Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Halloo Mamulki 😘 wybaczcie ja tylko pomacham do Was na dobranoc... a jutro na dzien dobry kawke stawiam ;) leb mi peka ... :( 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonnkakakaa
ja rowniez macham na dobranoc...synalek spi od 20stej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana Carluniu ❤️ dziś stawiam kawę wszystkim nierozrbudzonym Mieliśmy 3 dłuzsze pobudki no i już o 8 wstaliśmy...pora na Teletubisie.....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) My też już kończymy oglądać Teletubisie i Adi robi papa🖐️ Ja też kawki poproszę :)położyłam sie po północy a wstałamm o 6.50 :(bo Adi już wstał;) Zaraz pójdziemy po zakupki trzeba cos wymyśleć na obiadek:)no a pózniej ja do pracki.... pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:o właśnie czyściłam dywan mojej córki- wśród kwiatków wyrosły na nim plamy z tłuszczu od mięsa.... moje niezwykle pracowite dziecko wylało go z pojemnika, który stał w kuchni... powinnyście zobaczyć, jak się ta bestia rechotała widząc matkę na kolanach:P:D hehe teraz siedzi w kojcu i krzyczy do mnie coś w ten deseń: \"eeeee!!!! aaaa!!!!! daaaaaaam!!!!!\" jestem niewzruszona i wyjmę ją dopiero na śniadanie:P miłego dnia elu- kawę-zawsze i w każdych ilościach:D papa j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia niezła ta moja synowa:D:D:D ja pamiętam jak czyściłam dywan z Adim:)nigdy więcej 😠 teraz jak uśnie to czyszczę inaczej nie bo zawsze wszystko mokre łącznie z synkiem no ale ile to dla dziiecka radochy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się szybciutko, Moje dziecie Teletubiski ogląda baardzo rzadko bo od rana jest w żłobku a tam dzieciom telewizora się nie puszcza i chyba dobrze. Ogląda potem cały wieczór Teletubiśki nagrane na płytkę:) Tzn ogląda jeden odcinek bo więcej ja nie interesuje. :) Pranie dywanów?????? Juleczko ja mam taki brudny że wstyd gości przyjmować. I go nie ruszę pewnie, chyba dam go wyczyścić hihi leniuch ze mnie. Całuśki dla wszystkich, idę pracować:)))) Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha 🌻 🌻 Skye jak miło że zaglądasz dywan prałam w sobotę wraz z mym urwisem,on gąbke moczył w wodzie z Wanishem a ja szczotą szorowałam..juz jeden dywan wyrzuciliśmy bo wstyd było kogoś na dom zaprosić o idzie tu muszę zmykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiicccaaaAsiunia
dziendobry wszystkim mamom :) moj maluszek sie bawi,a ja sie ucze na egzamin... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiicccaaaAsiunia- witamy Cię na forum sierpniówek,zrób nicka na czarno by nikt nie podszywał sie pod ciebie 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na razie jest ok, zagrożenie minęło,rzeczywiscie nie pozostaje nic innego jak czekac,choć powiem Wam, ze nadziei nie mam za grosz w tekich sytuacjach i tylko Truteń chyba wierzy, że będzie dobrze.Ale póki co jest ok:) Pralka nam się rozkraczyła totalnie, nie dość, że trzeba jej pilnować, bo pobiera wodę non stop,nawet gdy nie jest podłączona-trzeba więc siedzieć i tę wodę jej zapodawać w stosownym momencie, to jeszcze ubrania gotuje mi w zimnej wodzie...A ja psiocze na Vizir, że takie gówno i nie dopiera....Do tego podczas parcy pralki monitor od kompa się trzęsie jak galareta, więc widze was słabo:P Chłopaków wysłałam daleko na ten mróz, mam spokój. Mąż wziął wolne z pracy, zeby mnie odciążyć trochę, ale jutro musi zasuwac do UP na jakieś zajęcia aktywizujące w związku ze swym