Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Fiona 79
ratunku !!!!!!! która dostała broszurkie pampersa kiedys tam i wymieniała kody z opakowan pampersow za zabawki fishera>? wyrwałam kupon a reszte wyrzuciłam do smieci a teraz nie wiem gdzie mam wysłac zgłoszenie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu szlaken trafen poratujcie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLA FIONY
PMI COMBERA "JAK SIĘ STAJĘ ZDOLNYM DZIECKIEM?" SKR. POCZT. NR 91 03-966 WARSZAWA 131 WYŚLIJ LISTEM POLECONYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 9odzywam sie po długiej nieobecności. Mamy dsie dobrze,mąż bna kursire mny z malym u rodziców. Moje kochane nie na prózno pisalam wam ze Michaś mnalo gaworzy, podobno to takie fazy w rozwoju dziecka ze jedbną sprawą sie absorbuje i o innej zapomina. Moze pamietaciew jaki pisalam że zapomniał np. o obrotach mimo ze kiedys to robił,teraz pięknie ise obraca i chce siadać polozóny na pleckach głowę ciągnie do klatki i próbuje siadać,ale nie gaworzy. Czy wasze dzieciatak też mają akie fazy? czytałyście o tym??? Nesiu zdrówka dla synka iwka dzieki za pamięć witam nową mamę Kasie Carla cmok brakuje mi ciebie... TPM ❤️ pszczołko co u was?? wszystkie pozdrawaim aha mały ma 2 ząbki noce ostatnio tragiczne!!! odpiszcuie co wiecie o tym fazowym rozwoju dzieci maly juz tak 3 tyg tylko kilka dzwięków wydaje,dalej się śmieje głośno i tylko tyle wpadnę niebawem paapaappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaaa! ALe numer, kochane!!! Właśnie przed sekundą Mati stał samodzielnie!!!! Hihihihihi! Pisałam Wam, że chodzi przy meblach już od dawna, a dzisiaj wziął sobie zabawkę z półki i tak się nią zainteresował, że drugą rączką puścił się półki i stał tak obracając w rączkach zabawkę dobre 5 sekund,a jak się w końcu zorientował, że się nie trzyma....to usiadł, hahahaha, jaką miał śmieszną minę przy tym....no mówię Wam, rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela 🖐️ 😘 Nesiu ... GRATULACJE dla MAtiego 🖐️ i zdrowka dobre fluidki :D 😘 Ja wymienialam kody z zabawek na zabawke ale widze ktos wspomogl .. :D :D :D Gruby Misiu ...a Ty gdzie dziisaj ??? Pszczola ... TESKNIMY ❤️ 🌻 Asiu ..u nas sa wlasnie goscie na pare dni ... wic to co zaobserwowalam .. maly reaguje ..poprawnie nie placze al niesety ze snem problem budzi si ebardzo czesto ... :( w nocy ... i jego drzemeczki tez nieciekawie wygladaja ... ale damy rade ... :D :D :D :D :D :D :D :D Isia 🌻 Moj niunius nie ma zebow ...nie raczkuje ..nie podnosi dupci...ale za to ..obroty w kazda strone i tam gdzie chce sie znajduje ... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamulki obecne i te dogladajace :D 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, ale Wojtuś marudny. Katar dokucza, nawet trochę krwi się z noska puściło. :( Nie ma apetytu, pewnie zapomni jak się je z łyżeczki... Za to na cycu wisiałby wciąż, a co się napije to uleje biedulek. Ze spaniem też kiepsko. Byle do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! Wczorajsza nocka nieciekawa, Nina zasypiala tylko na rekach, jak ja chcialam polozyc to placz. W koncu dalam jej czopek i usnela. Ja za jakis czas tez, to byla 2.00. Dzis Mala byla jakas przygaszona ale temp. nie bylo. Co do reakcji Niny na gosci, to zwykle placze ale dosc szybko sie oswaja. Carlaa, spedzacie milo czas z goscmi? Moze Dusti tez doczeka sie zabka, ze tak zle sypia??? Gruby Misiu, duzo zdroweczka dla Wojtusia. Caluski dla wszystkich!!!!!!!!!!! Oby dzis nocka byla lepsza... Ach, czy Wasze dzieciaczki spia przy swietle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mati sypia w absolutnej ciemności. Ostatnio bardzo dobrze śpi (co by nie zapeszać), więc może z tym budzeniem się to był jakiś etap przejściowy i niektóre forumkowe dzieciaczki właśnie też go zaliczają. U nas to trwało miesiąć (choć jeszcze nie wiem, czy to definitywny koniec?) Na gości Mati reaguje uśmiechem ale nie daje się dotykać i brać na ręce, póki się nie oswoi. Zwykle to się dzieje, gdy gość go rozśmieszy. WTedy już pełna akceptacja :) Ale ja staram się nie dopuszczać do sytuacji, że ktoś Matiego tak zwyczajnie bierze na ręce. Jak ktoś z rodziny albo znajomych chce, to staje blisko mnie i wyciąga do niego ręce. Jak Mati chce (a często chce) to też wyciąga ręce i wtedy następuje \"przejęcie\". A jak nie, to nic na siłę, bo wtedy zawsze kończyło się płaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy niedzielnym przedpołudniem nocka dzisiaj niebardzo przespana wczoraj duzo gosci było i dzidek sie rozstroił i nie chciał zasnać:( no i troche sie nameczylismy z nim na gosci reaguje niebardzo,nie lubi obcych,moich tesciow widzi codziennie a nie chce nawet isc do nich na rece kaszeczka juz wszamana,ter5az mama idzie na sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) My tez juz po sniadanku, Dziecko smacznie sobie śpi:) gratulujemy Matiemu samodzielnego stania:) Carla, ja mam to samo z małą, nie siada, nie raczkuje, tylko się kręci :P każde dziecko inaczej się rozwija i nie mozna tego przyspieszać, zębów też jeszcze nie ma:) dziś pierwszy raz paulinka normalnie spała, wstałam tylko raz do niej a po chwili znów spała, modłę się, żeby już tak zostało. gruby Misiu ucałuj malutkiego, katar, grrrr okropność Fionka ja tez wysłałam kody z Pammpersów, mam nadzieje ze dostane klocki :) te 100 punktów zbierałam od sierpnia bo zdecydowanie wolę Huggiesy :) No biegnę, Całusy, Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my. Wczoraj nas nie było tutaj, bo mamy w domu Kazimierza.Mała imprezka odbyła się w sposób przyjemny i kulturalny. Wiki zazwyczaj na gości reaguje tak samo- dłuuugie przyglądanie się z miną \"a la Sherlock Holmes\". Potem ewentualnie (dużo później) można liczyć na jakiś uśmiech... Nadal mam problem z kupkami. I sama już nie wiem, czy to przez szynę i rozkrzyżowane nóżki? Dziecko trzy dni się gniotło, ja pomna słów pediatrzycy nie dawałam jej czopka coby się nie przyzwyczaiła (Wiki, nie pediatrzyca :D ), ale wczoraj nękana wizją przepukliny w końcu jej założyłam czopola. I nasrała tyle, że pielucha była przepełniona. Daję jej deserek ze śliwek, ja wpierniczam jogurty, buraki... a ona kupę ma w... wiadomo gdzie. A co najśmieszniejsze, wczoraj po południu w czasie imienin sama wyprodukowała jeszcze w pampersa rzadki dodatek do tego wszystkiego. Ja już dostaję coś na głowę... Julciu- gdzieś ty? ❤️ Carlaa 🌻 Gruby misiu 🌻 Skye 🌻 Iwka 🌻 mamo natalki 🌻 elu 🌻 tpm 🌻 buziaki dla nowych mamusiek oraz dla obecnych niewymienionych Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
Witam mamuski:0 Isiu olaa mial prolem z zalawianiem prze 3 miesice najpierw pobudzlamjej termometrem pozniej czopki glicerynowe i wkoncu ustapilo codziennie zakladalam, jej 1 czopek zaczelam jejdawac soczki nadczo ( zalecenie pediatruy 150 ml zaraz po wstaniu po tygodnu uregulowalo sie polecam) dzis dzien zaczal nam sie od awantury z maja mama ( to strasne z nia mieszkac ma paskudny charakter i od kiedy pamietam tylko sie klocimy z tad moze moje wrzody ) w zaden sposob nie jestesmy w stanie sie porozumiec a przez to jestem nerwowa rowniez dla dziecka .Niestety nie mamy moliwosci wyprowadzki pozatym dziadek by sie zaplakal!!!!!!!! oj czy wy tez macie takciezko j wolalabym mieszac w kawalerce niz miec dwa pokoje i mieszkac z nia.... milego dnia spiohy a gdzie wy jestescie??