Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Witam. Ależ natworzyłyście, aż miło zajrzec:D CArlaa, je się cofnęłam do 9.02 i żadnego Twojego pytania nie znalazłam, jestem nie w temacie:( MAmo N., no dzięki za wytłumaczenie proste,jasne i rzetelne:P jak krowie na miedzy:) Gdybym nie wyciągnęła wcześniej tej informacji od Julii, to nie wiem,czy zrozumialabym przesłanie zawarte w Twojej mysli..ale Carlę to prostujesz:P Asica, a Twoj maluch na co chory?Nie mam pojęcia o kurzych lapkach w rosole, a chociaz to, co pisze Mama N., brzmi przekonująco, to jakoś perspektywa plywających kurzych odnóży w zupie mnie nie zachęca:P Ela, żeby tylko Michaś się ie rozbisurmanil i nie kazał odtąd nosic wszędzie i non stop;)Bo nie wiem,czy on wie,ze nie moze sam chodzic, czy mu czasem nie za dobrze:) Powiedz mu, że to tymczasowe, niech se chłopak nie wyobraża bógwieczego. Julia, Avent rulezzz:D Tylko że jak ja kupowałam, to nie było takich ładnych kolorków:( Ale ma jedną wadę-łatwo się odkręca. Dziś Truteń (który teraz notabene jest wściekły, bo bawi się w złotą rączkę:P ) przyniósł rano avent do naszego łoża, rzucił go niedbale, i za chwilke Tobiasz mi zakomunikował ze zbolała minką, że jego nóżki są si-czyli mokre:) Cała woda się wylała,zresztą nie pierwszy raz. Co do miodu,to na razie nie mam szans spróbowac, ale jutro nie omieszkam walczyć przy pomocy mega tłustych i mega słodkich pączków, a w piątek ew. poprawię ruskimi z ociekającymi tłuszczem skwarkami:) Bo dzis tak słabiutko, chuda zupka jarzynowa:( Taki mam jadłospis, mój lekarz by się załamał, ale ciii:D Niuninka, zlituj sie, jak Carlaa napisała o Marcie, to ja nie wiedzialam o kogo chodzi! Ile Ty w tej Polsce siedzialaś, bo z moją częstotliwością zaglądania na cafe, mam wrażenie, ze nie krótko. Opisuj wszystko ze szczegółami. A i na Carlę tak brzydko mówić to ojojoj!nie wolno! Julia, nie daj się z tym smokiem, jak już zabraliscie, i przespała noc, to tylko się cieszyć! Wielki buziak dla małej i trzymam kciuki, zapasowego od razu wyrzuć,żeby nie kusił. Isia, my też bojkotujemy walentynki:) Całkiem fajnie się bojkotuje;) Spadam, bo Bąk nie daje mi już spokoju. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ffitamy :) a moj maz wraca w piatek :( ale walentynkujemy sobie z siostrami, poniewaz sie kochamy., buhahahahahaha.... no i mama wino kupila a ja zaraz paczki bede robic :) chyba ze siotry w dowod milosci mnie wyrecza ;) pscolko- domysliwszy sie, ze z julaka gadu-gadujecie, z lekką nutą przekory sformuowałam to zdanie ;) a jednoczesnie gdyby Ci tego nie wyjasnila, to i tak brzmiało by smiesznie, nic nie tlumaczac, hihi... (to ta nuta przekory ;) ) julka- mamy identyczny, tylko czerwony, ale jak juz pisalam wczesniej- o czym nie wiesz bo raczylas nas opuscic (chlip chlip) na dluzszy czas, wbrew mailowaniu do ciebie i nawoływaniu :P natalka zakochała sie (jak i mateuszek nesi) w bidonie z rurka, zamykanym i niekapiacym Dziewczyny - ogromne komercyjne SERDUCHO dla Was!!!!!! Bog jeden wie jak wiele przetrwałam tylko dzieki WAM!!!!! nawet dam sie poniesc emocjom i powiem ze PO PROSTU WAS UWIELBIAM!