Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

o tak późnej porze, to mało kumata jestem, ale coś mi się zdaje... że komuś pogratulować dzidziusia w drodze należy! ❤️ wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane Misiu dziękuję. To na razie sam początek. Byłam na usg i według niego zarodek jest młodszy niż 6 tydz.. Na razie mam czekać 4 tyg i sprawdzą czy rośnie. Jeszcze kurde nikomu nie mówię. Tylko mąż wie. Zrobiłam ten suwaczek tak na próbę i byłam pewna, że się nie pojawi :P Jestem przerażona:) A u Was która po sierpniu 2005 została ponownie mamą? na pewno Carla, Pszczoła, Miś? TPM??? Już sama nie wiem. Chwalić mi się tu bo jestem ciekawa. Życzę Wam serdecznie miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś tak powiedzmy, że się cieszę :D że zostaję sama w domu :D. Z drugiej strony bym z nimi z chęcią pojechała, ale płakać nie będę :d Szykowamy cytrynówkę, więc w weekend będzie degustacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelki duch Pana Boga chwali!!! Skye!!! Witaj po przerwie i opowiadaj!!! GRATULACJE dzidziusiowe :):):) Ja mam tylko Matiego, ale powoli myślę o drugim - w październiku egzamin adwokacki a potem może zaczniemy się starać :), z nowych dzidziusiów jest jeszcze Pszczółka, Też Przyszła Mama i chyba Ela, ale przestała się odzywać, więc nie wiem. Poprawcie i wybaczcie, jeśli o jakimś nowym Maluszku zapomniałam! Gruby Misiu! Nic się przed Tobą nie ukryje - zaczaiłam kwestię suwaczkową, dopiero gdy Ty o niej wspomniałaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Siedzę w domku i troszkę się nudzę. Akurat teściowa zajmuje się Paulinką więc mam luzy:) Nesiu, po egazminie sie staraj, może razem bedziemy chodzić w ciąży. Uciekam się połozyć i odpocząć:) Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Jestesmy na wakacjach. Piec dni spedzilysmy nad morzem, bylo rewelacyjnie! Teraz siedzimy u mojej siostry w Stargardzie. Chcialam przekazac zyczenia urodzinowe dla Dustinka. Carla, nie wiem jaki masz nr handy, sorki. Ucaluj Malego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Calusy dla wszystkich!!! Papappap!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia3005
No ja mam termin na 15 sierpnia z usg miesiac temu przewidywany termin to byl 4 sierpnia dzis bylam na kolejnej wizycie u pani G mala wazy kolo3500 a termin przewidywany jest na 29 masakra czuje sie jak orka hehhe nogi popuchniete rozwarcie 1cm a skurcze to takie lecioutkie jakbym ich wogole nie miala No i oczywiscie tesciowie babcia M i pozostali tylko gadaja kiedy to ty urodzisz Szcezrze nawet sexik z M nie pomaga Jak dzidzia bedzie chciala wyjsc to wyjdzie inaczej to tylko czlowiek nerwicy dostanie ja Biegam jeszcze skacze i nic nie daje zupelnie nic Male uparte Wrrrr a juz by mogla sie urodzic :P zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chwile człowieka nie ma a tu się dzieje ze ho ho ho ..... :* Haloo Mamulki ..... jak milo Was znów czytać !!!! Misiu dziękuje za rade ----> trafiona tylko wykonanie marne :( Dziękujemy za życzenia !!!! i dzisiaj okolicznościowo dla kolejnych 4 latek !!!! Paulinki Natalki i Wiktorii :* 😘 Mamo Natalki mam nadzieje ze u Was lepiej !!!! Julcia :* następnym razem nam się uda !!!! hehhehe :* nasze urlopowanie tez dobiegło końca w poniedziałek Dusti idzie już do przedszkola choć w związku z duza ilością zachorowań na NN1 czy jak jej tam świńskiej zobaczymy co się będzie działo ----> podczas urlopu przyplątał się Dustiemu ostry nieżyt jelit ----> już o niebo jest lepiej ----> próbki oddane zobaczymy co to było. Wszystkim wysyłamy wielki buziak przytulamy i spadamy !!