wnioskiem o dotację i będę sama:( Asica, a ty się gdzie uczysz, że masz egzamin, co?Matko, tak się cieszę, ze już do szkoły nie musze chodzić...wołami by mnie nie zaciągnęli:P Mamo N. i Julia, o czym wy takim szyfrem gadacie, ze ja nic nie rozumiem, hę? Idę pralce wody dac, żegnam póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko- ❤️ widzę że humor dopisuje,moi wczoraj wyszli na spacer no i wrócili po 10 min bo mróz i mężowi zimno...mały siedział niczym lord w kibitce i na zimno nie narzekał. Nasza pralka ma tez problemy,tzn kontakt nie łączy czasem i trzeba nieżle się namanewrować by tą wialnię odpalić. Carlaaa. 🌻 🌻..zgłoś się No i naszym 1,5 roczniakom ❤️ ❤️ dla Weroniki,Natalki,Paulinki 🌻 🌻 🌻 rośnijcie zdrowo kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla 1,5 roczniaków Weronisi Natalki Paulinki 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ My juz wróciliśmy z zakupów mały usnoł mi przed samym blokiem więc wniosłam go do domu z wózkiem i tak śpi :) mogę ugotować obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla półtora roczniaków ❤️🌼. Wczoraj wieczorem moje młode wredne ;) odwaliło numerek. Poszła sobie do babcinego pokoju i wzięła zielony pisak. Jak wróciła do nas to całe jej ręce i buzia były zielone. Język i zęby też :). Od razu ją do mycia, później poprawka w kąpieli i dziecko czyste :). Dziś znowu na aerobik. Coś baby kombinują, bo kazały poprzynosić po 10 zł i w czwartek będą pączki ;). Chyba będzie dzień obżarstwa a nie ćwiczenia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się opuszczam na topiku:( Piszecie tak fajnie o swoich maluchach,nie mam zawiele do dodania. Mowa Bartusia jest dosyć ograniczona,pare słów... Tatusia wita i podaje rączke na powitanie,za to Julka ma nieraz takie odpały że nie chce się przywitac z tatusiem:( Nieraz ładnie sie bawia ,ale częściej to jest walka o coś...ona coś weźmie a on zaraz to chce:( Za to oboje uwielbiają tańczyć przy \"Ich troje\":D Śmiać mi się chce z mojego synka jak idę z nim na spacer i wtedy najczęściej nie zakładam mu butów,bo i tak jest w wózku....a onn się strasznie upomina oo normalne buty a nie kapcie:) Wszystkich obserwuje i naśladuje...niekoniecznie to co powinien. Za tydzień mamy szczepienie....już mi go szkoda:( Trzymajcie sie dziewczyny i 🌻ki dla małych 1i pół roczniaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo moc buziakow dla dzisiejszych 18 m... 😘 🌻 Weronisi, Natalki i Paulinki :) SKYE ... 😘 jak milo Cie widziec Asia vel Asica .. ;) 🖐️ witam serdecznie :D buziaki dla Wszystkich sciskam mocno 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmarny dzien w połuydnie maly zacząl po prostu utykać na nogę,przestal chodizć szybko do lekarki ta kazala jechać do szpitala stamtą skierowanie na chirurgie dizeciecą 30 kim od nas no i diagnoza wirusowe zapalenie stawu biodrowego..mały ma lezeć 5 dni i dostaje leki koszmar jakiś.... zdrowia zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiicccaaaAsiunia
Pszczółko :) a studiuje sobie filologie polska :) bede uczyc wasze dzieciaczki polskiego ;) pozdrawiam was wszystkie.. moj maluszej spi.. oj dzis byl długi dzien,,,nabil sobie guzka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiicccaaaAsiunia
biedny..ale jest prawdziwym chlopem;) nawet nie zaplakal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiicccaaaAsiunia
jestem z niego dumna :) ja tez juz klade sie do lozka. papaapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ja pierwsza-mały sie przesikał w nocy i zrobił nam pobudkę o 6.30:O Truteń wysłany na zajęcie do UP, ja z mdłościami już nawet nie walcze (wczoraj sprawdziłam-nie pomaga tona placków ziemniaczanych i tłusty sos pomidorowy:P ), Bąk ma mega bezndziejny humor-zapowiada się interesujący dzień;) Elu, strasznie mi przykro z powodu Michałka, wiadomo, skąd takie cholerstwo się bierze? trzymaj się, mam nadzieję, ze Tobie chociaż jego choroba nie daje zbytnio w kosc 👄 Asica, a dziennie czy zaocznie? I który to rok? Dużo jeszcze masz przed sobą? Julia,Carlaa, Misiu❤️ No i nie popiszę, bo mały wyje nade mną aktualnie:( Dobrego dnia, ew. do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo martwie się o bączka do zlych nocy doszła chora noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu🌻 tak bardzo mi przykro:(:(:( biedny michałek:( trzymam kciuki za jego szybki powrót do zdrowia, pisz nam jak się mały czuje. spóźnione życzenia dla 1,5-roczniaków 👄❤️🌻 natalko, paulinko, weroniko- rośnijcie na pociechę rodzicom;) asica🖐️ jestem niedoszłym filologiem, spędziłam 2 lata na fil. latynistyczno:o-polonistycznej:) pszczółko❤️ skye😘 ja bym mojego dywanu w życiu nie czyściła, gdyby nie fakt, że krzaczek zjadł na nim bruch;) bardzo się cieszę, że jesteś❤️ zmykam, moja siostra przybywa dziś do nas pierwszy raz z wizytą:D trzymajcie się kobietki😘 i jeszcze raz dla michasia🌻-ek na poprawę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiicccaaaAsiunia
czesc z samego rana:) Pszczółko, studiuje zaocznie,, w dzien siedze w domku z dzieckiem :) jestem na 3 roku,wiec jeszcze 2latka przede mną ciezkie 2 latka,ale jakos musze dac rade... moj Kacpruś spał całą noc, obudzil mnie o 8,30. wypił mleczko,i odrazu pobiegł do dvd, włozyl plyte i włączyl muzyke :) smiac mi sie chcialo..on obserwuje wszystko a pozniej robi wszystko to co dorosli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich tak dawno mnie nie bylo ze junie wiem czynas pamietacie;) Ola urodzona 15.08.2005 dzis juz spora panna 78cm i 10,800 waga rozbojnikze hoho ,ale pospac da chodzi spac o 22 awstaje o 8 30 na teletubisie je chetnie slodycze chipsy itp a przy obiadkach wielki wrzask !czy uwas podobnie? Wlasnie wybieramy sie na spacerek bou nas we wrocławiucieplutko chodzimy na basen raz w tyg na wode ozonowana wiec bezpiecznie ola bardzo lubi do zobaczonka wieczorkiem spoznione zyczenia dla wszystkich 1,5 roczniakow papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam melduję się po najdłuższym spacerze świata. Jak Wy umiecie z dzieciakami dwie godziny chodzić? Podziwiam i chylę czoło. :) Wytrzymałam godzinę i 45minut. :) Elu ucałuj proszę Michasia ode mnie, nadal nie wiem co mu dolega. Napisz mi proszę bo się martwię. Julka świetny mail, dziękuję, Dla reszty całuchy bo idę coś ugotować, choć kompletnie nie wiem co :( Lodówka pusta ehhh coś wymyslę. Buziolki, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, doczytałam co Michasiowi dolega to straszne, oby wszystko dobrze się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 1,5 h mamy isć do ortopedy na usg bioderek-módlcie isie za nas przypominala mi sie Weronisia Isi kochane co to moze być słabo mi mały po paracetamolu mniej utyka ale to przecież lek przeciwbólowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu, jak michaś???? asiuwroc🖐️ naprawdę daawno cię tu nie było;) napisz o oli coś więcej:) skye😘 jak ci poszło z gotoaniem obiadu??;) trzymajcie się kobietki pa j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×