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolko ... a pytanie bylo cytuje ... hehehe ;) ..........druga sprawa, to raczej pytanie - czy podajecie swoim maluchom Zymafluor lub inne preparaty z fluorem ? Pytam bo wiem, ze te leki od wiekow sa w Polsce dostepne tylko nikt ich dzieciom nie przepisuje, a tutaj jest pewnegorodzaju nakaz stosowania......... aaa co do prostowania hehe chyba sie za bardzo nie da ... starosc nie radosc ...a choroby psychiczne naszczescie nie sa zaraźliwe... mlody spi .. a ja pieke paczki heheh coby sprawdzic czy potrafie hehehehe Mamo Natalki ... napisze emila skladnie ladnei i przykladnie hehe mam nadziejej ze sie skusicie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aveee ❤️ my po spacerze..carlii udalo się stronkę rozpoczac..❤️ obiad gotuję bo jedyne dobrze goruje...w zyciu nic nei upiekłam wymlnego,no na pączki bym się nie porwała.🌻 Mamo Natalki-U mnie Walentynki podobnie jak u ciebie ,bez męża,nawet bez sióstr ❤️ Carlaa-jedyne co podaje to cebilon multi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, jestem pod wrażeniem zdolności-ta pączki piecze, a serwetki dzierga:) O ile pączki jeszcze jako tako, to od wszelkiego rodzaju szydełek, drutów i innych ustrojstw trzymam sie z daleka. Nawet igła z nitka nieczęsto doświadczają mego subtelnego:P dotyku. Carlaa, a pamiętam, rzeczywiście pytałas o to, jakoś mi \"umkło\"). Nie podaję fluoru, podobno to, co w paście ma, jest wystarczające.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dziewczyny, wielkie serducho dla Was!!!!!!!!!! Carla, ja tez daje Zymafluor od pierwszych tygodni i teraz tez wit. C. U nas tez kroluje niekapek z Aventu ale tylko w dzien, do zasypiania konieczna jest butla z herbata, w nocy ciagle pobudki i wtedy tez herbatka lub woda. Z nowosci, Nina stala sie b. komunikatywna, mowi sporo ale nie potrafi jeszcze laczyc wyrazow.Cudnie tanczy, spiewa. Zloscic sie tez potrafi, w ataku zlosci bije ale staram sie to ignorowac - naogladalam sie w Polsce superniani :-) Bylam z mala pierwszy raz u prawdziwego fryzjera, byla b. grzeczna. Corcia pytana jak sie nazywa mowi nasze nazwisko. Pochwalilam sie corka, a co!!!!!!!!!! Musze przy wolnej chwili nadrobic zaleglosci w czytaniu. Jak na razie sprzatam mieszkanie, maz byl sam przez 6 tyg.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Wszystkim! Kurcze,zaczynałam czytać w świetnym nastroju,bo ostatnio mam naprawdę fajne dni z małą( noce niech pokryje zasłona milczenia),a tu masz-choroby maluszków sprawiły,że humor od razu siadl i jakoś tak głupio się chwalić.., Elu,zdrówka dla Michasia,chyba już lepiej,co? Syn znajomej to mial i jakoś szybko się z tym uporali. Mamo Natalki-dla Twej Nati też szybkiego powrotu do zdrowia.Niuninko,fajnie,że jesteś.Pszczółko-jak to dobrze,że wszystko ok.A tak poza tym to dla Was wszystkich ode mnie i mojej Natalii ogromne serducho za Wasze serca,za rady,za pomoc... Asicooo,ja już jestem polonistką,więc powiem Ci,że okres studiów to pryszcz w porównaniu z pracą w szkole i ciesz się tymi dwoma pozostałymi latami.Powiem Ci też,że mimo trudów( uczę młodzież gimnazjalną) po prosu kocham tę pracę-to daje tyle energii i ngdy nie jest nudno.Dziś np.z okazji walentynek zrobilismy konkurs na walentynkowy wierszyk i po raz pierwszy mógł się wykazać chłopiec będący zawsze na szarymkońcu i najsłabiej się uczący.Wiecie,jak mu twarz promieniała,gdy cała klasa wybrała właśnie jego wierszyk.A ,,dzieło,, to brzmiało: Choć nie jestem piękny jak kwiat,lecz Cię kocham na cały świat,TwójWalenty. Ach,godzinami mogłabym opowiadać o tej pracy,jak i o moim dziecku,więc lepiej skończę.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiicccaaaAsiunia
