Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Hej dziewczyny 😘 bardzo dziękuję za troskę i dobre słowo :) Zgodnie z zapewnieniami Mamy N. jesteśmy już w domu. Codziennie jeździmy o 8 rano i wieczorem na zastrzyki, bo zapalenie płuc było niestety rozległe, ale już jest zdecydowanie lepiej :):):) W pierwszych dniach kwietnia, chcę wywieźć Jaśminę z miasta, bo od czwartku jedziemy do lasu, na zaproszenie mojej cioci, wrócimy koło 30.03, bo 31.03 ma kontrolę u pulmonologa, no i później wyjazd. Nie wiem czy brać ją nad morze, czy raczej w góry. Najchętniej wywiozłabym ją na ten miesiąc do Zakopanego, ale przeraża mnie odległość od domu i co by było, jakby się mi tam rozchorowała. W tym tygodniu jest 5 miesięcy jak jesteśmy same. Ciężko było mi się samotnie borykać z tym wszystkim, walczyć w szpitalu itd., ale widocznie tak musi być. W stopce jest nasze zdjęcie już po \"wyjściu\", Jaśminka ma na lewej ręce bandaż, bo ma jeszcze venflon, służący do podawania antybiotyków. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie, ściskam i całuję Wasze maluchy. Trzymajcie się ciepło. Martuś😘 dziękuję! Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za hello kitty :P telefonu nie kupiłam, więc nie marudź :D lepiej się fryzem pochwal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nawet na tym zdjeciu hello kitty wystepuje dwukrotnie- bluzeczka + apaszka :) gwoli wyjasnienia- Jaśminka jest absolutną fanką hello kitty i ma ją praktycznie na każdym ubranku :) nie mowiąc o tym, że w każdym sklepie do ktorego weszlismy chciała kupowac koniecznie kolejne rzeczy ze swoim idolem :) słodziak mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fryz jak fryz :) obciełam długaśne włosy na krótko i pomalowałam na śliwkowo - marchewkowo... :) czuje sie młodsza od razu skoro mnie stac na taką ekstrawagancję hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazać koniecznie pokazać! a hello kitty ;) a u nas już dwóch bobów budowniczych, no majtki mogą być z tomkiem lokomotywą :classic_cool: wiecie co, wszystko wydaje sie sto razy łatwiejsze, jak dzieci zdrowieją... przez ostatnie tygodnie miałam wrażenie, że z każdym dniem przybywa mi lat :o julko, jak byłam mała i często chorowałam to miałam zlecony pobyt w głuchołazach, tam jest świetny klimat dla gruźlików i innych płucaków 🌻 zdjęcie widziałam - nawet w chorobie wyglądacie świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam :( nawet to, które jest w gazecie mam tylko w tej wersji, co ze srtony internetowej skopiowałam... i nazwisko mi przekręcili ale zabawa była niezła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwka! łobuziaro? zmienia sobie nazwisko i nawet nie piśnie ;) gratulacje!!! 🌻 🌻 🌻 i wszystkiego najlepszego! a teraz stawiaj flaszkę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dziękuję;) Jestem po wrażeniem tego zdjęcia poprostu SUPER to mało powiedziane:) Ja zabieram sie do diety [niestety po raz kolejny:( ale tu tymk razem dojdzie jeszcze aerobik:):) więc może kto wie troche kilo spadnie a przydałoby się..... buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu dzieciaki chore. Mój M siedzi z nimi od poniedziałku w domu i kuruje swoje dzieci. Dawidowi przechodzi, Ulka kaszle, ale do tego oczy zaczynają ropieć i cholera jakieś upławy ma od dziś. Majtki brudne. Chyba czeka nas kolejna wizyta u lekarza :/. Wiosna zaczyna się ciekawie. Nie wiecie może czym ją podmywać lub smarować coby nie zaszkodziło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka najlepsze jest szare mydło ,,biały jeleń,, to jest naturalne i nie podrażni albo tantum rosa ale mydło chyba lepsze.I najlepiej podmywać po każdym siusianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mysle, ze szare mydlo bedzie ok. Nina czesto narzeka, ze ja pupa boli i szczypie, od jakiegos czasu myje wiec szarym mydlem. To przynajmniej nie podraznia. Nina jest na antybiotyku, kaszle okropnie, oczy tez troche ropieja. Leczylam ja sama syropem z cebuli ale troche za pozno sie za to wzielam. Zdrowka dla wszystkich chorowitkow!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna wiosna!!!!!!!!!! Slonko, ktore dzis pieknie swieci, brutalnie pokazalo jakie mam brudne okna. Trzeba wziasc sie do rboty. Od poprzedniego tygodnia robie wiosenne porzadki :-) Musze powiedziec, ze to lubie (poza sprzetaniem kuchni). Nie myslcie sobie, ze caly tydzien biegam ze szmatami, o nie. To sa raczej spontaniczne zrywy. Robie dzis pizze na obiad. Zapraszam!!!!! Milego dnia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela797
