Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gumijagodo, Tobi mój ma po 47,2 głowę i klatę-wierzę, zejesteś przewrażliwiona po Julce, też bym była..ale jak lekarz mówi ze ok, to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi a jaki ma obwód główki Bartuś? a jaki obwód klatki? podobno są dzieci ktore mają glówke 1cm większą w obwodzie niż klatkę i jest ok tylko trzeba obserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to glówka mała w porownaniu z moim wielkim bobaskiem aha pisałam ok południa że ząbkujemy już jest 7-my ząbek,(dolna prawa dwojka) to prezent od synka na moje urodzinki kawa ppopoludniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartusiowi też szykuja się dolne dwójki , lepiej widoczna jest lewa to tez miałby już 7 ja już po kawce popołudniowej tearz zbieram chęci do prasowania ,oby na chęciach się nie skończyło mam dzisiaj dzień pytań :czy wysadzacie dzieciaczki na nocnik chociaz po spaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja tylko na chwile bo jestem w pracy u nie mam zbytnio czasu ale zajrzałam:) Elu wszystkiego naj naj 🌻 po 23 was poczytam i napiszę jak dam rade a jak nie to rano pozdrawiam uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele super, dziecko spało u Babci lepiej niż w domu (podobno ani razu się nie przebudził). Apropos Waszych pogadanek zębowych - donoszę, że właśnie dzisiaj ujrzały światło dzienne dwa nowe ząbki Matiego - dwie dolne dwójki. Razem Mati ma już 8 zębów!!! A obwody u nas to 46 cm główka, 51,3 klatka piersiowa. Mati miał malutką główkę, jak się urodził 31 cm. Ciemiączko też miał bardzo małe i szybko się zrastało, nawet ograniczaliśmy wit d3 z tego powodu i w ogóle, baliśmy się o ciśnienie śródczaszkowe, ale wszystko jest ok. Dzisiaj była u nas kandydatka na opiekunkę. Nawet ok. Sama ma 4 dzieci, najmłodsze ma 7 lat a najstarsze 20. Sama ma 38 lat i zrobiła dobre wrażenie. Zobaczymy jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULKA ....a mowilam ze tak bedzie yhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Gratulejszon !!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Julia gratuluję🌻wiedziałam że zdasz to było do przewidzenia hihi:D:D:D Dalka cholera Ty wiesz że ja na diecie???????????????????????????z tymi przepisami a sio :p Carluś Ty 30 a na młodszą mi wyglądasz:) Nic mi sie nie chce mały już drzemie ja chyba też idę kolorowych snów😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko, pani magister!!!Dopiero teraz doczytałam! Stawiam szampanka!!!!!!!!!!! GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się, podpierając powieki zapałkami... Idę dziś toczyć boje z urzędasami, brrrrrrr A tu bojowy duch śpi i chrapie nawet! PS. Donoszę, że mój kurczak skonsumował wczoraj środek kromki chleba z masełkiem... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie dziękuję za wszelkie gratulacje;)🌻🌻🌻 dla ninki na 10 miesięcy ❤️👄🌻 dla matiego🌻❤️👄 z okazji 11 miesięcy (kurczę nesiu, za miesiąc będzie roczek:D ) moje dziecko radośnie popiskuje w sypialni, nad głową śpiącego tatusia, natomiast ja pomimo garnka kawy czuję się jak zdepnięty karton:P dotychczas nie zrobiłam obiegówki, muszę zacząć pisać cv i rozglądać się za jakąś pracą... okej stawiam nocniczek i spadam:D irenko pszczółko❤️ skye👄 carla :classic_cool: nesiu🌻 iwka🖐️ i wszystkie pozostałe mamuśki 🌻🌻🌻 do miłego j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wszystkiego naj dla Ninki i Matiego🌻🌻🌻 Rany dziewczyny jak to szybko mija już niedługo nasze malenstwa będą miały roczek:)trzeba myśleć o imprezce:) Mam pytanie jaki rozmiar pieluch kupujecie???jeszcze 4 ?muszę dziś kupić pieluchy i tak się zastanawiam nad rozmiarem większym bo te maławe:D zobaczę w sklepie czy dużo się różnią te rozmiar większe i wtedy zdecyduje:) pozdrawiam idę usppać małego bo śpiący a ja skorzystam z kąpieli:) 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ;) ❤️ Wszystkiego naj dla 🌻 🌻 Ninki ... z okazji 10 ... mc .. i dla Naszego Matiego forumkowego supermena :D :D :D z okazji 11 ...mc... tak tak niedlugo pierwsze roczki nam sie szykuja Krzysiu i Mati :) :) Pscola 😘 Julcia jeszcze raz bucha i oslinione od nas :) magazynier hihih ;) Isia gratulacje dla malej za krome ;) Iwka ..ja kupuje 4 plus ale niedawno kupilismy aktiv i na zmiane zakladamy .. wydaje mi sie ze sa troszke lepsze ;) na mlodsza hihih ;) dziekuje kawa dla wszystkich w nocnikach ... lub nie ...w wazonikach tradycja musi byc ;) sciskam do pozniej ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry uściski i całuski dla dzisiejszych bobasków Matiego i Bartusia❤️ ❤️ ❤️ Dzisiaj tak upał że wyszlismy