własnie ja czuje,ze praca nauczycielki,to moje powołanie :) juz od młodych lat mnie to "kręciło" powiedz mi prosze jak to jest pozniej po studiach ze znalezieniem pracy.. czy np.mogą mnie przyjąc jak mam juz licencjat a teraz robie magistra?czy dopiero jak ukoncze studia+kurs pedagogiczny? pozdrowienia dla wszystkich dzieciaczkow i ich Mam :) wracajcie do zdrowka:) http://www.kacper1baca.bobasy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Walenty...❤️ dopiero mały mi usnął na moim łóżku..przenosilam go cały czas na rękach..trochę tłumacze ze nie może chodzić ale on sie i tak czasem buntuje.Ma zakaz chodzenia przez 6 dni jescze.Tak iwec jeszcze długo będize mały na naszej łasce....kocham go bardzo,jak on ise tuli całuje to wynagradza mi trudy noszenia. AsiaaAsica-ja tez jestem nauczycielem tyle że histoerii i Wiedzy-no i uczyłam tylko w liceum...ale całe życie chciałam tą pracę wykonywać,a z powrotem do niej mam duże problemy.....nie łatweo pracę znalezc no i trzeba mieć ukończone studia wyzsze+pedagogikę..na ilicencjat teraz z tego co wiem nie przyjmują dyrektorzy..no chyba że się mylę 🌻 lampka..herbaty z okazji Walentynek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w\\\"tłusty czwartek\\\":D:D:D Nie odchudzajcie sie dzisiaj ,własnie tego dnia wypada poszaleć ze słodkościami.Mam w planach własnoręczne pączki,tylko nie wiem czy Bartuś pozwoli mi tego dokonać.Dzieciaki zazwyczaj wtedy kiedy mama potrzebuje spokoju w kuchni,to o ne jak na złośc potrzebują maksymalnej uwagi.Tak więc nie wiem jak to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera... nawet nie wiedziałam, że dziś jest tłusty czwartek- jakos nie wpadłam na to, że skoro wszytskie smażycie pączki, to coś się kroi:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaa julia,dziecko swoich czasów,globalnej wioski mieszkaniec. O międzynarodowych walentynkach mi wczoraj przypominałas,ale o tradycyjnie polskim tłustym czwartku, to juz nie:P 4 talerze zupy jarzynowej przez pewien czas świetnie maskują mdlości-po tym czasie wszystkie warzywa dają znac o sobie:D. Dziś próba z pączkami;) Smacznego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle, to dzień dobry🖐️ jaśmina dziś spała (nadal bez smoka) do 6.45, ale w nocy była pobudka (być może autorstwa kota, bo spał dziś w sypialni)- mała krzyczała jak obdzierana ze skóry:( o mało nie pękłam i nie dałam jej \"zapychacza\":( no ale jakoś w końcu zasnęła.... elu🌻 jak michał??? mamo n😘 jak nati??? i jak wygląda ów szałowy kubeczek?? proszę mi pokazać na-ten-tychmiast:D!!!! niuninko❤️ dawaj jakieś zdjęcia małej:D super, że ninka jest taka komunikatywna:D skye😘 i jak się udała kolacja???:classic_cool: iwonko🌻 carla😘 dla was moje kochane po kubełku kawy:D pscoło miła❤️👄🌻- proszę uprzejmie o komunikat na forum- co z małym trutniem, bądź pszczółką!!!!! ireno- komercja nie jest taka zła, a walentynki to przemiły zwyczaj, więc nie zadzieraj nosa i dostosuj się do ogółu:P:P krzyś wrócił wczoraj z pudłem mon cheri i piękną różą... później wypiliśmy hektolitr wina... hmmmm....;) miłego, tłustego:D:D:D chyba muszę iść po jakieś pączki:D pa buziak jul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział Bartek ze dzis tłusty czwartek..a ja nawet chleba na sniadanie nie mama Witajcie 🌻 mały oglada Teletubisie-jest na srodkach przeciwbólowych i przeciwzapalnych i nie chodiz,pobudki były chyba ze4 ale dałam pic i jakoś poszlo.spał do 8 rano to narzekać nie moge,wczoraj podcielam mu włosy wygląda bardziej męsko...przyszedł do mnie to musze konczxyć ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelecka
