Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Nesiu; właśnie trwa mój 6. dzień tej diety. Tylko wyrzuciłam z niej brokuły. Mleko szpinakowe małemu smakuje... Ale kapustnych nie toleruje. Ja stosuję tę dietę pierwszy raz. Czekałam z rozpoczęciem jej, aż zacznę karmić małego czmś po za swoim mlekiem... Muszę się pozbyć z 10 (minimum) kg. sadła. To pozostałości po poprzednich ciążach. W tej ostatniej przybrałam tylko 6 kg, z czego 4 ważył Wojtuś, tak, że ze szpitala wróciłam lżejsza o kg. niż na początku ciąży. Na wiosnę jednak chciałabym wreszcie pozbyć się tamtych zapasów. Dołącz się, dołącz będzie mi łatwiej z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu, dzieki za rade, kupie jablko ze sliwka, gruszki troche sie boje podac, mnie po gruszkach boli brzuch wiec co dopiero taka malude. Asiawroc, u nas to nie wypali, Nina nie chce nic pic poza moim mlekiem, ani herbatek, ani soczku, ani sztucznego mleka, obojetnie czy podaje jej lyzeczka, butelka czy w kubeczku (z niego juz wogole nie umie pic i strasznie ja to denerwuje). Ale bede dalej probowala, moze w koncu sie przelamie, musi, mleczka moze juz wkrotce nie byc i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninko; Czemu tak się martwisz, że mleka może nie być? Jakoś nie doczytałam, bo tylko wyrywkowo przejrzałam wasze roczne pisanie. Chętnie przeczytałabym wszystko, ale 200 stron się nie uda. Przynajmniej nie tak szybko jak bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie mleczko jest ale w koncu przyjdzie ten czas, ze sie skonczy. Dlatego musze pomalu przyzwyczajac Nine do innch smakow. Aaa, kupka wlasnie przed chwila byla, ale jaka twarda, biedactwo musialo sie niezle nameczyc :-( A jaki zapach!!! Jablko zjedzone, niewiele ale jak na poczatek wystarczy. Krzywila sie i nie chciala jesc ale jakos poszlo. Maz wlasnie pojechal do sklepu szukac jablka ze sliwka - biedny wymiguje sie jak moze od papierkowej roboty. Nina wzywa, glodzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów do Niuninki! Mleczko wcale tak łatwo się nie kończy! Jak Zośka z dnia na dzień odstawiła się od piersi, mnie mleko, dosłownie, zalewało jeszcze kilka tygodni. Tonię odstawiłam sama, ale mleko też nie zniknęło od razu. Jeśli laktacja jest pobudzana, to nie kończy się ot tak. No chyba,że jakaś trauma albo podobne... Na szczęście i w takich przypadkach można najczęściej (przy pomocy młodego ssaka i dobrego laktatora) do karmienia powrócić. Nie ma po co martwić się na zapas. Moja bratowa karmi swojego syna 2 i pół roku! Ale z jednej strony rozumiem Ciebie dobrze. Nauczyć dziecko pić, gdy ono umie ssać wyłącznie pierś, jest wyczynem godnym złotego medalu! Kto chciałby nauczyć Wojtusia, który też pogardza każdym naczyniem, co nie jest WIELKIM MATCZYNYM CYCEM? Co prawda nie mam zamiaru jeszcze kończyć karmienia, ale czasem chętnie zostawiłabym go na dłużej z flaszeczką ściągniętego mleczka! Z Zosią niemal dostałam obłędu, myśląc, że się odwodni, gdy przestała mnie wysysać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu, dzieki za to co piszesz. Jezeli Nina nie odmowi cycucha sama to bede ja karmila do roczku. Pozniej koniec. ... poczekamy zobaczymy.... Fajny z Ciebie Mis!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
Niuninko moaj olkatez nie chciala soczkow podawalamjejcodzinnieten sam smak polyzeczce po tygodniu zalapala a teraz wypila by z litr gdyby jej dala proponuje na poczatek jablko:0 nie mrtwsie jak naprawde bedzie chcial pic to wypije wszystko pozdriawam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę komuś powiedzieć, jaka jestem ściekła Przy myciu laktatora (avent) okazało się że pękła ta część korpusu do której się przykręca to, takie gwintowane (brawo, Kasiu, co za styl, zaimek na zaimku, wrrr...) Nowy korpus można, co prawda, kupić na allegro, ale to kosztuje tyle co pół nowego laktatora. A używałam go naprawdę sporadycznie. Tylko co mądrego zrobiłam? Pożyczyłam, jak komuś co potrzebne, nie umiem odmówić. No i teraz mam. A właściwie nie mam. Szkoda gadać. Nie