Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Fiona79
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
to sem ja netoperek pozdrawiam wpadne pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooo Pani fiono! dawno Pani , tu nie było :p to co? świętujemy 550 stronę? ja, jak zwykle zapraszam na piwo ;) z okazji kaśkowych imienin... przy okazji dziękując MOJEJ NAJLEPSZEJ KOLEŻANCE za telefon z życzeniami 🌻 mamo natalki i dalko - serdeczności ❤️ a i wznieśmy toast za zdrowie pszczóly, co o nas zupełnie zapomniała, a w kolejny rok życia wkroczyła :) 🌻 no i jeszcze wczoraj moje \"maleństwo\" skończyło dwa lata :) zatem szklanice w dłoń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje 3 miesiace.... nie moge sie doczekac az bedzie juz chociaz siedzial... hehe.. w ogole nic nie pamietam, co powinno kiedy byc.... skleroza zupelna.. kiedy bierze grzechotki, kiedy siada, kiedy nie bedzie juz absorbowal tyle uwagi tylko troche sie zajmie soba, hehe... ile drzemek dziennie... kiedy posilki inne- chyba po czwartym, co?.... ech,w co ja sie wpakowałam... mialam juz lekko podchowane dziecko... hehe, a przynajmniej sie potrafilo samo sobą zając ;) dziekowac za zyczenia! wzajemności! :) bardzo bym chciala piwooooo...... ale nie moge... :( od porodu same kaplikacje ze zdrowiem :( acha... wrociłam do pracy... i stałam sie przedmiotem zgorszenia, bo przeciez mam maleńkie dziecko... Ps. misiu- jak przeprowadzka? julia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cisza nastała na naszym forum :). Mamo Natalki co tam zgorszenie :D, praca rządzi :D, takie moje małe zboczenie hehe. U mnie po urodzinach, imieninach, teraz czas na komunię, a później Ulki urodziny, 10 rocznica ślubu i moja 30 tka :D, przeplatane z teściów 30 rocznicą i teściowej 50 tką :D. Fajny rok i kolejny też będzie oki :). Ostatnio oszalałam i kupiłam sobie zestaw do robienia tipsów :D. Bendem się uczyc na sobie i teściowej :D. Już mam pozwolenie :D. Ulka zagląda w ozdoby i co chwila, to jej się podoba, a to by chciała :D. Za tydzień wielkie odliczanie do komunii. Nie wspominam o tym że zadali dzieciakom do nauczenia tyle że normalnie chce się bluzgac. Siedem pieśni do nauczenia na pamięc, paranoja, bo przecież wystarczy że nauczą się czytac nie wpominając o tym że co tydzień po mszy zostają coby śpiewac i te wszystkie pieśni śpiewają. Ale jeszcze dwa tygodnie i spokój. Czas odpocząc przed jutrzejszym pasjonującym dniem pracy :D Miłej nocki zaglądającym i czytającym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA chłopca
Dzieczyny szukam stroju krakowskiego dla chłopca nr 110 -116. Jesli któras ma do sprzedania albo wie cos na temat gdzie mozna kupic - napiszcie prosze. calisa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......mam taka mini wolna chwilkę heheheh -----> notabene zdałam sobie sprawę ze Misiu mam mikro mini chwilki a jest :D ----> tęskno mi się zrobiło za tymi naszymi ROZMOWAMI :(.... ściskam WAS !!!! TĘSKNIĘ ZA WAMI ------> nawet nie wiecie jak ...... 😘 ❤️ TC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagladam!!!!!!Ale przy jednam dziecku, ktore jest w przedszkolu i bedac kura domowa mam duzo czasu. :-) Dalka, ale imprez!!! Wszystkiego najlepszego!!!! A komunia w obecnych czasach to wariactwo. Mam nadzieje, ze ludzie sie w koncu opamietaja a i ksieza tez i nie beda meczyc i stresowac te biedne dzieciaczki. Carla, Julka duza buzka dla Was i Waszych pociech!!!!!! POzdrowienia dla wsyzstkich zabieganych!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od niedzieli mieszkamy już \"u siebie\" chociaż krzysztof położył dopiero ok. połowy gresu na podłodze na parterze, to nawet gdyby mi ktoś pałac zaproponował... nie chcę już żadnych przeprowadzek ;) ciekawe, kiedy dojdę, do tego, co gdzie mam :) ściskam i wracam do działań! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Misiu teraz jak juz na swoim to pójdzie gładko i dojdziesz do ładu:):) Dalka śliczne frezje ja tez bardzo uwielbiam kwiatki i bym mogła je cały czas na okrągło dostawać ale to chyba jak każda kobietka:) A u nas przypałetała się ospa:(:( dzis adrian wrócił z przedszkola i cały wysypany:(wczorj 5 osób dostało wysypki a dzis kolejne 2 i pewnie cała grupa się wykruszy....a w poniedziałek miało byc przedstawienie z okzji dnia mamy i Adi zgłosił sie do mówienia wiersza:):)tak bardzo sie cieszyłam na tą ich imrezkę:):)a tu niewiem jak do poniedziałku będzie czy się wykurujemy....chybaże cała większośc grupyt będzie chora to może przełożą... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie siedzę koło zakopanego.. :) pozdrówki z gór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expression.fora.pl
