Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Padlyśmy dziewczyny, no ale nic wieczne nie jest, nawet cafe.... Ja już zaglądam tu baaardzo rzadko, raz na kilka tygodni. Wsiąkłam w chusty i tematy okołochustowe :) Julia, żyjesz?Zagaiłam na gg, ale dostałam ignora 😡 Mamo N., jak Tymek? jak Natalia? Jak Ty? Misiu, jaką Ty masz już dużą córę...Skończyła pierwszą klase...Szok! Rafinko, a Twoja to jużw ogóle dorosła, pewnie zaraz Ci się z domu wyprowadzi? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przepraszam, że nie piszę, też wsiąkłam w życie.. 18 czerwca zmarła moja mama.. Świat jest inny, bardziej pusty, bardziej nieprzyjazny.. Nie mogę o tym pisać, nie jestem w stanie jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu współczuję ❤️ U nas pierwszy dzień szkarlatyny. Ulka marudna, od poniedziałku mój na zwolnieniu, a ja praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isiu ❤️ dalko, skąd my to znamy - minie ;) pszczoła, dobrze, że to tylko chusty, bałam się że coś znacznie okropniejszego Cię wciągnęło, a to tylko sekta chuściarzy... nie ma szans na wyrwanie Cię z zaklętego kręgu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na jagodach :), teraz czas na jagodzianki, i jagody w słoikach na zimę :). Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele79.
pozdrawiam wakacyjnie Isiu trzymaj się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka ja miała bukiet ślubny z frezji. Też bardzo lubię te kwiety ale wolę konwalię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisiu, ale pojawiłaś się i przeciągnęłaś temat, po ponad dwóch miesiącach na następną stronę ;) gdzie te czasy, kiedy strony pękały w pięć minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Misiu też za tym tęsknię ale czasu coraz mniej a w miejscu nie chce stanąć ani na chwilkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeby dać znak, że się żyje i jest jak jest, to tylko paredziesiąt sekund - z logowaniem ;) czasem można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! U nas wszystko ok. Ostatnio przerabialismy okres ciaglej zlosci u Niny, lacznie z biciem nas. Na szczescie juz minal, znowu sie super dogadujemy. Ciekawe z czego to wynika? Ja zawsze mysle, ze z mojej winy. Pozdrawiam Was goraco!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo..... Mamulki serdecznie pozdrawiam !!!! Misiu------> pomocy ------> pomóż daj rade ----> jak mam odstawić Nicolas od cyca już karmie go tylko na drzemkę i na noc ---->ale w nocy wydaje mi się jakby pil cały czas . Powiem to jest trudne dla mnie i nie wiem jak z tym sobie poradzić . U nas za tydzień zaczynają się wakacje. Niuninko a okres złości ----> trwa Dominisiu dla Krzysia jeszcze raz sto lat -----> w końcu to nasz pierwszy forumkowy chłopak ;) a 4 lata to WOW!!! niedługo Mati -Nesi Mamulki !!!! ściskam Isiu 😘 Mamo Natlki Julka Dalka Iwka Ela Pszczol Gumi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jak zauważyła Carla :) Mati skończył właśnie wczoraj 4 lata :):):) Kinder bal się odbył. Mati szczęśliwy :). Rodzice dumni. Z siebie, bo nadal ze sobą wytrzymują i z dziecka, bo rośnie na ich chwałę :) Nieczęsto się tu pojawiam i mam z tego powodu poczucie winy. Pojawiam się rzadko odkąd nie mam w domu neta, z pracy nie da się pisać... Ale zaglądam, a forum nasze nadal trwa :) nawet jeśli tak drastycznie zwolniło tempo. I należy się cieszyć, że pamiętamy o sobie. Isiu moja Kochana! Współczuję bardzo....sercem jestem z Tobą..... Gruby Misiu! Jak się mieszka? Carluś, przy Dustim też odstawianie nie szło łatwo, dobrze pamiętam? Skrobnijcie coś Dziewczyny! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carluś, proponuję radykalne cięcie ;) wyjedź gdzieś na weekend i zostaw chłopaków samych... najłatwiej jest kończyć karmienie do roku... później bywa różnie, ale jak jesteś gotowa, to Ty decydujesz, przecie taki mały \"maminsynek\" nie będzie Tobą rządził :D dasz radę 🌻 nesiu, wieki całe ❤️ pytasz jak się mieszka... dużo by pisać, ciągła prowizorka, brak prądu dobijający... ale są persprktywy ;) więc uznaję, że jest dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane po długiej przerwie. Widzę, że nasze forum nadal funkcjonuje. Bardzo się cieszę, że nadal piszecie:) Czy mnie jeszcze pamiętacie??? Zanim coś napiszę idę czytać. Mam ponad 200 stron zaległości :P Buziaki i uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobie próbuję suwaczek nowy dodać i jakoś nic z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenko, bardzo Ci współczuję. Mój tata odszedł w maju. Trzymaj się Carla - ach te Twoje łobuziaki :) Oglądam często zdjęcia na naszej-klasie:) Elu:) do zobaczenia na gg:) Misiu, my się przeprowadzamy pod koniec sierpnia, więc wszystko przed nami grrrr Całuję całą resztę. Idę spać. Słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, już zapomniałam jak się wstawia suwaczki. Ignorujcie moje następne 100 nieudanych postów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skye po tylu latach wracasz :D, miło :). Muszę się pożalic. W piątek moje dzieciaki i mój małż wyjeżdżają w góry z moimi rodzicami. Ja miałam też jechac, ale cholera nie ma mnie kto zastapic. Co drugi dzień słyszę, że dostanę urlop, a później że nie. Moje nastawienie jest super. Idę się upic..... kawą oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czytam na bierząco by nie mieć tyłów 🌻 Dalka a może udawana choroba pozwoli ci wyjechać z rodzinką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie:) Dalka wielka szkoda, że nie chcą dać Ci urlopu. Może jednak się ugną? Jeśli chodzi o udawaną chorobę to mogą skojarzyć, że nagle chorujesz jak chcesz iść na urlop. Życzę Wam miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skye, no! sto lat Cią nie było! u nas... dalej bez prądu, za to... jak cicho :D zostawiliśmy wczoraj dziewczynki u mojej mamy, co mnie podkusiło, żeby mieć tyle dzieci ;) z dwójką taaaaaaaaaki luzik :classic_cool: ale nie może być zbyt pieknie, w sobotę tam wracamy i już z całą dziką czwórką i szalonym piesem będziemy zakłócać spokojny emerycki żywot mojej mamy ;) sama chciała! dalka, dużo bym dała, żeby to krzyś z dziećmi pojechał, a nie ja! ;) odpoczniesz, zatęsknisz 🌻 dla wszystkich JUŻ czterolatków sto lat ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×