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKYE!!! Łomatko, to naprawdę Twoje literki? Ściskam Cię mocno, aż się cały wątek ruszył.. Carluś- jakiej Wiktorii? ;P Dziękuję Wam wszystkim za słowa wsparcia, jeszcze nie jestem gotowa, żeby o tym pisać.. Realia życia bez Niej i problemy, które po Jej odejściu się nawarstwiły, zaczynają mnie przerastać. Jestem rozdrażniona, krzyczę, denerwuję się, mam ochotę dusić i ćwiartować... wyczytałam gdzieś, że tak też może objawiać się depresja i jestem przerażona. To dopiero początek zmagań.. Dziękuję za życzenia dla Weroniki, wszystkim ukochanym sierpniaczkom też składam życzenia.. Całuski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane, Dziękuję za życzenia dla Pauli. Reszcie Sierpniowym dzieciaczkom samych radosnych chwil i dużo zdrowia. Carla, Paula od poniedziałku też do przedszkola. Ciekawe jak to będzie. Już się cieszę, że się jej na troszkę "pozbędę" hihi Isiu Kochana, trzymaj się. Potrzebujesz więcej czasu. Zobaczysz w końcu będzie lepiej. a co u reszty Sierpniówek 2005??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich sierpniaczków życzenia urodzinowe :D, Nasze dzieciaczki wchodzą w kolejny fascynujący rok życia :D. My właśnie szykujemy imprezke i czekamy na gości :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/979dd7721080b9bc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e09a911d025a6bd5.html Pokój gotowy i tort też, powiedzmy że to tort zamek księżniczki, choć w książce wygląda lepiej :D, teraz czas na gości :). Isiu trzymaj się, będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalko, czarodziejko :D mogłabyś dla tutusia lokomotywowy torcik na 29. sierpnia? skye, wszystko w porządku? bo tak nagle zamilkłaś? mam nadzieję, że równiótko stukające serduszko już widziałaś/słyszałaś? pojutrze wreszcie wracamy do dom! jutro odbiór samochodu my lżejsi o 3 i pół tysiaka, ale nasza "bercia" będzie bez rdzy i dziur ;) może w końcu się przełamię i zacznę nią jeździć? cały czas utrzymuję, że jestem "za krótka" i że moje prawo jazdy jest tylko na malutkie samochody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu lomokotywa ?? jasne :D nic trudnego :). Ja swojego prawka nie użyłam od grudnia, cholerka to już 9 miesięcy, wypasiony ze mnie kierowca :D. Moje młode na podłodze na materacach z łóżka śpi, pod serpentynami i balonami z urodzin, chyba jej wygodnie :D. Mykom spać, jutro praca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) jutro lekarz, napiszę jak będę wiedzieć czy wszystko z moim małym ok :) Kobiety, czemu nie jeździcie samochodem? Ja dziennie robię różne trasy. Bez auta ani rusz. czym się poruszacie??? Czyżby piechtolotem??? Dla mnie to jest nie do pomyślenia :):) Odwagi i za kierownicę:) Miłego popołudnia, Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Mamulki :) serdeczne życzenia urodzinowe dla Niny :D i Lenki ;) ściskamy Was mocno !!!! a u nas salmonella szaleje ----> Nicolas i Dustin macie jakieś sprawdzone przepisy jedzeniowe na inne sposoby przyrządzania ryżu i marchewki ;) upal 38 stopni a my w domu szaleństwom nie ma umiaru prawa jazdy nie mam ----> głupia byłam ze nie zrobiłam wcześniej heh no cóż wszystko pieszo jednak już niedługo to nadrobię :D Wszystkim pracującym i odpoczywającym wieki buziak a dla przyszłych mamuś po 2 😘 Carla i salonellowa ferajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carla, mam nadzieję, że po chorobie już ani śladu! 🌻 u nas też juz po urodzinach, tort zrobiłam może "niewyjściowy" :p ale za to podstawki pod świeczki były w formie pociągu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczyna się szkoła :D. Ula już w przedszkolu, nawet nie było mowy żeby nie poszła. Od tygodnia pyta kiedy w końcu pójdzie do przedszkola :D. Dziś w różowej sukience, z piżamką i kapciami w woreczku poszła :D. Teraz czas na rozpoczęcie roku szkolnego z Dawidem :), a po południu do kina, coby dzieci miały przyjemność :). Wszystkim przedszkolakom przyjemnego nowego roku przedszkolnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, Paula również w przedszkolu. Nie mogła się doczekać już dzisiejszego dnia tak jak Twoja pociecha Dalko:). Zaraz po Nią idę. Zobaczymy czy nie pokaleczyła koleżanek hihi Ja czuję się dobrze i mój maluszek również. :) Uciekam gotować. Buziaki Co tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż... wojtusia czeka kolejny rok z mamą i maćkiem ;) na szczęście ma przyjaciela - dokładnie w wieku między moimi chłopcami, razem się chętnie bawią :) oddział przedszkolny w szkole być może przyjmie