Nowe forum!! www.expression.fora.pl Jest to calkowicie nowe forum, potrzeba ludzi by je rozkrecic! Wchodzcie i rejestrujcie sie!  Zarowno dla dziewczyn jak i chlopakow. Zarowno dla mlodszych jak i starszych. Polecam! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko po komunii :D. Jeszcze biały tydzień i spokój. Troszke nerwów mieliśmy, bo zemdlał przed samym wyjściem po komunię, ale żyje, ma się dobrze i zadowolony z prezentów :D. Czas do pracy, dziś msza z okazji dnia matki i moje dziecko będzie czytac, więc muszę się streszczac :D Z okazji Dnia Matki życzenia dla Wszystkich mamusiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:* Mamulki przesyłam uściski Dalka ----> mały już po komunii jak ten czas leci ....... Misiu -----> przy takiej ferajnie tez nie uśmiechałoby mi się przeprowadzanie hehehe ale Ty jesteś Matka Polka wzór wiec pewnie wszystko idzie jak trzeba Iwka -----> mam nadzieje ze mały już lepiej !!!! Rafinka ----> pewnie wypad w góry się udał !!!!! Mamo Natalki---- > gorszących co nie miara -----> mały słodziak rośnie i daje popalić mamusi ???? Nati ----> opiekuje się bratem (bo Dusti opUKuje brata) ???? Julia ?? Ireno ???? Niuninko---< jak mała sobie radzi w przedszkolu i jak Delfin 4 ???? Jedziemy za tydzień na wakacje -----> nie chwale się :P -----> trzeba odpocząć od tego chamstwa tutaj :( Dustin chętnie chodzi do przedszkola a Nici i ja chętnie po niego heheh -----> Dusti w połowie drogi wysadza Nicolasa z wózka i sobie jedzie a młodszy tupta ---- małżonkowi przybyło lat ----> strasznie pracowity się zrobił ----->ma alergie :( tęsknie za Wami ściskam mocno ..... :* 😘 ❤️ C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z okazji Dnia Dziecka ..... :* cudowności radości i miłości .... no to świętujemy .... Dusti ma dzisiaj imieninki ściskam Wszystkich !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świętujemy? tzn. wyciągamy flaszki??? :classic_cool: wszystkiego najlepszego wszystkim dzieciom dużym i malutkim :D a my mamy psa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieciaczków:):):) dużżżżżżżżżżżżżooooooooooooooooooooo PREZENTÓW:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypad w góry się udał, tyl;ko pod koniec Rafi zachorzał ;O cytomegalia co okazało się dopiero w sobotę, jak wylądowałam z nim w szpitalu, bo dostał okropnej wysypki dzisiaj wyszliśmy, ale nie mam czasu pisać więcej, bo oczywiście musiałam wracać do pracy pozdrówki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień wolnego :D, odpoczynku żadnego miec nie będę, bo sprzątanie i dzieciaki :D, ale tydzień wolnego to jest to :D. Marikoza moja w przedszkolu, Dawid w szkole, a mamusia na łóżko i książkę można poczytac :D Kawka dla wszystkich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!!! Nina zaliczyla wczoraj pierwsza samodzielna imprezke, byla zaproszona na urodziny kolegi z przedszkola. Jego rodzice zabrali dzieciaki z przedszkola ok. 13 a odwiezli do domu ok.18. Mloda byla zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalę się synem ;) wojtuś często wsiadając na jeździk mówi, że jedzie do sklepu, najczęściej wybiera się po jajka i pierogi... a ostatnio też po... kwiaty dla mamusi: takie ładne, żółte i czerwone, takie jak lubisz! 🌻 bardzo mnie wzruszył! kupiliśmy trollstwu plac zabaw, w poniedziałek przywiozą, a u nas ciągłe kałuże w glinie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, wlasny plac zabaw, wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To ja tez sie pochwale corcia. Nina powiedziala oststnio do nas, ze wlasnie takich rodzicow sobie wymarzyla. Nic dodac...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Co slychac kobietki???????? Carla, Dustin juz sprecha? Nina nie chce. Julia, co u Was? Masz juz meza w domku?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co słychać? pies grzeczniejszy od maćka maciek szaleje wojtuś układny, jak wszystko po jego mysli tosia... dalej nie usiądzie przy stole na którym jest mięso/kiełbasa zosia - juto kończy pierwszą klasę :) i najprawdopodobniej ma dysleksję :o chyba po mamusi :( dziś napisała "na fsi" tosia, jak to zobaczyła wpadła w histerię!!! ot, dzień jak co dzień... fsobote jeciemy na fieś ;) na caaaaaaaaaaały tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu fajnie masz :D, ja praca, praca i praca :D, ale już niedługo urlopik :D. Dzieciaki mają wakacje, a u nas rozkopali całe podwórko i dzieciaki zamiast po placu zabaw biegają po wykopach. Fajnie jest :). Czas szykowac sie do pracy :). Miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×