Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

O matko, juz myslalam, że umarlyście wszystkie na bronchit:P Misiu, podobnoz...nie obchodzę, więc nie wiem, ale teściowa sms z zyczeniami wczoraj przysłała, to moze byc, że tak...:)USG w czwartek, zaraz ide jeszcze na morfologie.... A jak Twoje remontowanie? Nesiu, Julia, dajcie znak życia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou baby :) Za 9 dni moje młode kończy swój pierwszy rok szkoły :). Ech ten czas leci :). Pustki na forum ostatnio, żadna nie zagląda, nie pisze. Baby obudzić się :D. Bo kawy nie dostaniecie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój remont chyba nigdy się nie skończy... dziś nic znów nie robię :o bo ręka bardziej boli :o i to raczej nie od kurczowego trzymania kierownicy i zbyt twardego przerzucania biegów :p pszczół, tak czy siak, dla Ciebie: 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczola, najlepsze zyczenia!!!!!! Misiu, zdrowka i jak najmniej kontuzji. I jak sie jezdzi? DalkA, jak panele? Julia, co u Was??? Carla, kiedy jedziecie do Polski????? My jakos nie mozemy sie wybrac. Najpierw trzeba pare spraw zalatwic, np. kita gutschein :-( TPM, jak coreczki sie sprawuja?????? Buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje potwory grają na konsoli. W sumie to Dawid gra, a Ulka ssie chyba palec od nogi. Ulka do Dawida kulde fazia :D i się sprzeczają czy gra jest do d.... czy nie . A panele oki :D. Od razu lepiej jak nie ma wykładziny :). No i jaśniej w pokojach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i o ile łatwiej panele utrzymać w czytości ;) maciek wszedł w fazę "wylewam wszysto, natychmiast!" a do trollskiego stołu sięga już w sam raz... niuninko, należę do tych osób, które nie lubią jeździć nawet jako pasażer, stąd nauka nie sprawia mi przyjemności :o jeszcze po placu, nawet chętnie (niestety, jak dotąd, tylko dwa razy i tylko jakiś kwadrans...) ale warszawy nie lubię!!! co chwila czerwone światło :o i te autobusy, i bambaje... brr! jednak skoro w końcu postanowiłam się nauczyć... robię to! o 18. kolejna jazda :p na szczęście trafiłam na cierpliwego i całkiem sympatycznego instruktora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Halloooo ;) Misiu przyjemności na jeździe :D fajnie ze cierpliwy pan :) Dalka gratki na panele ...tak łatwiej utrzymać czystość przy naszych szkrabach !!! Jak ten czas ucieka .... już kończy 1 klase .... ja pamiętam jak zaczynał ... Na kawę zaraz sie stawiam !!!!!nie odpuszczę !!!! Pszczol .... ja tez o Was myślę !!!!!!! będziemy w Toronto na koniec lipca .... oczywiście musimy sie zobaczyć !!!!!zeznawaj jak Lenka ... bronchit odegnany hehehe Nuninko... u nas tez masę spraw do załatwienia ... :(( dlatego dopiero na koniec lipca do domku .... :( Byla mowa o rowerkach ... hehe nasz młody tez nie umie pedałować hehehe za to odpychanie idzie mu bardzo sprawnie heheh ... no i ćwiczy non stop jakaś partie operowa ... jeszcze nie domyślam sie co to ... ale na pewno nie jest to Carmen :P Maltretowanie Nicolasa tez mu nieźle wychodzi ... Nicolas za to slodko skrzeczy... turla sie po pokoju ... jeszcze taka mala foczka z niego ale za to obtluszczona !!!! caly czas na cycu z kaszka na wieczór... Nie pamiętam czy pisałam Dustin oficjalnie dostał sie do przedszkola 11 sierpnia zaczyna ...za pare dni idziemy z nim na spotkanie to będę więcej wiedziała ... Sciskamy mocno ... !!!! Te nieobecne mocniej !!!! co by szybciej sie zjawiły !!!!!!! PCDN !!!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie tak robić, ale nie mam siły pisac dwa razy:) Wklejam to, co napisalam 5 minut temu na grudniu. Jestem....Dziękuję za dobre mysli:) Generalnie nie wiadomo nic nadal. Rozbieznośc dwóch tygodni jest, ale na szczęście dwa tygodnie to nie powód do paniki i nie ma co starszyć się małogłowiem etc. Mimo to, należy obserwować, a jesli an anstępnym usg ta różnica będzie się utrzymywala, mam iść do szpitala. Z tym jest najgorzej, bo ja nie rozumiem sensu tego szpitala-wiem,ze położa mnie, będą robic ktg 2razy w ciągu dnia i tyle. A ja zakwitnę. A co z Bączkiem? Truteń pracuje, babcie obie daleko...Gdyby to było uzasadnione, nie zastanawiałabym się ani chwili..Ale w tej sytuacji obawiam się,że mój lekarz jest przewrażliwiony, boi się rozwoju wydarzeń i chce sie zabezpieczyć z każdej strony...Będę mu ten pomysł wyperswadowywac raczej:) Dziewczyny, mimo tego, ze dalej nie wiadomo nic, mi jednak kamień z serca spadł. Wygląda na to, ze nawet jesli cos jest nie tak, nie jest to cos poważnego, więc złe myśli póki co-precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczół, ściskam serdecznie :) kamień z serca,lenka pewnie zwyczajnie drobna będzie, ale Ty też jakaś wielka nie jesteś ;) ze szpitala się wymanewrujesz! będzie dobrze,jest dobrze!