Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Lola swawola, dajesz mięsko? Dawaj więcej, jeśli je ze słoików to tam są śladowe ilości, gotuj oddzielnie i dodawaj. Jak nie chce zupek to je doprawiaj - szczypta soli działa cuda. Mleko modyfikowane - no cóż, trzeba wypróbować kilka rodzajów zanim dziecko zaskoczy. Mój najchętniej je Bebiko Omneo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulinka
Ja już nie ciężarówka bo w sierpniu 2005 urodziłam naszego bobaska - Nadusię :) Ciężko było, ale dla wydania na świat cząstki siebie, która zmienia świat i nadaje mu największy sens warto znieść wszystko ! Pozdrawiam wszystkie mamusie obecne i te przyszłe :* stronka Nadii : www.little-nadia.blog.onet.pl Tam możecie zobaczyć moją sierpnióweczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola swawola
dziekuje wam dziewczyny za odpowiedzi pozdrawiamy z Mikołajkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!!!!! Wlasnie slonko u nas zaswiecilo!!!!!! Od razu lepiej! Wisielcze humory...no tak... byle do wiosny!!!!!!!!!!!! Moja Ninka podwoila wage urodzeniowa ale jest drobna dziewczynka, ma pol roczku i wazy ok 7 kg. 7 marca ide do pediatry to dokladnie ja zwazy. Nina oprocz mojego mleczka je marchewke ze sloiczka, marchew z ziemniakiem i co wieczor kaszke jablkowa od Hippa. Wprowadzam jej nowosci, jutro dostanie ziemniaczek ze szpinakiem. Dzies zjadla caly maly sloiczek marchewki. Przekonala sie tez do soku jablkowego a nawet do herbatki koperkowej. Mam ogromna potrzebe pojscia do fryzjera, na solarium!!! Troche sie zaniedbalam i zle mi z tym. Ale szybko to zmienie!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech tylko slonko czesciej swieci to ja tez mam wtedy \"powera\" i checi inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po dlugiej przerwie... wczoraj wrocilismy z zako-przez wielun oczywiscie, wiec mialam okazje spotkac sie z TPM i jej Natalka.... ja nie wiem o co chodzi, ale ta jej Natalka usmiechnieta od ucha do ucha, rozbawiona i pogodna.... (hihi TPM mnie zabije ;) ) ale rzeczywiscie miala dobry moment... dziewczynki byly soba mocno zainteresowane a i nam udalo sie troche poplotkowac :) o Was oczywiscie, hihi ;) Krotkie sprawozdanie ze slubu i wyjazdu- bylo bosko! :) jestesmy bardzo zadowoleni! Ceremonia ladna, malo ludzi, skrzypce pieknie rozbrzmiewaly po kosciele, ksiadz smieszny (szkoda ze nie on nas prowadzil od poczatku), ja oczywiscie powiedzialam \"ze ci nie odpuszczę aż do śmierci\"... a natalka spala-na chwile przebudzona woda pokazala jakie ma decybele i chwile potem znowu zasnela... slowem- naprawde bylo ladnie... wyjazd- Ojjjj...co tu duzo gadac- reewelacja.... odpoczelismy, powywalalam sie troche na nartach (pierwszy raz na nogach mialam ;) a patryk ktory jezdzi od 5 roku zycia po prostu mnie spuscil z gorki ;) ) troche pospacerowalismy z malutka po gorach, troche potancowalismy.... ogolnie bylo superaśno... dzieeewczyny a jakie bajeczne krajobrazy!!!! wszystko przykryte spora pierzynka sniegu.... bajka... A! i jeszcze przygoda- rodzice patryka ktorzy wyjezdzali w niedziele o 3 w nocy zeby zdazyc do pracy, nieprzytomni spakowali mu jego buty do zamochodu.. ockneli sie w warszawie jak je wypakowywali.... hehe- w klapeczkach- snieg po kolana my do sklepu w zako po nowe buty- wygladalo to komicznie... dlugo by opowiadac, jak tylko pozrzucam zdjecia z aparatow to Wam powysylam :) wsdzystko jedno czy chcecie czy nie...hihi ogromne buziaki dla wszystkich smutaskow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej diety- stosowalam ja