Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Dalka, w kontekście tego co napisałaś, to jakoś link dawid.bobasy to mi jakoś nie pasuje teraz :D zakochany bobas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On się teraz zachowuje jak zakochany psiak :D. Dziś z kumplem wygrzebali kwiatki jakieś sztuczne :D. Ma jej dać jak się spotkają :). No i chyba muszę go wymazać z tej stopki :D i z bobasów. Hihi teraz to może profile na fotka.pl zakładać ;). Dzieciaki biegają po mieszkaniu, krzyczą wrzeszczą. Mają zajęcie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laseczki! Jutro rano jadę pod Konin do Mikorzyna na imprezę firmową integracyjną. Będę żarła grilla, piła piwko, jeździła na elektrycznym byku i grała w paintballa. Mam nadzieje, że będzie fajnie. Buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinka, to wyszalej sie za nas wszystkie!!! Na byku powiadasz??? TPM, jak tam?????? Caluje Was Kochane moje!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Wpadłam pożegnać się z Wami na kilka(kilkanaście?) dni.Jutro idę do szpitala,bo to już tydzień po terminie,który wychodził z usg.Więc już tam mi chyba będą wywoływać poród,może nawet od razu,gdyż mój lekarz prpwadzący ma jutro dyżur.Boje się bardzo,więc życzcie mi szczęścia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM!!! Jutro przepiekny dzień na rodzenie!!! Jestem dobrej mysli i czekam na wiesci!!!! Buzka!!!! Rafinka, wyszalawszy sie? My dzis niby niedzielnie, ale w stylu takim, jak zawsze-ciągły pospiech:O Wesole miasteczko, obiad, wizyta u narzeczonej Bączka....My chyba juz nigdy nie zwolnimy tempa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żesz kurde wyszalawszy się jak cholera! Byk okazał się koniem cholernie śliskim, utrzymałam się na nim 19 sekund (lepiej niż niejeden facet:D) ale mam za to fioletowe snliaki na udach od ściskania go z całej siły :D:D:D Mam nadzieję, że mąż dzisiaj nie b.edzie oglądał mojej cipki, bo nie wiem, jak mu to wytłumaczę :D:D:D Najadłam się jak świnia, grille, cała szynka, płonący pieczony prosiak, sery wszelkiej maści, sałatki itp, ledwo żyje Nawet pić nie miałam siły potem było karaoke i darłam ryja, teraz nawet gadać nie mogę :( i przypaliłam sobie kurtke nike od ogniska w pociągu dopiero się spiłam i robiłam karaoke na mp3 a chłopaki nagrali mnie na telefonie i teraz mnie szntażują, że wstawią to na yoou tube, psy jedne nie mam siły, ide dogorywać TPM, powodzenia!!! teraz już jest Byk, to możesz spokojnie rodzić, a nie cholernego Barana ja jestem Byk I pszczoła też Ale pierdziele, jakby to był jakiś autorytet :D:D:D spadam, bo stary wrócił z siatką browarków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i graliśmy w paintballa i teraz mam wszędzie siniaki dla odmiany niebieskie od tych koniowych fioletowych nawet na dupie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście odchudzanie zawwiesiłam na 2 dni ale dzisiaj się ważyłam, i nic się nie zmieniło nic z tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no!!! mały byczek cudo :D maćko dziś ochrzczony...całą resztę pominę milczeniem... po co mamsię denerwować ponownie :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu, a co się stało?? pszczółka - wszystkiego najlepszego :D !!! jaki piękny dzionek! zapraszam wszystkich na kefirek, bo kac mnie męczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczol .🌻.. Sto lat sto lat ... wszystkiego naj .... i oby marzeń nigdy nie zabrakło .... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczól :) nie tylko, żeby marzeń nie zabrakło, ale też by się spełniały :) 🌻 🌻 🌻 co do chrzcin, kopiuję,co napisłam majówkom... bratowej odpieprzyło i zamiast imprezy rodzinnej mieliśmy parafiadę... zawłaszczyła imprezę zapraszając pól warszawy czyli WSZYSTKICH, CO ZNAJĄ MARYSIĘ!!! wyglądało to tak, że za ich namową, nasze dzieci (moje i siostry) były chrzczone w niezanym nam bliżej kościele, do którego brat z bratową chodzą namiętnie, bo \"tam są nasi przyjaciele\" jak ksiądz po mszy odłosił, że teraz zaprasza wszystkich rodziców z dziećmi do \"stu pociech\" (fundacja, w której udzielają się brat z bratową) gdzie mieliśmy wynajątą salę... siostra z przerażeniem w oczach zapytała: \"to oni wszyscy przyjdą teraz do nas na obiad?