//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witam z wieczorka,życząc zdrówka wszystkim dzidkom i mamusiom- jutro postaram się coś konkretnego napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na momencik. Nina sie jednak przeziebila. Ma katar, nie moze swobodnie oddychac a ja nie potrafie poslugiwac sie gruszka :-( Jej pierwsza choroba :-( Juz sie boje nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninka gruszka jest do du... psikaj jej do noska kropelkami na katarek, ale pamiętaj, że np. Nasivin możesz dawać tylko 2-3 razy na dobe, są też kropelki, które mozesz dawax ile razy chcesz ale zapomnialam nazwę:( Trzymaj się dzielnie, pewnie w nocy dużo nie pośpisz, całusy dla Małej, niech szybko wraca do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuninka- sky ma racje, gruszka jest do d... a powinna byc do nosa... ja uzywam rurek takich miekkich co to do pupy sie niemowlakom wsadza gdy nie moga piardnac.... oczywiscie uzywam ich do nosa i mocno wciagam gile... poza tym nam pomaga sol fizjologiczna lub woda morska- prosisz w aptece o najtansze bo wszystkie maja te same wlasciwosci, a rozna cene :) przyszalaLAM W WEEKEND... opowiem Wam jutro... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz katar mija, dołączam się do opini na temat gruszki... Podnieś wezgłowie łóżeczka. Pozdro. Jutro więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to zaiste prawda, co piszę dziewczyny o gruszce...ustrojstwo zupełnie nieprzydatne. I rzeczywiście Sterimar - sól fizjologiczna do noska, nawet 8 razy dziennie oraz Nasivin soft, tak jak pisze skye, max 3 razy dziennie przez 5 dni. Ja kupiłam jeszcze do noska Fridę - czyli takie urządzenie z rurką właśnie, pociąga się ustami, podobno super, ale nie musiałam jej próbować, bo nasz ostatni katar nie jest taki mocny. Pomaga też posmarowanie maścią majerankową pod nosek. Czytałam też, że można dać na noc na podusię dwie kropelki Olbas, jako inhalację. Ważne, jeśli nie używacie nawilżacza, położyć mokry ręcznik na kaloryfer. No i niestety, katar, leczony trwa 7 dni a nie leczony tydzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko na chwilunie,bo mam jeszcze dzisiaj niemałe prasowanko przed sobą :(( chciałam wam tylko napisac iż od wczoraj Krzysiaczek dostaje do jedzenia jogury DANONEK o smaku waniliowym i bardzo mu smakuje-polecam dobra lece grzac żelazko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuninko- przykro mi, że malutka jest chora:( 🌻-ki dla niej od jaśminka i ode mnie;) a tak w ogóle, to: dzień dobry:) mieliśmy od nowa instalowany system i szlag trafił wszystkie moje rzeczy, których nie zapisałam w magazynie:o w dodatku - skończyły się baterie w klawiaturze i zdemontowałam \'nowe\' z zegarów, więc nie wiem, która jest godzina:D miłego dnia wszystkim razem i każdej z osobna:D carla- mam nocnik kawy- podłączasz się???;) irenko🖐️ narty j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianka-kabel:P Ale to prawda, że się szlajam po innych topikach, a dokładniej po jednym...jakoś tak wyszło, że pisać w ogóle nie miałam zamiaru, ale coś mnie tam ruszyło i musiałam się wypowiedzieć. I póki co daję sobie na wstrzymanie z cafe, bo syf mam w domu, mgr daleko w polu, dziecko smo siedzi, a matka z nosem w kompie...tak być nie może Tobi szramę ma na policzku, wygląda jak zorro...facet w sklepie przewrócił się na niego i rozciął mu policzek blisko oka- na szczęście nie głęboko i obyło się bez szycia, ale strachu się najedliśmy. Najlepsze,że ja rzuciłam się na pomoc gosciowi, zamiast własnemu dziecku, i jeszcze opierdziel dostałam, ze za blisko wózkiem podjechałam...ot i wdzięczność ludzka. Życzę wszystkim miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam powysylalam zdjecia ze slubu :) troche wam sie pozapychaja skrzynki :) TPM- jaki jest adres do Ciebie, to Ci wysle zdjecia z naszego spotkania!! Dziewczyny, co ja narozrabialam..... w piatek sciagnelismy tesciowa, bo kolega ktory byl do tej pory dyr. biura poselskiego UP od zmiany rzadu i wyprowadzki z sejmu nie mial pracy ( nikt z papierami politycznymi nie chce dac normalnej pracy- zgroza) w koncu dostal robote, hehe- w piatek w wyniku glosowania