dwa razy bardzo konsekwentnie- nie spadlam ani kilograma (okazalo sie potem jak zrobilam testy w instytucie zywienia, ze jajko w moim organizmie jest elementem uczuleniogennym i chocbym sie glodzila a je jadla -nie pozwoli mi schudnac...wiec nie schudlam, a nabawilam sie wrzodow zoladka... i ubytki w organizmie byly spore- wypadanie wlosow, lamanie paznokci.... chcialam szybko i ladnie schudnac a meczylam sie bez sensu... zreszta jak moj Patryk sie dowiedzial, to malo mnie nie zabil... on uprawia sporty ekstremalne (wygral polskie zawody campusa i byl w hiszpanii- mozna poogladac na campus cup :) ) poza tym zegluje- wiec musial utrzymywac caly czas ta sama wage pod nadzorem lekarzy- twierdzi ze bez jakiegokolwiek wysilku fizycznego zadna dieta nie bedzie zdrowa- tylko wyniszczajaca organizm... a ta w szczegolnosci- z typowym efektem yoyo... bo za ostro rozlozona na tak krotki czas...godzina spaceru dzien w dzien wiecej zdziala niz kazda super dieta.... chodzi o systematycznosc w wysilku... ale to tyle teorii bo odkad mnie poznal- nabral brzucha jak cholercik, a ja po ciazy nie moge spasc.... bo my to tacy teoretycy z tym sportem sie zrobilismy, hihi- szachy czy golf to najwyzej.... BUZIOLKI od wypoczetej , przez co dzialajacej Wam na nerwy Kaski :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, witam!!!!!!!!!! Ale super, ze wszystko sie udalo i ze taka zadowolona jestes!!!!!!! Ja wiedzialam, ze tak bedzie ;-) Zdjecia b.b. chetnie obejrze. A te klapeczki...hihi!!! Niech zyje Mloda Para!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I ich malutki Aniolek!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Kobietki, Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie :P znowu odzywam się po długiej przerwie. Widzę, że u mnie podobnie jak u Was. Paulina dopiero dzisiaj nie goroączkuje ale ten katar ehh szkoda gadać:( Na dodatek ja tez miałam wypadek, baba nie zauważyła stopa i rozwaliła mi przód mojego wiekowego Matizka, ale teraz nie mam czym jezdzić, czekam na odszkodowanie i bedziemy chyba naprawiac, choć nie wiem czy się oplaca. zyczymy szczęscia Młodej Parze (mamo Natalki) 🌻 Super babeczki, że się spotkałyście, ja tez chcem buuuu (TPM, mamo Natalki:) dalka, Twoja już wstaje???? moja ledwo siada i to tylko z pomocą :P jejciu muszę wszystko doczytać Irenko, cieszę się, że z małą coraz lepiej z tymi bioderkami, szyna fuj, oby niedługo nie była potrzebna. carlaa, co słychac??? Witaj Gruby Misiu, ale masz fajnie z tyloma dzieciaczkami w domciu, szkoda ze mały chory, buziaki dla Niego asiawroc, wiem co to znaczy byc bez auta, a mam prace taka ze muszę cały czas się przemieszczać i autobusami strasznie cięzko, więcej czasu soędzam w autobusach i tramwajach niż w pracy :P Niuninka, fryzjer,mmmm brzmi super, ja tez chce strasznie ale nie mam czasu:( Całuje Was wszystkie, obiecuję ze jak bede miala wiecej czasu to bede zagladac, zycie takie niepełne bez forum :( Buziolki, Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączyłam troszkę zdjęc na bobasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska, super, ze znowu jestes z nami!!!!!!!!!!! Wypadek, przykra sprawa, cale szczescie, ze Tobie nic sie nie stalo. Zaraz obejrze nowe fotki na bobasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja. Dzisiaj byłyśmy na szczepieniu. Wiki bardzo dzielna, nie płakała wcale. Waży 7670, uaktualnijcie tabelkę (tfu! i ja to mówię??) Z faktem szynowym już się pogodziłam, marzę o tym, żeby jak najszybciej nastąpił 5 kwietnia. I wtedy... z półobrotu ją!! Juleczko- Jaśmin z