wojtka w przyszłym roku - będziemy się starać :) na osłodę, że zostaje w domu, dostanie nową duuuuuużą piaskownicę, może lepiej zniesie rozstanie niż rok temu ;) dziś już uczennicą "pełną gębą" została tosia, ale luzik, ta sama pani co w zerówce, prawie te same dzieci - ubyło jedno, przybyło dwa, tylko klasa mniejsza i zabawek nie ma! :p skye 🌻 to dobrze, że dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !!! Carla dzieki za zyczenia dla Niny! :-) My rowniez przesylamy dla wszystkich czterolatkow zyczenia! Nina chodzi do przedszkola, choc niezbyt chetnie, nie chce rano zostawac. Odbieram ja wczesniej. Miesiac przerwy zrobil swoje. Ale za to jest bardziej smiala, szczegolnie w kwesti jezykowej. Lece robic golabki, pappapp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa79
to ja Ela mama Michasia młoduy w przedszkolu w grupie mieszanej 3 i 4 latkow żle to pomyslane bo 4 latkow jest tylko 4 za rok mają byc orszady i mają iść od innej grupy jest u nich leżakowanie etc ja poszlam do pracy i cieszę isę z tego ogromnie po cichu paluje podpisc umowe i starac isę o drugie dziecko ale to tak po cichu bo boje sie ciąży szczególnie porodu Skye bardzo serdecznie Tobie gratuluję {serce} Pozostałym mamom pracującym i tym które zajmują sie domkiem życze spokojnych dni w przedszkoalch dla Waszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś za drugim razem jest inaczej :D, wiesz co cię czeka i inaczej to przeżywasz, choć i nawet się boisz, ale to inaczej :). Bierzemy sobie kota :). Ja jak zwykle sceptycznie nastawiona na zwierzaka, ale wolę kota niż psa :). W środę idziemy zobaczyć pchlarza :). Moje wariaty wode z wanny wylewają, czas ich do porządku doprowadzić :D Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achchchch
Dziewczyny pomozecie mi?? mam do Was jedno pytanko.Uwazacie ze ciaza biochemiczna swiadczy o droznosci jajowodow??Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko chodzi na balet :D. Dziś miała pierwsze zajęcia i jest zadowolona :). Baletki już są, w piątek będzie strój ( oczywiście różowy ). Za ten miesiąc zapłacone, później zobaczymy co dalej :D. Dwie koleżanki z przedszkola chodzą też więc nie będzie jej smutno :D. Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalko, koniecznie zdjęcia małej baletnicy! no, odbiło mi ;) kupujemy mleko "prosto od krowy" zdejmuję śmietanę, robię twaróg itp... a teraz jeszcze mam chęć sama piec chleb, ale nie na drożdżach, tylko na samodzielnym zakwasie żytnim :classic_cool: hej, elu, 🌻 dawno Cię tu nie było :p pooglądałam Was na n-k :) michał bardzo wydoroślał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu ja mleko od krowy przywożę od teściowej. Kwaśne mleko rządzi :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja baletnica szczęśliwa, strój skompletowany :), cieszy się że z koleżanką mają takie same stroje :D i tańczą :D. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/54c162546699a5c5.html Moja baletnica hehe. Mamy kotka :D, mały wariat, śpi a jak nie to rozrabia. Wariuje, bryka po pokoju i bawi się piłeczką lub myszką, je i znowu śpi :D. Ulce już przeszła chęć na kota :D, bo jest młody i ją zaczepia :D, powiedziała że poczeka aż dorośnie :). Najważniejsze, że psy się boją kota :D, u mamy i teściowej pies jak zobaczył naszą Izmę uciekał :D, może to przez te imię, Izma to wredna baba z bajki :D Miłego popołudnia :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka! Ale śliczna baletnica!!!!!!! Cudna :):):) A wyślesz też zdjęcie kota? Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny i Wasze dzieciaczki Trzymajcie za mnie kciuki 2,5,10 mam pisemne końcowe egzaminy adwokackie, ustne jeszcze nie wiadomo kiedy, ale będzie hardcore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka! Ale śliczna baletnica!!!!!!! Cudna :):):) A wyślesz też zdjęcie kota? Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny i Wasze dzieciaczki Trzymajcie za mnie kciuki 2,5,10 mam pisemne końcowe egzaminy adwokackie, ustne jeszcze nie wiadomo kiedy, ale będzie hardcore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×