Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

mój syn po raz pierwszy w życiu soku się napił :) i nie pluł! gruszkowy :) mam nadzieję,że go nie przeczyści... już mu woda nie wystarczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu bardzo podniósl mnie na duchu twoj post. Widzę ze fala nagany sie na mnie napuściła i dobrze bo potrzenbne mi to jak nikomu innemu. Dziewczyny lekarz przyszedl do mnie po porodize i zacząl wymieniać na co Michas może chorować i jakie miec problemy(nadpobudliwośc,autyzm,problemy z nauka).Ja ólprzytomna wysłuchalam tego z pokora po czym po dobie powiedzial że dziecko na jedno ucho nie slyszy! myślę że nobel by mnie satysfakcjonował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta zona skąd taka mądra???:P czy ta pszczoła??? bo jak pszczoła, to wszyscy wiedzą:P:P:P A żona-tego nie wie nikt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konieczna mi peruczka na moje siwe włosy a na serce respirator spokojnej nocy dziekuję Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle Misiu, to ja chce Tonię do Torunia!!!!!!!Ciebie owszem też, ale Toni fanką wielbicielką jezdem i chcę ją na własne oczy w akcji ujrzeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam, tatuś ma poważniejsze zajęcia, niż oglądanie pszczelich zdjęć na wyszyńskiego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia obejrzą dziewczynki! one to lubią!!! tatuś dziewczynek obejrzy... też cóś... kopernika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli na Ciebie nie ma co liczyć???Bo ja przepraszam, ale z obcymi facetami sie nie zadaję, jak Trutnia w ulu nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ełoł.... czy tam joł... czy jak to jeszcze zwa... nawet jednego kwiatka na topiku dla mnie nie bylo... eh wstydzta sie dziouchy... mis mnie wystawil, ale taka juz uroda tego małpiszona, ale od was sie tego nie spodziewalam ;P ;) :P oj, dziouszki mieszkam z tesciami bo remont trwa... ja cem do DOOOOOOOOMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU choc przyznam, ze milo jest napic sie piwa, gdy ktos sie dzieckiem w tym czasie zajmie :) wiec korzystam co wieczor, hihi.... jutro wianki w warszawie i koncerty lu bega i inni... nesiu, misiu- nie wybieracie sie czasem? misiu mysle ze dziewczynki i festyn sie polubia, a my i piwko jeszcze bardziej, co? tymbardziej, ze jesli dobrze licze to niedlugo nie bede mogla pic............................................................................... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty zapraszasz Tonię? jak jej mamę, to przyjedzie... ale bez Toni :) najwyżej z Toni zdjęciami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech baby baby. Po kiego się zamartwiać ?? Moje bejbe dopiero teraz zaczęło ząbkować, nie raczkuje, włosów braki, jakaś taka chuda i co ?? Ja poprostu nie zamartwiam się bo po co :). Przyjdzie czas na wszystko. Moja siostra za przeproszeniem sra się ze swoją córą, bo ta jak tylko upadnie, to tragedia narodowa i wypominanie całemu światu. Po co np. mówić całej rodzinie z wyrzutem , że Dawid ją przewrócił. Rośnie poźniej takie dziecko co jak tylko skaleczenie to wyje przez pół dnia, a mama przez następny miesiąć jeszcze przeżywa. Nie lubie książkowych stereotypów, każde dziecko ma swój indywidualny tok rozwoju i poco tu patrzeć, a bo on, ona umie to czy tamto. Więcej luzu, bo przegapicie wszystkie najwspanialsze etapy w życiu smyka :). Dzieciak i tak wszystko pozna, nauczy się i nie warto siedzieć i dopatrywać się wad rozwojowych lub innych rzeczy :). Elu Twoje bejbe rozwija się dobrze i nie patrz, że inne mówi, czy inne potrafi coś czego Miśko nie umie :). Mały jest sprytny i rezolutny i załapie wszystko. Teraz skupia się na sprawach ważnych dla niego, a za miesiąc może zacząć mówić w sobie znanym języku maluchów, a przestanie np, raczkować, lub robić coś innego :). Ja od babci słysze, że Kuliś powinna zacząć raczkować, mówić mama i tata, ale ona ma inne sprawy na głowie. Musi chodzić przy ścianie i zamiast mówić mama i tata, poprostu używa krótszego zwrotu \'\' da\'\', i wszystko jasne. Czasami też patrzałam na inne dzieci, że potrafią to co Ula nie potrafi, nawet jak wy piszecie, że dzieci chodzą już same, czy raczkują, ale wiem, że mój Kuliś to mój Kuliś i też zacznie wcześniej czy później :). I tak na marginesie, to ja jezdem spokojny człek, ale czasami jak widzę jak ( Elu tu nie do Ciebie :) ) ktoś mówi farmazony, to mi się ciśnienie podnosi :). Moja siostra książkowo wychowóje swoją córe i czasami to błąd :). Książki trza traktowaćz przymróżeniem oka i wychowywać