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...20.02.....72cm.........9 930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7 000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8 000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72........ ....9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm....... ..8300 IsiaWeronika.............12.08...02.03.................. ....8000 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08........................... ........... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm....... ..6700 AsiawrocOla.............15.08... 29.03.......71cm.........8400 Ewca22Majeczka.......18.08.............................. ........ NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm........ .8115 sisi1111Julka............24.08...31.03.................. .....9360 Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm........ ..8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9 430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........ 8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :) My dziś na szczepienie idziemy. Jeszcze nie wiem jak tu z szczepionkami, ale pewnie się dowiem czy musze wcześniej kupować czy tam na miejscu są. Pączole są. Wczoraj mama upiekła i dałą mi kilka :D. Walentynka też była. Tulipany dostałam od męża, a Dawid był u koleżanki z zerówki na urodzinach :D. Chyba mi się synowa szykuje, bo dziewczyna wpatrzona w niego. xs2s2a2aawaxecf--- to ulki przywitanie :) Czas na herbatkę i może pączka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiicccaaaAsiunia
dziendobry wszystkim w ten tłusty czwartek ;) moj synek ostatnio od 3 dni ma gorączke,ale tylko w nocy i pod wieczor, w dzien czuje sie normalnie,,,czy ktos moze mial tak samo? zaniepokojona jestem...musze isc z nim do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas \"balentynki\" świętowałatylko Zosia :) pączków nie mamy :( może wieczorem jakiś się znajdzie,jak mąż z pracy wróci... Pszczólko, o której badanie? ja pierwsze usg miałam 8 tygodni po ost @ i bąbelek był ładnie widoczny, serduszko też, choć wg pomiarów wszystko wyglądało na tydzień młodsze :) POWODZENIA! 🌻 zymafluor podawałam Zosi na zlecenie pediatry, dentystka powiedziała, że lepiej niedawać i tego się trzymamy :) zęby myjemy pastą z florem, Tonia miała nawet ząbki lakierowane jakimś specjalnym żelem... a Zośkę trzeba wywieźć do dentysty, by polakować szóstki... może która kupiłaza dużo pączków? proszę się podzielić!!! Elu, duuuuuuużo siły i cierpliwości życzę! niech dni choroby miną szybko 🌻 a tak na marginesie :) sporą kluskę musisz nosić, Wojtuś ma 81cm. i waży niewiele ponad 10 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu ❤️-mama pytanie czy Monika z dziewczynkami i mężem sa jeszcze w domku?? pytam bo mieli wyjechać ,nie odzywa się do mnie ostatnio..jak wiesz to skrobnij.🌻 no tak Michaś to forumowy grubasek no moze Adi Iwki waży podobnie.. mały daje mi dizs popalić jednak słowo cierpliwośc to tylko słowo.. pysznych pączulków życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, z Moniką ostatnio widziałam się jakieś dwa tygodnie temu i mówiła wtedy o wyjeździe za 3 miesiące, wyjrzałam na korytarz, wózki stoją :) więc pewnie jeszcze nigdzie nie wyjechali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tłusty czwartek:) czuję się fatalnie :(no ale zjadłam 2 pączki z Adim na spółę;) Tak tak misiu Adi jest taki jak Michałek wagą i wzrostem:)jest co dzwigać :)choc ja go nie