P Jestem popieprzona. No, ale przeważył fakt, że w sierpniu, jak dobrze pójdzie, Tobis będzie miał rodzeństwo, a to przeszkadza mi w posłaniu go do przedszkola, więc na wiosne ruszy dopiero. Wczoraj było pięknie, sloneczko, a dzis pranie mi moknie na balkonie. Ale nie damy sie, idziemy do biblioteki, Bączek uwielbia tam siedziec, mógłby chyba się przeprowadzic:) Wchodzi , mówi po swojemu \"dzień dobry, Tobiasz \" i podaje swoje nazwisko. Panie go juz znają jako stałego czytelnika:) Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja słyszę??? rodzeństwo??? :D co nic nie mówiłas? franco jedna :) no to gratulacje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że mi przypomniałaś o bibliotece muszę dzisiaj lecieć, bo znowu karę zapłacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz! Ty jedna mogłas sie o tym dowiedziec, kiedys na jakims topiku gadalysmy, kiedy lepiej rodzic i zapodalam tam aluzje,wbrew sobie nawet. Nie mówiłam, bo uwierzcie mi-ta ciąża jest przesiąknięta strachem. Snią mi sie poronienia, izba przyjęć, krew...:O masakra. Dopiero odważyłam sie napisac, bo wczoraj maleństwo mnie pokopalo w koncu, i juz chwilowo nie żyję w strachu przed usg, czy dziecko zyje:( Chyba dopiero poród rozwieje lęki, wiec trzeba mi sie uzbroic w cierpliwosc. Nie lubię dzwonić po sponsorach...Jestem tu w przerwach między jednym telefonem a drugim,ale wolabym,zeby mnie ktos umawial na spotkania z nimi, bo jak nie widze czyjejs twarzy,to nie potrafie rozmawiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, to chyba miałam jakiś spadek bystrości, bo nie zauważyłam :P będe trzymac kciuki, żeby wszystko poszło ok buziaczków moc dla Ciebie wraz z zawartością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę!!! Ja to wiem, kiedy zajrzeć - pszczółko!!! Fantastyczna wiadomość :):):):) serce mi do góry podskoczyło :):):) I to już po 17 tygodniu skoro kopie????? Napisz coś please please!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku....ale ja gapa, dopiero teraz do mnie dotarło, że napisałaś o terminie w sierpniu :):):) będzie lew :) GRATULACJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolko, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Choroba mnie przykula do lozka ale jest juz lepiej, antybiotyk postawil mnie na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pscół, jednym słowem- sierpień nadal rządzi!! Trzymam kciuki i modlę się, żeby było dobrze.. Bo musi być! Musi!! Julio- azaliż nie wybieram się nigdzie, ani na bronchit ani na Hawaje :P Misiu- 🌻 Nesiu 🌻 Niuninko 🌻 Rafinko 🌻 Carluś ❤️ Ps. Ulubione hasło mojego szkodnika- jak wie, że przegina, mówi sama do siebie- \"jadę po bandzie..\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Isiu, to moj Bąk dziś mega jedzie po bandzie-od rana nie moge go zagonic..do wyjscia! Ciągle jest czymś tak zajęty, ze "teraz nie moge!" i koniec.... No i sierpień rządzi, to fakt-a ja jestem już expertem od dźwigania brzucha w upały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo kultutalnie, jak ją wołam, to ona mi: zaraz, chwileczkę, już idę! Normalnie mała lady... Dobra, tyle, bo mi się gadulec włączy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niechże Ci sie włączy gadulec:D I to fakt, musimy uważać na swoje słownictwo, bo dzieciaki nas obnażają publicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, właśnie.. Czy wasze mądrale odgrywają reklamy? Bo Wiki bierze pudełko (puste ofkors) po Gripexie, puka do drzwiczek pod zlewozmywakiem i mówi: "Gotowa? Jeszcze nie, kaszel został! Nie blałaś Gipecku?" Normalnie konałam ze śmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi wczoraj powiedział Patrycji, jak go za coś opieprzała: - przestań się wymądrzać, maleńka... myslałam że się posikam, jak zobaczyłam jej głupią minę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczególnie ta maleńka mnie rozbawiła, bo on jej sięga troszkę ponad kolano.. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak nie piszemy to dwa dni ... hehe a jak już zaczyna sie coś dziać to ho ho .... Musze Was poczytać ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×