\" i prawie tak było... jedyne co w tym w miarę fajne, to to, że jest tam ogród i dzieci się wyszalały, bo pogoda dopisała wspaniale no i bratowa skłonna była przeciągać imprezę, na szczęście moja siostra nagle zaczęła wszystko sprzątać i skończyło się w miarę szybko (sala wynajęta na godziny) później pojechaliśmy do siostry na działkę i już było fajnie tzn. my, siostra z mężem i karolkiem i nasza mama, wypiliśmy piwo, obgadałyśmy przy grilu bratową... zosia z tonią zbierały ślimaki kolejny raz potwierdziło się, że z rodziną, to tylko na zdjęciu a zdjęć z kościoła nie mam, bo aparat został w sali może jakieś podeślą? to wtedy wkleję! za to są jakieś ogrodowe, jak zgram, coś wrzucę na fotosik :) a i jeszcze coś! TPM się rozsypuje, a to znak, że któraś z sierpniówek dostanie brzucha!!! czekam tylko wieści, która??? TPM, mam nadzieję że jesteś poddatna na wywoływanie i ?Marcelinka jest już z Wami :D poniedziałki są dobre na rodzenie! 3 na 4 porody były poniedziałowe... tylko tonia w czwartek, :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu no to sobie szwagierka nieźle wymyśliła. Ja bym chyba zabiła :). Rafinko następnym razem zabierz mnie ze sobą :D, a ten twój peintball czy cuś mi przypomina że mój kuzyn też w weekend wybierał się na firmową imprezkę z strzelaniem :D. Może byliście razem hehe. TPM rozdwojona ?? 🌼 U nas słońce, ciepło, cały dzień gnijemy na dworze, Glizda wieczorem pada na łóżko wymęczona. Wczoraj jej uszy przebiliśmy. Było trochę płaczu, ale dziś już zadowolona :). Wygląda słodziaszno :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu Mamo Natalki 😘 i po 🌻 wszystkiego naj !!!!!! udało mi sie ;) a rano czekam na Was z |> sciskam mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki carlaa :D mamo n. zaglądasz tu jesze? najlepszego! i dla Dalki, bo już za kilka min. jej święto... no i roczek, jak maciek postanowił opuścić ciepłe brzucho ;) szkoda, że nie ma wieści od tpm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Misiu dla małego taaaak za kilka minutek -;) i dla Dalki 😘 TPM myślami z Wami !!! my zaliczyliśmy wizytę w klinice ...Dustin miał spotkanie zęby kontra szklany stolik ... najedliśmy sie strachu ...dużo krwi... jedynka i 2 trochę przestawione... za to Nicolas gęba uśmiechnięta .. ;) Misiu fakt ...coś w tym jest...ciekawe kto teraz ;) jak to Dustin pyta i co teraz... teraz dobranoc ...kolorowych dla Was !!!!! do dzisiaj !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Kaśkom wczorajszym i dzisiejszym życzonka :). Carlaa jak tam Dustinkowe ząbki?? Trzymają się ?? Dziś wizyta u dermatologa, zobaczymy co powie na temat tych Ulkowych kurzajek. Dziś oddaje dzieciaki i idę się imprezkować :D. Mam zrobić całą michę sałatki gyros i ....... jutro będzie kefirek hehe, a później do teściów na grilla. Kawusia dla Wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy u dermatologa. Te Ulki kurzajki to wirus mięsisty. Dostaliśmy skierowanie do chirurga, bo niestety to trzeba wyciąć. Nie wiem jak to zrobią, bo ma jedno takie cudo koło oka i jak chirurg nie będzie chciał tego zrobić, to trzeba będzie do okulisty i on skieruje tam gdzie trzeba. Biedna moja Glizda :(. Po majówce z nią idę i się okaże co z nią będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM_Asia urodziła córeczkę waga 4900 wzrost 60 cm-taki opis jest na jej gg...serdecznie gratulujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, gratulacje serdeczne..czekam z niecierpliwością na wiesci co i jak -na razie udalo mi się wyciągnąć od Jarka, ze dziś.. i to wszytsko. Zmykam, buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niemała dziewuszka:) 12 dni po terminie i cc oczywiście-choc dopytywalam, bo moja koleżanka rodziła 5600 siłami natury:O Byliśmy dziś w zoo-moje refleksje po wycieczce dotyczą głownie rozmnażania się:D Najlepiej być nie pamiętam jakim gatunkiem, ale z grupy tych, co rodza po 6 m-cach. Ja bym juz byla w terminie:) A poki co, toczę się:P W poniedziałek ruszamy na podbój Mazur-babcia juz czeka:) Siłą rzeczy, nie będzie mnie dłuższy czas. Dziękuję wszystkim za pamięć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼 TPM gratuluje. Waga super ciężka ;) 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tpm:) gratuluję najserdeczniej na świecie!!!!!!!!! i moc😘 dla marcelinki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, gratulacje dla szczesliwych rodzicow!!!!!!!!!! Buziaki dla starszej siostry! I mlodszej!!!!!! Chora jestem, buuuu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×