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Misiu, jak byłam z Bączkiem w ciązy i w szpitalu na usg przepowiadano mi jakieś jego monstrualne rozmiary, na moje zdziwienie położna rzekla: "Co się Pani dziwi, Pani tez jakas mała nie jest":P:P:P Sciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoło, a tamta głupia położnabyła widoczna bez lupy? heh... tutuś miał być ponad 4,500 w sumie się z tym godziłam, bo krzyś poterminowy był 4,700 a tutuś też poterminowy był ;) i co? 3.900 a wagą, tojuż się zupełnie nie prze3jmuj! w ciąży z chlewikiem na początek ubyło 3 później przybyło 6, a na "czysto" ode początku, dokońca ciąży moja waga zmieniłasię o 3! kilo! a chlewik ważył 4! nie nerwuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczół... 🌻 (mam nadzieje ze będziesz na koniec lipca w Toronto ) Misiu ma jak zawsze racje ... 😘Nicolas miał mieć 2800 a urodził sie z waga 3500 a dokładnie 3535 heheh Misiu na maxa spóźnione ale szczere wszystkiego naj 😘 sciskam Was Junior dzisiaj świętuje swoje 7 mc ;) sciskam mocno i stawiam kawe ;) 😘 do później !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po dlugiej nieobecnosci... Pszczolko, bardzo sie ciesze, ze wszystko ok! Misiu krakal, krakal i wykrakal... przepraszam Misiu - w y p r o r o k o w a ł! ;) Jak Asia urodzila, to mowi, ze pora na nastepną... no i coz, do misiowych rozkazow trza sie dostosowac... :) wiec donosimy iz jestesmy w 9 tygodniu, ciaze przechodzimy co prawda lepiej niz z natalka, ale i tak to jakiś koszmar... wymiotuje kilka razy dziennie, mam cała twarz w wybroczynach - tzn plamach wylewowych, jakis pryszczach i fooogle wygladam bardzo atrakcyjnie... wyglad mnie jednak nie martwi, co funkcjonowanie w swiecie, bo mdlosci nie sa niestety wylacznie poranne, ale absolutnie calodobowe... i nie mozna przewidziec czy w sklepie na zakupach akurat nie zabrudzimy stoiska z ziemniakami, albo w autobusie pani przed nami... krotko mowiac naprawde sie męczę... za nic nie moge sobie przypomniec, dlaczego chcialam byc w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D z radości do łez sie :D Mamo N. eeeee to trza mi bedzie tez o W-we zahaczyć ;) ściskamy Was !!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki! mamie natalki i Jeszcze Kogoś już gratulowałam ;) ale powtórzę publicznie: bardzo się cieszę :) walecznemu mężczyznie, robiącemu awantury urzędasom różnych instytucji uprzykrzających życie... w końcu udało się zdobyć pozwolenie na budowę :D hmmm... miało być w marcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Trochę mnie nie było,a tu takie wieści! Mamo Natalki-GRATULACJE! I trzymaj się. Pszczoło -tak się cieszę,że ok u Ciebie i u Ciebie Misiu z tym domem. U mnie było ostatnio nie za dobrze,bo Natalka zachorowała i zaraziła Marcelinkę,u której zwykły katar\"rzucił się\"na krtań i oskrzela.Wczoraj byłam na kontroli i powoli wychodzimy na prostą,bo było ciężko.Miałyśmy nawet skierowanie do szpitala,bo okazało się,że wg nowych przepisów dzieciom do 3 miesiąca życia nie podaje się zastrzyków w warunkach domowych.No,ale pani dr liczyła,że przy karmieniu piersią Mała poradzi sobie tylko dzięki antybiotykowi doustnemu i syropom.No i radzi sobie,ale trudno jej.Tak mi jej żal,bo przeszkada jej to wszystko w jedzeniu i spaniu.Jakoś sobie jednak żyjemy.Mała fajnie rośnie.Zapraszam na www.marcelina.bobasy.pl Muszę się pochwalić ,że od porodu schudłam już 18 kg i w sumie wróciłam do wagi sprzed ciąży,ale powinnam zrzucić jeszcze ok 6 kg,żeby było ok. Buziaki dla wszystkich.Asia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki gratuluje :). Dziewczyny wy tak nie zachodźcie w ciążę, bo jak ta kolejka tak idzie i idzie, to ja nie chcę żeby do mnie doszła :D. Kupiłam farbę i będę dalej malować :D. Teraz tzw. błękitną chmurką przedpokój. Nie wiem jak będzie wyglądał hehe okaże się :). Mój mały małpiszon jest wredny jak cholera. Nic się nie słucha, pyskuje itp, itd :D. Miłego dzionka i kawka i krokiety z kapustą i pieczarkami dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo :) Ela stawiaj kawe i ciacho na te urodziny !!! wszystkiego naj !!!🌻 Mamo Natalki 😘 Julcia ❤️ i dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, to nareszcie ruszacie z budowa. To niech bedzie juz z gorki ...albo chociaz po rowni. TPM, zdrowka dla dziewczynek!!! Jestescie juz wszyscy wymeczeni, prawda? JUlka, Carla moc buziakow!!!!!!!!!! Milego dnia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ marta, carluś i pszczółko- dzięki za pamięć😘 trochę się nam usrało, ale na razie nie mam weny, by o tym pisać:o mamo n.-ponownie gratuluję:) trzymajcie się dziewuszki do kiedyś j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co porabiacie????????? Carla, widzialam na fotkach na NK, ze macie nowe wozki dla chlopakow. B. fajne. Co to za firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×