dawno nie pisalam Michaś booryka sie z klopotami zdrowotnymi od 4 mies ma kaszel to suchy to mokry etc wyniki morfologi z rozmazem w miarę test na alergię z krwi ok a jednak dalej kaszle dzis robiliśmy wyniki krwi na krztusiec osłuchowo czysto tak myslę a może to jakieś bezobjawowe zapalenie płuc no ale wyszłedl by w końcu jakiś objaw no nie?? od października nie chodiz do przedszkola bo wtedy na zapalenie oskrzeli zachorował martwie się ityle..wykluczać po koliei bede choro9by u laryngolog byłam pasożytów nei ma a kaszle ma napadowy duszący rano i na wieczór wciągu dnia suchy a z innej beczki chorób mam wlókniaka w głowie między wlosami rośnie bo widać podraznaim go przy codizennym czesaniu a na nosie tez cos mi rośnie obok oka....ludy boje ise tego ruszać ale zaraz będę wyglądala jak baba jaga to tyle Kasi gratuluję szczesliwego rozwiązania i zdrowia dla malca życzę Pozostałym slę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela797
nikt to moim poście nie napisal a ja niku swego zapomnialam mamy wynik-krztusiec juz lepiej po lekach....... Wiosno ach to Ty.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś zdrówka :), moje też kaszlą i zasmarkane :) Wiosna w pełni, dziś pierwsza burza była :), dzieciaki w koszulkach biegają po dworze, pewnie za tydzień przychodnie pełne będą :). Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, zdrowka dla MIchasia. Racja, pogoda piekna ale niestety sprzyja chorobom. My tez ciagle walczymy z kaszlem. My w tym roku zostajemy na swieta u siebie. Czeka mnie pieczenie sernika i mazurka a tego nie lubie. Ale chce bysmy mieli prawdziwe swieta. Kochane moje juz dzis skladam Wam i Waszym mezom i dzieciaczkom zyczenia radosnych, zdrowych Swiat, wiosny w sercu, pogody ducha, rozkoszy podniebienia i slonca bysmy mogli wiecej czasu spedzic na powietrzu a nie przy stole. Alleluja!!!!!!!! Caluje Was goraco!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkanocny zając już po trawce biega. Baran z krzyżem białym nawraca człowieka. Ludzie z wszystkich miast święconkę zajadają, I w Niedzielę Wielkanocną życzenia składają. Tak więc ja, jak i oni przesyłam życzenia Zdrowia, szczęścia i miłości, w pracy powodzenia. Niech Pańskie Zmartwychwstanie na ludziach się odbije. Niech Jezus Zmartwychwstały też w sercach naszych żyje. Dla Was i rodzinek najlepsze życzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! I jak minely swieta? U nas chorobowo. Nina ZNOWU sie przeziebila,40 stopni goraczki, kaszel potworny. Taz ze siedzimy w domu i tylko z okna podziwiamy piekna pogode. Ja dzis pieke ciacho, zaczyna mi sie to podobac. Na swieta zrobilam sernik, wyszedl rewelacja wiec znowu go robie ale jutro. Dzis pieke biszkopt na ciacho o nazwie rafaello. Moj mezus ma w sobote urodziny wiec to dla niego:-) Caluje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, niuninko :D dalka, gdzie tort? wszystkiego najlepszego! 🌻 u nas młyn - podjęliśmy decyzję, że przeprowadzamy się do 10. maja! a tu jeszcze tyle nie zrobione :o będzie ciężko, ale damy radę ;) żeby było mi łatwiej :p w tym roku mam najsilniejsze objawy alergiczne jakie kiedykolwiek mnie dopadły oprócz tego - wszystko w miarę spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu tort pochłonięty prawie cały, nawet fotki nie mam :D. Dzięki za życzenia :D, za rok 30 :D. U nas też alergia, jakoś silniejsza niż rok temu, Dawidowi prócz kataru oczy puchną, mój M też już na prochach. Dzieciaki wrzeszczą w wannie, czas ich wygonic :D. Za miesiąc Dawida komunia :/, jak to szybko zleciało ech... Pozdrowionka i tort dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro przyjezdza do nas moja mama, siostra z mezem i corka mojego brata. B.b.b.b..b.b.b. sie ciesze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×