gniewajcie się, ale musiałam się wyżalić. :( Pewnie zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wściekła, nie ściekła. Lecz jak się wygadałam, trochę taj złości uciekło. Fajnie, że Was znalazłam. Szkoda tylko minionego roczku, pewnie byłoby mi raźniej, gdybym poznała Was wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiawroc, dzieki za rade, wykorzystam. Musze byc bardziej cierpliwa. Dla Ninki to wszystko jest nowe i dziwne. G. Misiu, zal sie ile masz ochote, najwazniejsze, zeby Ci ulzylo. Od tego jestesmy by wysluchac=przeczytac, poradzic... Fajnie, ze mamy siebie!!!!!! Mam kolejne pytanie. Malej zaczely wychodzic na buzce takie suche i szorstkie place, jakby liszaje. Myslalam, ze to od zimna badz wiatru ale pojawily sie tez na nozkach, po jednym takim miejscu na kazdej szpyrce. Spotkalyscie sie z czyms takim??? Czy dzis jestesmy tu tylko we trzy??? G.Mis, Asiawroc i ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj:D gruby misiu:) ja z laktatorem przeżyłam znacznie weselszą historyjkę:P więc- nie czuj się podle, bo ja się wykazałam bezbrzeżną głupotą jeżeli chodzi o to urządzenie:D jeżeli dziewczynki pozwolą się uszczęśliwić jeszcze raz tą historią, to poszukam mój stary wpis, skopiuję go i podniosę twoje morale:D:D:D a tak w ogóle - super, że się pojawiłaś, bo jakoś dziewczyny zaczynają ubywać:( a poza tym- lepiej późno niż wcale, ja też jestem od \'niedawna\', bo od 112 strony:) stawiam redds\'ika- kto pije ze mną?? niuninko, kochanie, nie martw się na zapas... ciesz się tym, że już pół roku karmisz ninkę:) ja w ogóle nie mogłam :o miłego wieczoru, idę się zalkoholizować:P:P:P buźka 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuninko! jeszcze ja jestem! ja, ja, ja:P:P:P buahahhahahahhahah buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninko, nie chcę Cię straszyć, ale to wygląda niestety, na atopowe zapalenie skóry. Jak najszybciej szukaj dobrego alergologa... Mojej Toni paprze się i paprze skóra na nóżkach. Przejrzyj dietę i swoją i dziecięcia. Zrezygnujcie ze wszystkiego, co podejrzane. Notuj co jecie, by konkretniej rozmawiać z lekarzem. Nie zakładaj też malutkiej granatowych i czarnych rzeczy. Barwnik bardzo może uczulać. Chyba mojej córeczce to właśnie granatowe rajstopki szkodziły. To mój ulubiony kolor, więc nieświadomie katowałam dziecko. Mam nadzieję, że się mylę. Oby. Napisz, co ostatnio nowego pojawiło się w waszej diecie. Najbardziej podejrzane jest, to czego mała spróbowała po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja i ja i ja ... :D :D :D :D :D :D :D Niuniko nie martw sie wszystko powoli zobacz Mati Nesi tez sie uczy .... a co do Tych placow moze to byc jakies uczulenie ... teraz mamy dlugi wochenende wiec chyba z tym bedziesz musiala zaczekac i wyczaic co z jedzeniem ktore jesz ... ??? co do dietki Nesiu i Gruby Misiu ... ja tez chcialabym wlasnie ta ... Gruby Misiu moze cos wiecej ... :D :D rozumiem ze karmisz jeszcze piersia ... ta dieta nie jest radykalna ja juz czytalam .. mozna sie na niej solidnie najesc i przeciez picie wody tez mozna ile sie chce ... jak dobrze doczytalam .. pozwoel sobie wkleic stronke a Ty jak bedizesz mila chwilke modyfikuj ... :D :D :D :D :D http://www.mysza330.republika.pl/DIETA_KOPENHADZKA.html Niuninko wlasnie mialam Ci napisac ze jabluszko bardzo dobre na szybka kupke ... wlsnie dlaam Dustinkowi ta jablkowa breje jak ja ja nazywam hihihi zobaczymy co dalej ... Aco do laktatoram ... fakt Julia Ty to mialas przygode.... Gruby Misiu szkoda.. go bo czasem sie przydaje wszystkie wiemy o Ty m najlepiej :D :D :D :D :D :D :D pozdrawiam ... 🖐️ do pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno: smarować to trzeba czymś natłuszczającym. Może być maść cholesterolowa, elobaza itp. Ważne, by bez barwników, zapachów i innych tego typu dodatków. Może użyłyście nowego kosmetyku do pielęgnacji? Zrezygnujcie z tych, co pięknie pachną na rzecz natłuszczających z apteki. Farmaceuta coś doradzi, ja kąpie dzieci w Balneum Hermal. