Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Jezdem..cięższa o cztery przepyszne pączki:D Ale raz do roku można;) U lekarza wszystko ok, dziecko jest ogromne, ma aż 8 mm, ma tez sprawnie działające serducho, a ja plik recept i skierowań na badania:) Ale co tam. Asica, nie mam pojęcia, co moze być małemu, a jak wysoka ta gorączka? Bo jak tylko wieczorem, to może to wcale nie gorączka? Jedzcie dziewczyny, bo nastepne obżarstwo dopiero za rok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Misiu,nie oddychalas przez ten cały czas? To dlatego w łózku leżałaś?;) Oj ty biedaku:) Jak bym wiedziała, wcześniej bym poszła do tego lekarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczólko-dobrze że maluszkowi u ciebie pod serduchem jest cieplutko i wygodnie- to teraz serca masz dwa ❤️ ❤️. małemu choroba nieco z nózki ustępuje..widzę jak próbuję na nią przenosić cieżar ciała..ale ci..ci..sza ❤️ to moze tak winko walentynkowo-tłusto-czwartkowe 🌻 Dominisiu..heyo!!!!!!!!! i gdzie są me klucze od mieszkania..wie może ktoś??? 🌻 www.michalko.bobasy.pl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D właśnie się dowiedziałam, że po prawie roku starań, moja młodsza siostra zrobiła test i po raz pierwszy zobaczyła dwie kreski :) jeśli wszystko pójdzie gładko, w październiku bedzie siostrzeniec albo siostrzenica :) bardzo się cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Misiu gratulacje dla siostry...❤️ Miś rozpoczął stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) widzę że dzis ja pierwsza;) Pszczółko super że wszystko ok ❤️ Misiu gratulacje dla siostry🌻 Julia :D dziękujemy za komentarz na bobasach a w związku z nim: wczoraj jestem w pracy i dostaję sms od męża \'\' Jaśmina napisała...........\'\'śmiać mi się chciało :)też mu pokazuje jakie dzieciaczki macie:) i co chwila pyta jak tam na kafe:D:D:D Zjadłam wczoraj 4 pączusie:p dwa w domu i dwa w pracy:) uciekam bo mały juz wchodzi na mnie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dwóch dniach nieobecności. Zacznę może od tego że bardzo się cieszę, że z maleństwem Pszczółki wszystko oki :) Ja też chcem 😭 ale nie mogem bo moje kochanie nie chce na razie więcej dzici buuuuuuuuu W walentynki zaprosił mnie na kolację dał kwiatka i czekoladki i było super i wogóle..............:) Widzę że Wasi męzowie tez się postarali (przynajmniej co poniektórzy :) ) Idę dziś na 13 do pracy więc mam chwilkę, moje dziecię leży w łóżku i zajada się flipsami może zaśnie to się chociaż okąpię :) Zajrzę woeczorem. ELU cieszę się że u Michasia lepiej, oby już było tylko bardzo dobrze. Całuski dla wszystkich matulek i dzieciątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gratulacjie misiu dlasiostry! Tez bym chciala 2 dziecko ale moja maz zabardzo nie chce mowi ze jedno sie wychowa a jka bedzie drugie to juz nby wiecej wydatkow ale ciezko mu przetlumaczyc Ale przyznam sie ze spoznia mi sie okres! wiec moze.... (choc nie mam regularnych ale jak na razie zadnych objawow nadchodzacego nie ma:) Chcialabymzeby ola niebyla sama ja jestem jedynaczka i nigdy nie bylo midobrze z tym a taka roznica wieku bylaby super Wlasnie wybieram sie do fryzjera czas zafarbowac odrosty musze isc z ola bo dzis nie mam jej z kim zostawic ciekawe jak wytrzyma te 2 godziny :)) po powrocie napisze czy wszystko wyszlo ok ! milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś pospałam sobie dłużej, obudziłam się i po odgłosach z drugiego pokoju orientuję się, że jest po 9... pomyślałam, że znów zaspaliśmy... wstałam, mąz krząta się po kuchni, Tonia ogląda telewizję, Wojtuś jeszcze śpi (wczoraj długo nie mógł zasnąć) pytam: gdzie Zosia? a w przedszkolu- odpowiada mąż :) ja zdziwiona, bo zwykle szykuję rano małej rzeczy do założenia... pytam: w co ubrana? Krzysztof mówi, którą sukienkę Zosia ma na sobie... ale ta sukienka jest już na nią za mała :o - komentuję... ale za to rajstopy ma za duże - mąż mi na to :p ciekawe, co sobie panie w przedszkolu pomyślały o ubraniu Zosi :) bal przebierańców już był! dwie godziny Asiu, to trochę dłuuuuuuugo, nie zaryzykowałabym takiej wyprawy z dzieckiem :p ale Tobie życzę powodzenia! wiosna się zbliża i trzeba coś z głową zrobić... moja wygląda jakbym nosiła starego wyleniałego mopa na niej :D na szczęście nie muszę się nigdzie pokazywać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo Skye-mały powoli ale widze ze dochodzi do zdrowia..dzieki za pamięc Misiu- slodkie są twoje posty -masz dar przekazu ifo..