dziecko jak serce dyktuje, a nie jakiś lekaż co nie wiadomo, czy sam miał dziecko :). Elu więcej luzu i zacznij patrzeć na to co Miśko już umie, a nie czego jeszcze nie opanował :) i tym się ciesz :) póki możesz. Hmmm młody nie słyszy na jedno ucho, to jeszcze nie tragedia. Mój mąż nie widzi na jedno oko i to z winy lekaży, bo jak był mały, to mu weflonem uszkodzili jakiś nerw czy cuś. Mam świadomość, że w przyszłości będę się opiekować niewidomym mężęm, bo wzrok z czasem się przecież nie polepsza :), ale co tam :) wiedziałam i będę się opiekować. Koniec haotycznych wypowiedzi. Czy na dobry temat? Kto to wie :) Laski trzymta się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam mamę misiowa ofkors!!! MAMO NATALKI 🌻 i na wyrost gratuluję, o ile dobrze mi zwoje pracują, bo ja wszystko z jednym kojarzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracias pscoła... na urodzinowe piwko zapraszam do warszawki... sama najazd misiowy przy okazji zrobisz i Tonie sila poznasz ;) a zwoje ci calkiem niezle jeszcze pracuja.... ale to rzeczywiscie jesczze na wyrost.... to dopiero ponad 1,5 tyg po... za wczesno, choc sa przeslanki by sie obawiac.... eeh... boje sie... tylko nie wiem ktorego wyniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................10.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10...............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04...............Szczecin Julianka..........25.06............................................Pyrlandia Carlaa............22.09..........................05.07 .........Zimbabwe. Gbury Miś........02.06.........................29.04..............Warszawa Mama Natalki... 22.06.........................29.04 Warszawa pod Piasecznem Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06........................................................... Dominisia........04.02.........................06.07...............Więcbork Asiawroc.........27.07.........................21.08...............Wroclaw. Nesia.............25.12..............................................Warszawa Skye..............15.07................nie obchodzę ............Katowice pewnie jakas nieaktualna, ale sił nie mam szukac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki, ja nie będę pisać, jak Ci zazdroszczę na wyrost, bo nikomu to niepotrzebne:P Ale gratuluję raz jeszcze i nie bój żaby!!! I wsyckiego dobrego z okazji wczoraj🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie zawczesno? po testa!!! i rano z wynikiem :D to Ty, mamo natalki, od wczoraj już stara baba jesteś :) się spotkamy, dostaniesz prezenta, nie smuć się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pscoła dziekowac, ale to nie takie proste... i akurat ty mozesz mnie wysmiac, ale ja mialam troche inne plany... i jak jescze troche w domu posiedze to mnie w wariatkowie zamkna... poza tym 32m2 to troszke za malo na 4 osobowa rodzine..................... boje sie kurna i nic nie poradze.... misu testa robilam, ale za wczesno... wyszedl negatywny... natalka na poczatku tez negatywna byla ;) eh, dobra.. trza sie cieszyc... jutro obiadek urodzinowy z mama i tesciami, obym pary z ust nie puscila.... bo przed Wami oczywiscie nie wytrzymalam.... hihi, mimo ze nei jestem jeszcze pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, ja też nie byłam do końca zachwycona na początku...bałam się, jak sobie poradzę, dokładnie to że zimą zabiję dzieciaki i siebie w przypływie nagłej bezsilności. Chata za mała to inna kwestia (mamy podobny metraż). Wybacz więc, że cię nie wyśmieję, tylko zrozumiem..może innym razem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśko! gratulować, to będę dopiero, jak wydruk usg pokażesz! :) a póki co... to dzieci wiedzą komu i kiedy się urodzić... i Ty 🌻 tak bez kolejki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nami to już trochę się ożeniłaś... dziś wnocy śniło mi się, że można wykupić z kafe wydruk naszego pisania :) i zastanawiałam się, czy kupować całość, czy od marca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo mamulki ... 😘 oj widze ze wieczorne pogaduchy ... ;) ja padam na pysk ale sie WTRANCAM .. do dyskuty .. ;) Mamo Natalki ... 😘 co bede duzo pisac daj pyska sto lat 😘 sciskam mocno ;) Elus ... no ! 😘 Gruby Misiu dlaczego Cie nie bylo jak ja bylam ... Pscolka ❤️ a ktora z Was ma zamiar wianki bo to chyba nie nasze rewiry juz prawda ;) Julka ... trzymaja sie magazynier moze wszystko .. ;) Dominisiu .. hallo topik Cie wzywa .. !!!! sciskam Was spadam bo dziwnie gadam :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×