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa; ja jem dokładnie tak jak w Twojej diecie, z tym, że: żadnych brokułów, zamiast kompotu ananas (surowy, nie z puszki). Czasem zastępuje sałatę kapustą pekińską, ale ona tylko z nazwy jest kapustą! Na tej diecie czuję się zaskakująco dobrze, zważywszy, że wciąż jestem podstawowym źródłem pożywienia Wojtusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Joł laski and bobaski dziś nie będe marudzisz bo mnie rozstrzelacie na miejscu za zrzędzenie,urzalanie etc etc. Ale się ciekawie porobiło na forum................nowe goście,śluby , rozwody hehehehe( to o mnie )Ale cicho nic smutnego nie pisze bom obiecała.No ale pochwalić się muszę otóż: Tymianek mieć nowe funkiel nówki nie śmigane 2 (słownie :dwa) ząbki !!!!!!!!!!!!!!!!hurtem!!!!! Obyło się bez marudzenia, goraczek i innych tego typu rewelacji. Gruby Misiu -witam serdecznie w klubie wzajemnej adoracji , fajna babeczka z Ciebie. Reszta tez ujdzie hihihihihih To żarcik oczywiście pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Jezu, ale byka strzeliłam -użalanie miało być, no i jeszcze literówka mi wyszła , Wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wróciłam z krotkiego urlopiku:)było fajowo trochę odpoczeliśmy:):):) jutro niestety do pracki i to w dodatku na rano:( ponadrabiam zaległości i będe dalej pisać ale na dzisiaj nie mam już siły i idę spać😴 miłych i kolorowych snów🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dlugo juz na niej jestes ???? dobrze przeczytalam ze 6 dni ... ??? wlasnie mam zamar ja zaczac w srode .. sroda popielcow.. dobry poczatek na odmawianie sobie przyjemnosci ..a przyda mi sie oddac pare kilogramow.. :D przyda :D :D co do kapieli malego my kapiemy naszego niuniusia od samego pczatku w mleku i olejku migdalowym .. jego skora po kapieli taka cudownie gladka i natluszczona ... :D jak wytrzymujesz nie jadzac po 18 .. ??? czy tak za bardzo nie trzymasz sie .. .. opowiadaj o rezultatach bardzo jestem ciekawa ... i ciesze sie ze wlasnie jedna z nas zaczyna ja stosowac bedzie latwiej .. Nesiu a Ty odskiedy ???? Niuninko .. a co do sztucznego mleka jak Dustiemu podalam kiedys z Hippa na noc ta gotowa mieszanke na mleku modyfikowanym to mielismy nocke z glowy ..i wlasnie taka byla tak kupka u niego tez po tym ... strasznie cierpial ..a zapach...az meza z domu na balkon wywialo ;) .ja zaczelam podawac Dustiemu herbatke z Hippa z melisa jablkowa na zabki .. podajeje w niej mu tez Vit D bo ja mam w tabletkach Ty pewnie tez ... na lyzeczce.. bardzo to polubil i jak tylko widzi lyzeczke to buziulka mu sie otwiera ....pozniej wypija tej herbatki okolo 300 mil w ciagu dnia ... Gruby Misiu ... moj tata i jego brat karmieni byli do 3 roku przez babcie ... :D ale tak do konca nie wiem czy to takie zdrowe ... dla nas dla kobiet ... ja chce do roku jak Bog da Julka ...hej gdzie ten alkohol.... bu bu ... nie ma Cie :D ja tez chce :D 🖐️ do pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIONA... 🌻 reszta wita czesc i czolem ... 🖐️ gratulacje dla malego zebow !!!!!! IWKA 🌻 kolorowych super ze wypads sie udal ... 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionka 🌻 super, że jesteś:D dla ciebie i carli- piffffko:P a dla tymianka 👄 za dzielność ogólną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
Niuninko codo tych szorstkichplacow to ola tez je ma nad lokciami i na udach lekarkapowiedial ze to uczulenie i zeby obserowac jesli nie bedzie sie powiekszac to sprobowac eliminowac produktyi wyszlo ze o chyba na banany niekazala sie przejmowac Przygody z laktatorem nie mialam ale za to ma z sterylizatorem za mocno ustawiona kuchenka mikrofalnowa stopilo sie prawie wszystko pozdrawiam milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestesmy po sniadanku mielismy sobie pospac dzisiaj troszke dlugej,ale nie wyszlo dzisiaj chyba nici z jakiegokolwiek spaceru na dworze biało ,wietrznie,prusza wielkie platy sniegu i mrozik -6 czekamy na ocieplenie miłej rodzinnej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Dominisu 🖐️ My juz