na spacer i lody po godz 16 stej,mały zajadał się bitą smietaną i wafelkiem teraz ma drzemeczke a ja odpoczywam pozdrawiam sierpniówki- no tak już niedługo roczki z każdym dniem coraz bardzie sie cieszę że moje bobo jest większe i rozumniejsze no i mniej płaczliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ninki 🌻 🌻 🌻 🌻 Bartusiowi złożylam życzenia choć nieco spóznione to płynące z glębi serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilę (jak zwykle) uprzedzając Kasię Gburą:Pktóra utknęła na Głównym Toruniu...Spotkalimśmy się!!!!My tzn. Kasia z Wojtusiem, Pszczoła z Tobim i Trutniem(przez chwilę) i jeszcze jedną forumowiczką, ale już nie sierpniową. Kasia była cały boży dzień, tłukła się autobusami i pociągami, a potem jaK MOPS wynudziła się w naszej chacie...;)Wojtuś jest uroczy, ale sporo czasu minie, zanim chłopaki zaczną nadawać na chociaż podobnych falach:D I tak oto Julia-teraz Twoja kolej, PMJ!!!!Czekam na Cię, zapytaj Kasi, że atrakcji nie zapewniam żadnych i jestem beznadziejnym przewodnikiem po Toruniu, ale może nie będzie tak tragicznie:P I zmykam do oral-anal, dziś albo jutro kończę juz tę tabelę, ileż można!!!! 🌻 wszystkim solenizantom czy raczej jubilatom!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny nareszcie chwila wytchnienia najpierw buziaczki dla małych jubilatów-coraz bliżej roku; czas już chłodzić piccolo miałam dzisiaj ciężki dzień\',przez te zęby i upał Bartuś był niemożliwy Iwka co do pampersów to Bartek nosi jeszcze midi ale następna paczka to już będzie maxi idę sie ochlupać póżniej jeszcze coś skrobnę moje dzieciaczki śpią -CHWILO TRWAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo w imieniu Matiego za życzonka, bardzo nam było miło, że pamiętałyście!!! Jednocześnie muszę złożyć samokrytykę, bo ja ostatnio wcale nie składam życzeń miesięcznicowych.......proszę mi wybaczyć....na usprawiedliwienie swoje mam tylko fakt, że naprawdę goniłam w piętkę, ale dzisiaj już było ostatnie kolokwium przed wakacjami i będę miała więcej czasu odrobinę, to postaram się poprawić!!!! Iwka, my nosimy juz od dość dawna Papmpersy nr 5.... Mati jest duży poza tym ja nie lubię jak są takie obcisłe pieluszki, lubię jak są dostatnie, żeby się układały dobrze i nie pbcierały - szczególnie teraz, jak jest tak strasznie gorąco. Pszczoła, ale fajnie, że się spotkałyście z Grubym Misiem! Czekamy na relację Grubego Misia, to się okaże, czy nas nie okłamałaś ;) Całuję dziewczynki, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ave z okazji lata Michaś przespał 8 godzin bez żadnej pobudki to cud! pierwszy raz w jego życiu,biorac pod uwagę ze ostatnio budził sie 6 razy kawa na ławę lato lato lato ach to ty!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D 🌻🌻🌻 zgłaszam się zameldować, że krzaczek: primo- śpi od 7-8 wieczór do 7 rano+ jak zwykle pogodna i uśmiechnięta secundo- byłyśmy na ważeniu na tej wadze co zwykle i mała ma 10,370 i 76 cm długości (jak ktoś będzie aktualizował tabelkę, to pliz zmieńcie nam dane) tertio-gada jak najęta- nie, mama, dada, baba, hej i dalej w tę melodię + bawi się z krzysztofem w wybijanie taktu - on klaszcze 2 razy, na to ona raz:) czwartio (pscółko ❤️-będę) - raczkowanie olewamy ciepłym moczem, więc od razu będziemy chodzić:D jadę dzisiaj z obiegówką:o :o :o 🌻🌻🌻 na razie mamusie:) j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Bartosz z okazji nadejścia lata przespał 7,5godz a rano poraz pierwszy zrobił siku do nocniczka teraz się oddalam bo idę zajadać się truskaweczkami pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Muszę przyznać że Adi też spał bardzo ładnie od 20-06:D pózniej powariował troszkę i usnoł ok.7 a wstaliśmy 9.40:D:D:D bo Adrianek miał niespodziankę w pieluszce;) Nesiu co do pieluszek kupiłam też 5 i są akurat takie jakie lubie bo też nie lubię jak uwierają;)już zeszłym razem miałam kupić więkksze ale mówię nie te jeszcze dobre to kupiłam 4 i musiałam je skonczyć no bo co z nimi zrobić:) Gruby misiu zdawaj relacje ze spotakania i jak tam podróż minęłą??? Julia synowa moja waży więcej niż mój synek;)ale synek wyższy:p pozdrawiam miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...07.06....78cm.........12180 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.06.....75cm.........9700 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 23.05.......71cm.........8950 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...31.05......76cm........10,370 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000 GumijagodaBartuś......15.09...5.06.........69cm.........7100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×