kabanosem (a może to specjalna parówka poznańska?) to hit sezonu! ❤️ Skye- kopę lat, dawaj pyska, niechże cię uściskam! Dla Szanownej Pary Młodej spóźnione życzenia! Historia z klapeczkami tylko potwierdza żar waszych uczuć.. Carluniu- ty to zawsze jesteś optymistycznie nastawiona do życia i potrafisz tym optymizmem zarażać! Gruby misiu- ta historia napawa mnie nadzieją bo Wiki za miesiąc będzie miała prawie 8 miesięcy... A leczona jest od 2 miesiąca życia... Dla wszystkich mamusiek po wiosennym 🌻 Aha, ja też zachorowałam na fryzjera! Buuuuuuuuuuuuu Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulinka
Hej mamusie :) A ja mam pytanko z serii kulinarnych ;) Jako, że mniemam iż dzieci nasze są w podobnym wieku to pewnie też im właśnie dietę rozszerzacie. I co? Tylko słoiczki, czy same też pitrasicie maluszkom ? A może macie jakieś metody na przechowanie takiego domowego jedzonka ciut dłużej niż jeden dzień ? Pozdrawiam :* www.nadkamarciniak.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulinko, ja daje mojej corci tylko sloiczki, narazie. Gotowanych przeze mnie nie chciala jesc. Moze jak sie troche przyzwyczai do tego jedzonka, to beda jej tez smakowac moje potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chorutka jestem taka ,ze przez pare dni nie chciało mi sie nawet kompa włączać :(( dziś nocka taka zarwana,Krzysiaczek postanowił ze nie da matce pospac,no i udało mu sie -nie śpie :(( nie bardzo wiem co u was słychać,przeleciałam tak tylko jednym okiem 207 stronke,no i mamo natalki widzisz a tak sie martwiłaś a taki piekny ślub miałaś :classic_cool: z niecierpliwością oczekuje na zdjęciaprosze o duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzoooooooooooooooooooooooooooooooooooo fotek) O i widze ,ze jest nas coraz wiecej,witam nowe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy też zauważyłyście,że ja najwiecej to potrafie tylko nocą natworzyć :) ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl Kasiulinko kochana chciałam twojego aniołka też tu dopisac ale coś ta stronka to nie chce mu sie otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7500 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..19.01....................7550 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6160 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..16.02.......59 cm.......6610 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócił mój mężulek z pracy no to lete zobaczyć co przyniósł pysznego pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelki podoklejane.. Widzę niestety, że bez najnowszych danych mojej Wiki... Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7500 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..02.03....................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6160 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..16.02.......59 cm.......6610 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 No nie może być tak, żeby największej zwolenniczki tabelek :) danych nie było :) Isiu, dla Cię :) z buziakami. I przyłączam się do marzenia o kopnięciu szyny z półobrotu! Jak Werka będzie za kilkanaście lat śliczną dziewczyną z dłuuuuugimi nóżkami, zgrabnymi, za które faceci dadzą się pokroić, to będzie dzięki cierpliwej Mamusi!!!! Dominisiu! Cieszę się, że już się lepiej czujesz. Nam, tzn mi i Matiemu infekcja się \"pięknie\" rozwinęła, ale mam nadzieję, że już bliżej końca jest... Mati dzisiaj spał calutką noc z jednym przebudzeniem na podanie smoka, REWELACJA! I to mimo choroby i mimo wyrzynającej się górnej