🌻 AsiuuuAsico-jak mały bąbel? my tak z reguły wstajemy na Teletubisie czyli ok 8..maly rano je z Teletubisiami sam śniadanko i czasem sie czyms zabawi-to czas kiedy ja spijam kwę i wchodze na cafe Carla-pisz trochę dłużej Asiawroc-cieszę sie że zawitalas znowu do nas-Ola juz jest taka fajniutka-widzialam foty na bobasach no i z okazji 1,5 roczku,które miala wczoraj ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ja z małym nigdzie nie idę na dłuzej niz 30 min...2 godizny u fryzjera ..chyba by mnie stamtąd wyrzucili...maly potrafi w 5 min roznieść nasza chatę a co by było w zakładzie..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekielu za zyczenia czas tak szybko leci ze dopiero wczoraj wieczorem zauwazylam ze ola ma juz 1,5 roku:) misiu ja tez mam siano od tego farbowania aleco zrobic juznie moge na siebie patrzec wiec czas najwyzszy do fryzjera zapraszam na bobasy nowe fotki www.olenka2005.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu, gratulacje dla siostry:) Jak będzie wiadomo, na kiedy termin, daj znać. Może zaproś ją na paździerze 2007?:P Coś tu cisza dzisiaj, odsypiacie tłuste walentynki? Ja po wczorajszym szaleństwie mam kilo do przodu, więc już moge olać wagę-przytyłam tyle, ile za pierwszym razem w tym samym czasie;( Taka karma moja i już.... Mamo N., masz jakies sposoby przekonania dziecka do picia przez słomkę? Bo Tobiasz nie jarzy, próbowałam mu pokazać, jak się fajnie dmucha, ale to go nie bawi...nie mam pomysłu. Moje dziecko dziś po raz pierwszy truchtem pokonało górkę w obie strony:) Baardzo dumny z siebie był:D Zmykam, dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Asiuwroc-Ola niesamowicie sliczna, zaczęłam się zastanawiać, po kim ta uroda, a potem zobaczyłam to zdjecie z basenu-nie ma wątpliwości, skóra z mamy zdjęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorową pora tak szybciutko Was poczytam ii idę spać Mały dizs niewiadomo kiedy odkręcił kurek od gazu,bawiłam ise z nim,mąż też z nami w pokoju byl,po czym wychodiz na korytarz i pyta: kto odkręcił gaz...no wlaśnie kto..Michaś chciał nas zagazować,nie iwem kiedy ten kurek odkrecił..dizxs pozwoliłam mu tochę pochidizć to wręcz biegał jakby coś go opętało,szczesliwy na maxa,no i do kuchni zapewne trafił. ciekawe co u Nesi???? ❤️www.michalko.synek.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZeiki pszczolko ale ola racczj podoban do taty:) ale charakterem ma moj chociaz tyle wizyta u fryzjerauda wolosy zafarbowane skrocone no i grzywka na bok babki nie napisalyscie ile wzrostu maja wasze pociechy? milej noocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ zapraszam na kawkę:) Dziś nocka była taka sobie Adi dostał gorączki wczoraj wieczorem niewiem czy już zaraził sie odemnie bo ja przeziębiona:(no i kazałam mężowi włożyć mu czopek bo ja w pracy byłam ale i tak gorączka dopiero spadła nad ranem całą noc był rozpalony...boże oby mi się tylko nie rozłożył:( Asiu Adi ma ok.92 cm wzrostu i ok 15 kg. wagi:)Oleńka sliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Iwka to moja ola malutka przy adim:) ola ma 79cmi wazy ok 11 kg Wstalysmy dzis w miare wczesnie ok 7 30:) teraz baraszkujemy przed telewizorem Czekam az maz zrobi sniadanie bo sobota nalezy do niego Dzis czeka nas zwiedzanie po rodzince wiec bedziemy wieczorkiem do uslyszenia wieczorkiem milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucziola lucziola.....on woła mnie poprzez wiatr....🌻 dzie doberek Asia cwroc-moje dziecko twz jest duże ok 90 cm wzorostu i 14,5 kg wagi..no ale dziewczynki są drobniejsze kawa...juz podana ❤️www.michalko.bobasy.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtuś nie jest dziewczynką, a też drobny 81cm, 10 i pół kg. :p dzień dobry :) a Pszczółka ma rację, Ola śliczna i te włoski!!! :D u nas noc spokojna, młody jeszcze śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu ty to masz wypas dizeck sypia Tobie do 10..