na nozkach ..albo dopiero :D :D :D :D :D maly czyta ksiazeczke hihihi :D a ja zapraszam na kawusie :D :D :D :D :D buziaki na niedzielny poranek :D :D :D :D :D do pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! popielec uważam za bardzo dobry dzień do rozpoczęcia diety. U mnie już półmetek kopenhaskiej i są pierwsze efekty: 4 kg. w dół. W 7. dzień, to kolejne modyfikacje: kawa! bez kawy nie da rady... Planuję też mięso i owoc podzielić na dwa posiłki. Staram się kolacji nie jeść zbyt późno. Jednak częściej jest to 19 niż 18. Chyba nie jest to aż tak istotne, w końcu 2 razy do roku te godziny zamieniają się miejscami ;) A właśnie ,kiedy zmiana czasu, bo nigdy nie wiem? Coś mi się wydaje, że z tym odchudzankiem to powinnyśmy się przenieść obok, do forum DIETY. (Nie brać tego na powążnie) Dodam jeszcze, że ćwiczę. Od 3. dni, 8 min. abs na brzuch, działa, bo mięśnie bolą. :) Wracam do tematu głównego: Wojtuś znów nie domagał się jedzenia przez całą noc. Brawo dla Wojtusia. Teraz coś dziwnego \"śpiewa\". Muszę go przebrać. My na spacerek pójdziemy, bo, jak to mówią, nie ma złej pogody, najwyżej nieodpowiednie ubranie... Bądźcie zdrowi i szczęśliwi! Wracam do sprzątania, bo mąż sięciska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuninko .... jak minela nocka ???? Nesiu ... a u Ciebie ... ???? Isiu ... co u malej ... z ta szyna nic nie piszesz ???????? Gosiu...dawno Cie nie bylo ... :D:D :D :D :D Pszczola ... tesknimy :D :D :D Elka ... przyjemnosci .. u rodzicow jeszcze raz TPM.. ❤️ Dalka ... 🌻 paczki sie udaly :D Iwka..opowiadaj jak bylo :D :D :D Puza oddzywaj sie czesciej ..wiem wiem :D :D :D Julcia...jak po wczorajszym :D :D ;) Dominisiu..przezylas gosci widze :D :D Fiona ...nikt Cie nie rozstrzela ale na dupe dostaniesz babo ... :D Ewcia 22 ...mialas pisac ...kiedy konic tej sesji .. ???? Ania 69 jak Twoje przygotowania do slubu ???? Mamo Natalki ... mam nadzieje ze w Zakopanym wszystko ...swietnie sie udalo !!!!!!!!!!! Gruby Misiu teraz to Cie ....zapytam... ..pytaniami co to znaczy kawa bez kawy a te Cwiczenia .. prosze onamiary :D milego spaceru ... :D :D :D :D Nasz nocka podobnie niestety tylko ja nie wytrzymalam o 5 musialam mu dac jesc bo piers jak kamien :( ale maly dzielny o 22 ostatni posilek .. :D pozdrawiam mileje niedzieli dla Obenych i nie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D Carla wzywasz, więc na rozkaz jestem;) niuninko Marlena tez miała takie placki tyle, że na plecach i wyleczyłam je zwykłym babmino(próbowałam też olilatum). Lekarze kazdą plamkę zwalala na alergie. Ja dużo czytałam i radziłam się ludzi i jest taka przypadłośc kilkumiesięcznych dzieci , która przypada na okres jesienno-zimowy i sama znika. Trzeba mocno natłuszczać ciało balsamami ( moja znajoma uzywała drogie jak cholera kremy) ja zwykły bambini i pomógł. Smarowałam kilka razy dziennie przez parę dni. Oczywiście to tylko mój przypadek, a Twój może być całkiem inny. Spróbuj mocno natłuszczać te placki, a jak po 2 tygodniach nie zniknie udaj się do dermatologa. To moja malutka rada, ale zrób jak uważasz;) :):):) Marlena też nie chce pić soków ani herbatek, tylko owoce poduszone w formie deserków... i mówi już mama :D jak ja się z tego cieszę:D hihi Wpiszcie do tabelki wagę Marleny 9100, klops z niej niezły;) Jutro znowu do pracy😠 mam nadzieję, ze w koncu kogoś znajdą na miejsce mojej współpracownicy ok. nie marudzę, chociaż ostatnio też mam ochotę tylko to robić:p Julianko🖐️ ;) PAPAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7400 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..19.01....................7550 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6160 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..16.02.......59 cm.......6610 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa! to nie kawa bez kawy, tylko ja bez kawy wyglądam tak: 💤 My już po spacerku. Brrr. Okropnie. Czy ta zima się skończy? Jest mi zimno i głodno. Na pewno się przyłączacie :o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×