jedynki :) Nawet na jedzenie się nie obudził!!! Ale może to zasługa syropku przeciwbólowego a nie metod mamusi... Carlunia jak dietka? Gruby misiu, Ty już niebawem kończysz, a co potem? Optymalna? Skye buziaki!!! TPM! Do tablicy! Proszę opowiadać o wizycie panny młodej!!! Mamo Natalki - gratulację, cieszę się bardzo, że się wszystko udało pięknie. No zmykam, cmok cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybciutkie dżę dobri:) jaśmina zatkałam kabanosem, więc mam chwilkę:D irenko❤️ jesteście naprawdę dzielne!!!!!!!!!!! mamo natalki- gratulejszons:D fajnie, że się wszystko udało zgodnie z planem, a ten nr z butami, był b. w moim stylu:D zapraszam na kawkę:) dziś dodam na bobasach zdjęcia z kabanosem, więc zapraszam do odwiedzin i odżegnywania mnie od czci i wiary:P:P jaśmina ma dziś wyjątkowo szkaradny humor:o nesiu🖐️ carla👄 skye- fajnie, że zajrzałaś🌻 a pszczołę, to chyba wessało gdzieś w czasoprzestrzeni:P wracaj pasqdo, bo pusto tu bez ciebie:D niuninko- co słychać u twojej ślicznotki??:) tpm daj znak życia!! 🖐️ i czołem mąż dziś wreszcie wraca:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabanos już jest na bobasach :D 5 ostatnich zdjęć:D możecie strzelać:P:P:P buźka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy dzien wielkiego marudzenia dzisiaj przed nami ulubionym zajeciem Krzysiaczka jest dzisiaj ciagniecie mame za włosy isiu sorki za tabelke,Nesia wszystko poprawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
Witam :) u nas dzien zaczal sie w miare dobrze teraz olajuz w lozeczku z butla i zaraz zasnie .Juz wiemy ile beda kosztowac czesci do aut 500 tragedia ale co zrobic z tych nerwowto i j sie zle czuj i zastanawiam sie czy nie am wrzodow.....ta dziwnie mnie boli pod zebrami pol nocy sie meczylam trazprzeszlo chyba lekarz sie klania Strasznie chcialabym zeby na dworze bylo juz +10:) tak nie lubie zimy...... a jak tam wase maluszki odrana dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7500 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..02.03....................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..02.03........57cm.......6700 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..16.02.......59 cm.......6610 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 No cóż moje dziecko trzyma linie i nie zamierza duzo przybierać na wadze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dzień dobry? nie za bardzo... Gluty się rozprzestrzeniają. Trole w domu. :o Jak przeżyję z nimi do powrotu męża to się odezwę. Mimo wszystko wyrwałam się wczoraj na aorobik i choć po zimowej przerwie, radziłam sobie niezgorzej :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitaea
Hello Dziś uropik wykłócony:p muszę pozałatwiać sprawy Julka, ale z grubej rury pojechałaś,kabanos:D a co, małej się też należą frykasy;) Asia wroc. mnie też coś ten brzuch pobolewa:o wrzody, wątroba i wszystkie narządy kapucieją:o Mnie też ten fryzjer nawiedza w myslach, ale czasu brak😭 odchudzanie....brak słów i tak mam wrzody.... całuje Was (tekst z listu)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitaea
a tak poza tym to zjadło mi częsć posta i się nie przestawiłam.Pracująca Kasia z 6 miesięczną Jagodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kaliteo:) twoja córka ma piękne imię:) wahaliśmy się międziy jaśminą a jagodą:) kiedy się urodziła twoja córcia? jeżeli masz ochotę, to podaj dane \'tabelkowe\', to zaktualizujemy co trzeba:D buziaki dla wszystkich (nie)obecnych julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×