❤️ moje już dzis chodiz na swych nogach,nie moghę patrzeć jak płacze ze chce chodzić..tylko czasem go stopuję,on uwielbia biegać z pluszakami po całym domu kawa wypita zapraszam na ciacho i spacer🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta... położył się wieczorem, jak należy o 20, wstał godzinę później i ponownie raczył zasnąć koło północy :o ale spał spokojnie :) i nic w nocy ode mnie nie chciał! chętnie poszłabym na spacer... :( pójdą dzieci z tatusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi jagodo-wysledizłam cie na innym topiku a do nas nie zajrzysz nie pokarzesz się?? 🌻 może i dzień taki ale moje dziecko wstało 7.30 spało od 12-14 i teraz znowu ma drzemkę,marudzi i ..może to zęby....ja mam tak spi za mało nie dobrze za dużo też źle,ciagle niepokoje ise o Smyka ❤️ Iwka-jak Adulek? gorączka trzyma? napisz czy mu lepiej ❤️ wczoraj zakupu ogrodniczek dokonałam uwaga na 104 cm,zreszta dizś kupiłam ten sam rozm. rajstopek-bo nie chce co mies zobaczyć że znowu mam pełno za małych ubrań dla dziecka,a kapciuchy w rozm 25.. jak mi się uda to wstwię kilka nowych fot na bobasy bo od świat tam nic nowego nie ma,dzis wyciagnęlam zapomnianą hustawke zabawy było co nie miara na minut 10 ❤️ pysznej szarlotki sobotniej życzymy 🌻www.michalko.synek.pl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu na tamtym topiku bywam częsciej to fakt,ale więcej piszę o JUlce niż Bartusiu,rówieśniku naszych sierpniowych dzieciaczków,więc nie chcę wam przynudzać wiecznie o moich kłopotach. Pamiętam o was:) Dzisiaj u mnie tłusta sobota,bo w czwartek nie miałam możliwości zrobić pączków. Zapraszam dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) pozdrawiam was wszystkie sobotnio i obiecuję się jakoś na dłużej zmatrializować jutro lub pojutrze:) a tak w ogóle, to zapraszam na bobasy, gdzie moja pnnica ma wklejoną całą masę nowych fotek:) miłego wieczoru kochane😘😘😘 julia p.s. jutro moja \"mała\" siostrzyczka kończy 25 lat...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagodo-milo że jesteś z nami ❤️ o kazdej sprawie możesz tu pisac o julce jak najbardziej,toż to twój najdroższy skarb ❤️ Zmobilizowałam się i są zdjęcia zatem zapraszam na bobasy www.michalko.bobasy.pl są nowe foty Julia 🌻 Jaśminka rośnie jak na drożdżach 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka.pl
www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.sisi.bobasy.pl www.gumijagoda.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!!!! Elu jeszcze dziś wpołudnie znowu robił się rozpalony więc dałam mu czopek i pomogło terazz jest ok.dzięki🌻 tak sobie myślę że może jakis ząbek idzie albo wyszedł bo coś mi tak więcej z tyłu ich jest no a synek nie pokaże bo nie otworzy buzki szeroko;)jedynie cosik doglądam przy myciu zębów... My mamy Huśtwke pod łózkiem u Adiego w pokoju więć jak tylko słyszę go w tamtym kierunku i mówi buja to wtedy nie ma mocnych trzeba robić buja:) Fajne spodnie bojówki moro dostał na 104 cm od mojego brata ale jeszcze trochę za duże wiadomo rozmiar rozmiarowi nie równy no ale do wiosny będzie w sam raz i dobrze bo na teraz troche są za cienkie...a rajtuzki tez kupuję na 104 no kapcie troche mniejsze 22 ;)Michas sporą ma nóżkę nie??? Gumi zaglądaj do nas brakuję Twoich wpisów:) Julia 🌻 A gdzie jest Carla????no i Nesia coś długo na ty wyjezdzie???? Adi już śpi od 20.15 mogę sobie trochę posiedzieć :)mężuś w pracy do rana to co tu robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka- miło cię tu widzieć..dobrze że Adi ma się lepiej..u nas huśtawka na szafie haha..nie da rady tam się dostać,te kapciochy niby 25 ale ciut za duże no ale butki zimowe to 24..i są ok.Duz ego mam synka widzę to po jego rówiesnikach,teraz po kapanku nie dal sie ubrac tylko latach po naszym lózku nagi a jak pytalam gdize michas golasek to poklepywał siebie...slodziak u nas idą zęby idą i to calą watahą..bo widzę, że pcha malec rękę cala do bużki..dopiero ze 20 min temu usnął. idę na kolacyjkę....jeszcze wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tez nie zaprzecze lubi latac na golasa:)najlepsze jest jak go tata kąpie albo przebiera to zawsze mu z goła pupa ucieknie;)bo on myśli że tata= wygłupy:p niestety tata zawsze ganał i sie wygłupiał i teraz ma:) ide chyba zaraz spać troche plecki mnie bolą do jutra miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×