noszę za dużo a i on sie nie dpmaga na ręce i fajnie;) teraz patrzy na ptaszki za oknem i krzyczy gi gi czyli ptaki:)a jak się chichocze:p pozdrawiam uciekam pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeewczyny.... chyba sie poplacze.... wczoraj siedzimy z siostrami i napychamy sie paczkami, nagle ktos dzowni do drzwi, wiec my wszystkie sie drzemy \"Malllgosia- Maaarek przyszedl\"Malgoska wybiega szczesliwa i wraca mowiac ze do mnie... ja zaskoczona, bo patryk w nowym saczu a nikt nie wiedzial, ze jestem u mamy... wychodze- a to poczta kwiatowa.... chlip chlip... pieeeekny bukiet ukochanych margeritek i cudny list........... w zyciu bym sie tego po mezu nie spodziewala..... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu My lakierowalismy zabki, bo widzialam efekty lakierowania u kolezanki, ktora ma dziecko w przedszkolu... pelen piekny usmiech na tle lekko poczernialych od slodyczy kielkow ;) mialam co prawda opory czy mleczaki juz trzeba, ale dentysta powiedzial, ze od popsutych mleczakow przechodzi prochnica na stałe, wiec dobrze by zrobic to teraz i jak juz bedzie miala wszystkie. Skusiłam sie, tymbardziej ze nie jest to drogi zabieg i trwa ok 5 minut :) paste uzywamy bobini :) bidon http://www.allegro.pl/item165522634_kubek_sportowy_bidon_canpol_sliczny_sprawdz.htmlst czczony i uwielbiany z powodu rurki, przez ktora moje dziecko chce wylacznie przyjmowac picie) ;) : http://www.allegro.pl/item164039488_canpol_kubek_sportowy_z_rurka_bidon_nowa.html a paczkow zjadlam tyle, ze nawet wstydze sie przyznac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka-u nas ptaki to też giii,lub kii-pokazywanie na wróble palcami i rechot mimo że zjadłam pączola jestem zła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D Pączki hurtem świgniętę:p uwaga, zeby się nie rozchlastały ;) Obżarta jestem, że wstać nie mogę :o Zapomniałam donieść, że Marlena dawno już po szczepieniu. W ogóle nie zapłakała! przeciwnie, walnęła usmiech głęboki :o dziecko masochistyczne mam:o ;) Gruby Miśku fajnie, że już lepiej się czujesz:) Julio plan posiadania trzeciego berbecia narazie daleko przesunięty z wielu czynników naruszających mą egzystęcję:o :D:D ale wszystko możliwe;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Jak mija tlusty czwartek ?? ja juz napchna po boki a jeszcze cala blacha ciasta przed nami:))) Apropo chorowania to my tez swoje przeszlysmy w listopadzie 2 tyg w szpitalu oczywiscie retrowirus (ola byla nie do zniesienia i ciagle raczki a tez juz wayla 9,500) pozniej byl spokoj do Grudnia praktycznie bylismy u tescia zmmiana klimatu (na walbrzyski) duzo dala A w lutym znowu retrowirus ale juz o lagodniejszym przebiegu i odbylo sie bez szpitala Terz juz jest ok na obecnym etapie probuje nauczyc ole sikania na nocnik czasem jej sie uda ale jeszcze nie kontroluje tego Nasz dywan ma juz dosyc:))) Ale zaczela sluchac juz nie musze krzyczec zebby cos zrozumila Z usypianiem po staremu klde sie ziaz 10-15 min i spi przekladam do lozeczka w nocy max 1 pobodk na picie i spi dalej tak do 8 30 a pozniej teletubisie Zabkow mamy 12 i dalej ida ale mecza ja strasznie A wlasnei dziewczyny ile wzrostu maja wasze pociechy olama ok 78cm a z tego co czesc z was napisala to widze ze mjaa wiecej napiszcie cos >???? milego dnia paczkowego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Carluś :D już mam! Pszczól, odezwij się... bo sie denerwowam, co z Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×