zostal sekretarzem generalnym UP... smielismy sie z niego ze z deszczu pod rynne.... ale byl tak szczesliwy ze juz nie siedzi w domu, ze zaprosil nas do pubu na opijanie... no i ululalam sie....malo tego- wypalilam trzy papierosy- AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA nie palilam od ponad roku- odkad zaszlam w ciaze.... buuuuuuuu a w sobote moj czcigodny małzonek tak mnie wyprowadzil z rownowagi tekstem ze co ja takiego robie, przeciez siedze w domu z natalka, ze zalozylam buty, kurtke i wyszlam.... poszlam do kina, na piwo, do restauracji cos zjesc... przepuscilam kupe kasy, jakbym sie mscila... malo mi serce sie nie wyrwalo, zeby wracac do malenstwa, bo ona nie chce z tata zostawac, ale sie zawzielam i wrocilam o 21.... to wyjscie bylo koszmarem dla mnie- to chore ale srednio bawi mnie wychodzenie bez natalki.... :( za to moje dziecko lezalo pogodne w lozeczku i zasypialo (!!!!!!) a moj maz zdjal mi plaszzc, zrobil kanapke i dlugo przepraszal w luzku... ;) wiec chyba bylo warto, ale nie chce juz tego powtarzac... :( strasznie smutno jest bez nich :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ooo pszczoła wróciła,ale miałas przezycia a teraz sniadanko i mykamy na pierwsza drzemke Krzysiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mamo Natalki plusior u mnie :), dobrze zrobiłaś. Ja jak przestane karmić też się wypuszczam sama :), należy mi się :). Od wczoraj siedzimy same w domciu, no nie licząc babci. Chyba wypuścimy się dziś na dłuższy spacer :) Kafka i ciacho dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za rady odnosnie walki z katarem. Jestescie kochane!!! Nocka minela calkiem dobrze :-) Nina obudzila sie \"tylko\" dwa razy, wcale nie plakala wrecz przeciwnie, pomimo zapchanego naska i trudnosci z oddychaniem smiala sie do mnie i gadala. Rano poszlysmy do doca, osluchal ja, obejrzal, to \"tylko\" zwykle przeziebienie. Nina wazy 6870, mierzy 67 cm, obwod glowki 43 cm. Mamo Natalki, dzieki za fotki. Ale superrrr !!!!!!! Super wygladalas, b. elegancko. Natulka sliczna!!!!!!!!! No i troche Ci zazdroszcze tego wyjazdu ;-) Caluski!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki... ja tylko na chwilunie nadal mamy gosci ... i troszke czasu brak ... ponadrabiam zaleglosci i niedlugo bede ... hihihi :P .. sciskam wszystkie maluszki zdrowka dla choruszkow ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze kupic Ninie kurtke...zimowa bo jej obecna jest juz za mala. A myslalam, ze pojde do sklepu po kurtke ale wiosenna. WIOSNA CZEKAMY!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
my tez jestesmy w trakcie kupowania kurtki ibucikow dla oli kupujemy na allegro bo tak najlatwiej:) duzy wybor i taniej dzis dzien w miare spokojny a zabow dalej nie ma ciekawe kiedy wyjda chcialabym juz wiosne mam doc tych ciepych ciuchow a jak wam dzien minal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko! Mam nadzieję, że teraz kopm będzie już cudnie działał, ale tego co stracone szkoda....pamiętam jak mi zeżarło trochę plików, fatalna sprawa, do dziś nie wiem, co mi poginęło dokładnie... Pszczółko! No co za facet.......nie wiem, co bym zrobiła na Twoim miejscu, jakby mi dziecko zarysował (dzięki Bogu to nie okazało się poważne zadrapanie), ale chyba bez avanti na 40 fajerek by się nie obyło... Niuninko, zdrowia dla Księżniczki :) niech katarek znika precz! Mamo Natalki, bardzo prawidłowo :) facetowi pewnych rzeczy się nie da wyjaśnić, nie zrozumie, póki nie poczuje na własnej skórze. I choć było Ci trudno, to efekt był natychmiastowy. Brawo dla Ciebie i dla męża, że tak szybko się zreflektował :) Dziękuję za zdjęcia :) Są super!!! Oboje wyglądaliście ślicznie!!! A najładniej oczywiście Natalka!!!Wyjazdu zazdroszcze Wam bardzo bardzo!!! Carla! Gruby Misiu! Dominisia! :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×